Wiek
56

  • 2007 - FALA ZBRODNI, Serial TV (Szymon Rafalski (C)*)
  • 2007 - STYGMATYCZKA (G. ŁOSZEWSKI), Teatr TV (Major Jaduto)
  • 2007 - ŚWIAT WEDŁUG KIEPSKICH - ODC. 266, Serial TV (Policjant)
  • 2006 - FALA ZBRODNI, Serial TV (Szymon Rafalski (C)*)
  • 2005 - PIERWSZA MIŁOŚĆ, Serial TV (Edward Walczak, policjant biorący udział w akcji rozbicia gangu handlarzy narkotyków)
  • 2005 - FALA ZBRODNI, Serial TV (Szymon Rafalski (C)*)
  • 2004 - ŚWIAT WEDŁUG KIEPSKICH - ODC. 168, Serial TV (Dyrektor)
  • 2004 - STARA BAŚŃ, Serial TV (Jeździec)
  • 2004 - RODZINA ZASTĘPCZA - ODC. 167, Serial TV (Tajniak)
  • 2004 - KAROL. UN UOMO DIVENTATO PAPA, Film TV (Oficer UB)
  • 2004 - CZEGO SIĘ BOJĄ FACECI, CZYLI SEKS W MNIEJSZYM MIEŚCIE - SERIA 2, ODC. 11, Serial TV (Sierżant Barciś)
  • 2004 - FALA ZBRODNI, Serial TV ()
  • 2003 - STARA BAŚŃ, Film (Jeździec)
  • 2003 - ŻUREK, Film (Kapitan)
  • 2003 - SYMETRIA, Film ('Kosior')
  • 2003 - KASIA I TOMEK - SERIA III, Serial TV ()
  • 2003 - FALA ZBRODNI, Serial TV (Szymon Rafalski (C)*)
  • 2002 - WIEDŹMIN - ODC. 10-11, Serial TV (Vyr, członek bandy Renfri)
  • 2002 - TO NIE JA, Film (Boss)
  • 2002 - D.I.L., Film (Kruger)
  • 2002 - KRÓL PRZEDMIEŚCIA - ODC. 1, Serial TV ('Bekon', człowiek 'Szklanki')
  • 2001 - TAM I Z POWROTEM, Film (Majcherek)
  • 2001 - PRZEDWIOŚNIE, Film (Marynarz plądrujący mieszkanie Baryków)
  • 2001 - WIEDŹMIN, Film (Vyr, członek bandy Renfri)
  • 2001 - ŚWIAT WEDŁUG KIEPSKICH - ODC. 85, Serial TV (Łowca)
  • 2000 - NA DOBRE I NA ZŁE - ODC. 36, Serial TV (Bolek)
  • 2000 - M JAK MIŁOŚĆ - ODC. 2, Serial TV (Dresiarz Maciek)
  • 1999 - PRYMAS. TRZY LATA Z TYSIĄCA, Film (Narwicz, współwięzień księdza Skorodeckiego w Rawiczu)
  • 1999 - PIERWSZY MILION, Film (Człowiek 'Mordy')
  • 1999 - KRÓLOWA ANIOŁÓW, Film (Lekarz Jakub/ ksiądz Jakub Kruk)
  • 1999 - ZBRODNIA Z PREMEDYTACJĄ (W. GOMBROWICZ), Teatr TV (Parobek)
  • 1999 - ŻYWOT ŁAZIKA Z TORMESU (ANONIM), Teatr TV (Alguazil III)
  • 1998 - 13 POSTERUNEK, Serial TV (Bandyta)
  • 1998 - EKSTRADYCJA 3, Serial TV (Fryta)
  • 1998 - MATKI, ŻONY I KOCHANKI - SERIA II, Serial TV (Ochroniarz)
  • 1998 - AMOK, Film ('Bryła')
  • 1998 - JEJ HISTORIA (M. CRIMP), Teatr TV (Simon)
  • 1998 - KSIĄDZ MAREK (J. SŁOWACKI), Teatr TV (Suwarow)
  • 1998 - KSIĄŻĘ NIEZŁOMNY (J. SŁOWACKI), Teatr TV (Mulej)
  • 1997 - FARBA, Film (Brunet)
  • 1997 - KILER, Film (Latynos)
  • 1997 - DUSZA ŚPIEWA - Z CYKLU: OPOWIEŚCI WEEKENDOWE, Cykl TV (Operator koparki)
  • 1997 - KRÓL MACIUŚ PIERWSZY (J. KORCZAK), Teatr TV (Wrogi Oficer)
  • 1996 - PIEŚNI POSTU, Teatr TV (Młody)
  • 1996 - PODPORUCZNIK KIŻE (Z. FEDECKI, A. JARECKI), Teatr TV (Arakczejew)
  • 1995 - CWAŁ, Film (Adiutant)
  • 1995 - PUŁKOWNIK KWIATKOWSKI, Film ('Hardy' - oprawca w powiatowym UB)
  • 1995 - PO TAMTEJ STRONIE (W. MAKSIMOW), Teatr TV (Aleksiej)
  • 1994 - MIASTO PRYWATNE, Film (Ochroniarz Pawika)
  • 1994 - PO TAMTEJ STRONIE, Teatr TV (Aleksiej)
  • 1994 - STRZAŁY U CYRANA (R. CHANDLER), Teatr TV (Duke Targo)
  • 1993 - GORĄCY CZWARTEK, Film TV (Zyga, kochanek Luni)
  • 1993 - SAMOWOLKA, Film (Tygrys)
  • 1993 - SAMOWOLKA, Nagroda (FPFF Gdańsk-Gdynia - nagroda za drugoplanową rolę męską)
  • 1990 - GRY I ZABAWY WOJSKOWE, Film TV ()