Wiek
67
Wzrost
180
Kolor oczu
zielone
Kolor włosów
blond

rosyjski
japoński
łaciński
ukraiński
szwedzki
norweski
słowacki
czeski
Język migowy

  • 2016 – SMOLEŃSK Film w produkcji
  • 2013 – FOTOGRAF Film (ojciec Nataszy),
  • 2013 – JACK STRONG Film (generał Szernienko),
  • 2012 – SYBERIADA POLSKA Film (oficer NKWD),
  • 2012 – ŽYVIE BIEŁARUŚ Film (przewodniczący komisji),
  • 2011 – AIDA Serial TV (Sasza),
  • 2011 – IGOR I PODRÓŻ ŻURAWI, Film (Profesor Garin)
  • 2011 – 1920. BITWA WARSZAWSKA, Film (Mówca na wiecu)
  • 2011 – AIDA, Serial TV (Sasza)
  • 2011 – RÓŻA, Film (Kapitan NKWD)
  • 2011 – SYBERIADA POLSKA, Film (Oficer NKWD)
  • 2010 – RÓŻYCZKA, Film (Ambasador)
  • 2010 – WEEKEND, Film (Rosjanin)
  • 2010 – ZIMOWY OJCIEC, Film (Kapitan statku)
  • 2007 – KATYŃ, Film (Lejtnant Kozłow)
  • 2007 – TAJEMNICA ‘TWIERDZY SZYFRÓW’, Serial TV (Żołnierz radziecki)
  • 2006 – PLEBANIA – ODC. 713/714, 720, 723, Serial TV (Igor Boruń)
  • 2006 – SAMO ŻYCIE, Serial TV (Iwan Kulik, Białorusin, płatny morderca, który zamordował m.in. Martę Ignis)
  • 2005 – WHO KILLED STALIN?, Film TV (Bułganin)
  • 2005 – FALA ZBRODNI – ODC. 45, Serial TV (Fiodor Potiomkin)
  • 2005 – EGZAMIN Z ŻYCIA – ODC. 22, Serial TV (Rosjanin)
  • 2005 – AUSCHWITZ. THE NAZIS & THE ‘FINAL SOLUTION’, Cykl TV (Oficer sowiecki przesłuchujący Stienkina)
  • 2004 – FALA ZBRODNI – ODC. 9, 14, Serial TV (Fiodor Potiomkin)
  • 2004 – RODZINKA – ODC. 9, Serial TV (‘Cielęcina’)
  • 2003 – BAO-BAB, CZYLI ZIELONO MI – ODC. 12, Serial TV (Sprzedawca bomby)
  • 2002 – KASIA I TOMEK – SERIA I, ODC. 14, Serial TV (Rosyjski celnik (tylko głos))
  • 2002 – YYYREEK!!! KOSMICZNA NOMINACJA, Film (Sierioża, gość w ‘Nosalowym Dworze’)
  • 2002 – JULIA WRACA DO DOMU, Film (Duchowny prawosławny)
  • 2002 – PRZEDWIOŚNIE – ODC. 2, Serial TV (Mówca na wiecu w Moskwie)
  • 2002 – LOKATORZY – ODC. 76, Serial TV (Rosyjski szef firmy udzielającej pożyczek bez poręczeń)
  • 2001 – PLEBANIA – ODC. 44-55, Serial TV (Igor Boruń)
  • 2001 – PRZEPROWADZKI – ODC. 9, Serial TV (Krasnoarmiejec Wołodia)
  • 2000 – BLOK.PL, Film (Geodeta)
  • 2000 – SYZYFOWE PRACE, Film (Gubernator)
  • 2000 – PLEBANIA – ODC. 3, Serial TV (Igor Boruń)
  • 2000 – ABSCHIED. BUCKOWER ELEGIEN, Film ()
  • 1999 – PIERWSZY MILION, Serial TV (Igor, rosyjski wspólnik Boruckiego)
  • 1999 – BUKOWSKIE ELEGIE, Film TV (Kierowca Brechta)
  • 1999 – MOJA ANGELIKA, Film (Gangster)
  • 1999 – NA KONIEC ŚWIATA, Film (Żołnierz)
  • 1998 – SYZYFOWE PRACE – ODC. 3, Serial TV (Gubernator)
  • 1998 – U PANA BOGA ZA PIECEM, Film (Kierowca autokaru)
  • 1997 – SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO JORKU, Film (Rosjanin)
  • 1997 – SŁAWA I CHWAŁA – ODC. 1, Serial TV (Rosyjski oficer prowadzący odczyt o Grunwaldzie)
  • 1997 – HISTORIE MIŁOSNE, Film (Rosyjski konsul)
  • 1997 – DOM – SERIA II, ODC. 19-20, Serial TV (Opiekun rosyjskiej wycieczki)
  • 1997 – PROSTYTUTKI, Film (Handlarz astrachańskim kawiorem)
  • 1996 – WIRUS, Film (Anatolij ‘Wyższy’, goryl Marusi)
  • 1996 – OPOWIEŚCI WEEKENDOWE, Film TV (Kierowca)
  • 1996 – CZYTADŁO (T. KONWICKI), Teatr TV (Generał)
  • 1995 – PUŁKOWNIK KWIATKOWSKI, Film (Pułkownik Karolew)
  • 1995 – KRÓL OLCH, Film (Rosyjski oficer)
  • 1995 – EKSTRADYCJA – ODC. 2-3, Serial TV (Pilot helikoptera)
  • 1995 – HORROR W WESOŁYCH BAGNISKACH, Film (Dowódca oddziału)
  • 1995 – AKWARIUM, Film (Ekspert GRU)
  • 1994 – MIASTO PRYWATNE, Film (Rosjanin)
  • 1994 – SZCZUR, Film (Czeczeniec)
  • 1994 – PSY 2. OSTATNIA KREW, Film (Stiopa, człowiek Jakuszyna)
  • 1992 – PIERŚCIONEK Z ORŁEM W KORONIE, Film (Strażnik sowiecki na bocznicy kolejowej)