Studio Gudejko realizuje sesje zdjęciowe do portfoliów aktorskich, testy modelek, współpracuje z projektantami mody, wykonuje sesje biznesowe, prywatne portretowe, do prasy i kampanii reklamowych. Zajmujemy się również organizacją i obsługą castingów do filmów reklamowych i fabularnych, w tym castingów online. Szkolimy z przygotowania do castingu i występu przed kamerą oraz wykonania self-tape.

Studio może służyć swoim klientom poszczególnymi elementami, ale chętnie bierzemy odpowiedzialność za całość projektu fotograficznego, począwszy od kreacji artystycznej i castingu poprzez wyprodukowanie sesji, skomponowanie ekipy współpracującej przy sesji (fotograf, producent, stylista, make up, fryzjer, scenograf), do realizacji sesji i prac post produkcyjnych (projekt graficzny i obróbka cyfrowa). Możemy zaproponować sprawdzone drukarnie, jeżeli ostatecznym produktem jest np. billboard, plakat, ulotka lub katalog, zapewniając nadzór nad jakością druku fotografii. Nasz zespół to profesjonaliści z doświadczeniem w międzynarodowych produkcjach, którzy służą wsparciem w każdej sytuacji.

Dział charakteryzacji zajmuje się kompleksową obsługą sesji zdjęciowych i planów filmowych w zakresie makijażu, stylizacji włosów i charakteryzacji całych postaci w zależności od wymogów związanych ze scenariuszem danego projektu.

Studio jest wyposażone w sprzęt najlepszych światowych marek takich jak Profoto, Broncolor, oświetlenie filmowe Aputure oraz oświetlenie sceniczne Boltzen Andromeda Slim Tube LED Light. Jeśli masz takie życzenie, zapewnimy ci jednak dowolny sprzęt filmowy i fotograficzny oraz pomoc najlepszych asystentów.

Studio jest miejscem otwartym na ciekawe inicjatywy artystyczne lub akcje charytatywne. Chętnie pomaga przy realizacji autorskich projektów fotograficznych, filmowych lub teatralnych, służąc miejscem do ich realizacji. W naszym Studiu realizowane były sceny do filmów fabularnych, programy telewizyjne, sesje fotograficzne, filmy reklamowe a przede wszystkim zdjęcia próbne do seriali oraz polskich i międzynarodowych produkcji filmowych m.in. „Spartakus” “Luck”, “The Saint”, “Anna German”, “Living and dying”.

Profesjonalizm, współpraca, życzliwość, ciekawość drugiego człowieka i dobra energia w pracy, to nasze priorytety.