Wiek
54

  • 2008 - CZTERY NOCE Z ANNĄ, Film ()
  • 2007 - ODWRÓCENI - ODC. 6, 13, Serial TV (Szef pakerów)
  • 2007 - DETERMINATOR - ODC. 1-4, 6, 9-13, Serial TV ('Grzechu', człowiek Michty)
  • 2007 - U PANA BOGA W OGRÓDKU - ODC. 1/2, 4, Serial TV (Wiesiek, zięć burmistrza)
  • 2006 - ZŁOTOPOLSCY - ODC. 753, Serial TV (Podkomisarz Ordon)
  • 2006 - U FRYZJERA - ODC. 1-7, 9-13, Serial TV (Stacho 'Ciacho')
  • 2006 - PALIMPSEST, Film (Antyterrorysta)
  • 2006 - OFICEROWIE - ODC. 3/4, 8/9, Serial TV (Strażnik więzienny)
  • 2006 - JOB CZYLI OSTATNIA SZARA KOMÓRKA, Film (Rusek)
  • 2006 - ROZMOWY Z KATEM (K. MOCZARSKI), Teatr TV ()
  • 2005 - ZŁOTOPOLSCY - ODC. 689-696, 699/700, 702, Serial TV (Podkomisarz Ordon)
  • 2005 - WIEDŹMY - ODC. 5, Serial TV (Bandzior nasłany przez 'spadkobierczynię')
  • 2005 - KRYMINALNI - ODC. 20, Serial TV ('Kinol')
  • 2005 - BOŻA PODSZEWKA. CZĘŚĆ DRUGA - ODC. 12/13, Serial TV (Żołnierz radziecki)
  • 2005 - AUSCHWITZ. THE NAZIS & THE 'FINAL SOLUTION', Cykl TV (SS-man w Auschwitz)
  • 2004 - CAMERA CAFE - ODC. 66, 72, Serial TV (Waldek Spiekała, narzeczony Asi)
  • 2004 - SAMO ŻYCIE, Serial TV (Człowiek 'Stingera')
  • 2003 - SYMETRIA, Film ('Siwy')
  • 2003 - SLOOW, Film TV (Złodziej)
  • 2003 - KASIA I TOMEK - SERIA III, ODC. 5, Serial TV (Inkasent z elektrowni, strażak; tylko głos)
  • 2002 - D.I.L., Film (Malcerz)
  • 2002 - PIĘKNA PANI SEIDENMAN (A. SZCZYPIORSKI), Teatr TV ()
  • 2001 - MIODOWE LATA - ODC. 71, Serial TV (Klient)
  • 2001 - MIASTECZKO - ODC. 60, Serial TV (Jan, mężczyzna występujący w programie Ireny)
  • 2001 - M JAK MIŁOŚĆ - ODC. 42, Serial TV (Ochroniarz Marty)
  • 2001 - DOTKNIĘCIA (W. MYŚLIWSKI), Teatr TV (Magazynier)
  • 2000 - NA DOBRE I NA ZŁE - ODC. 34, Serial TV (Kierowca)
  • 2000 - MIODOWE LATA - ODC. 60, Serial TV (Strażnik)
  • 2000 - DOM - SERIA III, ODC. 21-22, Serial TV (Brygadzista w fabryce telewizorów)
  • 2000 - ADAM I EWA, Serial TV ()
  • 2000 - DECYZJA NALEŻY DO CIEBIE, Cykl TV (Mężczyzna)
  • 2000 - NA DOBRE I NA ZŁE - ODC. 50, Serial TV (Gangster)
  • 2000 - WIGILIJNA OPOWIEŚĆ (A. DRABIK), Teatr TV (Komendant)
  • 1999 - WIELKI MAG (A. LENARTOWSKI), Teatr TV (Policjant)
  • 1999 - TYGRYSY EUROPY, Serial TV ()
  • 1998 - ZŁOTOPOLSCY - ODC. 8, Serial TV ()
  • 1998 - EKSTRADYCJA 3 - ODC. 1, 7-8, Serial TV (Aspirant)
  • 1998 - 13 POSTERUNEK - ODC. 12, 24, Serial TV ()
  • 1998 - ZŁOTOPOLSCY - ODC. 8, Serial TV (Sprzedawca samochodu)
  • 1997 - CIEMNA STRONA WENUS, Film (Mietek (C)*)
  • 1997 - MUSISZ ŻYĆ, Film ()
  • 1997 - BOŻA PODSZEWKA, Serial TV (Mężczyzna)
  • 1997 - 13 POSTERUNEK - ODC. 5, Serial TV ()
  • 1996 - AUTOPORTRET Z KOCHANKĄ, Film (Sierżant ŻW)
  • 1996 - CZAPA (J. KRASIŃSKI), Teatr TV (Strażnik II)
  • 1996 - PRZECIĄG, Film TV (Dzidzior)
  • 1996 - EKSTRADYCJA 2 - ODC. 1, 3-5, Serial TV (Olecki)
  • 1996 - DWA ŚWIATY - ODC. 11, Serial TV (Guard)
  • 1995 - CWAŁ, Film (Milicjant)
  • 1995 - DALEKO OD SIEBIE, Film (Policjant)
  • 1995 - PROWOKATOR, Film (Żandarm)
  • 1995 - HELOIZA I ABELARD (R. VAILLAND), Teatr TV (Pijak)
  • 1995 - ARCHIWISTA, Serial TV ()
  • 1995 - EKSTRADYCJA - ODC. 2, Serial TV ()
  • 1994 - SZCZUR, Film (Policjant)
  • 1994 - KORDIAN (J. SŁOWACKI), Teatr TV ()
  • 1994 - BANK NIE Z TEJ ZIEMI - SERIA II, ODC. 12, Serial TV ()
  • 1993 - KURKA WODNA (S. I. WITKIEWICZ), Teatr TV (Drań - Maciej de Korbowa Korbowski)
  • 1993 - SAMOWOLKA, Film (Kapral Ludwiński)
  • 1993 - PORA NA CZAROWNICE, Film (Jędrek - przywódca tłumu)
  • 1993 - UPROWADZENIE AGATY, Film (Strażnik więzienny)
  • 1993 - POŻEGNANIE Z MARIĄ, Film TV (Żołnierz)
  • 1993 - 40-LATEK. 20 LAT PÓŹNIEJ - ODC. 9, Serial TV (Członek pikiety Gajnego)
  • 1992 - WSZYSTKO CO NAJWAŻNIEJSZE..., Film (NKWD - zista)
  • 1991 - KONIEC GRY, Film (Chuligan)
  • 1986 - ZYGFRYD, Film (Subiekt)
  • 1985 - ZIELONE KASZTANY, Film (Uczeń Kowal)