dodaj do teczki
  • Rok urodzenia:1952
  • wzrost: 178 cm
  • kolor oczu: niebieskie
  • kolor włosów:blond
  • Prawo jazdy
  • Instrumenty
  • Pływanie
Inne umiejętności

motocykl

Akademia Teatralna im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie
Angielski
zaawansowany
Niemiecki
początkujący
Rosyjski
zaawansowany
Japoński
zaawansowany
Łaciński
zaawansowany
Ukraiński
zaawansowany
Szwedzki
zaawansowany
Norweski
zaawansowany
Słowacki
zaawansowany

 

  • 2017 - 
     
    Widowisko telewizyjne
     (adwokat)
  • 2016 - 
     
    Serial fabularny 
     (dyrektor pr) 
    W MATNI (12)
  • 2016 - M JAK MIŁOŚĆ Serial TV (Biernacki, zarządca cmentarza) 1230
  • 2016 - OJCIEC MATEUSZ Serial TV (chirurg) BRANSOLETKA (197)
  • 2015 - BLONDYNKA Serial TV (lekarz) GOTOWY NA WSZYSTKO (45)
  • 2015 - OJCIEC MATEUSZ Serial TV (lekarz) REPORTAŻ Z DOMU (168)
  • 2015 - ZAKŁAD DOŚWIADCZALNY SOLIDARNOŚĆ Spektakl telewizyjny (Dyrektor Piotr S.)
  • 2014 - OJCIEC MATEUSZ Serial TV (ordynator) KURTKA (145)
  • 2013 - BARWY SZCZĘŚCIA SerialTV (Czesław Madej, ojciec Sylwka),
  • 2013 - PŁYNĄCE WIEŻOWCE Film (mężczyzna w restauracji),
  • 2013 - PRAWO AGATY Serial TV (prokurator Michał Wardęga),
  • 2012 - BARWY SZCZĘŚCIA Serial TV (Czesław Madej, ojciec Sylwka),
  • 2011 - KSIĘSTWO Film ,
  • 2011 - UKŁAD WARSZAWSKI Serial TV (barman Czesio),
  • 2011 - WIADOMOŚCI Z DRUGIEJ RĘKI Serial TV ("ojciec" Agaty; odcinki: 19),
  • 2010 - BARWY SZCZĘŚCIA Serial TV (homofob, sąsiad Władka Cieślaka i Maćka Kołodziejskiego),
  • 2010 - CHICHOT LOSU Serial TV (były arbiter),
  • 2010 - CZARNOBYL. CZTERY DNI W KWIETNIU Spektakl telewizyjny  (Towarzysz),
  • 2010 - KLUB SZALONYCH DZIEWIC Serial TV (lekarz ginekolog w Łomży),
  • 2010 - NOWA - ODC. 9, Serial TV (Dębski, przewodniczący partii 'Razem')
  • 2010 - KLUB SZALONYCH DZIEWIC - ODC. 6, Serial TV (Lekarz ginekolog w Łomży)
  • 2010 - BARWY SZCZĘŚCIA - ODC. 375, 378, Serial TV (Homofob, sąsiad Władka Cieślaka i Maćka Kołodziejskiego)
  • 2009 - BRZYDULA, Serial TV (Łęcki, dyrektor liceum Jaśka)
  • 2009 - SIOSTRY - ODC. 3, 5, 12, Serial TV (Komendant)
  • 2009 - POPIEŁUSZKO. WOLNOŚĆ JEST W NAS, Film (Minister Adam Łopatka)
  • 2009 - LONDYŃCZYCY 2 - ODC. 7, Serial TV (Pacjent Anderson)
  • 2009 - BARWY SZCZĘŚCIA - ODC. 291, 306, 327, 346, 351, Serial TV (Homofob, sąsiad Władka Cieślaka i Maćka Kołodziejskiego)
  • 2008 - PLEBANIA - ODC. 1054/1055, 1069, 1071, 1078/1079, Serial TV (Robert)
  • 2008 - CZAS HONORU - ODC. 2/3, Serial TV (Konspirator)
  • 2008 - TAJNY WSPÓŁPRACOWNIK (C. HARASIMOWICZ), Teatr TV (Mieczysław (1981))
  • 2007 - FACECI DO WZIĘCIA - ODC. 50, Serial TV (Zygmunt)
  • 2007 - JA WAM POKAŻĘ! - ODC. 13, Serial TV (Pracodawca)
  • 2007 - NIANIA - ODC. 73, Serial TV (Urzędnik stanu cywilnego)
  • 2007 - ODWRÓCENI - ODC. 6, Serial TV (Dyrektor więzienia)
  • 2007 - STYGMATYCZKA (G. ŁOSZEWSKI), Teatr TV (Urzędnik)
  • 2006 - RODZINA ZASTĘPCZA - ODC. 229, Serial TV (Radny)
  • 2006 - PENSJONAT 'POD RÓŻĄ' - ODC. 100-101, Serial TV (Kajtek, operator 'Idealnej pary')
  • 2006 - OFICEROWIE - ODC. 7, Serial TV (Strażnik)
  • 2006 - FAŁSZERZE. POWRÓT SFORY - ODC. 1-3, 5, Serial TV (Strażnik więzienny)
  • 2005 - KRYMINALNI - ODC. 22, Serial TV (Księgowy supermarketu)
  • 2005 - PLEBANIA - ODC. 547, Serial TV (Mężczyzna w 'Angelice')
  • 2005 - NA DOBRE I NA ZŁE - ODC. 237, Serial TV (Gość weselny)
  • 2005 - EGZAMIN Z ŻYCIA - ODC. 28, Serial TV (Policjant dyżurny)
  • 2005 - POGROMCZYNIE MITÓW, Cykl TV (Restaurator)
  • 2004 - NA DOBRE I NA ZŁE - ODC. 186, Serial TV (Pacjent)
  • 2004 - DZIKI, Serial TV (Aukcjoner)
  • 2004 - CZEGO SIĘ BOJĄ FACECI, CZYLI SEKS W MNIEJSZYM MIEŚCIE - SERIA 2, ODC. 7, Serial TV (Konrad von Schnitzel)
  • 2003 - ATOS - Z CYKLU 'PSIE SERCE', Cykl TV (Weterynarz)
  • 2003 - NA DOBRE I NA ZŁE - ODC. 152, Serial TV (Sprzedawca w sklepie meblowym)
  • 2003 - KASIA I TOMEK - SERIA III, ODC. 33, Serial TV (Krawiec)
  • 2002 - WIEDŹMIN - ODC. 8, Serial TV (Karczmarz z Wyzimy)
  • 2001 - PRZEDWIOŚNIE, Film (Poseł)
  • 2001 - MARSZAŁEK PIŁSUDSKI - ODC. 5, Serial TV (Członek delegacji Poznania)
  • 2000 - 13 POSTERUNEK - ODC. 2, 26, Serial TV ()
  • 2000 - ŚMIERĆ ZA ŚMIERĆ, Teatr TV ()
  • 2000 - PRZEPROWADZKI - ODC. 1, Serial TV (Majster w fabryce Lilpopa)
  • 1999 - BIGDA IDZIE! (J. KADEN-BANDROWSKI), Teatr TV ()
  • 1997 - DOM - SERIA III, ODC. 12, Serial TV ()
  • 1997 - HISTORIE MIŁOSNE, Film ()
  • 1997 - KLAN, Serial TV (Kuczyński, ojciec Kingi)
  • 1996 - DZIECI I RYBY, Film ()
  • 1996 - EKSTRADYCJA 2, Serial TV (Rosjanin)
  • 1996 - CZARY MOTYLA (F. G. LORCA), Teatr TV (Robaczek Świętojański)
  • 1994 - ANIOŁ ŚMIERCI, Film ()
  • 1994 - JA, MICHAŁ Z MONTAIGNE (J. HEN), Teatr TV ()
  • 1993 - PORA NA CZAROWNICE, Film (Kloszard)
  • 1991 - KUCHNIA POLSKA, Serial TV ()
  • 1989 - MODRZEJEWSKA, Serial TV ()
  • 1988 - KORNBLUMENBLAU, Film ()
  • 1988 - W LABIRYNCIE, Serial TV ()
  • 1988 - FALANSTER (G. HERNADI), Teatr TV (Leary)
  • 1987 - BALLADA O JANUSZKU - ODC. 3, Serial TV (Woźny sądowy)
  • 1987 - MISJA SPECJALNA, Film ()
  • 1987 - SYLWIA (W. BILIŃSKI), Teatr TV ()
  • 1986 - NA CAŁOŚĆ, Film ()
  • 1982 - POPIELEC - ODC. 9, Serial TV ()
  • 1982 - WIELKI SZU, Film (Taksówkarz)
  • 1981 - ŚMIERĆ TAREŁKINA (A. SUCHOWO-KOBYLIN), Teatr TV (Wanieczka)
  • 1980 - OLIMPIADA 40, Film ()
  • 1979 - WOLNE CHWILE, Film (Dymek (A)*)
  • 1977 - LITA ET COMPAGNIE (A. FREDRO), Teatr TV (Gustaw)
  • 1975 - EPIDEMIA ZBRODNI (E.J. MASON, T. WILLIS), Teatr TV (Plim)