dodaj do teczki
  • Rok urodzenia:1976
  • wzrost: 171 cm
  • kolor oczu: brązowe
  • kolor włosów:czarne
  • Taniec
  • Instrumenty
  • Pływanie
Inne umiejętności

nurkowanie/diving

Akademia Teatralna im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie
Angielski
początkujący
Francuski
początkujący
  • 2016 - BODO Serial TV (kapitan Stefan Magiera) (7,8,12,13)
  • 2016 - M JAK MIŁOŚĆ Serial TV (Michał Marszałek, brat Zuzy) 1205
  • 2015 - M JAK MIŁOŚĆ Serial TV (Michał Marszałek, brat Zuzy) (1166,1167...)
  • 2014 - 2015 - KREW Z KRWI 2 Serial TV (Wiktor Rota, brat Carmen; odcinki: 1-6)
  • 2014 - BARWY SZCZĘŚCIA Serial TV (polonista Seweryn Gajewski) (1075,1078,1084...)
  • 2014 - CZAS HONORU. POWSTANIE Serial TV ("Siwy")
  • 2014 - LEKARZE Serial TV (Przemysław Zawada, ojciec Mai i Franka)
  • 2014 - NA KRAWĘDZI 2 Serial TV (Dariusz Wolski)
  • 2014 - ZBRODNIA Serial TV (Józef Szarski)
  • 2013 - KOMISARZ ALEX Serial TV (Jacek Koch "Szalony")
  • 2013 - PRAWO AGATY Serial TV (Seweryn, przyrodni brat Wiktorii)
  • 2013 - WARSZAWSKIE HISTORIE
  • 2012 - ANNA GERMANS Serial fabularny  (juror w Opolu)
  • 2012 - CZAS HONORU Serial TV ("Siwy")
  • 2012 - KOMISARZ BLOND I OKO SPRAWIEDLIWOŚCI, Film Fabularny (rosyjski urzędnik)
  • 2012 - KREW Z KRWI Serial TV (Wiktor Rota, brat Carmen)
  • 2011- KAC WAWA, Film fabularny (recepcjonista)
  • 2011 - OJCIEC MATEUSZ - ODC. 65, Serial TV (Olek, człowiek Łapkiewicza)
  • 2011 - UKŁAD WARSZAWSKI, Serial TV (Marcin Żwawy - ODC. 10)
  • 2010 - MAJKA, Serial TV (Stefan Lisowski, właściciel firmy 'Kontur Land', rywal Michała)
  • 2010 - PROSTA HISTORIA O MIŁOŚCI, Film
  • 2010 - WEEKEND, Film (Stefan)
  • 2009 - RANDKA W CIEMNO , Film (Mirek)
  • 2009 - KOMISARZ BLOND I WSZYSTKO JASNE, Film (Rosyjski urzędnik)
  • 2009 - NAZNACZONY - ODC. 6, 8, 11, Serial TV (Policjant Kazimierz Rawicz)
  • 2009 - MAJKA, Serial TV (Stefan Lisowski, właściciel firmy 'Kontur Land', rywal Michała)
  • 2009 - 39 I PÓŁ - ODC. 29, Serial TV (Sławomir Pływak)
  • 2008 - TWARZĄ W TWARZ - SERIA II, Serial TV (Marcin Sikorski, brat Pawła przed operacją plastyczną twarzy)
  • 2007 - ODWRÓCENI - ODC. 4, 6, Serial TV (Ryszard Kobus 'Małpa')
  • 2007 - TYLKO MIŁOŚĆ, Serial TV (Wiktor Rozner, brat Rafała)
  • 2007 - KRÓLOWIE ŚRÓDMIEŚCIA - ODC. 8, 11, Serial TV ('Zyga', brat 'Buksa')
  • 2007 - FACECI DO WZIĘCIA - ODC. 35, 55, Serial TV ()
  • 2006 - RANCHO - ODC. 1, Serial TV (Złodziej)
  • 2006 - JOB CZYLI OSTATNIA SZARA KOMÓRKA, Film (Piotrk 'Pele')
  • 2006 - FAŁSZERZE. POWRÓT SFORY - ODC. 4, Serial TV (Znajomy Lipskiego spod celi)
  • 2006 - PITBULL - SERIA II, ODC. 9, Serial TV (Zabójca dziewczyny w pociągu)
  • 2006 - KLAN, Serial TV (Norbert 'Nowy', copywriter w Agencji Reklamowej 'JBD')
  • 2005 - ZAKRĘCONE - ODC. 12, Serial TV (Szymon)
  • 2005 - WRÓŻBY KUMAKA, Film (Dresiarz)
  • 2005 - MAGDA M. - ODC. 10-13, 15, Serial TV (Franek Drabczyk, klient Magdy)
  • 2004 - OFICER - ODC. 11, Serial TV (Podoficer w Komendzie Głównej Polcji)
  • 2004 - M JAK MIŁOŚĆ - ODC. 221, 235, Serial TV (Bolek, pracownik myjni)
  • 2004 - KRYMINALNI - ODC. 12, Serial TV (Marcin Ćwiek)
  • 2004 - SAMO ŻYCIE, Serial TV (Józek, menel spod sklepu spożywczego w Borkach k. Spychowa na Mazurach, który potem napadł Agatę i Antka, ranny w bójce )
  • 2003 - ZŁOTOPOLSCY - ODC. 522, Serial TV (Posłaniec z kwiatami dla Marty)
  • 2003 - BIAŁA SUKIENKA - Z CYKLU: ŚWIĘTA POLSKIE, Cykl TV ('Gajek' Gajewski, lider zespołu satanistów)
  • 2003 - SYMETRIA, Film ('Zborek')
  • 2003 - POGODA NA JUTRO, Film (Asystent kandydata Edwarda Gzyla)
  • 2003 - KASIA I TOMEK - SERIA III, ODC. 9, 22, Serial TV (Kierowca/uczestnik wycieczki)
  • 2003 - DEFEKT, Serial TV (Żeleźnik, konstruktor bomby)
  • 2002 - SFORA - ODC. 5, Serial TV (Interesant w willi Starewicza)
  • 2001 - W KOGO JA SIĘ WRODZIŁEM - Z CYKLU: ŚWIĘTA POLSKIE, Cykl TV (Tomek Lechotycki, muzyk zespołu 'Krematorium nr 5')
  • 2001 - MARSZAŁEK PIŁSUDSKI - ODC. 1, Serial TV (Mężczyzna wyprowadzający Piłsudskiego w niebezpiecznego mieszkania)
  • 2000 - NA DOBRE I NA ZŁE - ODC. 46, Serial TV (Mirek Godlewski)
  • 2000 - ENDURO BOJZ, Film (Robert)
  • 1999 - DŁUG, Film ()
  • 1999 - SKOK, Film (Jacek Wojciechowski 'Mały')
  • 1999 - POLICJANCI, Serial TV ()
  • 1998 - SZKOLNE GRAFFITI II (WG. K. CHOŁONIEWSKIEJ), Teatr TV (Marek)
strona www :