dodaj do teczki
  • Rok urodzenia:1955
  • wzrost: 174 cm
  • kolor oczu: niebieskie
  • kolor włosów:blond
  • Prawo jazdy
brak szkoły
ekstern
Francuski
początkujący
Niemiecki
średnio
Rosyjski
średnio
Łaciński
początkujący
Norweski
średnio
Słowacki
średnio
  • 2015 - 2016 - SINGIELKA Serial TV (lump; odcinki: 2)
  • 2015 - POWIEDZ TAK! Serial TV (ksiądz prowadzący ceremonię ślubu) (13)
  • 2015 - PRAWO AGATY Serial TV (adwokat Stępnia) (87)
  • 2014 - NA SYGNALE Serial TV (Mietek) HALLOWEEN (35)
  • 2014 - PRAWO AGATY Serial TV (adwokat Piątka) (58)
  • 2013 - KOMISARZ ALEX Serial TV (Dragan) ZNAK SZATANA (46)
  • 2013 - PRAWO AGATY Serial TV (mecenas Natalii) (51)
  • 2012 - HANS KLOSS. STAWKA WIĘKSZA NIŻ ŚMIERĆ Film (doktor Krause, ojciec Elsy),
  • 2012 - IXJANA Film (literat),
  • 2012 - M JAK MIŁOŚĆ Serial TV (Bronisław Jakubczyk, ojciec Uli),
  • 2012 - PRAWO AGATY Serial TV (adwokat żony Bogusławskiego),
  • 2011 - GDZIE JESTEŚ Etiuda szkolna (mistrz),
  • 2011 - M JAK MIŁOŚĆ Serial TV (Jakubczyk, ojciec Uli),
  • 2011 - UKŁAD WARSZAWSKI Serial TV (ordynator),
  • 2010 - 1920. WOJNA I MIŁOŚĆ Serial TV (tajniak),
  • 2010 - DANCING FOR YOU Film  (Jakub),
  • 2010 - JOANNA Film
  • 2010 - OJCIEC MATEUSZ Serial TV (Koman, pracownik fabryki w Ćmielowie),
  • 2009 - CZAS HONORU, Serial TV (SS-man)
  • 2009 - PIKSELE, Film (Redaktor nacvzelny gazety)
  • 2009 - M JAK MIŁOŚĆ, ODC. 625, 655, Serial TV (Ojciec Uli)
  • 2007 - NADZIEJA, Film (Strażnik więzienny)
  • 2007 - FACECI DO WZIĘCIA - ODC. 28, Serial TV (Sędzia)
  • 2007 - DWIE STRONY MEDALU - ODC. 81, Serial TV (Rościsław Witz, znajomy Rybickiego)
  • 2007 - BARWY SZCZĘŚCIA - ODC. 3, Serial TV (Majster w domu Kasi)
  • 2007 - SPRAWA EMILA B. (M. IMIELSKA), Teatr TV ()
  • 2007 - OSKARŻENI. ŚMIERĆ SIERŻANTA KAROSA, Teatr TV ()
  • 2006 - KRYMINALNI - ODC. 57, Serial TV (Mecenas Bilski, adwokat 'Rotgera')
  • 2005 - BEETHOVEN - EPISODE 1: THE REBEL, Serial TV (Johann's friend)
  • 2004 - M JAK MIŁOŚĆ - ODC. 286, Serial TV (Ślusarz)
  • 2004 - M JAK MIŁOŚĆ - ODC. 215, Serial TV (Portier)
  • 2004 - KRYMINALNI - ODC. 9, Serial TV (Wywiadowca)
  • 2004 - DZIUPLA CEZARA - ODC. 8, Serial TV (Klient bistra)
  • 2004 - PAMIĘTNIK Z POWSTANIA WARSZAWSKIEGO (M. BIAŁOSZEWSKI), Teatr TV ()
  • 2004 - CYJANEK O PIĄTEJ (P. KOHOUT), Teatr TV (Mężczyzna w oknie)
  • 2003 - KASIA I TOMEK - SERIA III, ODC. 5, Serial TV (Żebrak z drobnymi (tylko głos))
  • 2003 - PASOŻYT (G. TRELA, M. WRONA), Teatr TV (Gagarin)
  • 2002 - WIEDŹMIN - ODC. 12, Serial TV (Strażnik miejski)
  • 2002 - SAMO ŻYCIE, Serial TV (Michał Grzybowski, nauczyciel chemii )
  • 2002 - KASIA I TOMEK - SERIA I, ODC. 23, Serial TV (Znajomy Stefana (tylko głos))
  • 2002 - POWIEDZ TO, GABI, Film (Tenisista)
  • 2001 - AVALON, Film (Murphy II)
  • 2001 - MARSZAŁEK PIŁSUDSKI - ODC. 4, Serial TV (Delegat Rady Żołnierskiej)
  • 2001 - NA DOBRE I NA ZŁE - ODC. 54, Serial TV (Jan Kalinowski, urzędnik Ministerstwa Zdrowia)
  • 2000 - KLASA NA OBCASACH, Serial TV (Artur)
  • 2000 - WYROK NA FRANCISZKA KŁOSA, Film TV (Bileter)
  • 2000 - NA DOBRE I NA ZŁE - ODC. 52, Serial TV (Urzędnik)
  • 1999 - PAN TADEUSZ, Film (Domownik Sędziego)
  • 1999 - WROTA EUROPY, Film (Żyd z Chederu)
  • 1999 - DON KICHOT (M. BUŁHAKOW), Teatr TV ()
  • 1999 - MŁODOŚĆ BEZ MŁODOŚCI (M. ELIADE), Teatr TV (Świadek)
  • 1999 - 13 POSTERUNEK 2 - ODC. 15, Serial TV (Pielęgniarz)
  • 1999 - WSZYSTKIE PIENIĄDZE ŚWIATA, Film (Żandarm)
  • 1999 - PIERWSZY MILION, Serial TV ()
  • 1998 - WOJENNA NARZECZONA, Serial TV (Oficer niemiecki)
  • 1998 - CHŁOPCY Z MIELCZARSKIEGO, Film (Właściciel lombardu)
  • 1998 - KSIĄDZ MAREK (J. SŁOWACKI), Teatr TV (Żołnierz)
  • 1998 - Z PIANKĄ CZY BEZ - ODC. 4, Serial TV ()
  • 1998 - KLASA NA OBCASACH, Serial TV (Artur)
  • 1998 - MROCZNE ZAUŁKI NA KĘPIE KIMBALLA (J. AIKEN), Teatr TV ()
  • 1997 - BOŻA PODSZEWKA, Serial TV (Rosjanin)
  • 1997 - DOM - SERIA II, ODC. 20, Serial TV ()
  • 1997 - HONOR DLA NIEZAAWANSOWANYCH, Film TV (Aktor Dorożyński)
  • 1997 - HERNANI (V. HUGO), Teatr TV (Ricardo)
  • 1997 - DECYZJA NALEŻY DO CIEBIE, Cykl TV (Ojciec)
  • 1997 - KLAN, Serial TV (Klient agencji towarzyskiej 'Desdemona')
  • 1996 - ŚCIEŻKI CHWAŁY (H. COBB), Teatr TV (Porucznik Arnoud)
  • 1996 - ZŁOTY GARNIEC (E.T.A. HOFFMANN), Teatr TV (Mayordomus)
  • 1996 - CZYTADŁO (T. KONWICKI), Teatr TV (Milicjant)
  • 1995 - EKSTRADYCJA - ODC. 1, 4, 6, Serial TV (Śledczy)
  • 1995 - HORROR W WESOŁYCH BAGNISKACH, Film (Żołnierz)
  • 1995 - MŁODE WILKI, Film (Słomka)
  • 1995 - PESTKA, Film (Przyjaciel Józefa)
  • 1995 - SUKCES... - ODC. 6, Serial TV (Robotnik)
  • 1995 - LES MILLES, Film (Oficer Staedel)
  • 1995 - PODRÓŻ TRZECH KRÓLI (J. WIŚNIEWSKI), Teatr TV (Poparzony Agnostyk)
  • 1995 - TOMMASO DEC CAVALIERE (J. STRYJKOWSKI), Teatr TV (Celnik)
  • 1994 - ULICA KROKODYLI, Teatr TV (Wujek M.)
  • 1994 - ANIELKA (B. PRUS), Teatr TV (Walenty, lokaj pana Jana)
  • 1993 - DWA KSIĘŻYCE, Film (Staszek Wojtalik)
  • 1993 - WYNAJMĘ POKÓJ..., Film TV (Profesor)
  • 1993 - NOWE PRZYGODY ARSENA LUPINA, Serial TV (Policjant)
  • 1991 - SIÓDME PIEKŁO, Film TV (Lekarz)
  • 1991 - KUCHNIA POLSKA, Film (Tajniak)
  • 1989 - POGRANICZE W OGNIU, Serial TV (Gestapowiec)
  • 1985 - STRZAŁY O ŚWICIE - Z CYKLU: TEMIDA, Cykl TV (Reporter)
  • 1983 - MGŁA, Film (Mietek (B)*)
  • 1983 - AKADEMIA PANA KLEKSA, Film (Paź Królowej)