Wiek
54

  • 2012 - PRAWO AGATY - ODC.3, Serial TV (mecenas Gładysz, adwokat Pauliny)
  • 2012 - NIGDY SIĘNIE DOWIESZ, Film (Mirski)
  • 2012 - JA TO MAM SZCZĘŚCIE, Serial TV (Jerzy Polak)
  • 2011 - RÓŻA, Film (Władek, mąż Amelii)
  • 2011 - RODZINKA.PL - ODC. 2, 10, 11, 14, 24, Serial TV (Marek, przyjaciel Ludwika)
  • 2011 - POKAŻ KOTKU, CO MASZ W ŚRODKU, Film (Marian)
  • 2011 - PROSTO W SERCE, Serial TV (Rafał Sagowski, brat Artura i Wiki)
  • 2011 - LUDZIE CHUDEGO, Serial TV (aspirant Kaczor)
  • 2010 - TRZY MINUTY. 21:37, Film (Komornik)
  • 2010 - RÓŻYCZKA, Film (Oficer SB)
  • 2010 - NIE TEN CZŁOWIEK, Film (Młodszy aspirant)
  • 2010 - LUDZIE CHUDEGO - ODC. 1- 5, 7-11, 13, Serial TV (Aspirant Kaczor, podwładny 'Chudego')
  • 2009 - NIGDY NIE MÓW NIGDY, Film (Adwokat Marka)
  • 2009 - LONDYŃCZYCY 2 - ODC. 3, 8-14, 16, Serial TV (Marian)
  • 2009 - GRY OPERACYJNE, Teatr TV (Janek)
  • 2008 - TRZECI OFICER - ODC. 1-4, 6-8, 13, Serial TV (Jan Perłowski 'Perła', sąsiad 'Kruszona')
  • 2008 - ROZMOWY NOCĄ, Film (Ginekolog)
  • 2008 - DRZAZGI, Film (Zdzichu)
  • 2008 - DALEKO OD NOSZY - ODC. 141, Serial TV ()
  • 2008 - CZAS HONORU - ODC. 4, 7, 9-10, Film (Fotograf Czajkowski)
  • 2008 - BRZYDULA, Serial TV (Projektant Wieńczysław 'Pshemko' Wycior)
  • 2008 - ZŁODZIEJ W SUTANNIE, Teatr TV (Ksiądz Roman Siudek)
  • 2008 - WARSZAWA, Teatr TV (Felek)
  • 2008 - TAJNY WSPÓŁPRACOWNIK (C. HARASIMOWICZ), Teatr TV (Borychowski)
  • 2007 - KATYŃ, Film (Porucznik Klin, przyjaciel Jerzego)
  • 2007 - TWARZĄ W TWARZ, Serial TV (Patolog Roman, brat Agnieszki)
  • 2007 - PRAWO MIASTA - ODC. 1-3, Serial TV (Wielina)
  • 2007 - NIANIA - ODC. 70, Serial TV (Jacek)
  • 2007 - HALO, HANS! CZYLI NIE ZE MNĄ TE NUMERY! - ODC. 8, Serial TV (Heinrich)
  • 2007 - FACECI DO WZIĘCIA - ODC. 47, Serial TV ()
  • 2007 - CZTERY POZIOMO, Serial TV (Antoni Fortuna 'Docent')
  • 2007 - PSEUDONIM ANODA (P. MOSSAKOWSKI), Teatr TV (Roman - więzień MBP)
  • 2006 - PALIMPSEST, Film (Marcin)
  • 2006 - PODRÓŻ, Film TV (Janusz, mąż Iwony)
  • 2006 - OFICEROWIE - ODC. 4-7, 9/10, Serial TV (Jan Perłowski 'Perła', sąsiad 'Kruszona')
  • 2006 - JASNE BŁĘKITNE OKNA, Film (Marek (C)*)
  • 2006 - HELA W OPAŁACH - ODC. 9, Serial TV (Piotr Pękalski)
  • 2006 - FAŁSZERZE - POWRÓT SFORY, Serial TV (Fałszerz)
  • 2006 - DYLEMATU 5, Serial TV (Krzysiek)
  • 2006 - MAGDA M., Serial TV (Łukasz Zaniewicz, wspólnik Waligóry)
  • 2005 - MISTRZ, Film (Młody)
  • 2005 - Z ODZYSKU, Film (Gazda)
  • 2005 - PLEBANIA - ODC. 502, 505, 509-512, 526-529, Serial TV (Marian Woźniak, mąż Eli)
  • 2005 - MAGDA M., Serial TV (Łukasz Zaniewicz, wspólnik Waligóry)
  • 2005 - KRYMINALNI - ODC. 24, Serial TV ('Valet')
  • 2005 - KLINIKA SAMOTNYCH SERC, Serial TV (Edward Mikuła, młody wdowiec, kierowca karetki pogotowia ratunkowego, klient biura matrymonialnego 'Serenada')
  • 2004 - CAMERA CAFE - ODC. 1-2, Serial TV (Konserwator automatu)
  • 2004 - TRZECI, Film ('Świszczypałka')
  • 2004 - SZALEŃCY, Film (Przyjaciel)
  • 2004 - GLINA, Serial TV (Komisarz Bonifacy Jóźwiak)
  • 2004 - OFICER - ODC. 1-3, 5, 7, 10, 12-13, Serial TV (Jan Perłowski 'Perła', sąsiad 'Kruszona')
  • 2003 - ZOSTAĆ MISS 2, Serial TV ('Rambo', chłopak 'Komandoski')
  • 2003 - WARSZAWA, Film (Złodziej)
  • 2003 - MIODOWE LATA - ODC. 122, 124, Serial TV (Janek)
  • 2003 - KASIA I TOMEK - SERIA II, ODC. 12, 31, Serial TV (Jasiek, przyjaciel Tomka (tylko głos))
  • 2003 - KASIA I TOMEK - SERIA III, ODC. 14, 34, Serial TV (Jasiek, przyjaciel Tomka (tylko głos))
  • 2003 - WAMPIR (W. TOMCZYK), Teatr TV (Malinowski)
  • 2003 - ŁUCJA I JEJ DZIECI (M. PRUCHNIEWSKI), Teatr TV (Jacek)
  • 2002 - EDI, Film (Jureczek Sokołow - nagroda za drugoplanową rolę męską (Gdynia FPFF))
  • 2002 - SZKOŁA OBMOWY (W. BOGUSŁAWSKI), Teatr TV (Lokaj Karola)
  • 2002 - ZŁOTOPOLSCY - ODC. 437, Serial TV (Zakatarzony klient 'Planety K')
  • 2002 - NA DOBRE I NA ZŁE - ODC. 111, Serial TV ('Turek', ranny bandyta)
  • 2002 - MIODOWE LATA - ODC. 103, Serial TV (Janek)
  • 2002 - KASIA I TOMEK - SERIA I, ODC. 19, Serial TV (Jasio, przyjaciel Tomka (tylko głos))
  • 2002 - KASIA I TOMEK - SERIA I, ODC. 23, Serial TV (Henryk Michałek, kandydat na radnego (tylko głos))
  • 2001 - MIODOWE LATA - ODC. 69, Serial TV (Janek)
  • 2001 - ODSZKODOWANIE (M. BUKOWSKI), Teatr TV (Mariusz)
  • 2001 - MIŚ KOLABO (P. KOKOCIŃSKI), Teatr TV (Dyżurny)
  • 2000 - WIELKIE RZECZY - SYSTEM (1), Serial TV (Monter telewizji kablowej)
  • 2000 - MIODOWE LATA - ODC. 67, Serial TV (Janek)
  • 2000 - ŚMIERĆ ZA ŚMIERĆ, Teatr TV ()
  • 2000 - WEISER, Film (Taksówkarz)
  • 2000 - NA DOBRE I NA ZŁE - ODC. 111, Serial TV ('Turek', ranny bandyta)
  • 1999 - MIODOWE LATA, Serial TV (Janek)
  • 1999 - WSZYSTKIE PIENIĄDZE ŚWIATA, Film (Franek)
  • 1999 - SKOK, Film (Czwórka)
  • 1999 - POLICJANCI - ODC. 9-10, Serial TV (Marcin)
  • 1999 - OSTATNIA MISJA, Film (Pracownik firmy kurierskiej)
  • 1999 - BADZIEWIAKOWIE, Serial TV (Rzemieślnik)
  • 1998 - 13 POSTERUNEK - ODC. 28, Serial TV (Witek)
  • 1998 - MIODOWE LATA - ODC. 2-3, 8-9, 12, Serial TV (Janek)
  • 1997 - KOCHAJ I RÓB CO CHCESZ, Film (Bagsio)
  • 1997 - BOŻA PODSZEWKA - ODC. 5, Serial TV (Bolszewik)
  • 1997 - POKÓJ 107, Serial TV (Grzesiek)
  • 1997 - GORZKA MIŁOŚĆ, Film (Taksówkarz)
  • 1997 - PROSTYTUTKI, Film (Taksówkarz)
  • 1997 - KLAN, Serial TV (Pracownik agencji reklamowej 'JBD')
  • 1997 - DZIADY (A. MICKIEWICZ), Teatr TV ()
  • 1997 - DZIENNIKARZE (D. WILLIAMSON), Teatr TV (Dziennikarz)
  • 1997 - HELOIZA I ABELARD (R. VAILLAND), Teatr TV (Pijak)
  • 1997 - PANNA MALICZEWSKA (G. ZAPOLSKA), Teatr TV (Kolega Fila)
  • 1997 - UCZONE BIAŁOGŁOWY (MOLIER), Teatr TV (Julian)
  • 1997 - WIELKI CZŁOWIEK DO MAŁYCH INTERESÓW (A. FREDRO), Teatr TV (Marcin)
  • 1997 - WIÓREK (M. BRANDYS), Teatr TV (Włodek)
  • 1996 - CYD (P. CORNEILLE ), Teatr TV (Don Arias)
  • 1996 - TAJEMNICA SAGALI - ODC. 4-5, Serial TV (Myśliwy)
  • 1994 - ZESPÓŁ ADWOKACKI - SERIA II, ODC. 9, Serial TV (Oskarżony Henryk Malak)
  • 1994 - DZIEWCZYNKA, KTÓREJ NIGDY NIE ZDARZY SIĘ NIC ZŁEGO (K. BUŁYCZOW), Teatr TV (Szusza)
  • 1993 - WIATR ZE WSCHODU, Film (Żołnierz Smysłowskiego)
  • 1993 - SAMOWOLKA, Film TV (Ogon)
  • 1993 - UPROWADZENIE AGATY, Film (Oskar, eks-narzeczony Agaty)
  • 1993 - BANK NIE Z TEJ ZIEMI, Serial TV (Wojtek Szański)
  • 1993 - ZESPÓŁ ADWOKACKI - SERIA I, ODC. 1, 2, 6, Serial TV (Oskarżony Henryk Malak)
  • 1993 - CHARLIE CHAPLIN I ZŁOTO KOZAKÓW, Film TV (Janek (A)*)
  • 1993 - MIECZ (W. I M. SZELACHOWSCY), Teatr TV (Pierworodny)
  • 1992 - WIELKA WSYPA, Film (Goniec)
  • 1991 - PANNY I WDOWY - ODC. 1, Serial TV (Recepcjonista)
  • 1991 - ENAK, Film (Chaplin)
  • 1991 - TYLKO MATKA (S. BRZOZOWSKI), Teatr TV ()
  • 1989 - PO WŁASNYM POGRZEBIE, Film TV (Kazio)
  • 1988 - Z SOBOTY NA PONIEDZIAŁEK, Film TV (Chłopiec)