Wiek
70

  • 2002 - KARIERA NIKOSIA DYZMY, Film (Prezes Sławomir Trędowaty)
  • 2000 - BOŻE SKRAWKI, Film ()
  • 2000 - DUŻA PRZERWA - ODC. 1, Serial TV (Patryk)
  • 2000 - 13 POSTERUNEK 2 - ODC. 36, Serial TV ('Ambasador')
  • 1999 - POLICJANCI - ODC. 2, Serial TV (Basiak + Jobkiewicz)
  • 1999 - MIODOWE LATA - ODC. 26, Serial TV (Malicki)
  • 1997 - KLAN, Serial TV (Tomasz, mąż Bogny)
  • 1997 - SKARB W PŁOMIENIACH (M. PAWLIKOWSKA-JASNORZEWSKA), Teatr TV (Kozłowski)
  • 1996 - MATKA SWOJEJ MATKI, Film (Przyjaciel Ewy)
  • 1995 - SŁOMKOWY KAPELUSZ (E. LABICHE), Teatr TV (Fadinard)
  • 1994 - FITNESS CLUB, Serial TV (Rysio)
  • 1994 - ŻABI SKOK, Film (Schizol)
  • 1994 - NA SZKLE MALOWANE (E. BRYLL, K. GAERTNER), Teatr TV (Janosik-Swój)
  • 1991 - PRZEKLĘTA AMERYKA, Film ()
  • 1990 - MIRAKLE (H. BARDIJEWSKI), Teatr TV ()
  • 1989 - HISTORIA Z METRAMPAŻEM (A. WAMPIŁOW), Teatr TV (Potapow)
  • 1988 - I SKRZYPCE PRZESTAŁY GRAĆ, Film (Śpiewak cygański)
  • 1988 - KRÓLEWSKIE SNY - ODC. 4, Serial TV ()
  • 1988 - PAN KLEKS W KOSMOSIE - PORWANIE AGNIESZKI, Film (Kierownik Gładysz, dyrektor Kudłacz)
  • 1988 - RODZINA KANDERÓW - ODC. 1, 2, 6, Serial TV (Heniek)
  • 1988 - PAN KLEKS W KOSMOSIE - PORWANIE AGNIESZKI, Film (Wykonanie piosenki 'Dyscyplina')
  • 1986 - TANGO Z KASZLEM, Film TV (Feliks)
  • 1985 - TANIE PIENIĄDZE, Film (Wrangler)
  • 1985 - 20 MINUT Z ANIOŁEM (A. WAMPIŁOW), Teatr TV (Stupak)
  • 1985 - STRACH I NĘDZA III RZESZY (B. BRECHT), Teatr TV ()
  • 1985 - TAJEMNICA JEZIORA (R. CHANDLER), Teatr TV (Bill)
  • 1984 - SZALEŃSTWA PANNY EWY, Film (Jerzy Zawidzki)
  • 1984 - TRZY STOPY NAD ZIEMIĄ, Film (Henio)
  • 1983 - SZALEŃSTWA PANNY EWY, Serial TV (Jerzy Zawidzki)
  • 1983 - ŚWIĘTY EKSPERYMENT (F. HOCHWALDER), Teatr TV (Ojciec Prowincjał)
  • 1982 - NIECH CIĘ ODLECI MARA, Film (Romuś)
  • 1981 - AZYL (M. DOYLE), Teatr TV (Austen)
  • 1981 - WOJNA W POLSZCZE POSPOLITA (H. KLUBA, J. LEWAŃSKI), Teatr TV (Albertus)
  • 1980 - BEZ MIŁOŚCI, Film (Chłopak Marianny)
  • 1980 - TANGO PTAKA, Film (Robert)
  • 1980 - KAŻDEMU CO MU SIĘ NALEŻY OD MAFII (L. SCIASCIA), Teatr TV (Zastępca Komisarza)
  • 1980 - POGRZEB FABRYKANTA (DARIO FO), Teatr TV (Menico)
  • 1979 - SUŁKOWSKI (S. ŻEROMSKI), Teatr TV (Ogniewski)
  • 1978 - BESTIA, Film (Franek)
  • 1978 - BIAŁY MAZUR, Film (Szymon Diksztajn)
  • 1978 - ŚLAD NA ZIEMI - ODC. 7, Serial TV (Marcin Kortycki)
  • 1978 - WESELA NIE BĘDZIE, Film (Grzegorz)
  • 1978 - ZALEGŁY URLOP, Film TV (Członek pracowni Marii)
  • 1978 - NOCLEG W APENINACH (A. FREDRO), Teatr TV (Antonio)
  • 1978 - NOC WENECKA (A. DE MUSSET), Teatr TV ()
  • 1978 - SŁODKIE SZALEŃSTWO (J.J. BRICAIRE, M. LASAYGUE), Teatr TV (Tonio)
  • 1977 - AKCJA POD ARSENAŁEM, Film (Jur)
  • 1977 - ABELARD I HELOIZA (R. DUNCAN), Teatr TV ((śpiew))
  • 1977 - HONOR BEZ MOTYWÓW (J. S. ZNAMIEROWSKI), Teatr TV ()
  • 1977 - O NIM (H. T. CZARNECKI), Teatr TV (Krzyżanowski)
  • 1976 - DZIEWCZYNA (M. K. RAWLINGS), Teatr TV (Bill)
  • 1976 - MORDERSTWO ODKRYWA PRAWDĘ (P. QUENTIN), Teatr TV (Ned)