Wiek
58
Wzrost
176
Kolor oczu
niebieskie
Kolor włosów
blond
Szkoła
Akademia Teatralna im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie

angielski
francuski
rosyjski

  • 2020 – MAGNEZJA Film w produkcji
  • 2020 – PARQUET Film w produkcji
  • 2019 – MOWA PTAKÓW Film fabularny (Lucjan)
  • 2019 – RYKOSZETY Film fabularny – krótkometrażowy (prokurator)
  • 2018 – 1983 Serial fabularny Obsada aktorska (Władysław Lis, ojciec Karoliny, minister gospodarki narodowej)
  • 2018 – 7 UCZUĆ Film fabularny (Ryszek Gott)
  • 2018 – ETER Film fabularny (komendant)
  • 2018 – JULIUSZ Film fabularny (dyrektor szkoły)
  • 2017 – ACH ŚPIJ KOCHANIE Film fabularny (Władysław Mazurkiewicz)
  • 2017 – BEYOND WORDS Film fabularny (Stanisław)
  • 2017 – CATALINA Film fabularny (Marek)
  • 2017 – PHOTON Film fabularny (naukowiec – narrator)
  • 2017 – ŠERKŠNAS Film fabularny (Andrzej)
  • 2016 – LAS Film w produkcji (Andriej Chyba, Mruk, Człowiek w Bandażach)
  • 2016 – NA GRANICY Film fabularny (Mateusz)
  • 2016 – OSTATNIA RODZINA Film w produkcji (Piotr Dmochowski, marszand Beksińskiego)
  • 2016 – ZJEDNOCZONE STANY MIŁOŚCI Film fabularny (Karol) 
  • 2014 – 11 MINUT Film w produkcji 
  • 2014 – CARTE BLANCHE Film w produkcji (Kacper)
  • 2014 – KAMIENIE NA SZANIEC Film fabularny (major Jan Kiwerski “Dyrektor”)
  • 2014 – MIŁOŚĆ W MIEŚCIE OGRODÓW Film w produkcji (Michał)
  • 2014 – MOLEHILL Film fabularny – krótkometrażowy (Dziad)
  • 2014 – OBIETNICA Film fabularny (Konrad)
  • 2014 – PERFORMER Film w produkcji (Najdroższy)
  • 2014 – POLSKIE GÓWNO Film fabularny
  • 2014 – SKYLD Film w produkcji
  • 2013– BILET NA KSIĘŻYC Film fabularny (Barczyk, kapitan samolotu)
  • 2013–  MIRUNA Etiuda szkolna  (Amis),
  • 2013 – W IMIĘ… Film
  • 2013 – WARSZAWA Film,
  • 2012 – NIEULOTNE Film (ojciec Kariny),
  • 2012 – PERFORMER Film (Najdroższy),
  • 2012 – PSUBRAT Film ,
  • 2012 – TRICK Serial TV (major Bukowski),
  • 2012 – MöRKT VATTEN , Film (George)
  • 2012 – ZDJĘCIE, Film ()
  • 2012 – PSUBRAT, Film (Ojciec)
  • 2011 – SPONSORING, Film (Klient sadysta)
  • 2011 – DAAS, Film (Jakub Goliński)
  • 2011 – TERRE OUTRAGEE, Film (Alexei)
  • 2011 – TROPHY, Film (Alexi)
  • 2011 – BEZ TAJEMNIC, Serial TV (Tomasz Werner, ojciec Zosi; odcinki: 41)
  • 2010 – HISTORIA ROJA, CZYLI W ZIEMI LEPIEJ SŁYCHAĆ, Film (Wyszomirski)
  • 2010 – MISTYFIKACJA, Film (Major SB)
  • 2010 – TRICK, Film (Agent Bukowski)
  • 2009 – WSZYSTKO CO KOCHAM, Film (Ojciec Janka)
  • 2009 – ZDJĘCIE, Film ()
  • 2008 – ZDJĘCIE, Film ()
  • 2008 – NIERUCHOMY PORUSZYCIEL, Film (Peksa)
  • 2008 – ZŁODZIEJ W SUTANNIE, Teatr TV (Ksiądz Kardynał Karol Wojtyła)
  • 2008 – BURZA (W. SHAKESPEARE), Serial TV (Antonio)
  • 2007 – MAGICZNE DRZEWO, Serial TV ()
  • 2007 – KATYŃ, Film (Jerzy, porucznik 8-go Pułku Ułanów w Krakowie (B)*)
  • 2007 – CZTERY POZIOMO, Serial TV (Borys)
  • 2007 – KRYPTONIM GRACZ, Teatr TV (Stanley, agent CIA)
  • 2006 – WSZYSCY JESTEŚMY CHRYSTUSAMI, Film (Adaś Miałczyński33 (B)*)
  • 2006 – S@MOTNOŚĆ W SIECI, Film (Jakub (A)*)
  • 2006 – STRAJK. DIE HELDIN VON DANZIG, Film (Elektryk (C)*)
  • 2006 – OFICEROWIE – ODC. 8, 10, Serial TV (Nadkomisarz Krzysztof Ryś, członek Specjalnej Grupy Pościgowej CBŚ; w retrospecjach pochodzących z serialu ‘Oficer’)
  • 2006 – KOLEKCJA (H. PINTER), Teatr TV (Bill)
  • 2005 – PERSONA NON GRATA, Film (Waldemar)
  • 2005 – PALIMPSEST, Film (Marek (A)*)
  • 2005 – KOMORNIK, Film (Lucek (A)*)
  • 2004 – TULIPANY, Film (‘Dzieciak’ (B)*)
  • 2004 – OFICER – ODC. 2-13, Serial TV (Nadkomisarz Krzysztof Ryś, członek Specjalnej Grupy Pościgowej CBŚ)
  • 2003 – ZAGINIONA – ODC. 6-7, Serial TV (Komisarz Krzysztof Ryś, oficer CBŚ)
  • 2003 – SYMETRIA, Film (Dawid)
  • 2003 – SIEDEM PRZYSTANKÓW NA DRODZE DO RAJU, Film (Strażnik Snów)
  • 2003 – ONO, Film (Dingo, gospodarz teleturnieju)
  • 2003 – HAMLET (W. SHAKESPEARE), Teatr TV (Laertes)
  • 2002 – TAM, GDZIE ŻYJĄ ESKIMOSI, Film ()
  • 2002 – PSYCHOBÓJCY, Film ()
  • 2002 – POGODA NA JUTRO, Film (Jan Cichocki, kandydat na posła)
  • 2002 – ZMRUŻ OCZY, Film (Ojciec ‘Małej’)
  • 2002 – DEFEKT, Serial TV (Tomasz Wołczyk ‘Makler’)
  • 2002 – WIEDŹMIN – ODC. 4, Serial TV (Borch Trzy Kawki)
  • 2002 – POWIEDZ TO, GABI, Film (Borys)
  • 2002 – PORTUGALIA (Z. EGRESSY), Teatr TV (Czaruś)
  • 2002 – PIĘKNA PANI SEIDENMAN, Teatr TV (Bronek Blutman)
  • 2001 – WIEDŹMIN, Film (Borch Trzy Kawki)
  • 2001 – PRZEDWIOŚNIE, Film (Przewodniczący na zebraniu komunistów)
  • 2001 – ODSZKODOWANIE (M. BUKOWSKI), Teatr TV (Rafał (A)*)
  • 2000 – WIELKIE RZECZY – GRA (2), Serial TV (Jerzy Jastrzębski (A)*)
  • 2000 – WIGILIJNA OPOWIEŚĆ (A. DRABIK), Teatr TV (Michał (C)*)
  • 2000 – 10 PIĘTER (C. HARASIMOWICZ), Teatr TV (Olgierd)
  • 2000 – ŚMIERĆ ZA ŚMIERĆ, CZYLI DOBRY CHŁOPIEC (M. BUKOWSKI), Teatr TV (Rafał (A)*)
  • 2000 – WYROK NA FRANCISZKA KŁOSA, Film TV (Żandarm Kranc)
  • 2000 – SKARB, Teatr TV (Andrzej Mos)
  • 2000 – PIENIĄDZE TO NIE WSZYSTKO, Film (Wiesław Furkot, szwagier i wspólnik Tomasza)
  • 2000 – MIASTECZKO, Serial TV (Adwokat prowadzący rozwód Marka)
  • 2000 – TWARZE I MASKI, Serial TV ()
  • 1999 – DŁUG, Film (Gerard Nowak (A)*)
  • 1999 – KALLAFIORR, Film (Brando)
  • 1998 – MIODOWE LATA – ODC. 7, Serial TV (Wilkoń)
  • 1998 – GWIAZDA SEZONU (J. PATRICK), Teatr TV (Kuba Rozpruwacz)
  • 1997 – MISTRZ (K. RUTKOWSKI), Teatr TV (Ibuś Ostrowski)
  • 1997 – HRABIA HENRYK, Teatr TV (Zygmunt Krasiński (A)*)
  • 1997 – ZAKLĘTA, Serial TV (Karol)
  • 1997 – BOŻA PODSZEWKA, Serial TV (Rosjanin)
  • 1997 – KSIĘGA RAJU (I. MANGER), Teatr TV (Ojciec)
  • 1996 – BAR ‘ATLANTIC’ – ODC. 1-4, 6, 10, 12, Serial TV (Lucjan Myjka; Janosik)
  • 1994 – ZAWRÓCONY, Film TV (Ksiądz)
  • 1994 – DZIEJE SALONU (K. WROCZYŃSKI), Teatr TV (Józek)
  • 1993 – KOLEJNOŚĆ UCZUĆ, Film (Benvollo)
  • 1991 – 4 RAZY REŻYSER, CZ.II (ADAM VILLIERS ROGER DE L`ISE), Teatr TV (Pacjent)
  • 1991 – BAN-KI-WA, Teatr TV (Pacjent)
  • 1990 – BÓG (W. ALLEN), Teatr TV (Koryfeusz)
  • 1900 – PRZED ODLOTEM, Teatr TV (Mężczyzna)
  • 1900 – RODZINA KOSÓW, Serial TV (Ojciec (A)*)
  • 0 – , ()