Wiek
66

  • 2003 - ZAGINIONA - ODC. 7, Serial TV (Sędzia Adam Milanowski)
  • 2003 - SHOW, Film (Polityk, uczestnik programu)
  • 2003 - M JAK MIŁOŚĆ - ODC. 119-120, 126, Serial TV (Tomasz, były przyjaciel Marii Zduńskiej i wspólnik Krzysztofa Zduńskiego)
  • 2003 - FALA ZBRODNI, Serial TV (Sieradzki)
  • 2002 - WIEDŹMINN - ODC. 8, Serial TV (Król Foltest)
  • 2002 - M JAK MIŁOŚĆ - ODC. 56-57, 60, 63-66, 68-71, 74, 88, Serial TV (Tomasz, kolega Marii Zduńskiej, wspólnik Krzysztofa Zduńskiego)
  • 2001 - PRZEDWIOŚNIE, Serial TV (Proboszcz z Wyszkowa)
  • 2001 - NA DOBRE I NA ZŁE - ODC. 57, Serial TV (Kapitan Michał Burzyca)
  • 2001 - MARSZAŁEK PIŁSUDSKI - ODC. 4, Serial TV (Przybysz z Paryża)
  • 2001 - M JAK MIŁOŚĆ - ODC. 15-16, 23-24, 33-34, 43, Serial TV (Tomasz, kolega Marii Zduńskiej)
  • 2000 - WYROK NA FRANCISZKA KŁOSA, Film TV (Szwutke)
  • 2000 - SUKCES, Serial TV (Jan Dolecki, właściciel Bezpiecznej Kasy Oszczędności 'Penelopa')
  • 2000 - M JAK MIŁOŚĆ - ODC. 6, 9-14, Serial TV (Tomasz, kolega Marii prowadzący chór)
  • 1998 - ZŁOTO DEZERTERÓW, Film (Czołgista)
  • 1998 - EKSTRADYCJA 3 - ODC. 4-10, Serial TV (Ernest Sumar, zawodowy morderca)
  • 1997 - WOJENNA NARZECZONA, Serial TV (Ojciec dziewczynek)
  • 1997 - 13 POSTERUNEK - ODC. 7, Serial TV ()
  • 1996 - NIEMCY, Film (Tourterelle)
  • 1996 - RIP VAN WINKLE (M. FRISCH), Teatr TV (Prokurator)
  • 1996 - PUSZKA PANDORY (F. WEDEKIND), Teatr TV (Rodrigo)
  • 1995 - POKUSZENIE, Film (Proboszcz)
  • 1995 - PESTKA, Film (Ksiądz w pracowni Borysa)
  • 1995 - PODRÓŻ TRZECH KRÓLI (J. WIŚNIEWSKI), Teatr TV (Okrutny Bałwan)
  • 1994 - ROBERTO ZUCCO (B.-M. KOLTES), Teatr TV (Inspektor)
  • 1994 - SZATAŃSKA GRA (P. BROADLEY), Teatr TV (Colin)
  • 1993 - ZŁOTO ALASKI - ODC. 3-7, 10-12, Film (Sprague)
  • 1993 - NOWE PRZYGODY ARSENA LUPINA, Serial TV (Pułkownik Orłowski)
  • 1993 - REPUBLIKA MARZEŃ, Film (Cezar)
  • 1993 - JUSTYN! JUSTYN! (J. HEN), Teatr TV (Justyn)
  • 1992 - ENAK, Film (Enak)
  • 1992 - PIĘKNA NIEZNAJOMA, Film (Narciarz)
  • 1992 - WYPRAWA PROFESORA TARANTOGI (S. LEM), Teatr TV (Uczony Eutanazy)
  • 1991 - PRZEKLĘTA AMERYKA, Film (Zbyszek Butryn)
  • 1991 - GARŚĆ PIASKU (J. PRZEŹDZIECKI), Teatr TV (Żetemski)
  • 1990 - ŻYCIE ZA ŻYCIE. MAKSYMILIAN KOLBE, Film (Kolbe Rajmund - brat Maksymilian)
  • 1990 - AJ, CARMELA, Film ()
  • 1989 - TRIUMF DUCHA, Film (Janusz)
  • 1989 - DZIECI ARBATU (A. RYBAKOW), Teatr TV (Pełnomocnik)
  • 1989 - RASKOLNIKOW (WG F. DOSTOJEWSKI), Teatr TV (Porfiry Piotrowicz)
  • 1988 - BEZ GRZECHU, Film (Jan Jezierski, brat Marty)
  • 1988 - MAKBET (W. SHAKESPEARE), Teatr TV (Malkolm)
  • 1988 - WIOSENNE WODY (I. TURGIENIEW), Teatr TV (Baron von Donhot)
  • 1987 - ANIOŁ W SZAFIE, Film (Reżyser)
  • 1987 - ŁUK EROSA, Film (Zatorski, narzeczony Janiny)
  • 1987 - OPOWIEŚĆ HARLEYA, Film (Marek)
  • 1987 - SALA NR. 6, Film TV (Wiktor Orski)
  • 1987 - POLOWANIE NA KRÓLA LIRA - Z CYKLU: ZDANIEM OBRONY, Cykl TV ()
  • 1986 - ZYGFRYD, Film (Stanisław, służący Drawicza)
  • 1986 - PIWNICA (K. CHOIŃSKI), Teatr TV (Chłopiec)
  • 1985 - C.K. DEZERTERZY, Film (Porucznik)
  • 1985 - KLATKA, Film TV ()
  • 1985 - SAM POŚRÓD SWOICH, Film (Polsner)
  • 1985 - SIEKIEREZADA, Film (Janek Pradera)
  • 1985 - POWRÓT PO ŚMIERĆ - Z CYKLU: TEMIDA, Cykl TV (Aplikant)
  • 1985 - ZAPROSZENIE, Film (Piotr)
  • 1985 - PORT PRAGNIEŃ - (WG M. HŁASKI), Teatr TV (Chłopak)
  • 1984 - TRZY MŁYNY, Serial TV (Ksiądz Władysław Ryba)
  • 1984 - ŻAŁOBA PRZYSTOI ELEKTRZE (E. O'NEILL), Teatr TV (Piotr Niles)
  • 1984 - GRANICA (Z. NAŁKOWSKA), Teatr TV (Chąźba)
  • 1984 - GRACZ (WG F. DOSTOJEWSKIEGO), Teatr TV (Astley)
  • 1983 - MARYNIA, Film (Służący w Krzemieniu)
  • 1983 - WEDLE WYROKÓW TWOICH..., Film (Adiutant Knocha)
  • 1982 - WIELKI BIEG, Film TV (Romek Martyniuk)
  • 1982 - AUSTERIA, Film (Chasyd 'Złoty')
  • 1982 - KARATE PO POLSKU, Film (Piotr)
  • 1981 - BYŁ JAZZ, Film ()
  • 1981 - ZDERZENIE, Film TV ()
  • 1979 - W SŁOŃCU I W DESZCZU - ODC. 2, Serial TV (Chłopak na zabawie)
  • 1978 - RODZINA POŁANIECKICH - ODC. 1-2, 7, Serial TV (Służący w Krzemieniu)