Wiek
93
Wzrost
174
Kolor oczu
szare
Kolor włosów
blond
Szkoła
Państwowa Wyższa Szkoła Teatralna im. Ludwika Solskiego w Krakowie

  • 2016 – OJCIEC MATEUSZ Serial fabularny (pani Stefania)
  • 2011 – KOMISARZ ALEX Serial TV (Barbara Odorowska),
  • 2010 – BEBOK Etiuda szkolna,
  • 2009 – EROTYK Etiuda szkolna,
  • 2009 OJCIEC MATEUSZ Serial TV (Anna Śmiałowska),
  • 2009 – PLEBANIA -Serial TV (Marzena)
  • 2007 – I KTO TU RZĄDZI? – ODC. 16, Serial TV (Generałowa)
  • 2005 – EGZAMIN Z ŻYCIA – ODC. 6, 9-18, Serial TV (Doktor Helena Rudnicka, matka Piotra)
  • 2000 – DOM – SERIA III, ODC. 22, Serial TV (Pani Iza, pracownica ‘Desy’)
  • 2000 – MIASTECZKO, Serial TV (Żona Kostka)
  • 2000 – RODZINA ZASTĘPCZA – ODC. 48, Serial TV (Pani Joanna)
  • 2000 – ŻELAZNA KONSTRUKCJA (M. WOJTYSZKO), Teatr TV (Lasocka)
  • 1999 – AJLAWJU, Film (Matka Adama)
  • 1998 – MATKI, ŻONY I KOCHANKI – SERIA II, Serial TV (Matka Hanki)
  • 1998 – WIECZÓR Z LALKĄ (H. KOWALEWSKA), Teatr TV (Starsza Pani)
  • 1997 – BRAT NASZEGO BOGA, Film (Starsza Pani)
  • 1997 – STAN ZAPAŚCI (J. BOCHEŃSKI), Teatr TV (Doktor Wolska)
  • 1997 – SZKARŁATNA LITERA (N. HAWTHORNE), Teatr TV (Gospodyni)
  • 1996 – DOM – SERIA II, ODC. 15-16, Serial TV (Pani Izabela, pracowniczka ‘Desy’)
  • 1996 – SŁABA WIARA – Z CYKLU: OPOWIEŚCI WEEKENDOWE, Cykl TV (Laborantka)
  • 1996 – PODPORUCZNIK KIŻE (Z. FEDECKI, A. JARECKI), Teatr TV (Szynkarka)
  • 1996 – FOTO-FINISZ (P. USTINOV), Teatr TV (Stella 80, Matka)
  • 1995 – MATKI, ŻONY I KOCHANKI – SERIA I, Serial TV (Matka Hanki)
  • 1995 – NIC ŚMIESZNEGO, Film (Pani na kolaudacji filmu Adama)
  • 1995 – LES MILLES, Film (Zakonnica)
  • 1995 – PO TAMTEJ STRONIE (W. MAKSIMOW), Teatr TV (Iliniczna)
  • 1995 – PERYKLES (W. SHAKESPEARE), Teatr TV (Rajfurka)
  • 1994 – JEST JAK JEST – ODC. 3-4, 10, 13, 16, 18-19, Serial TV (Wielopolska, matka Justyny)
  • 1994 – PTASZKA, Film (Babcia Lipeckich)
  • 1994 – BIAŁA ZAPAŚĆ (H QUIROGA), Teatr TV ()
  • 1993 – PLECAK PEŁEN PRZYGÓD – ODC. 2-4, 7-9, 11, 13, Serial TV (Hella, babcia Mattiego)
  • 1993 – ŁYSA ŚPIEWACZKA (E. IONESCO), Teatr TV (Służąca Mary)
  • 1992 – DOTKNIĘCIE RĘKI, Film (Pani Olsen, kandydatka na sekretarkę Kesdiego)
  • 1990 – PROMINENT, Film (Żona Słowaka)
  • 1990 – UCIECZKA Z KINA ‘WOLNOŚĆ’, Film (Nauczycielka, opiekunka dzieci na projekcji filmu)
  • 1990 – DRUGIE ŻYCIE (J. TRIFONOW), Teatr TV (Teściowa)
  • 1990 – JÓZEF I MARIA (P. TURRINI), Teatr TV (Maria (A)*)
  • 1989 – WIELKI PEEPERKORN (WG T. MANNA), Teatr TV (Panna Engelhart)
  • 1988 – POGRANICZE W OGNIU – ODC. 5, Serial TV (Anlichowa, ciotka Piątkowskiego)
  • 1988 – W LABIRYNCIE, Serial TV (Janina Czerska, matka Krystyny Duraj)
  • 1988 – GDZIEŚKOLWIEK JEST, JEŚLIŚ JEST, Film (Sekretarka Castora)
  • 1988 – KŁOPOTY WDOWY (W. RAZDOLSKI), Teatr TV ()
  • 1987 – ŚMIERĆ JOHNA L., Film (Pani Anna)
  • 1986 – CUDZOZIEMKA, Film (Sabina, służąca Marty)
  • 1986 – ŻYCIE WEWNĘTRZNE, Film (Teściowa Miauczyńskiego)
  • 1986 – EICHMAN, CZYLI O BANALNOŚCI ZŁA (H. KIPPHARD), Teatr TV (Vera Eichman)
  • 1986 – KONGRES WE FLORENCJI (J. IWASZKIEWICZ), Teatr TV (Pani Goethe)
  • 1985 – TĘTNO, Film TV (Bibliotekarka)
  • 1984 – SCENY DZIECIĘCE Z ŻYCIA PROWINCJI, Film (Pani M.)
  • 1984 – KILKA SCEN Z ŻYCIA GLEBOWA (J. TRIFONOW), Teatr TV (Żona Profesora Hańczuka)
  • 1981 – 07 ZGŁOŚ SIĘ, Serial TV (Była żona Rauscha)
  • 1980 – KRÓLOWA BONA – ODC. 1, Serial TV (Izabella Sforza, księżna Mediolanu, matka Bony)
  • 1975 – JAROSŁAW DĄBROWSKI, Film (Stefania Piotrowska, ciotka Jarosława Dąbrowskiego)
  • 1974 – BILANS KWARTALNY, Film (Zofia, koleżnka Marty w księgowości)
  • 1973 – KŁAMSTWO (I. BERGMAN), Teatr TV ()
  • 1973 – DON CARLOS (F. SCHILLER), Teatr TV (Książna Olivarez)
  • 1973 – KAPRYSY MARIANNY (A. DE MUSSET), Teatr TV (Hermia (C)*)
  • 1973 – KRYSTYNA I ERLEND (S. UNDSET), Teatr TV (Rangfrida)
  • 1972 – CHCĘ WYJŚĆ ZA MĄŻ (J. MAKOWIECKI, O. MISSUNA), Teatr TV (Arbuzowa)
  • 1972 – KAUKASKIE KREDOWE KOŁO (B. BRECHT), Teatr TV ()
  • 1971 – ZA ŚCIANĄ, Film (Sekretarka profesora)
  • 1971 – DEMON (M. LERMONTOW), Teatr TV (Chór kobiet)
  • 1971 – MGŁA (Z. LORENZ), Teatr TV (Pani Hanley)
  • 1970 – DZIEWCZĘTA Z NOWOLIPEK (P. GOJAWICZYŃSKA), Teatr TV ()
  • 1969 – NOC W KLOSTERTAL (J. VAH), Teatr TV (Pani Huber)
  • 1968 – NOTES (Z. SKOWROŃSKI), Teatr TV (Siostra Stefana)
  • 1968 – ŚPIEW Z POŻOGI (K.K. BACZYŃSKI), Teatr TV (Matka (B)*)
  • 1966 – ŚLUBY PANIEŃSKIE (A. FREDRO), Teatr TV (Pani Dobrójska)
  • 1964 – INTRYGA I MIŁOŚĆ (L. SCHILLER), Teatr TV (Lady Milford (B)*)
  • 1963 – LATO W NOHANT (J. IWASZKIEWICZ), Teatr TV (Panna de Rosiers (Rozjerka) – uczennica Chopina)
  • 1957 – KAPELUSZ PANA ANATOLA, Film (Sekretarka majora)
  • 1956 – NIKODEM DYZMA, Film (Sekretarka Dyzmy w Państwowym Banku Zbożowym)