dodaj do teczki
  • Rok urodzenia:1959
  • wzrost: 177 cm
  • kolor oczu: niebieskie
  • kolor włosów:blond
  • Prawo jazdy
  • Pływanie
Inne umiejętności

powożenie

Akademia Teatralna im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie
Niemiecki
początkujący
Rosyjski
początkujący
Japoński
początkujący
Łaciński
początkujący
Ukraiński
początkujący
Szwedzki
początkujący
  • 2015 - RANCZO Serial TV (szklarz) DEMONY KUSEGO (112)
  • 2014 - NA KRAWĘDZI 2 Serial TV (6)
  • 2014 - NA KRAWĘDZI 2 Serial TV (Stanisław Murek, ojciec Krysi) (7)
  • 2014 - RANCZO Serial TV(szklarz) LOS POGORZELCA (99)
  • 2013 - CZAS HONORU Serial TV (kapitan w Gdyni) ULTIMATUM RAINERA (69)
  • 2013 - SYBERIADA POLSKA Film fabularny (mężczyzna)
  • 2012 - HANS KLOSS. STAWKA WIĘKSZA NIŻ ŚMIERĆ Film (pielęgniarz),
  • 2012 - SYBERIADA POLSKA Film (mężczyzna),
  • 2011 - M JAK MIŁOŚĆ Serial TV (Jakub Weimann),
  • 2010 - OPTYMISTA Serial TV (sąsiad),
  • 2009 - OJCIEC MATEUSZ Serial TV (Stefan Jabłoński),
  • 2009 - POPIEŁUSZKO. WOLNOŚĆ JEST W NAS Film (oficer LWP),
  • 2008 - DORĘCZYCIEL Serial TV (gangster),
  • 2008 - NA DOBRE I NA ZŁE Serial TV (policjant),
  • 2008 - PLEBANIA - ODC. 1000, Serial TV (Mężczyzna)
  • 2007 - OGRÓD LUIZY, Film ('Kulawka')
  • 2007 - MAGDA M. - ODC. 50, Serial TV (Klient)
  • 2007 - HALO, HANS! CZYLI NIE ZE MNĄ TE NUMERY!, Serial TV (Uczestnik castingu na sobowtóra Hansa Klossa)
  • 2007 - DALEKO OD NOSZY - ODC. 119, 121, Serial TV ()
  • 2007 - FALA ZBRODNI - ODC. 94/95, Serial TV (Stancfeld)
  • 2007 - STYGMATYCZKA (G. ŁOSZEWSKI), Teatr TV (Ordynator)
  • 2006 - RODZINA ZASTĘPCZA - ODC. 236, Serial TV (Menel)
  • 2006 - FAŁSZERZE. POWRÓT SFORY - ODC. 4, Serial TV ()
  • 2006 - BULIONERZY - ODC. 61, Serial TV (Mietek Jastrzębski)
  • 2006 - ŚMIERĆ ROTMISTRZA PILECKIEGO (R. BUGAJSKI), Teatr TV (Oskarżony Witold Różycki)
  • 2006 - PAN GUSTAW I MATYLDA (S. KUŹNIK), Teatr TV (Lekarz pogotowia)
  • 2005 - BULIONERZY - ODC. 19, 36, 52, Serial TV (Mietek Jastrzębski)
  • 2005 - AUSCHWITZ. THE NAZIS & THE 'FINAL SOLUTION', Cykl TV (Porucznik Konrad Morgen, SS-man przeprowadzający dochodzenie w Auschwitz)
  • 2005 - JULIUSZ CEZAR (W. SHAKESPEARE), Teatr TV ()
  • 2004 - DZIUPLA CEZARA - ODC. 3, Serial TV (Robotnik)
  • 2004 - CAŁKIEM NOWE LATA MIODOWE - ODC. 2, 9, 11, Serial TV (Żebrak Rycho)
  • 2004 - NA DOBRE I NA ZŁE - ODC. 182, 184, Serial TV (Przewodniczący sądu lekarskiego)
  • 2004 - BULIONERZY - ODC. 7, 17, Serial TV (Mietek Jastrzębski)
  • 2003 - SFORA - ODC. 3, Serial TV (Policjant dyżurny w budynku policji)
  • 2003 - NA WSPÓLNEJ, Serial TV (Aspirant Iwicki poszukujący zaginionej Gabrieli)
  • 2003 - KASIA I TOMEK - SERIA III, ODC. 18, Serial TV (Lekarz)
  • 2003 - DALEKO OD NOSZY - ODC. 12, Serial TV (Psychiatra)
  • 2002 - SAMO ŻYCIE, Serial TV (Policjant, starszy aspirant Lewandowski)
  • 2002 - M JAK MIŁOŚĆ - ODC. 57, 58, Serial TV (Policjant, znajomy właściciela warsztatu samochodowego)
  • 2002 - KASIA I TOMEK - SERIA I, ODC. 14, Serial TV (Celnik (tylko głos))
  • 2002 - BEZ LITOŚCI, Film (Policjant dyżurny w budynku policji)
  • 2001 - KOCHAM KLARĘ - ODC. 7, Serial TV (Listonosz Czesio)
  • 2001 - DOTKNIĘCIA (W. MYŚLIWSKI), Teatr TV (Robotnik)
  • 2001 - MIŚ KOLABO (P. KOKOCIŃSKI), Teatr TV (Technik)
  • 2000 - CUD PURYMOWY - Z CYKLU: ŚWIĘTA POLSKIE, Cykl TV (Kolega Heńka)
  • 2000 - DOM - SERIA III, Serial TV (Strażnik w Wytwórni Filmów Dokumentalnych)
  • 2000 - MIODOWE LATA, Serial TV (Menel, występujący w programie)
  • 2000 - SEZON NA LESZCZA, Film (Patolog przeprowadzający sekcję zwłok 'Laski')
  • 1999 - PALCE LIZAĆ - ODC. 6, Serial TV (Listonosz)
  • 1999 - OPERACJA 'KOZA', Film (Sprzedawca trumien)
  • 1998 - MIODOWE LATA - ODC. 1, Serial TV (Posłaniec)
  • 1998 - RODZICÓW NIE MA W DOMU - ODC. 51, Serial TV (Dziennikarz)
  • 1998 - KOMMISSAR REX, Serial TV (Bukowski (B)*)
  • 1997 - BOŻA PODSZEWKA - ODC. 15, Serial TV (Partyzant)
  • 1997 - SARA, Film (Policjant)
  • 1997 - SZTOS, Film ()
  • 1997 - MUSISZ ŻYĆ, Film ()
  • 1997 - DOM - SERIA II, ODC. 18-19, Serial TV ()
  • 1997 - CASANOVA (J. ŻUREK), Teatr TV ()
  • 1997 - DZIADY (A. MICKIEWICZ), Teatr TV ()
  • 1997 - CASANOVA (J. ŻUREK), Teatr TV ()
  • 1996 - WIRUS, Film (Policjant)
  • 1996 - CHŁOPCY Z PLACU BRONI (F. MOLNAR), Teatr TV (Strażnik)
  • 1996 - NASZA MAMA CZARODZIEJKA (J. PAPUZIŃSKA), Teatr TV ()
  • 1995 - EKSTRADYCJA - ODC. 2, Serial TV (Policjant)
  • 1995 - KRÓL OLCH, Film (Gość Göringa)
  • 1995 - POMYŁKA, Teatr TV (Strażnik)
  • 1995 - SUKCES..., Serial TV (Urzędnik)
  • 1994 - POLSKA ŚMIERĆ, Film TV (Stary magister)
  • 1994 - SPÓŁKA RODZINNA - ODC. 10, Serial TV (Grigorij)
  • 1994 - BIAŁA ZAPAŚĆ (H. QUIROGA), Teatr TV ()
  • 1993 - 40-LATEK. 20 LAT PÓŹNIEJ - ODC. 14, Serial TV (Portier)
  • 1993 - BANK NIE Z TEJ ZIEMI, Serial TV ()
  • 1993 - DWIE GŁOWY PTAKA (W. TERLECKI), Teatr TV (Protokolant)
  • 1992 - PIERŚCIONEK Z ORŁEM W KORONIE, Film (Pracownik KM PPR)
  • 1992 - PSY, Film (Policjant 'Student')
  • 1992 - BECKET, CZYLI HONOR BOGA (J. ANOUILH), Teatr TV (Służący)
  • 1991 - POGRANICZE W OGNIU - ODC. 22, Serial TV (Szef grupy operacyjnej)
  • 1991 - W NASZYM DOMU (K. KARABASZ), Teatr TV (Mariusz (A)*)
  • 1991 - W LABIRYNCIE, Serial TV (Andrzej)
  • 1991 - KEAN (A. DUMAS/J.P. SARTRE), Teatr TV ()
  • 1990 - KAPITAN CONRAD, Serial TV ()
  • 1990 - KORCZAK, Film (Gestapowiec)
  • 1987 - RZEKA KŁAMSTWA - ODC. 2-3, Serial TV (Walek)
  • 1987 - ŚMIECIARZ - ODC. 4, Serial TV ()
  • 1987 - POSKROMIENIE ZŁOŚNICY (W. SHAKESPEARE), Teatr TV (Biondello)
  • 1986 - PASKUDNA HISTORIA (F. DOSTOJEWSKI), Teatr TV (Student)
  • 1985 - STRZAŁY O ŚWICIE - Z CYKLU: TEMIDA, Cykl TV (Fotograf)
  • 1985 - HAMLET (W. SHAKESPEARE), Teatr TV ()
  • 1984 - DOM WARIATÓW, Film (Wieśniak)
  • 1984 - DZIEŃ CZWARTY, Film TV (NN 'Gram')