Wiek
76

  • 2006 - OFICEROWIE - ODC. 1, Serial TV (Rektor Akademii Muzycznej)
  • 2006 - M JAK MIŁOŚĆ - ODC. 388, 390, 391, 393, 395, 397, 399, 401, 403-405, 407, 409-411, 413/414, 416, 419/420, Serial TV (Jerzy Gryc, ojciec Kamila)
  • 2006 - JOB CZYLI OSTATNIA SZARA KOMÓRKA, Film (Ambasador Węgier)
  • 2006 - DWIE STRONY MEDALU - ODC. 28, Serial TV ('Prezes' Konieczny)
  • 2006 - BEZMIAR SPRAWIEDLIWOŚCI, Film (Zdzisław, ojciec Łukasza)
  • 2006 - PIERWSZA MIŁOŚĆ, Serial TV (Ordynator oddziału ginekologii Szpitala Kolejowego we Wrocławiu)
  • 2006 - UMARLI ZE SPOON RIVER, Teatr TV (William)
  • 2005 - M JAK MIŁOŚĆ - ODC. 349/350, 368, 378, 385/386, Serial TV (Ojciec Kamila)
  • 2004 - PAN DWADRZEWKO (L. AMEJKO), Teatr TV (Ojciec)
  • 2004 - PENSJONAT 'POD RÓŻĄ' - ODC. 18, Serial TV (Karczewski, ojciec Marka)
  • 2004 - KAROL. UN UOMO DIVENTATO PAPA, Film TV (Sapieha Adam , arcybiskup krakowski)
  • 2004 - FALA ZBRODNI - ODC. 10, Serial TV (Major Broński, były dowódca Staraka)
  • 2004 - MARY STUART (W. HILDESHEIMER), Teatr TV (Dziekan)
  • 2003 - MARCINELLE, Film (Chailleux)
  • 2003 - POWTÓRKA (F. FALK), Teatr TV (Andrzej)
  • 2002 - WIEDŹMIN - ODC. 6, Serial TV (Vissegerd, marszałek w królestwie Cintry)
  • 2002 - NA DOBRE I NA ZŁE - ODC. 104, Serial TV (Grudziński, ojciec Dominiki)
  • 2002 - GORĄCY TEMAT, Serial TV (Tomasz Kruk, adwokat Musiała)
  • 2001 - ADAM I EWA, Serial TV (Zdrojewski)
  • 2001 - MARZENIA DO SPEŁNIENIA, Serial TV (Tadeusz Lisowski, ojciec Magdy)
  • 2001 - MARZENIA DO SPEŁNIENIA, Serial TV (Lisowski, ojciec Magdy)
  • 2001 - STACJA, Film (Biznesmen Zenon N.)
  • 2001 - WIEDŹMIN, Film (Vissegerd, marszałek w królestwie Cintry)
  • 2001 - ŚWIAT WEDŁUG KIEPSKICH - ODC. 78, Serial TV (Inspektor)
  • 2000 - ADAM I EWA, Serial TV (Zbigniew Zdrojewski, biznesmen, ojciec Czarka)
  • 2000 - ŻÓŁTY SZALIK - Z CYKLU: ŚWIĘTA POLSKIE, Cykl TV (Lekarz, przyjaciel bohatera spotkany w restauracji)
  • 1999 - ŻYCIE JAK POKER - ODC. 47, Serial TV (Okoński, ojciec Patrycji)
  • 1999 - KRÓL UMIERA CZYLI CEREMONIE (E. IONESCO), Teatr TV (Lekarz)
  • 1999 - STACJA, Film (Biznesmen)
  • 1998 - ŻYCIE JAK POKER - ODC. 10-12, 16, 18, 30, Serial TV (Okoński, ojciec Patrycji)
  • 1998 - GABINET TERAPII OGÓLNEJ, Film TV (Sfrustrowany aktor)
  • 1997 - ZAKLĘTA, Serial TV (Hartman)
  • 1997 - FARBA, Film (Dentysta)
  • 1997 - UCZEŃ DIABŁA (G. B. SHAW), Teatr TV (Pastor)
  • 1996 - IMPROWIZACJA PARYSKA (J. GIRAUDOUX), Teatr TV (Jouvet)
  • 1996 - RIP VAN WINKLE (M. FRISCH), Teatr TV (Pan)
  • 1995 - KASIA HEILBRONNU (H. KLEIST), Teatr TV (Cesarz)
  • 1995 - RIP VAN WINKLE (M. FRISCH), Teatr TV ()
  • 1995 - STROICIEL (M. TOMASZEWSKI), Teatr TV (Stroiciel)
  • 1994 - KSIĄŻĘ CIEMNOŚCI (I. MURDOCH), Teatr TV (Bradley Pearson)
  • 1994 - ROBERTO ZUCCO (B. M. KOLTES), Teatr TV (Komisarz)
  • 1994 - UŚMIECH LOSU (W. PERZYŃSKI), Teatr TV (Witold Siewski)
  • 1994 - ZATRUTE PIÓRO (R. HARWOOD), Teatr TV (Rupert Grace)
  • 1993 - GYUBAL WAHAZAR (S. I. WITKIEWICZ), Teatr TV (Rypmann)
  • 1993 - MIRIAM (O. JURIEW), Teatr TV (Oficer)
  • 1992 - OBCY BLISCY (G. STEINSSON), Teatr TV (Harald)
  • 1991 - PRZEKLĘTA AMERYKA, Film ()
  • 1991 - GARDEROBIANY (R. HARWOOD), Teatr TV (Norman)
  • 1991 - HERKULES I STAJNIA AUGIASZA (F. DÜRRENMATT), Teatr TV (Polybios)
  • 1989 - ŚWIATŁO ODBITE, Film ()
  • 1989 - KONSUL, Film (Ordynator)
  • 1989 - 300 MIL DO NIEBA, Film (Konsul)
  • 1989 - SĘDZIA I JEGO KAT (F. DÜRRENMATT), Teatr TV (Lutz)
  • 1988 - KRÓL KOMPUTERÓW, Film TV ()
  • 1988 - DEKALOG, OSIEM - Z CYKLU: DEKALOG, Film TV ()
  • 1988 - KOSMOS (W. GOMBROWICZ), Teatr TV (Ludwik)
  • 1988 - ODWIEDZINY O ZMROKU (T. RITTNER), Teatr TV (Przyjaciel)
  • 1988 - SZALONA LOKOMOTYWA (S. I. WITKIEWICZ), Teatr TV ()
  • 1987 - ZERO ŻYCIA, Film TV (Pegaz)
  • 1987 - POWIEŚĆ TEATRALNA (M. BUŁHAKOW), Teatr TV (Maksudow)
  • 1985 - DALEKI DYSTANS, Film TV (Topor)
  • 1984 - LAWINA, Film TV (Karłowicz (A)*)
  • 1983 - PODRÓŻ NAD MORZE, Film TV ()
  • 1981 - ŚMIERĆ TAREŁKINA (A. SUCHOWO-KOBYLIN), Teatr TV (Czwankin)
  • 1980 - BO OSZALAŁEM DLA NIEJ, Teatr TV (Porucznik MO)
  • 1980 - ROZMOWY ZMARŁYCH (FONTENELLE), Teatr TV (Montainge)
  • 1979 - ŚNIĆ WE ŚNIE, Film TV ()
  • 1979 - MIŁOŚĆ CZYSTA U KĄPIELI MORSKICH (C. K. NORWID), Teatr TV (Erazm)
  • 1978 - KAPITAN Z KOEPENICK (C. ZUCKMAYER), Teatr TV (Von Schlettow)
  • 1978 - MINDOWE (J. SŁOWACKI), Teatr TV (Biały I)
  • 1977 - MIŁOSTKA (A. SCHNITZLER), Teatr TV (Mąż (A)*)
  • 1976 - KRUK, Film TV (Król Kruków)
  • 1973 - WIELKA MIŁOŚĆ BALZAKA - ODC. 1-2, Serial TV ()
  • 1969 - SĄSIEDZI, Film ()
  • 1968 - EUGENIA GRANDET (H. DE BALZAC), Teatr TV (Adolf)