Wiek
58
Wzrost
161
Kolor oczu
zielone
Kolor włosów
blond
Szkoła
PWST Wrocław

  • 2020 – POWOŁANIE – Spektakl telewizyjny (pani Kydryńska, matka Marii i Juliusza)
  • 2020 – SZADŹ Serial fabularny (Malinowska, matka Zuzanny)
  • 2019 – O MNIE SIĘ NIE MARTW Serial fabularny (Marzena Molenda, matka Konstantego)
  • 2018 – DZIEWCZYNY ZE LWOWA Serial fabularny (pielęgniarka)
  • 2017 – KOMISARZ ALEX Serial fabularny (Lena Zaniewska, żona generała)
  • 2017 – POKOT Film fabularny (sekretarka w komendzie)
  • 2016 – PRZYJACIÓŁKI Serial fabularny (sędzia)
  • 2016 – SMOLEŃSK Film w produkcji (Ewa Błasik, żona generała Andrzeja Błasika)
  • 2013 – GŁĘBOKA WODA. SEZON 2 Serial TV (dyrektorka hospicjum) (5)
  • 2013 – PRAWO AGATY Serial TV (Grażyna, żona Ryszarda) (47)
  • 2013 – RUN BOY RUN Film fabularny (siostra Aldona)
  • 2012 – YUMA Film (matka “Zygi”),
  • 2011 – DAISY. WSPOMNIENIE MINIONEGO ŚWIATA Film (Dorothy Crowther-Dolly),
  • 2011-  GALERIA Serial TV (pani Krystyna; odcinki: 1, 9, 120, 137, 140),
  • 2011 – LICENCJA NA WYCHOWANIE Serial TV (staruszka),
  • 2010 – LICENCJA NA WYCHOWANIE Serial TV (nauczycielka),
  • 2008 – AGENTKI Serial TV (pielęgniarka),
  • 2008 – DROGA DO RAJU Film (koleżanka Eli),
  • 2008TERAZ ALBO NIGDY! Serial TV (Andżelika, sekretarka burmistrza; w napisach imię: Aneta),
  • 2006 – TANGO Z ANIOŁEM, Serial TV (Nauczycielka)
  • 2006 – ŚWIAT WEDŁUG KIEPSKICH –  Serial TV (Dziennikarka)
  • 2005 – BIURO KRYMINALNE – ODC. 7, Serial TV (Alicja Rafalska, matka Martyny)
  • 2004 – PAN DWADRZEWKO (L. AMEJKO), Teatr TV (Zuzanna Fartuszkówna)
  • 2003 – FALA ZBRODNI – ODC. 1-2, Serial TV (Żona Adama)
  • 2003 – DOBRY ADRES (W. ZAWISTOWSKI), Teatr TV (Irena Goldfarb)
  • 2002 – ŚWIAT WEDŁUG KIEPSKICH – ODC. 121, Serial TV (Redaktorka)
  • 2001 – HANNA WENDLING (H. BROCH), Teatr TV (Rozalia)
  • 2001 – PRZEMIANA (L. AMEJKO), Teatr TV (Greta)
  • 2001 – NA DOBRE I NA ZŁE – ODC. 67, Serial TV (Jolanta Mirecka)
  • 2000 – ŚWIAT WEDŁUG KIEPSKICH – ODC. 25, Serial TV (Lekarka)
  • 2000 – MIŁOŚĆ NA MADAGASKARZE (P. TURRINI), Teatr TV (Nauczycielka)
  • 2000 – ŁAMIGŁÓWKA (Ł. WYLĘŻAŁEK), Teatr TV (Joanna)
  • 1998 – KARTOTEKA ROZRZUCONA (T. RÓŻEWICZ), Teatr TV (Sekretarka)
  • 1998 – PANI BOVARY (G. FLAUBERT), Teatr TV (Oberżystka)
  • 1997 – KRÓLOWA ZŁODZIEI, Serial TV (Catherine)
  • 1996 – BAJKA O ŻELAZNYM WILKU (W. SIEROSZEWSKI), Teatr TV (Królewna)
  • 1996 – IMPROWIZACJA WROCŁAWSKA (T. RÓŻEWICZ), Teatr TV
  • 1996 – KOŚĆ W GARDLE (S. THEMERSON), Teatr TV (Peggy)
  • 1996 – PANI PROKURATOR, Film TV (Mara)
  • 1994 – TELEFON 110, Film TV (Elżbieta)
  • 1993 – WOW, Serial TV (Mama Pameli)
  • 1992 – GRA O BRZASKU (A. SCHNITZLER), Teatr TV
  • 1991 – KOBIETA NA WOJNIE, Film TV (Kasjerka w kinie)
  • 1988 – POGRANICZE W OGNIU – ODC. 15-16, Serial TV
  • 1987 – KOGEL – MOGEL, Film (Urzędniczka)
  • 1987 – UCIECZKA Z MIEJSC UKOCHANYCH – ODC. 2-3, Serial TV (Ela)
  • 1987 – PUSTA KLATKA, Film (Jolka)
  • 1987 – ZERO ŻYCIA, Film TV
  • 1986 – W ZAWIESZENIU, Film (Gość na imieninach Feli)
  • 1986 – ESD, Film (Blondynka)
  • 1979 – PRZYJACIELE, Serial TV (Iwona)