Wiek
60
Wzrost
185
Kolor oczu
zielone
Kolor włosów
brązowe
Szkoła
Państwowa Wyższa Szkoła Teatralna im. Ludwika Solskiego w Krakowie

  • 2016 – LUDZIE I ANIOŁY Spektakl telewizyjny (Niejaki Stroncyłow)
  • 2016 – O MNIE SIĘ NIE MARTW Serial TV (Wiktor Zarzycki, ojciec Joanny, szef Marcina) (41,46)
  • 2015 – O MNIE SIĘ NIE MARTW Serial TV (Wiktor Zarzycki, ojciec Joanny, szef Marcina) (14-34,39)
  • 2015 – RYBKA CANERO Spektakl telewizyjny (Ignacy Vogel)
  • 2015 – WEB THERAPY Serial TV (Stach Bojarski, mąż Lucyny; odcinki: 1, 3-5, 8, 10)
  • 2015 – ZIARNO PRAWDY Film fabularny (Jerzy Szyller)
  • 2014 – BRANCZ Spektakl telewizyjny (Szymon)
  • 2014 – KEBAB & HOROSCOPE Film fabularny (szef)
  • 2014 – O MNIE SIĘ NIE MARTW Serial fabularny (Wiktor Zarzycki, szef Marcina)
  • 2014 – PANI Z PRZEDSZKOLA Film w produkcji (chirurg)
  • 2014 – WATAHA Serial fabularny
  • 2014 – ZIARNO PRAWDY Film w produkcji (Jerzy Szyller)
  • 2013 – LEKARZE Serial fabularny (Michał Zduniak, mąż Janiny)
  • 2012 – OBŁAWA Film (porucznik “Mak”),
  • 2012 – PARADOKS Serial TV (podinspektor Piotr Zieliński, szef BSW),
  • 2011 – NA DOBRE I NA ZŁE Serial TV (doktor Adam Pawica),
  • 2011 – OCH, KAROL 2, Film (Szef Karola)
  • 2010 – OJCIEC MATEUSZ – ODC. 50, Serial TV (Witold Werner)
  • 2010 – NA DOBRE I NA ZŁE, Serial TV (Dr Adam Pawica, ordynator Odziału Wewnętrznego (B)*)
  • 2010 – SPRAWIEDLIWI – ODC. 6, 7, Serial TV (Niki Kohn, syn Jakuba)
  • 2010 – W ROLI BOGA (M. ST. GERMAIN), Teatr TV (Dr Alex Gorman)
  • 2010 – SZTUKA BEZ TYTUŁU (A.CZECHOW), Teatr TV (Osip)
  • 2009 – NA DOBRE I NA ZŁE, Serial TV (Dr Adam Pawica, ordynator Odziału Wewnętrznego (B)*)
  • 2009 – NAZNACZONY, Serial TV (Dominik Lewandowski)
  • 2009 – NA DOBRE I NA ZŁE, Serial TV (Dr Adam Pawica, ordynator Odziału Wewnętrznego (B)*)
  • 2009 – NAMIĘTNA KOBIETA (K. MELLOR), Teatr TV (Craze)
  • 2008 – NA DOBRE I NA ZŁE, Serial TV (Dr Adam Pawica, ordynator Odziału Wewnętrznego (B)*)
  • 2008 – NIANIA – ODC. 120, Serial TV (Doktor Marciniak)
  • 2007 – NA DOBRE I NA ZŁE, Serial TV (Dr Adam Pawica, ordynator Odziału Wewnętrznego (B)*)
  • 2007 – ODWRÓCENI – ODC. 1-13, Serial TV (Andrzej Basiak ‘Mnich’, gangster grupy pruszkowskiej)
  • 2007 – ŚWIADEK KORONNY, Film (Andrzej Basiak ‘Mnich’, gangster grupy pruszkowskiej)
  • 2006 – WSZYSCY JESTEŚMY CHRYSTUSAMI, Film (Kolega Adasia z ‘Jutrzenki’ w młodości)
  • 2006 – NA DOBRE I NA ZŁE, Serial TV (Dr Adam Pawica, ordynator Odziału Wewnętrznego (B)*)
  • 2006 – ODWRÓCENI – ODC. 1, Serial TV (Andrzej Basiak ‘Mnich’, gangster grupy pruszkowskiej)
  • 2006 – ROZMOWY Z KATEM (K. MOCZARSKI), Teatr TV (Kazimierz Moczarski)
  • 2005 – NA DOBRE I NA ZŁE, Serial TV (Dr Adam Pawica, ordynator Odziału Wewnętrznego (B)*)
  • 2005 – BOŻA PODSZEWKA. CZĘŚĆ DRUGA – ODC. 8-10, 12-13, 15-16, Serial TV (Aktor Ryszard Ursynowicz, sąsiad Jurewiczów), )
  • 2005 – DOM NIESPOKOJNEJ STAROŚCI, Serial TV ()
  • 2004 – NA DOBRE I NA ZŁE, Serial TV (Dr Adam Pawica, ordynator Odziału Wewnętrznego (B)*)
  • 2004 – CZWARTA WŁADZA, Serial TV (Roman Tryskowski, współpracownik Zielenieckiego)
  • 2004 – WNIEBOWSTĄPIENIE (T. KONWICKI), Teatr TV (Lilek)
  • 2004 – PROFESJONALISTA (D. KOVASEVIĆ), Teatr TV (Teodor Teja Kraj)
  • 2003 – NA DOBRE I NA ZŁE, Serial TV (Dr Adam Pawica, ordynator Odziału Wewnętrznego (B)*)
  • 2003 – KOMEDIA NA DWORCU (S. BENCHETRIT), Teatr TV (Vincent)
  • 2003 – ZRÓBMY SOBIE WNUKA, Film (Przedsiębiorca Juliusz zainteresowany kupnem ziemi Koseli)
  • 2003 – KĄPIELISKO OSTRÓW (P. HUELLE), Teatr TV ()
  • 2002 – CHOPIN. PRAGNIENIE MIŁOŚCI, Film (Albert Grzymała, przyjaciel Chopina)
  • 2002 – DEFEKT, Serial TV (Oficer ABW, współpracownik Piwnickiego)
  • 2002 – NA DOBRE I NA ZŁE, Serial TV (Dr Adam Pawica, ordynator Odziału Wewnętrznego (B)*)
  • 2002 – PIANISTA, Film ()
  • 2002 – KRÓTKI KURS MEDIALNY (T. WISZNIEWSKI, R. BRUTTER), Teatr TV (Chris)
  • 2002 – EDWARD II (C. MARLOWE), Teatr TV (Lancaster)
  • 2002 – CZWARTA SIOSTRA (J. GŁOWACKI), Teatr TV (Misza)
  • 2002 – BAR ŚWIAT (B. HRABAL), Teatr TV (Młody)
  • 2001 – QUO VADIS, Film (Epaforyt, sługa Nerona)
  • 2001 – NA DOBRE I NA ZŁE, Serial TV (Dr Adam Pawica, ordynator Odziału Wewnętrznego (B)*)
  • 2000 – NIEZNANA OPOWIEŚĆ WIGILIJNA, Film (Boruń)
  • 2000 – NA DOBRE I NA ZŁE, Serial TV (Dr Adam Pawica (B)*)
  • 2000 – KALIPSO, Film TV (Pisarz)
  • 2000 – CHŁOPAKI NIE PŁACZĄ, Film (‘Silnoręki’)
  • 2000 – TO MY, Film (Gangster ‘strażnik miejski’)
  • 2000 – PRZYLĄDEK CZTERECH WIATRÓW (L. M. MONTGOMERY), Teatr TV (Elder Trewin)
  • 2000 – NIEKTÓRE GATUNKI DZIEWIC (D. NOWAKOWSKI), Teatr TV (Jacek (A)*)
  • 1999 – OPERACJA SAMUM, Film (Thomas)
  • 1999 – NA DOBRE I NA ZŁE, Serial TV (Adam Pawica)
  • 1999 – DRUGA MATKA (WG H. KRALL), Teatr TV (Konduktor)
  • 1999 – MOJŻESZ I KATARZYNA (J. GODLEWSKA), Teatr TV (Nauczyciel)
  • 1999 – SKRZYDEŁKA (M. JOKIEL), Teatr TV (Stryjek)
  • 1999 – BLUES (R. BRUTTER , T. WISZNIEWSKI), Teatr TV (Gigant)
  • 1998 – PERŁA (M. SAWICKA-OWSIANY), Teatr TV (Książę de Nemour)
  • 1998 – BAMBUKO (M. WOJTYSZKO), Teatr TV (Goniec)
  • 1998 – KASIA I MOJŻESZ, Teatr TV (Nauczyciel)
  • 1998 – STO MINUT WAKACJI, Serial TV ()
  • 1998 – ZŁOTO DEZERTERÓW, Film (Prosty)
  • 1998 – BIAŁY KRUK, Film (Sierżant w więzieniu/ SGT of Guards)
  • 1998 – JEJ HISTORIA (M. CRIMP), Teatr TV (John)
  • 1997 – PUŁAPKA, Film (Gangster ‘Baba’)
  • 1997 – OBRÓBKA, Teatr TV (John)
  • 1997 – CASANOVA (J. ŻUREK), Teatr TV (Oficer)
  • 1996 – EKSTRADYCJA 2 – ODC. 1-4, 6-9, Serial TV (Sachar)
  • 1996 – GRZESZKI TATUSIA (S. MOSS), Teatr TV (Richard)
  • 1995 – DON JUAN (MOLIERE), Teatr TV (Don Alonso)
  • 1994 – LAZARUS, Film (Policjant)
  • 1994 – ANIOŁ ŚMIERCI, Film (Porucznik Tomasz Bielski)
  • 1994 – STRZAŁY U CYRANA (R. CHANDLER), Teatr TV (Christy)
  • 1994 – ZATRUTE PIÓRO (R. HARWOOD), Teatr TV (Larry Rider)
  • 1993 – WIATR ZE WSCHODU, Film (Porucznik Michaił Sochin)
  • 1993 – DROBNE PRZYJEMNOŚCI (CH. HAMPTON), Teatr TV (Dave)
  • 1993 – KUCHNIA POLSKA – ODC. 5, Serial TV (Jeremiasz)
  • 1992 – ARLEKINADA (T. RATTIGAN), Teatr TV ()
  • 1991 – DZIECI WOJNY, Film ()
  • 1990 – HAVET STIGER, Film (Lep)
  • 1989 – MEFISTO WALC, Film TV (Janek (A)*)
  • 1988 – PIĘĆ MINUT PRZED GWIZDKIEM, Film TV (Piłkarz Zbig Poltelak)
  • 1987 – DORASTANIE – ODC. 2-7, Serial TV (Staszek Kula (A)*)
  • 1987 – SALA NR. 6, Film TV (Awanturnik w lokalu)
  • 1987 – ŚMIECIARZ – ODC. 4, Serial TV ()
  • 1986 – TEATRUM WIELE TU MOŻE UCZYNIĆ…, Film TV (Aktor w ‘Krakowiakach i góralach’)
  • 1985 – BRYTANIK, Teatr TV (Brytanik (A)*)
  • 1984 – YESTERDAY, Film (Zbyszek – ‘John’)
  • 1983 – WAKACJE Z MADONNĄ, Film TV (Jurek)