Wiek
96

  • 2000 - SUKCES, Serial TV (Tadeusz Pluć, tłumacz języka francuskiego)
  • 1999 - PALCE LIZAĆ - ODC. 8, Serial TV (Zadurski)
  • 1997 - PANNA MALICZEWSKA (G. ZAPOLSKA), Teatr TV (Bogucki)
  • 1997 - PANNA MALICZEWSKA (G. ZAPOLSKA), Teatr TV (Bogucki)
  • 1985 - SPRAWA HRABIEGO ROTTERA - Z CYKLU: TEMIDA, Cykl TV ()
  • 1985 - MENEDŻER, Film (Julian)
  • 1985 - JAŁTA 1945. DZIEŃ I. 4 LUTEGO (R. FRELEK), Teatr TV (Anthony Eden)
  • 1985 - JAŁTA 1945. DZIEŃ II. 5 LUTEGO (R. FRELEK), Teatr TV (Anthony Eden)
  • 1985 - JAŁTA 1945. DZIEŃ III. 6 LUTEGO (R. FRELEK), Teatr TV (Anthony Eden)
  • 1984 - KILKA SCEN Z ŻYCIA GLEBOWA (J. TRIFONOW), Teatr TV (Druziajew)
  • 1983 - ALTERNATYWY 4 - ODC. 4, Serial TV ()
  • 1981 - KRACH OPERACJI TERROR, Film (Bankier grający w kasynie)
  • 1981 - FIK - MIK, Film TV (Kierowca ministra)
  • 1981 - WOJNA W POLSZCZE POSPOLITA (H. KLUBA, J. LEWAŃSKI), Teatr TV (Szlachcic IV)
  • 1980 - DZIEWCZYNA I CHŁOPAK, Film (Komendant straży pożarnej)
  • 1980 - WIELKI DODEK (W. FILLER, J. KOFTA), Teatr TV ()
  • 1980 - ŁADNA HISTORIA (G. CAILLAVET, R. FLERS), Teatr TV ()
  • 1979 - ZIELONE LATA, Film (Oficer SS)
  • 1979 - TAJEMNICA ENIGMY - ODC. 1, 3-8, Serial TV (Inżynier Antoni Palluth)
  • 1979 - SEKRET ENIGMY, Film (Inżynier Antoni Palluth)
  • 1979 - KARIERA NIKODEMA DYZMY - ODC. 1, 3-5, 7, Serial TV (Jaszuński)
  • 1978 - ŻYCIE NA GORĄCO - ODC. 6, Serial TV ()
  • 1978 - ZIELONA MIŁOŚĆ - IWONA (2), Serial TV ()
  • 1978 - DZIEWCZYNA I CHŁOPAK - ODC. 6, Serial TV (Komendant straży pożarnej)
  • 1978 - CO MI ZROBISZ JAK MNIE ZŁAPIESZ, Film (Inżynier Kwaśniewski)
  • 1978 - AZYL DLA BANDYTY (F. FALK WG E. NEYMANA), Teatr TV (Dyga)
  • 1977 - SAM NA SAM, Film (Lekarz okulista)
  • 1976 - BRUNET WIECZOROWĄ PORĄ, Film (Kierownik restauracji)
  • 1976 - DALEKO OD SODOMY (E. O'NEILL), Teatr TV (Wojażer)
  • 1976 - FLIRT (M. BAŁUCKI), Teatr TV ()
  • 1976 - MORDERSTWO ODKRYWA PRAWDĘ (P. QUENTIN), Teatr TV (Bill Stanten)
  • 1975 - DULSCY, Film (Oficer)
  • 1975 - BABBITT (S. LEWIS), Teatr TV (Littlefield)
  • 1975 - BLIŹNIAK (Z. GOZDAWA, W. STĘPIEŃ), Teatr TV ()
  • 1975 - FRAULEIN DOKTOR (J. TEPA), Teatr TV (Costopulos)
  • 1975 - NIEBEZPIECZNA ZABAWA (M. WALATARI), Teatr TV (Veijonen)
  • 1974 - 40 - LATEK - ODC. 8, Serial TV ('Stały bywalec' w kawiarni)
  • 1974 - URODZINY MATYLDY, Film ()
  • 1974 - ONDYNA (J. GIRAUDOUX), Teatr TV ()
  • 1973 - STAWIAM NA TOLKA BANANA - ODC. 2, Serial TV ()
  • 1973 - CZARNE CHMURY - ODC. 8, Serial TV (Walery, przywódca bandytów)
  • 1973 - BRZYDKIE KACZĄTKO, Film TV ()
  • 1973 - TO NIEMOŻLIWE KOCHANIE (P. QUENTIN), Teatr TV (Kierownik lokalu)
  • 1972 - POSZUKIWANY POSZUKIWANA, Film (Trener)
  • 1972 - PODRÓŻ ZA JEDEN UŚMIECH, Film ()
  • 1972 - HARRY BRENT (F. DURBRIDGE), Teatr TV (Filley)
  • 1971 - PODRÓŻ ZA JEDEN UŚMIECH - ODC. 6, Serial TV ()
  • 1971 - NIEBIESKIE JAK MORZE CZARNE, Film (Dyrektor występujący w telewizji)
  • 1971 - DIAMENT RADŻY, Film TV ()
  • 1971 - PORWANIE (J. ZAKRZEWSKI), Teatr TV (Ramon Castillo)
  • 1971 - ŻOŁNIERZ KRÓLOWEJ MADAGASKARU (J. TUWIM, ST. DOBRZAŃSKI), Teatr TV (Władysław)
  • 1970 - PEJZAŻ Z BOHATEREM, Film (Majewski)
  • 1970 - HYDROZAGADKA, Film TV (Pan Jurek, brunet z samochodem)
  • 1970 - DZIĘCIOŁ, Film (Trener Miśki)
  • 1970 - MELISSA (F. DURBRIDGE), Teatr TV (Don Page)
  • 1969 - SZKICE WARSZWSKIE - NOWELA: ...AD LIBITUM (3), Film (Uczestwnik giełdy samochodowej)
  • 1969 - DO PRZERWY 0 : 1 - ODC. 6, Serial TV ()
  • 1969 - KOLLOKACJA (J. KORZENIOWSKI), Teatr TV (Sekundant)
  • 1968 - TABLICZKA MARZENIA, Film (Wspólnik tego pana)
  • 1968 - STAWKA WIĘKSZA NIŻ ŻYCIE - ODC. 18, Serial TV (Kapitan Roberts)
  • 1968 - PRZEKŁADANIEC, Film TV (Ksiądz)
  • 1968 - MISTRZ TAŃCA - Z CYKLU: OPOWIEŚCI NIEZWYKŁE, Cykl TV (Ksiądz)
  • 1968 - AMFITRYON (F. ZABŁOCKI), Teatr TV (Merkury)
  • 1968 - BRAT MARNOTRAWNY (O. WILDE), Teatr TV (Lane)
  • 1968 - CZERWONE I BRUNATNE (I. RADOJEW), Teatr TV (Diels)
  • 1968 - POWRÓT DO ITAKI (WG HOMERA), Teatr TV (Zalotnik)
  • 1968 - ZEMSTA SIEROTY (H. ROSSEAU), Teatr TV (Henryk)
  • 1967 - WESTERPLATTE, Film (Kapral Grudziński)
  • 1967 - KARTOTEKA (T. RÓŻEWICZ), Teatr TV (Pan z przedziałkiem)
  • 1967 - POCHWALONE NIECH BĘDĄ PTAKI (K. I. GAŁCZYŃSKI), Teatr TV ()
  • 1966 - PIEKŁO I NIEBO, Film (Diabeł stróż dziadka + kelner)
  • 1966 - OSZUKANA (T. MANN), Teatr TV (Profesor Zumsteg)
  • 1965 - SPOSÓB BYCIA, Film (Marian Kozak)
  • 1965 - SOBÓTKI, Film (Ukochany Jadwigi z Wrocławia)
  • 1964 - UPAŁ, Film (Mężczyzna chodzący za Grzanką)
  • 1964 - BIEDERMANN I PODPALACZE (M. FRISCH), Teatr TV (Strażak)
  • 1964 - POMYŁKA PROSZĘ SIĘ WYŁĄCZYĆ (L. FLETHER), Teatr TV ()
  • 1963 - SKĄPANI W OGNIU, Film (Leszczyński)
  • 1963 - PRZYGODA NOWOROCZNA, Film (Partner blondynki)
  • 1963 - PAMIĘTNIK PANI HANKI, Film (Robert Tonnor)
  • 1962 - JAK BYĆ KOCHANĄ, Film (Tajniak)
  • 1962 - ANTY-SZOPKA SYLWESTROWA, Teatr TV ()
  • 1962 - KRZYŻÓWKA (M. CHOROMAŃSKI), Teatr TV (Franek)
  • 1961 - ZUZANNA I CHŁOPCY, Film (Karol Małecki)
  • 1961 - WYROK, Film (Porucznik MO)
  • 1961 - DOBRE UCZYNKI WOJCIECHA OZDOBY (A. MULARCZYK), Teatr TV ()
  • 1960 - SZCZĘŚCIARZ ANTONI, Film (Waluciarz)
  • 1960 - MĄŻ SWOJEJ ŻONY, Film (Kelner)
  • 1959 - TYSIĄC TALARÓW, Film (Ksiądz)
  • 1958 - KALOSZE SZCZĘŚCIA, Film (Fałszywy Amerykanin)
  • 1958 - OPERA ZA TRZY GROSZE (B. BRECHT), Teatr TV (Macheath)
  • 1957 - GRONA GNIEWU (J. STEINBECK), Teatr TV ()
  • 1956 - SKOWRONEK (J. ANOUILH), Teatr TV ()
  • 1955 - PODHALE W OGNIU, Film (Dowódca dragonów biskupa Gembickiego)
  • 1955 - MORDERCY (WG E. HEMINGWAY'A), Teatr TV (Al)
  • 1953 - ŻOŁNIERZ ZWYCIĘSTWA, Film (Józef, adiutant Świerczewskiego w Hiszpanii)
  • 1950 - WARSZAWSKA PREMIERA, Film (Malarz)
  • 1947 - OSTATNI ETAP, Film (Gestapowiec)