Wiek
70

  • 2009 - NAZNACZONY - ODC. 7, Serial TV (Mecenas Alberman)
  • 2009 - GENERAŁ NIL, Film (Celowy)
  • 2008 - GLINA - ODC. 19, Serial TV (Henryk Zagórny)
  • 2006 - MROK - ODC. 4, Serial TV (Kierownik kina)
  • 2006 - KOPCIUSZEK, Serial TV (Mecenas Czyż)
  • 2006 - NA WSPÓLNEJ, Serial TV (Dyrektor)
  • 2005 - PRZYBYLI UŁANI - Z CYKLU: ŚWIĘTA POLSKIE, Cykl TV (Polski jeniec)
  • 2005 - SĄSIEDZI - ODC. 76, Serial TV (Gospodarz sopockiego kasyno)
  • 2005 - EGZAMIN Z ŻYCIA - ODC. 34, Serial TV (Llekarz w Centrum Zdrowia Dziecka)
  • 2005 - PLEBANIA - ODC. 471, Serial TV (Adwokat Tracza)
  • 2005 - AUSCHWITZ. THE NAZIS & THE 'FINAL SOLUTION', Cykl TV (Erich von dem Bach-Zelewski, generał SS)
  • 2004 - NA DOBRE I NA ZŁE - ODC. 187, Serial TV (Producent parafarmaceutyków)
  • 2004 - KRYMINALNI - ODC. 11, Serial TV (Szef bandy)
  • 2003 - ROLL - Z CYKLU 'PSIE SERCE', Cykl TV (Święcicki)
  • 2002 - SFORA - ODC. 5, 9, Serial TV (Prezes Globo Banku)
  • 2002 - PRZEDWIOŚNIE - ODC. 3, Serial TV (Generał na polu bitwy)
  • 2002 - BEZ LITOŚCI, Film (Prezes Globo Banku)
  • 2000 - OGNIEM I MIECZEM, Serial TV (Oficer księcia Jeremiego)
  • 1999 - OSTATNIA MISJA, Film (Policjant w hotelowej recepcji)
  • 1999 - OGNIEM I MIECZEM, Film (Oficer księcia Jeremiego)
  • 1999 - NA PLEBANII W WYSZKOWIE 1920, Film TV (Policjant składający zeznania)
  • 1998 - 13 POSTERUNEK - ODC. 29, Serial TV ()
  • 1997 - W KRAINIE WŁADCY SMOKÓW - ODC. 1, 2, Serial TV (Spellbinder)
  • 1997 - SŁAWA I CHWAŁA - ODC. 6, Serial TV (Kapitan AK 'Garbaty' w dworku Targowskich)
  • 1997 - CZAS ZDRADY, Film TV (Żołnierz)
  • 1997 - BOŻA PODSZEWKA - ODC. 15, Serial TV ()
  • 1997 - TRISTAN I IZOLDA (E. BRYLL), Teatr TV (Gwenelon)
  • 1996 - DOM - SERIA II, ODC.16, Serial TV (Wiktor, przyjaciel Andrzeja Talara)
  • 1991 - PANNY I WDOWY - ODC. 3, Serial TV ()
  • 1991 - KUCHNIA POLSKA - ODC. 2, Serial TV (Oficer UB otrzymujący odznaczenie)
  • 1991 - KUCHNIA POLSKA, Film (Oficer UB otrzymujący odznaczenie )
  • 1989 - ŻELAZNĄ RĘKĄ, Film (Serny)
  • 1989 - STAN STRACHU, Film (Knwojent strzelający do Bysia)
  • 1989 - SCENY NOCNE, Film TV ()
  • 1989 - REDUTY WRZEŚNIA, Film TV (Kapitan W. Raginis)
  • 1989 - KANCLERZ - ODC. 2-5, Serial TV (Serny, podkomendny Zamoyskiego)
  • 1988 - JENIEC EUROPY, Film ()
  • 1988 - ROMEO I JULIA Z SASKIEJ KĘPY, Film TV ()
  • 1988 - POWRÓT DO POLSKI, Film TV (Major Stefan Iwanowski, oficer Polskiej Armii generała Hallera)
  • 1988 - PAMIĘĆ I LEGENDA, Film TV (Major B. Lachowicz)
  • 1988 - DESPERACJA, Film (Członek Komitetu Miejskiego)
  • 1987 - ZABIJ MNIE, GLINO, Film (Członek bandy Stawskiego)
  • 1987 - TRZY KROKI OD MIŁOŚCI, Film (Kierownik planu)
  • 1987 - RAJSKI PTAK, Film (Józek)
  • 1987 - MISJA SPECJALNA, Film (Oficer w szkole wywiadu)
  • 1987 - 07 ZGŁOŚ SIĘ - ODC. 19, Serial TV (Milicjant)
  • 1986 - ZŁOTY POCIĄG, Film (Roth, członek grupy Langa)
  • 1986 - REPUBLIKA NADZIEI, Film (Oficer informujący Schapsa o śmierci syna)
  • 1986 - NA CAŁOŚĆ, Film (Zabity milicjant)
  • 1986 - GONIEC ŚMIERCI (VAN S.S. DINO), Teatr TV ()
  • 1985 - W CIENIU NIENAWIŚCI, Film (Oficer niemiecki)
  • 1985 - RAJSKA JABŁOŃ, Film (Mężczyzna pod Mostem Poniatowskiego podczas zamachu majowego)
  • 1985 - PRZYŁBICE I KAPTURY ODC. 1, Serial TV (Krzyżak eskortujący Jaksę do Malborka)
  • 1985 - DŁUŻNICY ŚMIERCI, Film (Aresztant w Strzekocianach)
  • 1985 - CHRZEŚNIAK, Film (Austriak z firmy polonijnej)
  • 1984 - 5 DNI Z ŻYCIA EMERYTA - ODC. 5, Serial TV (Oficer wzywający Stanisława Bzowskiego ze ślubu na front)
  • 1984 - 111 DNI LETARGU, Film TV ()
  • 1984 - 07 ZGŁOŚ SIĘ - ODC. 17, Serial TV (Milicjant)
  • 1984 - SELEKCJA (W. ŁYSIAK), Teatr TV ()
  • 1983 - 'LATA DWUDZIESTE... LATA TRZYDZIESTE...', Film (Amant Krzyżtoporskiej)
  • 1983 - NA ODSIECZ WIEDNIOWI - ROK 1683 - Z CYKLU: POLSKIE BITWY, Cykl TV ()
  • 1983 - KATASTROFA W GIBRALTARZE, Film (Eduard Prchal, pilot samolotu)
  • 1983 - HARACZ SZAREGO DNIA, Film ('Semafor')
  • 1983 - ALTERNATYWY 4 - ODC. 7, Serial TV (Milicjant w filmie oglądanym przez Furmana)
  • 1982 - ŻYCIE KAMILA KURANTA - ODC. 4, Serial TV (Kapral Szramko)
  • 1982 - POPIELEC - ODC. 1, Serial TV ()
  • 1982 - POLONIA RESTITUTA, Serial TV (Kapitan I pułku Legionów)
  • 1982 - NA TROPACH BARTKA, Film (Rotmistrz Zbigniew Grotowski)
  • 1982 - DOM - SERIA I, Serial TV (Wiktor)
  • 1981 - NAJDŁUŻSZA WOJNA NOWOCZESNEJ EUROPY - ODC. 6, 10, Serial TV (Członek 'Sokoła')
  • 1981 - KLEJNOT WOLNEGO SUMIENIA, Film ()
  • 1981 - KARABINY, Film (Leśny)
  • 1981 - 07 ZGŁOŚ SIĘ - ODC. 14, Serial TV (Człowiek Ławreckich)
  • 1980 - ZAMACH STANU, Film (Adiutant generała Malczewskiego)
  • 1980 - POWSTANIE LISTOPADOWE 1830-1831 - Z CYKLU: POLSKIE BITWY, Cykl TV (Karol Szlegel)
  • 1980 - POLONIA RESTITUTA - ODC. 1, Serial TV (Kapitan I pułku Legionów)
  • 1980 - KŁUSOWNIK, Serial TV (Rotmistrz Zbigniew Grotowski)
  • 1980 - DOM - SERIA I, ODC. 4/5, Serial TV (Wiktor)
  • 1980 - CIOSY, Film (Pogłuch)
  • 1979 - TAJEMNICA ENIGMY - ODC. 7, Serial TV ()
  • 1977 - POLSKIE DROGI - ODC. 10, Serial TV (Partyzant GL)
  • 1973 - HUBAL, Film (Podchorąży Leon Gołko, członek oddziału 'Hubala')