Wiek
51

  • 2008 - MAŁA WIELKA MIŁOŚĆ, Film (Oficer Straży Celnej)
  • 2008 - BRZYDULA, Serial TV (Fotograf Czarek)
  • 2008 - FACECI DO WZIĘCIA - ODC. 59, Serial TV (Reżyser Olo)
  • 2008 - KRYMINALNI - ODC. 99, Serial TV (Mariusz Marczak)
  • 2006 - NIANIA - ODC. 33, Serial TV (Kelner)
  • 2006 - FRANCUSKI NUMER, Film (Adam, kolega Magdy)
  • 2006 - VIER FRAUEN UND EIN TODESFALL, Serial TV (Pharer)
  • 2006 - JOB CZYLI OSTATNIA SZARA KOMÓRKA, Film (Facet z komórką)
  • 2005 - ZAKRĘCONE - ODC. 4, Serial TV (Hubert)
  • 2005 - EGZAMIN Z ŻYCIA - ODC. 16-17, Serial TV (Barman)
  • 2004 - CAMERA CAFE, Serial TV (Sylwek Mularczyk (C)*)
  • 2003 - FIDEL - Z CYKLU 'PSIE SERCE', Cykl TV (Olek)
  • 2003 - PLEBANIA - ODC. 319, 320, Serial TV (Kozłowski, dziennikarz 'Czarno na białym')
  • 2003 - KASIA I TOMEK, Serial TV (fryzjer Rysio; tylko głos; odcinek 13)
  • 2002 - SAMO ŻYCIE, Serial TV (Karol, lekarz w szpitalu, w którym pracuje doktor Barbara Kornacka)
  • 2001 - WIEDŹMIN, Serial TV (Rycerz)
  • 2001 - KOCHAM KLARĘ, Serial TV (Fotografik Grzegorz Trzeszcz)
  • 2001 - GARDEROBA DAMSKA - ODC. 2, 6, 7, Serial TV (Wzdychulec, wielbiciel Magdy)
  • 2001 - PRZEPROWADZKI - ODC. 7, Serial TV (Wit, tańczący z Celiną w 'Savoy'u')
  • 2001 - NA DOBRE I NA ZŁE - ODC, 66, Serial TV (Rezerwista Franek)
  • 2001 - DOŻYWOCIE (A. FREDRO), Teatr TV (Służący)
  • 2000 - SŁONECZNA WŁÓCZNIA - ODC. 7-12, Serial TV (Ion (B)*)
  • 2000 - ZŁOTOPOLSCY - ODC. 260-261, Serial TV (Łukasz 'Świrus')
  • 2000 - MIODOWE LATA, Serial TV (Prezenter)
  • 2000 - MIASTECZKO, Serial TV (Fotografik w redakcji)
  • 1999 - TO MY, Film (Matematyk)
  • 1999 - ZŁOTOPOLSCY - ODC. 111-115, Serial TV ('Świrus')
  • 1999 - NAPARSTEK PANA BOGA (R. M. RILKE), Teatr TV (Lokaj)
  • 1998 - SPONA, Film (Wątłusz (A)*)
  • 1998 - GWIEZDNY PIRAT, Serial TV (Hirek (B)*)
  • 1998 - KILER-ÓW 2-ÓCH, Film (Dziennikarz)
  • 1998 - ZŁOTOPOLSCY, Serial TV (Świrus)
  • 1998 - SPOSÓB NA ALCYBIADESA, Film (Wątłusz (A)*)
  • 1997 - HISTORIE MIŁOSNE, Film (Asystent na uczelni)
  • 1997 - ZŁOTOPOLSCY, Serial TV ('Świrus')
  • 1997 - BOŻA PODSZEWKA, Serial TV (Żołnierz AK)
  • 1997 - BIAŁA (A. RUDNICKI), Teatr TV (Aktor II)
  • 1997 - DZIADY (A. MICKIEWICZ), Teatr TV ()
  • 1997 - HELOIZA I ABELARD (R. VAILLAND), Teatr TV (Pijak)
  • 1997 - NASZE MIASTO (T. WILDER), Teatr TV (Joe Crowell)
  • 1997 - MUSISZ ŻYĆ, Film ()
  • 1996 - SZAMANKA, Film (Kolega Michała)
  • 1995 - CAŁKOWITE ZAĆMIENIE (C. HAMPTON), Teatr TV ()
  • 1995 - DON KICHOT (M. BUŁHAKOW), Teatr TV ()
  • 1995 - WESELE FIGARA (P. DE BEAUMARCHAIS), Teatr TV (Pedrillo)
  • 1993 - LISTA SCHINDLERA, Film (Inżynier)
  • 1992 - ABY DO SWITU..., Serial TV (Student (B)*)