Wiek
48
Wzrost
184
Kolor oczu
niebieskie
Kolor włosów
blond
Szkoła
Akademia Teatralna im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie

  • 2015 – MÓJ OJCIEC STAŚ Film dokumentalny (Tadeusz Konwicki)
  • 2015 – OJCIEC MATEUSZ Serial TV (Jerzy Banaszek) PRZED ŚLUBEM (162)
  • 2015 – PRAWO AGATY Serial TV (kurator) (92)
  • 2015 – SUGIHARA CHIUNE Film fabularny (ambasador radziecki)
  • 2014 – BOGOWIE Film fabularny (perfuzjonista)
  • 2014 – LEKARZE Serial TV (ojciec Dawida) KAŻDY MA SWOJEGO WROGA (62)
  • 2014 – MIŁOŚĆ NA KRYMIE Spektakl telewizyjny (Pietia)
  • 2014 – SŁODKIE ŻYCIE Serial TV (Uwe, sąsiad Marzeny i Janusza) (3,5,8)
  • 2013 – KOMISARZ ALEX Serial TV (Janusz Mariaszek),
  • 2013 – PODEJRZANI ZAKOCHANI Film (brunet),
  • 2012 – KOMISARZ BLOND I OKO SPRAWIEDLIWOŚCI Film (dyrektor szpitala psychiatrycznego),
  • 2012 – OKAZJA Etiuda szkolna (Radek Nowak),
  • 2011PRZEPIS NA ŻYCIE Serial TV (majster),
  • 2011 – RÓŻA Film  (Johann Kwiatkowski, mąż Róży),
  • 2011 – WIADOMOŚCI Z DRUGIEJ RĘKI Serial TV (Wiktor Karmel, asystent Krystyny Skowrońskiej; odcinki: 1-4, 8-10, 16-23, 26, 29, 31-33, 35- 48),
  • 2010 – BALLADA O MORDERSTWIE Etiuda szkolna  (Myszkin),
  • 2010NOWA Serial TV (Wojtek “Romeo”),
  • 2010OJCIEC MATEUSZ Serial TV (Andrzej Rychlik),
  • 2010 – TWIST & BLOOD Etiuda szkolna (Ojciec Brzucha),
  • 2010 – ZŁOTOPOLSCY Serial TV (starszy posterunkowy Jerzy Marciniak “Rudy”, zastępca komendanta Gabriela),
  • 2009AKADEMIA Serial TV (magister Poważany),
  • 2009NAZNACZONY Serial TV (asystent Drzewieckiego),
  • 2009 – OPOWIADANIA DLA DZIECI Spektakl telewizyjny ,
  • 2009PRZEZNACZENIE Serial TV (Marek Adamowicz, mąż Basi),
  • 2009 – ZŁOTOPOLSCY Serial TV (starszy posterunkowy Jerzy Marciniak “Rudy”, zastępca komendanta Gabriela),
  • 2008CZAS HONORU Serial TV (żandarm SS Neumann),
  • 2008 – DALEKO OD NOSZY Serial TV (Wiesiek, kuzyn Kidlera),
  • 2008 – KRYMINALNI Serial TV (Roman Wardecki),
  • 2008MAŁA WIELKA MIŁOŚĆ Serial TV (przyszły ojciec w szkole rodzenia),
  • 2008 – WARSZAWA Spektakl telewizyjny (Antek),
  • 2009 – KOMISARZ BLOND I WSZYSTKO JASNE, Film (Dyrektor szpitala)
  • 2008 – ZŁOTOPOLSCY, Serial TV (Starszy posterunkowy Jerzy Marciniak ‘Rudy’ (C)*)
  • 2008 – KRYMINALNI – ODC. 91, Serial TV (Roman Wardecki)
  • 2008 – DALEKO OD NOSZY – ODC. 148, Serial TV ()
  • 2007 – ZŁOTOPOLSCY, Serial TV (Starszy posterunkowy Jerzy Marciniak ‘Rudy’ (C)*)
  • 2007 – TWARZĄ W TWARZ, Serial TV (Sprzedawca)
  • 2007 – TAJEMNICA TWIERDZY SZYFRÓW, Serial TV (Sierżant)
  • 2007 – PRAWO MIASTA – ODC. – 14, 16/17, Serial TV (Damian Targosz, partner Śmigiela)
  • 2007 – SĘDZIOWIE (S. WYSPIAŃSKI), Teatr TV (Urlopnik)
  • 2006 – ZŁOTOPOLSCY, Serial TV (Starszy posterunkowy Jerzy Marciniak ‘Rudy’ (C)*)
  • 2006 – PLAC ZBAWICIELA, Film (Bartek (B)*)
  • 2005 – ZŁOTOPOLSCY, Serial TV (Starszy posterunkowy Jerzy Marciniak ‘Rudy’ (C)*)
  • 2005 – PENSJONAT ‘POD RÓŻĄ’ – ODC. 52-53, Serial TV (Jurek Maszczyk, mąż Róży)
  • 2005 – BULIONERZY – ODC. 23, Serial TV (Kontroler Maciulewicz)
  • 2005 – KLINIKA SAMOTNYCH SERC – ODC. 52-53, Serial TV (Ireneusz Struś, syn pani Heleny)
  • 2004 – ZŁOTOPOLSCY, Serial TV (Starszy posterunkowy Jerzy Marciniak ‘Rudy’ (C)*)
  • 2004 – STACYJKA – BALLADA W 13 OBRAZACH – ODC. 2-4, 6, 8, 11-13, Serial TV (Fritz Hansen, mąż Grety)
  • 2004 – CAMERA CAFE, Serial TV (Karol; odcinek 35_1)
  • 2003 – CZARNO TO WIDZĘ, Film (Zbychu)
  • 2003 – ZŁOTOPOLSCY, Serial TV (Starszy posterunkowy Jerzy Marciniak ‘Rudy’ (C)*)
  • 2003 – SUKCES, Film (Maciek, kolega Marka z rodzinnego miasta)
  • 2003 – MIODOWE LATA – ODC. 115, Serial TV (Policjant)
  • 2003 – MIODOWE LATA – ODC. 122, Serial TV (Tajny agent)
  • 2003 – LOKATORZY – ODC. 161, Serial TV (Policjant Przemek Gaca)
  • 2003 – KASIA I TOMEK – SERIA II, ODC. 12, Serial TV (Krzych, przyjaciel Tomka; tylko głos)
  • 2003 – KASIA I TOMEK – SERIA III, ODC. 14, 34, Serial TV (Krzycho, przyjaciel Tomka)
  • 2003 – DZIEŃ PRZED ZACHODEM (J. ANDERMAN), Teatr TV (Szkot)
  • 2002 – WIEDŹMIN – ODC. 2, Serial TV (Clovis, uczeń szkoły wiedźminów)
  • 2002 – RÓB SWOJE, RYZYKO JEST TWOJE, Film (‘Szczurek’)
  • 2002 – KASIA I TOMEK – SERIA I, ODC. 19, Serial TV (Krzycho, przyjaciel Tomka (tylko głos))
  • 2002 – ZŁOTOPOLSCY, Serial TV (Starszy posterunkowy Jerzy Marciniak ‘Rudy’ (C)*)
  • 2002 – TARTUFFE CZYLI OBŁUDNIK (MOLIER), Teatr TV (Walery)
  • 2002 – PIĘKNA PANI SEIDENMAN (A. SZCZYPIORSKI), Teatr TV (Woźnica)
  • 2001 – KAMELEON, Film (Podkomisarz Wirgiliusz Seta)
  • 2001 – ZŁOTOPOLSCY, Serial TV (Starszy posterunkowy Jerzy Marciniak ‘Rudy’ (C)*)
  • 2001 – WIEDŹMIN, Film (Clovis, uczeń szkoły wiedźminów)
  • 2000 – ZŁOTOPOLSCY, Serial TV (Starszy posterunkowy Jerzy Marciniak ‘Rudy’ (C)*)
  • 2000 – L’ HOMME DES FOULES, Film (Gregori, współpracownik Pawła w CSN)
  • 2000 – SANDRA K. (M. GRETKOWSKA), Teatr TV (Copywriter)
  • 2000 – SŁONECZNA WŁÓCZNIA, Serial TV (Listonosz)
  • 2000 – BANKRUCTWO MAŁEGO JACKA (J. KORCZAK), Teatr TV (Hurtownik)
  • 2000 – PRZEPROWADZKI – ODC. 5, Serial TV (Dowódca Ukraińców)
  • 1999 – ZŁOTOPOLSCY, Serial TV (Starszy posterunkowy Jerzy Marciniak ‘Rudy’ (C)*)
  • 1999 – WSZYSTKIE PIENIĄDZE ŚWIATA, Film (Lucek)
  • 1999 – OPERACJA ‘KOZA’, Film (Imprezowicz)
  • 1999 – LOT 001 – ODC. 10, Serial TV (Kadet Won)
  • 1999 – HRABIA (M. MIKLASZEWSKA), Teatr TV (Tajniak)
  • 1999 – PIES OGRODNIKA (L. DE VEGA), Teatr TV (Fabio)
  • 1999 – PRYMAS. TRZY LATA Z TYSIĄCA, Film (Ubek aresztujący Prymasa)
  • 1998 – PERŁA (M. SAWICKA-OWSIANY), Teatr TV (Służący)
  • 1998 – ZŁOTOPOLSCY, Serial TV (Starszy posterunkowy Jerzy Marciniak ‘Rudy’ (C)*)
  • 1998 – KSIĄŻĘ CHOCHLIK (S. M. C. D`AULNOY), Teatr TV (Poseł)
  • 1998 – MIODOWE LATA – ODC. 18, Serial TV (Policjant)
  • 1997 – POKÓJ 107, Serial TV (Student)
  • 1997 – PRZYSTAŃ, Film (Kolega Janka z kursu)
  • 1997 – TAJEMNICA PRZESZŁOŚCI (J. BUTRYMOWICZ), Teatr TV (Dworzanin II)
  • 1997 – HISTORIE MIŁOSNE, Film (Chłopak podający papiery adwokatowi)
  • 1997 – TO WSZAWE NAGIE ŻYCIE, Film (Klawisz (C)*)
  • 1997 – FARBA, Film (‘Młody’ na spotkaniu u Victora)
  • 1997 – BOŻA PODSZEWKA – ODC. 11, Serial TV (Uciekinier z Wilna w okopie)
  • 1997 – KRÓL MACIUŚ PIERWSZY (J. KORCZAK), Teatr TV (Sanitariusz)
  • 1997 – DZIADY (A. MICKIEWICZ), Teatr TV (Diabeł – Lokaj)
  • 1997 – WOJENNA NARZECZONA – ODC. 1, Serial TV (Żołnierz niemiecki)
  • 1996 – AUTOPORTRET Z KOCHANKĄ, Film (Szeregowy Marchewka)
  • 1996 – EKSTRADYCJA 2 – ODC. 2, Serial TV (Kelner w ‘Victorii’)
  • 1987 – ANKA (J. DOMAGALIK), Teatr TV (Kapral)