Wiek
60

  • 2008 - BARWY SZCZĘŚCIA - ODC. 51/52, Serial TV (Małgorzata Zwoleńska, matka Pawła)
  • 2007 - BARWY SZCZĘŚCIA - ODC. 22/23, 28, 33, 39, 43, Serial TV (Małgorzata Zwoleńska, matka Pawła)
  • 2007 - NA DOBRE I NA ZŁE - ODC. 291, Serial TV (Sylwia Lawina)
  • 2006 - NIANIA - ODC. 38, Serial TV (Lidka Panek, starsza siostra Frani)
  • 2005 - MOLLY'S WAY, Film (Izabella)
  • 2002 - BUŁA I SPÓŁA - ODC. 28, 31-32, 39, Serial TV (Zuza, narzeczona 'Buły')
  • 2001 - BUŁA I SPÓŁA - ODC. 1, 3-14, 16-19, 21-22, 26, Serial TV (Zuza, narzeczona 'Buły')
  • 2001 - ZROZUMIEĆ ŚWIAT, Serial TV (Ciocia Irena)
  • 2000 - GRACZYKOWIE - ODC. 56, Serial TV ()
  • 2000 - ŻELAZNA KONSTRUKCJA (M. WOJTYSZKO), Teatr TV (Zofia)
  • 2000 - BŁAHOSTKA (J. HEN), Teatr TV (Andżelika)
  • 1999 - BADZIEWIAKOWIE - ODC. 3, 6, Serial TV (Iwona)
  • 1999 - PRZYGODY DOBREGO WOJAKA SZWEJKA, Film TV (Katy Wendler)
  • 1999 - GRACZYKOWIE - ODC. 46, Serial TV ()
  • 1997 - KLAN, Serial TV (Nina Stec, żona prezesa Steca)
  • 1997 - KOLACYJKA (D. HODDINOTT), Teatr TV (Vera)
  • 1997 - CIOTKA KAROLA (T. BRANDON), Teatr TV ()
  • 1996 - OPOWIEŚĆ O JÓZEFIE SZWEJKU I JEGO DRODZE NA FRONT - ODC. 5-7, Serial TV (Katy Wendler)
  • 1995 - BOŻENA (J. STOBERSKI), Teatr TV (Bożena (A)*)
  • 1995 - MOGŁO BYĆ GORZEJ (J. ABRAMOW-NEVERLY), Teatr TV (Emme)
  • 1995 - NIECIERPLIWOŚĆ ZMYSŁÓW - CZ. II GRY MAŁŻEŃSKIE (CREBILLON (SYN)/J. RENARD), Teatr TV (Marta)
  • 1994 - FITNESS CLUB, Serial TV (Ewa Góralczyk, właścicielka fitness clubu 'Ewa' (B)*)
  • 1994 - ROSMERSHOLM (H. IBSEN), Teatr TV (Rebeka)
  • 1993 - LEPIEJ BYĆ PIĘKNĄ I BOGATĄ, Film (Dorota Waltz)
  • 1993 - PAJĘCZARKI, Film (Ewa Wiśniewska (B)*)
  • 1993 - KŁAMCZUCHA (M. HENNEQUIN), Teatr TV (Lili Hervier)
  • 1993 - MADAME DE SADE (Y. MISHIMA), Teatr TV (Anna)
  • 1992 - PIERŚCIONEK Z ORŁEM W KORONIE, Film (Janina)
  • 1991 - OBYWATEL ŚWIATA, Film (Ewa)
  • 1991 - DERBY W PAŁACU (J. ABRAMOW), Teatr TV (Alicja)
  • 1991 - OGŁOSZENIE MATRYMONIALNE (H. KWIATKOWSKA, E. OTWINOWSKA), Teatr TV (Anka)
  • 1990 - NAD RZEKĄ KTÓREJ NIE MA, Film (Ewa)
  • 1990 - CZUPUREK (B. HERZ), Teatr TV ()
  • 1989 - 300 MIL DO NIEBA, Film (Dziennikarka)
  • 1989 - HOTEL 'POD KULĄ ZIEMSKĄ', Teatr TV (Woźna)
  • 1989 - ILUZJA (P. CORNEILLE), Teatr TV (Izabela i Hipolita)
  • 1989 - JACUŚ (E. LUBOWSKI), Teatr TV (Marta)
  • 1989 - SŁOŃ I KWIAT (B. PATTEN), Teatr TV (Motyl)
  • 1989 - ZAMEK (F. KAFKA), Teatr TV (Frieda)
  • 1989 - ŻEGNAJ, LALECZKO (R. CHANDLER), Teatr TV (Anna Riordan)
  • 1988 - DEKALOG, CZTERY - Z CYKLU: DEKALOG, Film TV (Anka)
  • 1988 - HANUSSEN, Film (Dziennikarka Wally)
  • 1988 - KORNBLUMENBLAU, Film (Więźniarka)
  • 1988 - MISTRZ I MAŁGORZATA - ODC. 4, Serial TV (Nisa)
  • 1988 - NIEZWYKŁA PODRÓŻ BALTAZARA KOBERA, Film (Rosa)
  • 1988 - PIŁKARSKI POKER, Film (Żona Grundola)
  • 1988 - SCHODAMI W GÓRĘ, SCHODAMI W DÓŁ, Film (Maryjka, narzeczona Karola)
  • 1988 - SÉRÉNITÉ, Film TV ()
  • 1988 - BEZ KURTYNY (L. BELLON), Teatr TV ()
  • 1988 - BROADWAY, MÓJ BROADWAY (K. BRAUN), Teatr TV ((monodram))
  • 1988 - DUSIA, RYBA, WAL I LETA (P. GEMS), Teatr TV (Leta (B)*)
  • 1988 - OFICYNA (PAMIĘTNIKI ANNY FRANK) (A. FRANK), Teatr TV (Anna Frank (A)*)
  • 1988 - WIOSENNE WODY (I. TURGIENIEW), Teatr TV (Gemma Roselli)
  • 1987 - JEDENASTE PRZYKAZANIE, Film TV (Jadzia 'Kiki', prostytutka u pani Rokefeler)
  • 1987 - KOMEDIANTKA, Serial TV (Zosia, siostrzenica Osińskiej, żona Babińskiego)
  • 1987 - RZEKA KŁAMSTWA - ODC. 5, Serial TV (Wnuczka Bocianichy)
  • 1986 - BLISKO, CORAZ BLIŻEJ - ODC. 13-16, 18-19, Serial TV (Krysia)
  • 1986 - UCIECZKA - Z CYKLU: KRONIKA WYPADKÓW, Cykl TV ()
  • 1986 - MASKARADA, Film (Ewa, partnerka Jerzego Wolfa)
  • 1986 - POSKROMIENIE ZŁOŚNIKA, Film (Laura)
  • 1984 - MIŁOŚĆ Z LISTY PRZEBOJÓW, Film (Eliza)
  • 1984 - GRACZ (WG F. DOSTOJEWSKIEGO), Teatr TV (Polina)
  • 1983 - CO DZIEŃ BLIŻEJ NIEBA, Film (Dziewczyna w oknie wystawowym 'Telimeny')