Wiek
56

  • 2007 - SZTUCZKI, Film (Ojciec Stefka i Elki)
  • 2007 - RYŚ, Film (Sanitariusz Bill)
  • 2007 - FACECI DO WZIĘCIA - ODC. 22, Serial TV (Szmidt, zarządca budynku)
  • 2007 - FALA ZBRODNI - ODC. 82/83, Serial TV (Rudolf)
  • 2006 - PALIMPSEST, Film ('Maciek Hajdziak')
  • 2006 - WSZYSCY JESTEŚMY CHRYSTUSAMI, Film (Anioł Straż)
  • 2006 - JOB CZYLI OSTATNIA SZARA KOMÓRKA, Film (Ojciec z prowincji)
  • 2006 - FALA ZBRODNI - ODC. 72, 79, Serial TV (Rudolf, wspólnik Von Steina)
  • 2006 - MIŁOŚĆ W PRZEJŚCIU PODZIEMNYM - Z CYKLU: ŚWIĘTA POLSKIE, Cykl TV ('Ubek')
  • 2006 - NIANIA - ODC. 34, Serial TV (Igor Wroński)
  • 2006 - APETYT NA MIŁOŚĆ - ODC. 5/6, 8, 10, Serial TV (Stefan, wychowanek pani Walickiej)
  • 2006 - DYLEMATU 5, Serial TV (Dozorca Pokorny)
  • 2005 - CO SŁONKO WIDZIAŁO, Film (Ojciec Seby)
  • 2005 - CZEGO SIĘ BOJĄ FACECI, CZYLI SEKS W MNIEJSZYM MIEŚCIE - SERIA 3, Serial TV (Klaudiusz, przyjaciel Gustawa)
  • 2005 - EGZAMIN Z ŻYCIA - ODC. 18, 23-26 , Serial TV (Urzędnik Powaga)
  • 2005 - KOCHANKOWIE Z MARONY, Film (Rybak)
  • 2005 - LAWSTORANT, Film (Kazio Traczyk 'Dzieciak')
  • 2005 - NA DOBRE I NA ZŁE - ODC. 222, Serial TV (Dąbek 'Banan' prowadzący wypożyczalnię leżaków nad morzem)
  • 2005 - PLEBANIA - ODC. 530, Serial TV (Trzmielina)
  • 2005 - WIEDŹMY, Serial TV (Dzielnicowy Henio Rosół)
  • 2005 - ZAKRĘCONE - ODC. 13, Serial TV (Tomek)
  • 2005 - ZAKRĘCONE - ODC. 7, Serial TV (Albert)
  • 2005 - NAD ZŁOTYM STAWEM (E. THOMPSON), Teatr TV (Charlie Martin)
  • 2005 - PRZYBYLI UŁANI - Z CYKLU: ŚWIĘTA POLSKIE, Cykl TV (Józek)
  • 2005 - DZIKUSKA (J. STRĘKOWSKI), Film (Monter)
  • 2004 - CAMERA CAFE - ODC. 68, Serial TV (Edek, kumpel Tomka z campingu)
  • 2004 - CZEGO SIĘ BOJĄ FACECI, CZYLI SEKS W MNIEJSZYM MIEŚCIE - SERIA 2, Serial TV (Klaudiusz, przyjaciel Gustawa)
  • 2004 - DZIUPLA CEZARA - ODC. 10, Serial TV (Stefan, właściciel baru 'Kulawy Frank')
  • 2004 - KRYMINALNI - ODC. 7, Serial TV (Michał Siudecki 'Siuda')
  • 2004 - NA DOBRE I NA ZŁE - ODC. 170, Serial TV (Pacjent Dąbek 'Banan')
  • 2004 - NA DOBRE I NA ZŁE - ODC. 194, Serial TV (Psycholog zwierzęcy)
  • 2004 - PANIENKI - ODC. 2, Serial TV (Hydraulik Karol Grzybek)
  • 2004 - TALKI Z RESZTĄ, Serial TV (Pan Sylwester Roszko)
  • 2004 - WESELE, Film (Sierżant Styś)
  • 2003 - CZEGO SIĘ BOJĄ FACECI, CZYLI SEKS W MNIEJSZYM MIEŚCIE - SERIA 1, Serial TV (Klaudiusz, przyjaciel Gustawa)
  • 2003 - DEFEKT, Serial TV (Wiesław Błaszczyk 'Synek')
  • 2003 - KASIA I TOMEK - SERIA III, ODC. 23, Serial TV (Stajenny)
  • 2003 - MAGICZNE DRZEWO - ODC. 3, Serial TV (Kierownik telewizyjnego bufetu)
  • 2003 - NA DOBRE I NA ZŁE - ODC. 160, Serial TV (Sprzedawca koszulek)
  • 2003 - SHOW, Film (Zbyszek, wspólnik Czarka)
  • 2003 - SZYCIE NA GORĄCO, Serial TV (Zenon, pracownik firmy przeprowadzkowej)
  • 2003 - TYGRYSY EUROPY, Serial TV (Wodzirej na weselu)
  • 2002 - BEZ LITOŚCI, Film (Handlarz narkotykami)
  • 2002 - DZIEŃ ŚWIRA, Film (Polityk)
  • 2002 - E=MC2, Film ('Landryna')
  • 2002 - JEST SPRAWA . . ., Film (Tadek Zawadzki)
  • 2002 - KARIERA NIKOSIA DYZMY, Film (Grabarz 'Niemrawy')
  • 2002 - KRÓL PRZEDMIEŚCIA - ODC. 13, Serial TV (Redaktor 'Nostromo')
  • 2002 - KŻYRZACY 2, Film (Jurand ze Spychowa)
  • 2002 - SFORA - ODC. 2, Serial TV (Handlarz narkotykami)
  • 2002 - SUPERPRODUKCJA, Film (Kierownik planu filmu 'Latarnik czyli miłość przez K.O.')
  • 2002 - ZOSTAĆ MISS 2, Serial TV (Andrzej Kilian, producent futer, niedoszły sponsor konkursu 'Miss Venus')
  • 2002 - TAM, GDZIE ŻYJĄ ESKIMOSI, Film (Dezerter)
  • 2002 - LORD JIM (J. CONRAD), Teatr TV (Mechanik)
  • 2001 - CHŁOP I BABA, Serial TV (Marian Mozyrko)
  • 2001 - KOCHAM KLARĘ - ODC. 6, Serial TV (Drążek, przedstawiciel 'Vomitu')
  • 2001 - MARZENIA DO SPEŁNIENIA, Serial TV (Pan Zdzisio, właściciel warsztatu samochodowego)
  • 2001 - PIENIĄDZE TO NIE WSZYSTKO, Film (Rysio)
  • 2001 - PORANEK KOJOTA, Film (Marek, ochroniarz 'Prezesa')
  • 2001 - PRZEPROWADZKI - ODC. 8, Serial TV (Prywatny detektyw Józef Byrka)
  • 2001 - STACJA, Film (Policjant Starewicz)
  • 2001 - WIEDŹMIN - ODC. 5, Serial TV (Dermot Marranga)
  • 2000 - NA DOBRE I NA ZŁE - ODC. 47, Serial TV (Ryszard Więckiewicz)
  • 2000 - SKARB SEKRETARZA, Film (Tadek Zawadzki)
  • 2000 - SŁONECZNA WŁÓCZNIA - ODC. 4-5, Serial TV (Dil)
  • 2000 - HISTORIE ZAKULISOWE (A. CZECHOW), Teatr TV (Dziennikarz)
  • 2000 - MUCHY (A. STASIUK), Teatr TV (Władek)
  • 2000 - STÓŁ (P. HUELLE), Teatr TV (Sprzedawca II)
  • 2000 - WOYZECK (G. BÜCHNER), Teatr TV (Andrzej)
  • 1999 - BADZIEWIAKOWIE - ODC. 2, 8, 16, Serial TV (Boniecki)
  • 1999 - JA, MALINOWSKI - ODC. 1, 2 ,4, 6, 7, 9, 12, 13, 16, Serial TV (Kuzyn Miruś)
  • 1999 - OPERACJA 'KOZA', Film (Grabarz)
  • 1999 - POLICJANCI - ODC. 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, Serial TV (Policjant)
  • 1999 - TO MY, Film (Adwokat rodziców Karoliny)
  • 1999 - WSZYSTKIE PIENIĄDZE ŚWIATA, Film (Kaliszewski, kierowca prezesa Parcewicza)
  • 1999 - DON KICHOT (M. BUŁHAKOW), Teatr TV (Nicolas)
  • 1998 - GWIEZDNY PIRAT - ODC. 2, Serial TV (Kierowca autobusu)
  • 1998 - MIODOWE LATA - ODC. 1, Serial TV (Asystent)
  • 1998 - ROZMOWY PRZY WYCINANIU LASU (S. TYM), Teatr TV (Zyzol)
  • 1997 - 13 POSTERUNEK - ODC. 7 , Serial TV ()
  • 1997 - KOCHAJ I RÓB CO CHCESZ, Film (Pan Tolek, handlarz kasetami disco-polo na bazarze)
  • 1997 - ŁÓŻKO WIERSZYNINA, Film (Operator Kuba)
  • 1997 - ZŁOTOPOLSCY - ODC. 1-2, Serial TV (Jerzy Buber, złodziej samochodu Kacpra)
  • 1997 - DUSZA ŚPIEWA - Z CYKLU: OPOWIEŚCI WEEKENDOWE, Cykl TV (Laryngolog)
  • 1997 - GUCIO ZACZAROWANY (Z. URBANOWSKA), Teatr TV (Kret, Wujek)
  • 1997 - HELOIZA I ABELARD (R. VAILLAND), Teatr TV (Pijak)
  • 1997 - NETTA, Teatr TV (Nowak)
  • 1997 - SKARB W PŁOMIENIACH (M. PAWLIKOWSKA-JASNORZEWSKA), Teatr TV (Misio Biurkowski)
  • 1997 - SZKARŁATNA LITERA (N. HAWTHORNE), Teatr TV (Kapitan)
  • 1996 - TAJEMNICA SAGALI - ODC. 5, Serial TV (Wódz Scytów)
  • 1996 - WIRUS, Film (Stefan, przybrany brat Michała)
  • 1996 - MIRANDOLINA (C. GOLDONI), Teatr TV (Służący)
  • 1996 - ŚLUBY PANIEŃSKIE (A. FREDRO), Teatr TV (Jan)
  • 1995 - NIC ŚMIESZNEGO, Film (Asystent operatora na planie filmu Adama)
  • 1995 - ODJAZD, Serial TV (Gozdek w retrospekcji)
  • 1995 - DON JUAN (MOLIERE), Teatr TV (Fiołek)
  • 1995 - DUET (Ł. WYLĘŻAŁEK), Film ()
  • 1995 - HURTOWNIA (J. JANCZARSKI), Teatr TV (Sławek)
  • 1994 - SZCZUR, Film (Mieszkaniec podziemia)
  • 1994 - JA, MICHAŁ Z MONTAIGNE (J. HEN), Teatr TV (Kapitan)
  • 1993 - ŁOWCA. OSTATNIE STARCIE, Film TV (Thorn)
  • 1993 - PORA NA CZAROWNICE, Film (Mikołaj)
  • 1993 - UPROWADZENIE AGATY, Film (Kolega Cygana z celi)
  • 1993 - WOW, Serial TV ()
  • 1993 - ŻYWOT CZŁOWIEKA ROZBROJONEGO - ODC. 2, Serial TV ()
  • 1993 - PAN GELDHAB (A. FREDRO), Teatr TV (Konto)
  • 1992 - ABY DO ŚWITU... , Serial TV ('Serdel')
  • 1992 - NAPRAWDĘ KRÓTKI FILM O MIŁOŚCI, ZABIJANIU I JESZCZE JEDNYM PRZYKAZANIU, Film (Karol)
  • 1992 - POWRÓT DO DOMU (H. PINTER), Teatr TV (Joey)
  • 1992 - PRÓBA (R. DUNCAN), Teatr TV (Trevor)
  • 1991 - ODJAZD, Film (Gozdek)
  • 1991 - BAN-KI-WA, Teatr TV (Doktor)
  • 1991 - KOLEJKA (W. SOROKIN), Teatr TV (Wadim)
  • 1990 - MÓW MI ROCKEFELLER, Film (Skupujący kołki)
  • 1990 - ŻYCIE ZA ŻYCIE. MAKSYMILIAN KOLBE, Film (Złodziej węgla)
  • 1990 - TERAZ JA (A. OSTROWSKI, N. SOŁOWIOW), Teatr TV (Diergaczow-Bieługin)
  • 1989 - ODBICIA - ODC. 2, Serial TV (Działacz studencki)
  • 1988 - CRIMEN - ODC. 1, Serial TV (Lisowczyk)