Wiek
76

  • 2006 - KRYMINALNI - ODC. 58, Serial TV (Leśniczy Jacek Piecha)
  • 2006 - FALA ZBRODNI - ODC. 49, 51, 60/61, 65/66, Serial TV (Szablewski, ojciec Izy)
  • 2006 - EGZAMIN Z ŻYCIA - ODC. 37, 39, 45, 53, 61, Serial TV (Jerzy Kopczyński, ojciec Konrada)
  • 2005 - EGZAMIN Z ŻYCIA - ODC. 1-7, 9/10, 15-17, 19-30, 32, 34/35 , Serial TV (Jerzy Kopczyński, ojciec Konrada)
  • 2005 - SZANSE FINANSE - ODC. 2/3, 8, 11, Serial TV (Sąsiad Szymańskich)
  • 2005 - FALA ZBRODNI - ODC. 45, Serial TV (Szablewski, ojciec Izy)
  • 2004 - VINCI, Film (Doktor Wiaderny)
  • 2004 - WHO KILLED STALIN?, Film TV (Józef Stalin)
  • 2004 - PENSJONAT 'POD RÓŻĄ' - ODC. 21, Serial TV (Ryszard Kożuchowski, ojciec Jerzego)
  • 2003 - LICHTER, Film (Inwestor Borowiak)
  • 2003 - NA WSPÓLNEJ, Serial TV (Jakub Biliński)
  • 2003 - CICHO (M. BIELIŃSKI), Teatr TV (Tata)
  • 2002 - CHOPIN. PRAGNIENIE MIŁOŚCI, Film (Polit, brat George Sand)
  • 2002 - DOGRYWKA (G. SPIRO), Teatr TV (Gość)
  • 2001 - ŚWIAT WEDŁUG KIEPSKICH - ODC. 80, Serial TV (Jubiler Wacław Cymes)
  • 2001 - NA DOBRE I NA ZŁE - ODC. 71-73, Serial TV (Ryszard Górski)
  • 2000 - GOLDEN JOE (E. E. SCHMITT), Teatr TV (Steelwood)
  • 2000 - MONOLOG O ŚMIERCI (A. STASIUK), Teatr TV (Śledczy)
  • 2000 - REPUBLIKA MARZEŃ (B. SCHULZ), Teatr TV (Teodor)
  • 1999 - PAN TADEUSZ, Film (Wojski)
  • 1999 - PALCE LIZAĆ - ZMOWA, Serial TV (Klient)
  • 1999 - EMILIA GALOTTI (G. E. LESSING), Teatr TV (Książę Gonzaga)
  • 1999 - MIARKA ZA MIARKĘ (W. SHAKESPEARE), Teatr TV (Pompejusz)
  • 1999 - MOJŻESZ I KATARZYNA (J. GODLEWSKA), Teatr TV (Ojciec Katarzyny)
  • 1999 - PŁASZCZ (J. TUWIM), Teatr TV (Kozodojew)
  • 1999 - WIELKA MAGIA (E. DE FILIPPO), Teatr TV (Gervasio)
  • 1998 - EKSTRADYCJA 3 - ODC. 1, 10, Serial TV (Minister MSW)
  • 1997 - DARMOZJAD POLSKI, Film (Lekarz zakładowy)
  • 1997 - LISTOPAD (H. RZEWUSKI), Teatr TV (Książę Radziwiłł)
  • 1997 - ŚLEDZTWO (S. LEM), Teatr TV (Inspektor Sheppard)
  • 1997 - WIOSNA NARODÓW W CICHYM ZAKĄTKU (A. NOWACZYŃSKI), Teatr TV (Nedostal)
  • 1996 - PODRÓŻ DO ŚMIERCI - ODCINEK SERIALU: MIEJSCE ZBRODNI, Film TV (Barman)
  • 1996 - GDZIE JESTEŚ ŚWIĘTY MIKOŁAJU?, Film TV (Heniek 'Święty Mikołaj')
  • 1996 - BAJKA O ŻELAZNYM WILKU (W. SIEROSZEWSKI), Teatr TV (Tatura)
  • 1996 - BAJKOWY LAS (I. MOŁODECKI, W. TURDZA), Teatr TV (Gajowy)
  • 1996 - FILOMENA MARTUANO (E. DE FILIPPO), Teatr TV (Domenico Soriano)
  • 1996 - IDŹ DO PANNY TÖRPE (F. BILLETDOUX), Teatr TV (Stefan Pocorescu)
  • 1996 - KRYSTYNA (A. STRINDBERG), Teatr TV (Allerts)
  • 1996 - MADAME MOLIERE (MOLIERÓWNA) (J. ANOUILH), Teatr TV (Pan Duparc)
  • 1996 - RODZINA (A. SŁONIMSKI), Teatr TV (Kolasiński)
  • 1996 - SPRAWA HOLSZTYŃSKIEGO (M. ZELINKA), Teatr TV (Generał Zabreh)
  • 1995 - ŚWIT NA OPAK, Film TV ()
  • 1995 - MŁODE WILKI, Film (Kapitan Wojtaszewski)
  • 1995 - ANTYGONA W NOWYM JORKU (J. GŁOWACKI), Teatr TV (Policjant)
  • 1995 - KORDIAN (J. SŁOWACKI), Teatr TV (Woźny)
  • 1995 - PUŁAPKA NA SAMOTNEGO MĘŻCZYZNĘ (R. THOMAS), Teatr TV (La Merluche)
  • 1995 - WESELE FIGARA (P. DE BEAUMARCHAIS), Teatr TV (Bartolo)
  • 1994 - ŚMIERĆ JAK KROMKA CHLEBA, Film (Trzoda, członek Komisji Zakładowej 'Solidarności', współpracownik SB)
  • 1994 - DAMA KAMELIOWA, Film TV (Książę, opiekun Małgorzaty)
  • 1994 - GORĄCE UCZUCIE (I. ILF, E. PIETROW), Teatr TV (Antoni Pawłowicz)
  • 1994 - GOŚĆ OCZEKIWANY (Z. KOSSAK-SZCZUCKA), Teatr TV (Społecznik)
  • 1994 - MIZANTROP (MOLIER), Teatr TV (Filint)
  • 1994 - PATERNOSTER (H. BOLL), Teatr TV (Dyrektor)
  • 1994 - WYSPA (F. BOYER), Teatr TV (Stocchi)
  • 1993 - CHWILA SŁAWY (A. AYCKBOURN), Teatr TV (Douglas Beechey)
  • 1993 - JUSTYN! JUSTYN! (J. HEN), Teatr TV (Michał)
  • 1993 - KRÓL EDYP (SOFOKLES), Teatr TV (Członek chóru)
  • 1992 - SZWADRON / L'ESCADRON, Film (Starosta)
  • 1992 - HAMLET (W. SHAKESPEARE), Teatr TV (Klaudiusz)
  • 1992 - POLOWANIE NA KARALUCHY (J. GŁOWACKI), Teatr TV (Urzędnik emigracyjny)
  • 1992 - PRZEPROWADZKA (D. WILLIAMSON), Teatr TV (Tragarz)
  • 1992 - WYPRAWA PROFESORA TARANTOGI (S. LEM), Teatr TV (Oblicze z mgławicy NGC)
  • 1991 - NOC WALPURGII ALBO KROKI KOMANDORA (W. JEROFIEJEW), Teatr TV (Michałycz)
  • 1991 - SZALBIERZ (G. SPIRO), Teatr TV (Rogowski)
  • 1991 - ŚMIERĆ (W. ALLEN), Teatr TV (Policjant)
  • 1990 - TRAUGUTT (F. ZIEJKA), Teatr TV (Namiestnik)
  • 1989 - ŻELAZNĄ RĘKĄ, Film (Stefan Batory , książę Siedmiogrodu, król Polski)
  • 1989 - TRIUMF DUCHA, Film (Kapo Kyr)
  • 1989 - KANCLERZ - ODC. 3-4, Serial TV (Stefan Batory)
  • 1989 - DIABOLIADA (WG M. BUŁHAKOWA), Teatr TV (Sobieski)
  • 1989 - TANIEC ŚMIERCI (A. STRINDBERG), Teatr TV (Kurt)
  • 1989 - WESELE (A. CZECHOW), Teatr TV (Charlampiusz Dymba)
  • 1988 - RODZINA KANDERÓW - ODC. 1-5, 7-12, Serial TV (Botor)
  • 1988 - CRIMEN - ODC. 2-3, Serial TV (2 role: Ałmaz Toroszewicz, zarządca majątku Błudnickiego; Lazo Toroszewicz, sługa Bełzeckiego, brat bliźniak Ałmaza)
  • 1988 - MAKBET (W. SHAKESPEARE), Teatr TV (Makduf)
  • 1988 - WYGNAŃCY (J. JOYCE), Teatr TV (Robert Hand)
  • 1987 - NA SREBRNYM GLOBIE, Film (Piotr)
  • 1987 - PROMETEUSZ (J. ANDRZEJEWSKI ), Teatr TV (Zeus)
  • 1986 - OD SZÓSTEJ DO SZÓSTEJ (P. MCDONALD), Teatr TV (Skinner)
  • 1985 - SPOWIEDŹ DZIECIĘCIA WIEKU, Film (Dalens)
  • 1985 - OGNISTY ANIOŁ, Film (Henryk)
  • 1985 - FERDYDURKE (WG W. GOMBROWICZA), Teatr TV (Zygmunt)
  • 1984 - RYCERZE I RABUSIE - 1-3, 6, Serial TV (Jerzy Dydyński)
  • 1984 - MICHAŁ - Z CYKLU: '1944', Cykl TV ()
  • 1984 - GRANICA (Z. NAŁKOWSKA), Teatr TV (Awaczewski)
  • 1984 - MONTE CASSINO (M. WAŃKOWICZ), Teatr TV ()
  • 1983 - NA ŁASKAWYM CHLEBIE (I. TURGIENIEW), Teatr TV (Jelecki)
  • 1983 - POLSKI LISTOPAD (F. ZIEJKA), Teatr TV (Witos)
  • 1982 - BLISKO, CORAZ BLIŻEJ - ODC. 3-4, Serial TV (Stanik Pasternik)
  • 1982 - PIWKO I ZDESPEROWANY (R. BRATNY), Teatr TV (Inżynier Danysz)
  • 1981 - DOM NA GRANICY (S. MROŻEK), Serial TV (Kapitan saperów)
  • 1979 - OPERACJA 'HIMMLER', Film TV (Uczestnik akcji wysadzenia szkoły w Bojanowie)
  • 1979 - EPILOG (M. WOJTYSZKO), Teatr TV (Stefan Witwicki)
  • 1978 - PAŁAC 'POD GWIAZDAMI' (M. GYRAFAS), Teatr TV (Przybysz)
  • 1976 - WSZYSCY MÓWIA PRAWDĘ (F. N. HART), Teatr TV (Stefan Ballamy)
  • 1975 - TRZECIA GRANICA - ODC. 4, Serial TV (Waluś)
  • 1974 - OLŚNIEWAJĄCE SŁOŃCE NIESPAWIEDLIWOŚCI (W. WEIDELI), Teatr TV (Sacco)
  • 1974 - WINA (M. SZABO), Teatr TV (Antal)
  • 1973 - CIEMNA RZEKA, Film (Żołnierz)
  • 1973 - BIAŁA ZARAZA (K. CAPEK), Teatr TV ()
  • 1972 - KOPERNIK - ODC. 2, Serial TV (Szlachcic zabity toporem przez Krzyżaków)
  • 1972 - KOPERNIK, Film (Szlachcic zabity toporem przez Krzyżaków)
  • 1970 - KAŻDY RATUJE SIEBIE (M. JAGIEŁŁO), Teatr TV (Himalaista)
  • 1968 - DANCING W KWATERZE HITLERA, Film (Jerzy, kolega Anki)
  • 1968 - BARIERY DŹWIĘKU, Film (Konsul Casimer)
  • 1967 - OJCIEC, Film TV (Kolega Zenobiusza)