Wiek
60
Wzrost
188
Kolor oczu
niebieskie
Kolor włosów
blond
Szkoła
Akademia Teatralna im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie

angielski
rosyjski
łaciński
słowacki

  • 2022 – HERKULES Serial fabularny (Robert Citko, ochroniarz Żmudy)
    • Odcinki 7, 8
  • 2022 – KONRAD WALLENROD Spektakl telewizyjny (Kiejstut)
  • 2022 – TAJEMNICA ZAWODOWA II Serial fabularny (Krzysztof Brodnicki, dyrektor szpitala)
    • Odcinki 1, 7, 8, 9, 10
  • 2021 – TAJEMNICA ZAWODOWA Serial fabularny (Krzysztof Brodnicki, dyrektor szpitala)
    • Odcinek 1, 2, 4, 5, 6, 7, 10
  • 2021 – USTA USTA Serial fabularny (Marian Zawadzki, mąż Agaty)
    • ODCINEK 3 SERIA V (44), ODCINEK 5 SERIA V (46), ODCINEK 6 SERIA V (47)
  • 2020 – ASYMETRIA Film fabularny (Adolf)
  • 2020 – NA DOBRE I NA ZŁE Serial fabularny (ojciec “Kosy”)
    • KWESTIA WIARY (771), NIEPOKONANY (772), NASZE DZIECI (775)
  • 2020 – OJCIEC MATEUSZ Serial fabularny (Andrzej Karaś “Suchy”)
    • OKO ZA OKO (299)
  • 2019 – HAMLET Spektakl telewizyjny (Kapitan)
  • 2019 – KOMISARZ ALEX Serial fabularny (“Zimny”)
    • POŚRÓD WILKÓW (156)
  • 2019 – ODWRÓCENI. OJCOWIE I CÓRKI Serial fabularny (“Grzanka”)
    • Odcinek 1
  • 2019 – WOJENNE DZIEWCZYNY Serial fabularny (“Ramzes”)
    33
  • 2018 – INSPEKCJA Spektakl telewizyjny (Iwanow)
  • 2018 – O MNIE SIĘ NIE MARTW Serial fabularny (stolarz Adrian)
    • SEZON IX ODCINEK 8 (112)
  • 2017 – 2018 – PENSJONAT NAD ROZLEWISKIEM Serial fabularny (Leopold Romanik)
    • Odcinki 1, 2, 4
  • 2017 – BELFER 2 Serial fabularny (Tadeusz Tkaczyk “Tati”)
    • Odcinki 5, 6, 7, 8
  • 2013 – 2014 – CISZA NAD ROZLEWISKIEM Serial TV (Jan) (1-5)
  • 2013 – SIERPNIOWE NIEBO. 63 DNI CHWAŁY Film fabularny (dowódca SS)
  • 2011 – 1920 BITWA WARSZAWSKA Film  (Ratajczak),
  • 2010 – LUDZIE CHUDEGO Serial TV (członek bandy),
  • 2010 – OJCIEC MATEUSZ Serial TV (Tęczyński),
  • 2010 – SKRZYDLATE ŚWINIE Film (ochroniarz),
  • 2009 – CZAS HONORU Serial TV (lekarz SS),
  • 2009 – OPERACJA RESZKA Spektakl telewizyjny (Milicjant z NRD),
  • 2007 – CZTERY POZIOMO, Serial TV (‘Git’)
  • 2006 – MROK – ODC. 8, Serial TV (Rolka)
  • 2005 – KRYMINALNI – ODC. 9, Serial TV (‘Kruszon’)
  • 2005 – BULIONERZY – ODC. 29, Serial TV (Porucznik Kawka)
  • 2005 – FALA ZBRODNI – ODC. 45, Serial TV (Maksym Skonicki)
  • 2005 – TAJNY AGENT (J.C. KORZENIOWSKI), Teatr TV (Posterunkowy)
  • 2004 – GLINA – ODC. 12, Serial TV (Doktor Matysewicz, lekarz pogotowia)
  • 2004 – OFICER – ODC. 4, Serial TV (Crettenand, wysłannik Jacquesa Rechitina)
  • 2004 – KSIĄŻĘ NOCY (M. NOWAKOWSKI), Teatr TV (Mężczyzna w Bryczesach)
  • 2003 – ZOSTAĆ MISS 2, Serial TV (Ochroniarz Sary)
  • 2003 – SYMETRIA, Film (Adolf)
  • 2003 – NA WSPÓLNEJ, Serial TV (Trener piłki nożnej)
  • 2003 – POGODA NA JUTRO, Film (Goryl ‘Claudii’)
  • 2003 – MAGICZNE DRZEWO – ODC. 2, Serial TV (Bandyta)
  • 2003 – PRACA NIE CZYNI WOLNYM – DOKUMENT Z CYKLU: ‘LUDZIE WŚRÓD LUDZI’, Cykll TV ()
  • 2002 – WIEDŹMIN – ODC. 10-11, Serial TV (Ivo Mirce ‘Cykada’)
  • 2002 – SFORA – ODC. 1, 4-5, Serial TV (Piotr T. ‘Tomahawk’, człowiek ‘Twardego’, potem Starewicza)
  • 2002 – RÓB SWOJE, RYZYKO JEST TWOJE, Film (Klawisz)
  • 2002 – SZPITAL NA PERYPETIACH, Serial TV (Guru)
  • 2002 – SAMO ŻYCIE, Serial TV (Ochroniarz Grzegorz Florek)
  • 2002 – BEZ LITOŚCI, Film (Piotr T. ‘Tomahawk’, człowiek ‘Twardego’, potem Starewicza)
  • 2001 – AVALON, Film (Bishop)
  • 2001 – 6 DNI STRUSIA, Film (Dewilski)
  • 2001 – PORANEK KOJOTA, Film (‘Łysy’, człowiek ‘Dzikiego’, szef bramkarzy w klubie ‘Vanessa’)
  • 2001 – KOMEDIA WIĘZIENNA, Film (Strażnik oddziałowy)
  • 2001 – MIODOWE LATA, Serial TV (Norweski tramwajarz)
  • 2001 – WIEDŹMIN, Film (Ivo Mirce ‘Cykada’)
  • 2000 – CZUŁOŚĆ I KŁAMSTWA, Serial TV (Kamiński, psychicznie chory mężczyzna, który zaatakował nożem Michała)
  • 2000 – PLEBANIA, Serial TV (Arek, goryl Tracza)
  • 1999 – DOM – SERIA III, ODC. 22, Serial TV (Oficer UB)
  • 1999 – KRUGERANDY, Film (Lekarz)
  • 1999 – PIERWSZY MILION, Serial TV (Narkoman)
  • 1998 – PAN BENET (A. FREDRO), Teatr TV (Zdzisław)
  • 1997 – KLAN, Serial TV (Lekarz na OIOM-ie opiekujący się chorą Dorotą)
  • 1997 – POWRÓT Z U, Film (Ochroniarz)
  • 1997 – DZIADY (A. MICKIEWICZ), Teatr TV (Rosyjski arystokrata)
  • 1996 – SERCE DZWONU (M. KRUGER), Teatr TV (Kowal (A)*)
  • 1996 – BAJKA O JAŚKU I DIABLE (J. I. KRASZEWSKI), Teatr TV (Grzybek)
  • 1995 – ZA CO?, Film (Zesłaniec Rosołowski)
  • 1995 – ASZANTKA (W. PERZYŃSKI), Teatr TV (Lutoborski)
  • 1995 – PERYKLES (W. SHAKESPEARE), Teatr TV (Perykles (A)*)
  • 1993 – WOW – ODC. 1-5, 7, 10, 12-13, Serial TV (Adam Bates)
  • 1993 – NOWE PRZYGODY ARSENA LUPINA, Serial TV ()
  • 1992 – GODZINA SŁOŃCA (F. EBEJER), Teatr TV (Roger)
  • 1991 – ROZMOWY KONTROLOWANE, Film (Czołgista w lesie)
  • 1991 – W LABIRYNCIE, Serial TV (Prus)
  • 1990 – ROZMOWY O MIŁOŚCI, Film TV ()
  • 1990 – NAPOLÉON – MOSKWA, Serial TV (Adiutant)
  • 1990 – KAPITAN CONRAD, Serial TV ()
  • 1990 – VATZLAV (S. MROŻEK), Teatr TV (Lud)
  • 1989 – OPOWIEŚĆ O ‘DZIADACH’ ADAMA MICKIEWICZA. LAWA, Film (Justyn Pol)
  • 1988 – BIESY, Film (Spiskowiec)
  • 1988 – BEZIMIENNE DZIEŁO (S. I. WITKIEWICZ), Teatr TV (Pułkownik Gires)
  • 1987 – 07 ZGŁOŚ SIĘ – ODC. 21, Serial TV ()
  • 1987 – DORASTANIE – ODC. 1, Serial TV (Student)
  • 1987 – ZAMKNĄĆ ZA SOBĄ DRZWI, Film ()
  • 1986 – MASKARADA, Film (Aktor Kazio)
  • 1978 – DZIEWCZYNA I CHŁOPAK – ODC. 2-6, Serial TV (Jurek Jastrzębski)
  • 1977 – KRÓLOWA PSZCZÓŁ, Film ()
  • 0 – , ()