Wiek
94

  • 2006 - MIŁOŚĆ W PRZEJŚCIU PODZIEMNYM - Z CYKLU: ŚWIĘTA POLSKIE, Cykl TV (Ksiądz redaktor naczelny 'Periodyku Kulturalnego')
  • 2006 - PENSJONAT 'POD RÓŻĄ' - ODC. 108/109, Serial TV (Ojciec Izy)
  • 2006 - OLEK, Film ()
  • 2006 - ALE SIĘ KRĘCI!, Serial TV (Władysław Toporski lub Orwicz, 'dziadek Władysław' w telenoweli 'Prosto w serce')
  • 2005 - 1409. AFERA NA ZAMKU BARTENSTEIN, Film (Komtur Zygfryd)
  • 2005 - NIE MA TAKIEGO NUMERU, Film (Kwintowski)
  • 2005 - EMILIA, Film ()
  • 2005 - CO SŁONKO WIDZIAŁO, Film (Fotograf)
  • 2005 - BULIONERZY - ODC. 33, Serial TV ('Dziadek' w reklamówce)
  • 2004 - VINCI, Film (Tadeusz Hagen)
  • 2003 - RODZINA ZASTĘPCZA - ODC. 135, Serial TV (Stryj Leon)
  • 2003 - 19. POŁUDNIK (J. MACHULSKI), Teatr TV (Ex-prezydent Czechmeszyński)
  • 2002 - D.I.L., Film (Pan Andrzej 'Boss')
  • 2002 - MISS MOKREGO PODKOSZULKA - Z CYKLU: ŚWIĘTA POLSKIE, Cykl TV (Pan Jerzy, znajomy Władysława z cmentarza)
  • 2002 - SUPERPRODUKCJA, Film (Aktor Marian)
  • 2001 - NA DOBRE I NA ZŁE - ODC. 85, Serial TV (Karol Kryński)
  • 2000 - OD CZASU DO CZASU (A. AYCKBOURN), Teatr TV (Rysio)
  • 2000 - MIASTECZKO, Serial TV (Aktor Kostek)
  • 2000 - MIODOWE LATA - ODC. 53, Serial TV (Lasak)
  • 1999 - SAMOOBRONA (F. FALK), Teatr TV (Wiktor)
  • 1999 - WOJNA KRESKÓWEK (A. LENARTOWSKI), Teatr TV (Strażnik)
  • 1998 - CUDZE SZCZĘŚCIE, Film (Dziadek)
  • 1998 - KILER-ÓW 2-ÓCH, Film (Generał policji)
  • 1998 - EKSTRADYCJA 3 - ODC. 1, Serial TV (Były prezes 'Geobanku')
  • 1998 - MATKI, ŻONY I KOCHANKI - SERIA II, Serial TV (Padlewski)
  • 1997 - KOMEDIA AMERYKAŃSKA (A. NOWACZYŃSKI), Teatr TV (Papa Szcześniak)
  • 1997 - PRZYSTAŃ, Film (Dyrektor)
  • 1997 - KILER, Film (Nadinspektor policji)
  • 1996 - FOTO-FINISZ (P. USTINOV), Teatr TV (Ojciec)
  • 1996 - EKSTRADYCJA 2 - ODC. 7-9, Serial TV (Prezes 'Geobanku')
  • 1995 - RACJA GŁODOWA (J. NIEMCZUK), Teatr TV (Proboszcz)
  • 1995 - MATKI, ŻONY I KOCHANKI - SERIA I, Serial TV (Padlewski)
  • 1994 - POLSKA ŚMIERĆ, Film TV (Pułkownik)
  • 1994 - PSY 2. OSTATNIA KREW, Film (Major Walenda)
  • 1993 - KUCHNIA POLSKA - ODC. 6, Serial TV (Doktor Kozłowski)
  • 1992 - PSY, Film (Major Walenda)
  • 1992 - SZWADRON / L'ESCADRON, Film (Markowski (A)*)
  • 1989 - REQUIEM DLA ZAKONNICY (W. FAULKNER), Teatr TV (Gubernator)
  • 1989 - DEJA VU, Film (Cimino)
  • 1989 - STAN STRACHU, Film (Ojciec Janka)
  • 1988 - BEZ KURTYNY (L. BELLON), Teatr TV ()
  • 1988 - DOM, KTÓRY ZBUDOWAŁ JONATHAN SWIFT (G. GORIN), Teatr TV (Patryk)
  • 1988 - I SKRZYPCE PRZESTAŁY GRAĆ, Film (Kruger)
  • 1988 - POMIĘDZY WILKI, Film TV ()
  • 1987 - SPRAWA CHRISTOWA (G. DANIŁOW), Teatr TV ()
  • 1987 - KINGSAJZ, Film (Kwintek)
  • 1987 - SONATA MARYMONCKA, Film ()
  • 1987 - ZABIJ MNIE, GLINO, Film (Pułkownik)
  • 1986 - PAS DE QUATRE (S. KOKOWKIN), Teatr TV ()
  • 1986 - CUDOWNE DZIECKO, Film (Wojskowy)
  • 1986 - ŻYCIE WEWNĘTRZNE, Film (Teść)
  • 1984 - VABANK II CZYLI RIPOSTA, Film (Kwinto (A)*)
  • 1983 - GDY PŁONĄ LASY (J. ZAWIEYSKI), Teatr TV (Naczelny Wódz)
  • 1982 - BIAŁE TANGO - ODC. 6, Serial TV (Andrzej, przyjaciel Ireny)
  • 1982 - EPITAFIUM DLA BARBARY RADZIWIŁŁÓWNY, Film (Ochmistrz Wolski)
  • 1981 - TRYLOGIA PONOWNYCH SPOTKAŃ (B. STRAUSS), Teatr TV (Lother)
  • 1981 - ZABAWA W KOTY (I. ORKENY), Teatr TV (Józef)
  • 1981 - VABANK, Film (Kwinto (A)*)
  • 1980 - WIELKI CZŁOWIEK (A. MORGAN), Teatr TV (Doktor)
  • 1980 - KRÓLOWA BONA - ODC. 1-8, Serial TV (Ochmistrz Wolski)
  • 1980 - W BIAŁY DZIEŃ, Film ()
  • 1979 - KIM JESTEŚ KOCHANIE (J. CHMIELEWSKA), Teatr TV (Mąż)
  • 1979 - DE ORE LEONIS, Film ()
  • 1979 - TAJEMNICA ENIGMY - ODC. 6, Serial TV (Pułkownik Rudolf)
  • 1979 - SEKRET ENIGMY, Film (Pułkownik Rudolf)
  • 1977 - CZY PANI NIE ROZUMIE? TO POMYŁKA (H. CARMICHAEL), Teatr TV (Hugh Meville)
  • 1977 - INDEKS. (ŻYCIE I TWÓRCZOŚĆ JÓZEFA M.), Film (Ojciec Andrzeja)
  • 1977 - ODBICIA ŚWIATŁA, Film ()
  • 1976 - CZARNA KOMEDIA (P. SHAFFER), Teatr TV (Pułkownik)
  • 1976 - NIE TRZASKAĆ DRZWIAMI (M. FERMAUD), Teatr TV ()
  • 1976 - PO UPADKU (A. MILLER), Teatr TV (Lou)
  • 1976 - UPIÓR W KUCHNI (P. G. CLARK), Teatr TV (Inspektor Hunt)
  • 1976 - DALEKO OD SZOSY - ODC. 4-7, Serial TV ()
  • 1976 - POLSKIE DROGI - ODC. 8-9, Serial TV ()
  • 1976 - 07 ZGŁOŚ SIĘ - ODC. 3, Serial TV ()
  • 1975 - BABBITT (S. LEWIS), Teatr TV (Paul Riesling)
  • 1975 - EMANCYPANTKI (WG B. PRUSA), Teatr TV (Bolesław Prus)
  • 1975 - DYREKTORZY, Serial TV (Lekarz)
  • 1974 - ŚMIERĆ W NAJSZCZĘŚLIWSZYM ROKU (J. MCKEE), Teatr TV (Leon Smike)
  • 1974 - IKUSTWENTA PATICA, Film ()
  • 1974 - NAJWAŻNIEJSZY DZIEŃ ŻYCIA - ODC. PT.: KATASTROFA, Serial TV ()
  • 1973 - REWOLWER NA DESZCZU (L. ROGNONI), Teatr TV ()
  • 1972 - BLIZNA (A. SZCZYPIORSKI), Teatr TV ()
  • 1972 - ODLOT (A. ZAKRZEWSKI), Teatr TV (Mike)
  • 1972 - Z TAMTEJ STRONY TĘCZY, Film (Adwokat Jan)
  • 1972 - PODRÓŻ ZA JEDEN UŚMIECH, Film (Ojciec Poldka)
  • 1971 - KWIATY DLA MATKI (K. CHOIŃSKI), Teatr TV (Grzegorz)
  • 1971 - NIEZNANY SPRAWCA (CH. OLIVE, S. CLAYTON), Teatr TV (Inspektor)
  • 1971 - PODRÓŻ ZA JEDEN UŚMIECH - ODC. 1, Serial TV (Ojciec Poldka)
  • 1970 - ALBUM POLSKI, Film (Piotr)
  • 1970 - POGOŃ ZA ADAMEM, Film (Stefan Zawada)
  • 1969 - SPÓŹNIONY GOŚĆ (F. KARINTHY), Teatr TV ()
  • 1969 - PRAWDZIWIE MAGICZNY SKLEP, Film TV ()
  • 1969 - RZECZPOSPOLITA BABSKA, Film (Kapitan Staszek)
  • 1969 - SĄSIEDZI, Film (Major)
  • 1968 - SANTA CLAUS (J. MAJEWSKI), Teatr TV (Inżynier)
  • 1968 - GRA, Film (Joachim)
  • 1968 - LALKA, Film (Ochocki)
  • 1968 - TABLICZKA MARZENIA, Film (Ten pan)
  • 1967 - TAJEMNICA STAREGO DOMU P. PANCZEW), Teatr TV (Filip Karagiczow)
  • 1967 - WDOWA PO PUŁKOWNIKU (J. SMUUL), Teatr TV (Lekarz)
  • 1967 - PARYŻ - WARSZAWA BEZ WIZY, Film ()
  • 1967 - UPIÓR, Film TV (Runiewski)
  • 1966 - SUBLOKATOR, Film (Ludwik (A)*)
  • 1965 - PIERWSZY PAWILON, Film TV ()
  • 1965 - POZNAŃSKIE SŁOWIKI, Film (Dyrygent chóru)
  • 1965 - WYSPA ZŁOCZYŃCÓW, Film (Tomasz)
  • 1964 - CELA 267 (L. BUDRECKI, I. KANICKI), Teatr TV (Fuczik)
  • 1964 - AWATAR CZYLI ZAMIANA DUCYKL TVSZ - Z CYKLU: OPOWIEŚCI NIEZWYKŁE, Cykl TV (Hrabia Olgierd Łabiński)
  • 1964 - DOCENT H., Film TV ()
  • 1964 - RACHUNEK SUMIENIA, Film (Porucznik UB)
  • 1964 - RĘKOPIS ZNALEZIONY W SARAGOSSIE, Film (Hrabia Pena Flor)
  • 1963 - DALEKA JEST DROGA, Film (Porucznik Adam Włodarczyk)
  • 1963 - PAMIĘTNIK PANI HANKI, Film (Detektyw Fred Van Houben)
  • 1961 - DRUGI CZŁOWIEK, Film (Karol)
  • 1961 - DZIŚ W NOCY UMRZE MIASTO, Film (Jeniec brytyjski)
  • 1961 - I TY ZOSTANIESZ INDIANINEM, Film (Kapitan MO)
  • 1961 - ODWIEDZINY PREZYDENTA, Film (Doktor)
  • 1960 - HISTORIA WSPÓŁCZESNA, Film (Janek Jasiński)
  • 1960 - KOLOROWE POŃCZOCHY - MATYLDA, Film (Nauczyciel)
  • 1958 - HISTORIA JEDNEGO MYŚLIWCA, Film (Staszek)
  • 1958 - ORZEŁ, Film (Porucznik Pilecki)
  • 1958 - OSTATNI DZIEŃ LATA, Film (On (A)*)
  • 1958 - WOLNE MIASTO, Film (Janek)
  • 1953 - TRZY OPOWIEŚCI - SPRAWA KONIA (3), Film TV (Junak SP)