dodaj do teczki
  • Rok urodzenia:1948
  • wzrost: 184 cm
  • kolor oczu: zielone
  • kolor włosów:brązowe
  • Prawo jazdy
  • Jazda na nartach
  • Pływanie
Inne umiejętności

tenis

Akademia Teatralna im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie
Rosyjski
początkujący
  • 2014 - CZAS HONORU. POWSTANIE Serial TV (Skwarczyński) (2-7)
  • 2014 - PRZYJACIÓŁKI Serial TV (Piotr z grupy AA) (33,38,39...)
  • 2009 - OJCIEC MATEUSZ - ODC. 13, Serial TV (Taras)
  • 2008 - AGENTKI - ODC. 8, Serial TV (Jakub Cudny)
  • 2007 - MAMUŚKI - ODC. 1, 3-8, 10-13, 15-19, 21/22, 24-27, 29/30, Serial TV (Kania)
  • 2006 - PENSJONAT 'POD RÓŻĄ', Serial TV (Apoloniusz 'Poldek' Kucharski, kelner w pensjonacie (B)*)
  • 2006 - BULIONERZY, Serial TV (Piotr Nowik (B)*)
  • 2005 - PENSJONAT 'POD RÓŻĄ', Serial TV (Apoloniusz 'Poldek' Kucharski, kelner w pensjonacie (B)*)
  • 2005 - BULIONERZY, Serial TV (Piotr Nowik (B)*)
  • 2004 - PENSJONAT 'POD RÓŻĄ', Serial TV (Apoloniusz 'Poldek' Kucharski, kelner w pensjonacie (B)*)
  • 2004 - GLINA - ODC. 11, Serial TV (Zenon Kunicki, aresztowany w sprawie morderstw organizowanych przez Karbowiaka)
  • 2004 - CAŁKIEM NOWE LATA MIODOWE - ODC. 8, Serial TV (Architekt Piotr, uczestnik balu)
  • 2004 - BULIONERZY, Serial TV (Piotr Nowik (B)*)
  • 2003 - NA DOBRE I NA ZŁE - ODC. 156, Serial TV (Jasnowidz Rudolf)
  • 2002 - SAMO ŻYCIE, Serial TV (Dr Jan Gliński)
  • 2000 - SUKCES, Serial TV (Warga, sąsiad Madejów)
  • 1997 - KLAN, Serial TV (Wykładowca Beaty i Marty na farmacji)
  • 1997 - PROSTYTUTKI, Film (Król Kawioru)
  • 1996 - EKSTRADYCJA 2 - ODC. 1, Serial TV (Przewodniczący gminy)
  • 1994 - ŁUK TRIUMFALNY (NA MOTYWACH E. M. REMARQUE'A), Teatr TV (Alvarez)
  • 1993 - 40-LATEK. 20 LAT PÓŹNIEJ - ODC. 2, Serial TV (Budowlaniec)
  • 1993 - SKUTKI NOSZENIA KAPELUSZA W MAJU, Film TV (Andrzej)
  • 1990 - KAPITAN CONRAD, Serial TV ()
  • 1989 - CZARODZIEJ Z HARLEMU, Film (Jagódka)
  • 1989 - OPOWIEŚĆ O 'DZIADACH' ADAMA MICKIEWICZA. LAWA, Film (Cichowski)
  • 1988 - W LABIRYNCIE, Serial TV (Jan Duraj (A)*)
  • 1987 - DORASTANIE - ODC. 5, Serial TV ()
  • 1986 - BOHATER ROKU, Film (Pan Zenek)
  • 1986 - TULIPAN - ODC. 2, Serial TV ()
  • 1986 - WERYFIKACJA, Film ()
  • 1985 - POWRÓT PO ŚMIERĆ - Z CYKLU: TEMIDA, Cykl TV (Posterunkowy)
  • 1985 - POSZUKIWANY ALBERT PERYT (J. JESIONOWSKI), Teatr TV (Kicman)
  • 1984 - RYCERZE I RABUSIE - ODC. 2, Serial TV ()
  • 1984 - BRUDNE PIENIĄDZE (J. B. PRIESTLEY), Teatr TV (Harold Russen, narzeczony Elsie)
  • 1983 - WIDZIADŁO, Film (Sąsiad)
  • 1983 - WESELE PANA BALZACA (J. IWASZKIEWICZ), Teatr TV (Leon)
  • 1981 - NAJDŁUŻSZA WOJNA NOWOCZESNEJ EUROPY - ODC. 7, Serial TV (Niemiec)
  • 1981 - PRZYJACIELE - ODC. 4-5, Serial TV ()
  • 1979 - RYCERZ, Film (Rycerz)
  • 1977 - LALKA - ODC. 4, 7-8, Serial TV (Maleski)
  • 1977 - ZAGMATWANA SYTUACJA (J. SOLOVIĆ), Teatr TV (Rado)
  • 1975 - 40 - LATEK, ODC. 12-13, Serial TV (Robotnik na budowie)
  • 1975 - ŚWIATŁA WIECZORU (A. ARBUZOW), Teatr TV (Stiepan)
  • 1975 - MAŁA SPRAWA, Film TV
  • 1969 - POCIĄG PANCERNY 14-69 (W. IWANOW), Teatr TV