Wiek
67
Wzrost
172
Kolor oczu
szare
Kolor włosów
brązowe
Szkoła
Akademia Teatralna im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie

francuski
rosyjski

  • 2023 – BARWY SZCZĘŚCIA – Serial fabularny (sędzia)
    • odc. 2744
  • 2022 – BARWY SZCZĘŚCIA – Serial fabularny (sędzia)
    • odc. 2586, 2608, 2719
  • 2022 – NIEOBECNI 2 – Serial fabularny (patolog; nie występuje w napisach)
    • odc. 10
  • 2021 – BARWY SZCZĘŚCIA – Serial fabularny (sędzia)
    • odc. 2378, 2397, 2411, 2459, 2517
  • 2021 – PORUCZNIK ROBERT OSZEK. BOHATER NIEPODLEGŁEJ – Film dokumentalny – fabularyzowany (Wojciech Korfanty)
  • 2020 – BARWY SZCZĘŚCIA – Serial fabularny (sędzia)
    • 2235, 2260
  • 2020 – O MNIE SIĘ NIE MARTW – Serial fabularny (sędzia)
    • SEZON XII ODCINEK 10 (153), SEZON XIII ODCINEK 10 (166), SEZON XIII ODCINEK 11 (167)
  • 2019 – KORFANTY 1873 – 1939 – Film dokumentalny – fabularyzowany (Wojciech Korfanty)
  • 2019 – O MNIE SIĘ NIE MARTW – Serial fabularny (sędzia)
    • SEZON X ODCINEK 2 (119), SEZON X ODCINEK 4 (121), SEZON X ODCINEK 7 (124), SEZON X ODCINEK 10 (127), SEZON XI ODCINEK 11 (141), SEZON XI ODCINEK 12 (142)
  • 2018 – BARWY SZCZĘŚCIA – Serial fabularny (sędzia)
    • 1847
  • 2018 – DROGI WOLNOŚCI – Serial fabularny (doktor Kwiatkowski)
    • ŚLEPY LOS (9)
  • 2018 – DZIEWCZYNY ZE LWOWA -Serial fabularny (mąż Karoliny)
    • ZIMNA WOJNA (33)
  • 2018 – O MNIE SIĘ NIE MARTW -Serial fabularny (sędzia)
    • SEZON VIII ODCINEK 4 (95), SEZON VIII ODCINEK 12 (103), SEZON IX ODCINEK 6 (110), SEZON IX ODCINEK 13 (117)
  • 2018 – OJCIEC MATEUSZ – Serial fabularny (Mirosław Skwarzec, właściciel agencji detektywistycznej)
    • MRÓZ (249)
  • 2018 – PRYMAS HLOND – Spektakl telewizyjny (wojewoda poznański Ludwik Bociański)
  • 2018 – WOJENNE DZIEWCZYNY – Serial fabularny (Wiechciński)
    • odc. 14, 25
  • 2017 – DZIEWCZYNY ZE LWOWA – Serial fabularny (mąż Karoliny)
    • ZACIĄG UKRAIŃSKI (25), JEDNA ZA WSZYSTKIE (26)
  • 2017 – O MNIE SIĘ NIE MARTW – Serial fabularny (sędzia)
    • SEZON VI ODCINEK 7 (72), SEZON VI ODCINEK 11 (76), SEZON VII ODCINEK 4 (82), SEZON VII ODCINEK 8 (86), SEZON VII ODCINEK 12 (90)
  • 2016 – DRUGA SZANSA – Serial TV (mąż operowanej pacjentki)
    • BEZ POWROTU (11)
  • 2016 – O MNIE SIĘ NIE MARTW – Serial TV (sędzia) 44,52
  • 2015 – DZIEWCZYNY ZE LWOWA – Serial TV (mąż Karoliny)
    • DELIKATNA KWESTIA DEMENCJI (12), KROPLA PRZEPEŁNIA CZARĘ (13)
  • 2015 – O MNIE SIĘ NIE MARTW – Serial TV (sędzia) 23,31
  • 2015 – POWIEDZ TAK! – Serial TV (lekarz w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym szpitala, do którego z ostrym zespołem wieńcowym trafił Krzysztof Brzozowski, ojciec Wiktora) 6
  • 2015 – RANCZO – Serial TV (spiker) GAMBIT GENIUSZA (108), ZŁOTY RÓG (117)
  • 2014 – NA DOBRE I NA ZŁE – Serial TV (Władek, ojciec Artura) NA PRZEKÓR (560)
  • 2014 – O MNIE SIĘ NIE MARTW – Serial TV (sędzia) 2
  • 2014 – RANCZO – Serial TV – (dziennikarz w tv) RADIO MAMROT (92), WIELKIE OTWARCIE (104)
  • 2013 – KOMISARZ ALEX – Serial TV (Tomasz Marczak) NIEBEZPIECZNE ZWIĄZKI (41)
  • 2013 – PRAWO AGATY – Serial TV (adwokat) 38,44
  • 2013 – SKUTKI UBOCZNE – Spektakl telewizyjny
  • 2011 -DZIADY – Spektakl telewizyjny (Ksiądz),
  • 2011 -PLEBANIA – Serial TV (mecenas Karol Śliwiński, burmistrz Hrubielowa),
  • 2010 -PLEBANIA – Serial TV (mecenas Karol Śliwiński),
  • 2009 -PLEBANIA – Serial TV (Karol Sanecki, były wójt Tulczyna),
  • 2009 -PRYMAS W KOMAŃCZY – Spektakl telewizyjny (funkcionariusz UB),
  • 2009 -RODZINA ZASTĘPCZA – Serial TV (rejent),
  • 2009 -SPRAWIEDLIWI – Serial TV (radca Michel Wouters),
  • 2008 -OJCIEC MATEUSZ – Serial TV (dyrektor papierni),
  • 2008 -PLEBANIA – ODC. 992, 1004, 1006, 1018-1022, Serial TV (Karol Sanecki, były wójt Tulczyna)
  • 2007 -PLEBANIA – ODC. 808, 809, 816, 818, 820, 825, 862, 865, 866, 904, 966-971, 976-978, 983, 985-987, Serial TV (Karol Sanecki, były wójt Tulczyna)
  • 2007 – NA DOBRE I NA ZŁE – ODC. 305, 308, Serial TV (Grzegorz Bradecki z ‘Poltransplantu’)
  • 2007 – FALA ZBRODNI – ODC. 98-100, Serial TV (Krynicki)
  • 2007 – EGZAMIN Z ŻYCIA – ODC. 76, Serial TV (Leszek Nowicki, urzędnik MSZ)
  • 2007 – STYGMATYCZKA (G. ŁOSZEWSKI), Teatr TV (Oficer)
  • 2006 – PLEBANIA – ODC. 663, 666-668, 672, 691-192, 697, 699-700, 705, 708, 709, 710, 728, 730, 741, 747, 750, 754-755, 757-760, 766, 769-776, Serial TV (Karol Sanecki, wójt Tulczyna)
  • 2006 – EGZAMIN Z ŻYCIA – ODC. 51, 54, Serial TV (Leszek Nowicki, urzędnik MSZ)
  • 2006 – DALEKO OD NOSZY – ODC. 119, Serial TV ()
  • 2005 – PLEBANIA – ODC. 494, 531, 533, 579, 609-610, 620, 630, 638-639, 645-647, 649, Serial TV (Karol Sanecki, wójt Tulczyna, człowiek Tracza)
  • 2005 – KLINIKA SAMOTNYCH SERC – ODC. 2, 7, 8, 10, 12, 15-16, Serial TV (Grzegorz Kubicz, chirurg, były mąż Barbary Rowickiej, ojciec Magdy)
  • 2005 – KRYMINALNI – ODC. 21, 24, 32-34, Serial TV (Leszek, partner Basi)
  • 2005 – AUSCHWITZ. THE NAZIS & THE ‘FINAL SOLUTION’ – Cykl TV (Przesłuchujący Mobiusa)
  • 2004 – NINAS’ JOURNEY/NINAS RESA – Film ()
  • 2003 – MARCINELLE – Film (Dottore)
  • 2003 – ZAGINIONA – ODC. 7, Serial TV ()
  • 2003 – PLEBANIA – ODC. 256, 268, 275, 277-279, 285, 306, 321, Serial TV (Karol Sanecki, wójt Tulczyna, człowiek Tracza)
  • 2002 – PLEBANIA – ODC. 160-161, 200, 249, 252, 255, Serial TV (Karol Sanecki, prawnik Tracza, potem nowo wybrany wójt Tulczyna)
  • 2002 – ŚWIĘTA WIEDŹMA (CH. SKRZYPOSZEK) – Teatr TV (Ksiądz)
  • 2002 – PIANISTA – Film (Policjant żydowski na Umschlagplatzu)
  • 2001 – ANGELUS – Film (Towarzysz KW)
  • 2000 – KLAN – Serial TV (Doktor Andrzej Ruczaj)
  • 2000 – GRIMM, CZYLI O DWÓCH BRACIACH – Teatr TV (Marszałek)
  • 2000 – DECYZJA NALEŻY DO CIEBIE – Cykl TV (G. M.)
  • 2000 – BAJKA, CZYLI O DWÓCH BRACIACH (J. I W. GRIMM) – Teatr TV (Marszałek)
  • 1999 – KLAN – Serial TV (Doktor Andrzej Ruczaj)
  • 1997 – KLAN – Serial TV (Doktor Andrzej Ruczaj)
  • 1997 – DZIADY (A. MICKIEWICZ) – Teatr TV ()
  • 1997 – NOGA DLA JÓZEFA (J.J. KOLSKI) – Teatr TV (Ojciec)
  • 1995 – PROWOKATOR – Film (Piotr)
  • 1990 – NAPOLÉON – MARIA WALEWSKA – Serial TV (Książę Michał Gedeon Radziwiłł)
  • 1989 – OPOWIEŚĆ O ‘DZIADACH’ ADAMA MICKIEWICZA. LAWA – Film (Adolf w ‘Scenie Więziennej’)
  • 1989 – STAN POSIADANIA – Film (Urzędnik Kwiatkowski, kolega Julii)
  • 1989 – PAKAMERA (A. NIEDOBA) – Teatr TV (Komendant)
  • 1989 – ODBICIA – ODC. 6, Serial TV (Dziennikarz Krzysztof)
  • 1986 – WEDŁUG BRECHTA CZYLI GWÓŹDŹ SOKRATESA (B. BRECHT) – Teatr TV ()
  • 1985 – HAMLET (W. SHAKESPEARE) – Teatr TV (Marcellus)
  • 1984 – DZIEŃ CZWARTY – Film TV (Powstaniec)