Wiek
66

  • 2007 - KATYŃ, Film (Żołnierz niemiecki)
  • 2006 - PLEBANIA - ODC. 752, Serial TV (Psychiatra)
  • 2006 - PIERWSZA MIŁOŚĆ, Serial TV (Mecenas Zbigniew Wasilewicz, prawnik współpracujący z Piotrem Kulczyckim, ojcem Artura)
  • 2006 - FALA ZBRODNI - ODC. 54, Serial TV (Cezary Madej)
  • 2006 - DWIE STRONY MEDALU - ODC. 5, 13, Serial TV (Księgowy mafii)
  • 2006 - INKA 1946 (W. TOMCZYK), Teatr TV (Mecenas)
  • 2005 - BOŻA PODSZEWKA. CZĘŚĆ DRUGA - ODC. 2/3, Serial TV (Łazurko)
  • 2004 - STARA BAŚŃ, Film (Znosek)
  • 2004 - KRYMINALNI - ODC. 13, Serial TV (Euzebiusz Barański 'Zebi')
  • 2004 - GLINA - ODC. 7, Serial TV (Zbigniew Czeski)
  • 2003 - TYGRYSY EUROPY, Serial TV (Wojtek, polski gwiazdor mieszkający w Paryżu)
  • 2002 - SFORA - ODC. 1-5, 7-9, Serial TV (Płatny morderca pracujący dla Starewicza)
  • 2002 - KARIERA NIKOSIA DYZMY, Film (Stanisław, goryl Kilińskiego)
  • 2002 - PIANISTA, Film (Były więzień obozu koncentracyjnego)
  • 2002 - QUO VADIS, Serial TV (Chrześcijanin fossor)
  • 2001 - QUO VADIS, Film (Chrześcijanin Fossor)
  • 2000 - SUKCES, Serial TV (Andrzej Kramer)
  • 2000 - NA DOBRE I NA ZŁE - ODC. 12, Serial TV (Jan, mąż Grażyny)
  • 2000 - OGNIEM I MIECZEM, Serial TV (Czeremis, sługa Horpyny)
  • 1999 - ZŁOTOPOLSCY - ODC. 150, Serial TV (Szuler)
  • 1999 - TRZY SZALONE ZERA, Serial TV (Rychu)
  • 1999 - OGNIEM I MIECZEM, Film (Czeremis, sługa Horpyny)
  • 1998 - NIECH ŻYJĄ AGENCI (M. BUKOWSKI), Teatr TV (Operator)
  • 1997 - SŁAWA I CHWAŁA - ODC. 6, Serial TV (Władek, furman w majątku Targowskich, dowódca oddziału AK)
  • 1997 - LEGENDA O ŚWIĘTYM WOJCIECHU (K. ZALESKI), Teatr TV (Radzym)
  • 1997 - KAPITAN, Serial TV (McKinley)
  • 1996 - DAMSKI INTERES - Z CYKLU: OPOWIEŚCI WEEKENDOWE, Cykl TV (Mężczyzna ze Śląska)
  • 1996 - WEZWANIE, Film TV (Oficer Milicji)
  • 1996 - JASKINIA FILOZOFÓW (Z. HERBERT), Teatr TV (Platon)
  • 1995 - RACJA GŁODOWA (J. NIEMCZUK), Teatr TV (Grab)
  • 1994 - RADIO ROMANS - ODC. 10, 12, 14, 22, Serial TV (Ćpun 'King')
  • 1993 - MATCHBALL, Film (Smirnoff)
  • 1993 - IN WEITER FERNE, SO NAH!, Film (Czomsky)
  • 1993 - AUF EIGENE GEFAHR, Film (Glowacz)
  • 1990 - ŻYCIE ZA ŻYCIE. MAKSYMILIAN KOLBE, Film (Marian, były więzień Auschwitz)
  • 1987 - OPOWIEŚĆ HARLEYA, Film (Zdzisio)
  • 1987 - KINDHEIT, Film (Johann)
  • 1986 - PIERŚCIEŃ I RÓŻA, Film (Poseł króla Padella)
  • 1986 - KINO OBJAZDOWE, Film TV (Kinooperator Miecio Król (B)*)
  • 1986 - PRYWATNE ŚLEDZTWO, Film (Morderca Malicki)
  • 1985 - MOKRY SZMAL, Film (Gangster ' Maly', człowiek Tokarskiego)
  • 1985 - MORDUJEMY VIVALDIEGO (D. MERCER), Teatr TV (Ben)
  • 1984 - JEŹDZIEC NA SIWYM KONIU, Film TV (Hiners)
  • 1984 - DELIBABOK ORSZAGA, Film (Bobczyński)
  • 1983 - PSYCHOTERAPIA, Film TV (Tomek)
  • 1983 - TAJEMNICA STAREGO OGRODU, Film (Doktor Otrębus)
  • 1983 - DER AUFENTHALT, Film (Porucznik straży więziennej)
  • 1982 - WIELKI SZU, Film (Taksówkarz Jurek (B)*)
  • 1982 - NOC POŚLUBNA W BIAŁY DZIEŃ, Film (Student Mały)
  • 1981 - DON CARLOS (F. SCHILLER), Teatr TV (Don Carlos (A)*)
  • 1980 - KONTRAKT, Film (Gość weselny)
  • 1980 - PROCES (F. KAFKA), Teatr TV (Student)
  • 1979 - ALLE MEINE MADCHEN, Film (Ralf Pasche (B)*)
  • 1979 - DNI ZEMSTY (E. MASON I T.WILLIS), Teatr TV (Parrish)
  • 1978 - ZIELONA MIŁOŚĆ, Serial TV (' Bursztyn ')
  • 1978 - P.S., Film (GDR)
  • 1977 - NAUKA LATANIA, Film (Józef Biel)
  • 1972 - ZDJĘCIA PRÓBNE, Film (Pawel)