Wiek
52
Wzrost
176
Kolor oczu
brązowe
Kolor włosów
czarne
Szkoła
Państwowa Wyższa Szkoła Teatralna im. Ludwika Solskiego w Krakowie

angielski
rosyjski

  • 2016 – DWOJE WE TROJE Serial TV (Jarosław Tokarek, prywatny detektyw, klient banku) (15)
  • 2016 – DWOJE WE TROJE Serial TV (audiofil, klient banku) (23)
  • 2016 – OJCIEC MATEUSZ Serial TV (komornik Andrzej Walenta) (193)
  • 2015 – DÓŁ Film fabularny – krótkometrażowy (szef Justyny)
  • 2014 – JAK SZALEĆ TO SZALEĆ! Film fabularny – telewizyjny (paparazzo Bartek Niegoda)
  • 2014 – KARSKI Spektakl telewizyjny (montażysta Jarek)
  • 2014 – MUR Film fabularny (agent nieruchomości)
  • 2014 – NA DOBRE I NA ZŁE Serial TV (Łukasz Wojda) (578)
  • 2014 – NA DYSTANS Film fabularny – krótkometrażowy (dozorca)
  • 2014 – NA KRAWĘDZI 2 Serial TV (Andrzej Magnuski “Magnus”) (1,4)
  • 2014 – PRAWO AGATY Serial TV (Arkadiusz Szymański, terapeuta AA) (71)
  • 2013 – KOMISARZ ALEX Serial TV (Roman Zach) (52)
  • 2012 – 2014 – PIĄTY STADION Serial TV (2 role: Marino (“10 września 2013”), oficer (odc. 79))
  • 2012 – BIG LOVE Film (głos śledczego),
  • 2012 – CZAS HONORU Serial TV (akordeonista),
  • 2012 – PARADOKS Serial TV (Mirek Malak),
  • 2011 – GŁĘBOKA WODA Serial TV (Olo Turski, mąż Marleny),
  • 2011 – RÓŻA, Film (Urzędnik)
  • 2011 – JEREMI, Film TV (Dozorca)
  • 2010 – PLEBANIA – ODC. 1529, 1530, 1531, Serial TV (Czajka)
  • 2010 – OJCIEC MATEUSZ – ODC. 44, Serial TV (Jan Karpiuk)
  • 2010 – MARATON TAŃCA, Film (Sylwuś)
  • 2010 – HOCHZEITSPOLKA, Film (Rolnik)
  • 2009 – MIASTO Z MORZA, Film (Leon Majka)
  • 2009 – PIKSELE, Film (Pielęgniarz Chudziak)
  • 2009 – NAZNACZONY – ODC. 6, Serial TV (Lupa)
  • 2009 – GRY OPERACYJNE, Teatr TV (Zbyszek)
  • 2008 – BOISKO BEZDOMNYCH, Film (Mundek)
  • 2008 – 0_1_0, Film (Piotr, brat Anny)
  • 2007 – KATYŃ, Film (Żołnierz przesłuchujący Agnieszkę)
  • 2007 – EKIPA – ODC. 2, 5, 7, 9-14, Serial TV (Bartek Korelli, asystent Kowerskiego)
  • 2007 – WSZYSTKO BĘDZIE DOBRZE, Film (Ksiądz w szpitalu)
  • 2007 – WSZYSTKO, Film TV (Alfons)
  • 2007 – KRÓLOWIE ŚRÓDMIEŚCIA – ODC. 9-13, Serial TV (Franciszek)
  • 2007 – WILLA SZCZĘŚCIA (J. GĄSIOROWSKI), Teatr TV (Porucznik Michał Tomala)
  • 2007 – AFERA MIĘSNA, Teatr TV (Lektor)
  • 2006 – DYLEMATU 5, Serial TV (Michał)
  • 2006 – BULIONERZY – ODC. 54, 56-62, Serial TV (Ochroniarz Marek ‘Młody’)
  • 2006 – KRYZYS (A. DOBRZYCKI), Teatr TV (Filip (B)*)
  • 2006 – KRÓLOWIE ŚRÓDMIEŚCIA – ODC. 4, 6/7, Serial TV (Franciszek)
  • 2005 – ZAKRĘCONE – ODC. 6, 10, Serial TV (Jerzy)
  • 2005 – KLINIKA SAMOTNYCH SERC – ODC. 5, Serial TV (Robotnik na budowie, na której pracuje m.in. Ryszard Socha)
  • 2005 – EGZAMIN Z ŻYCIA – ODC. 2, 7, Serial TV (Pracownik autokomisu)
  • 2005 – DZIKI 2. POJEDYNEK, Serial TV (Romuś)
  • 2005 – BOŻA PODSZEWKA. CZĘŚĆ DRUGA – ODC. 10, Serial TV (Blondynek w okularach)
  • 2005 – OKAZJA – ODC. 8, Serial TV (Marek)
  • 2005 – KRYMINALNI – ODC. 38, Serial TV (Jarek)
  • 2005 – BULIONERZY – ODC. 51-53, Serial TV (Ochroniarz Marek ‘Młody’)
  • 2005 – CZAS SURFERÓW, Film (Pracownik kręgielni)
  • 2005 – DALEKO OD NOSZY – ODC. 73, Serial TV ()
  • 2005 – FOTOPLASTIKON (K. BIZIO), Teatr TV ()
  • 2004 – DZIKI, Serial TV (Romuś)
  • 2004 – CAMERA CAFE, Serial TV (Strażnik nocny)
  • 2004 – SCENY Z POWSTANIA…, Teatr TV (Boczkiewicz)
  • 2004 – STACYJKA – BALLADA W 13 OBRAZACH – ODC. 10-11, Serial TV (‘Rycerz’ Zbig)
  • 2004 – SIEDEM GRZECHÓW POPKULTURY, Film (Tolek)
  • 2004 – OFICER – ODC. 8, Serial TV (Złodziej samochodu ‘Kruszona’)
  • 2003 – CIAŁO, Film (Funkcjonariusz celny)
  • 2003 – BIAŁA SUKIENKA – Z CYKLU: ŚWIĘTA POLSKIE, Cykl TV (Akordeonista Darek Majewski)
  • 2003 – PORNOGRAFIA, Film (Żołnierz niemiecki)
  • 2003 – PLEBANIA – ODC. 312, Serial TV (Wiesław, asystent ‘profesora’)
  • 2003 – KASIA I TOMEK – SERIA II, III I IV, Serial TV (Jacek, przyjaciel Kasi i Tomka (tylko głos))
  • 2003 – MARTWA KRÓLEWNA (N. KOLADA), Teatr TV (Maksym)
  • 2002 – OCZYWIŚCIE, ŻE MIŁOŚĆ, Film ()
  • 2002 – PIELGRZYMI (M. PRUCHNIEWSKI), Teatr TV (Młody)
  • 2002 – SAMO ŻYCIE, Serial TV (Rowerzysta )
  • 2002 – KASIA I TOMEK, Serial TV (Jacek, przyjaciel Kasi i Tomka (tylko głos))
  • 2002 – KRÓTKI KURS MEDIALNY (T. WISZNIEWSKI, R. BRUTTER), Teatr TV (Żołnierz I)
  • 2001 – PRZEPROWADZKI – ODC. 6, Serial TV (Plutonowy, w cywilu woźnica w firmie Fijałkowskiego)
  • 2001 – STACJA, Film (Jacek, syn Zenona N.)
  • 2001 – ZŁOTOPOLSCY – ODC. 321, Serial TV (Mechanik naprawiający samochód Kowalskiego)
  • 2001 – ZAKOCHANA DZIEWCZYNA, Film ()
  • 2001 – NA DOBRE I NA ZŁE – ODC. 53, Serial TV (Sebastian Mazur)
  • 2001 – PASOŻYTY (M. VON MAYENBURG), Teatr TV (Petrik)
  • 2000 – MIASTECZKO, Serial TV (Jacek)
  • 2000 – DALEKO OD OKNA, Film (Marek, pomocnik Jana)
  • 2000 – EGOIŚCI, Film (Wartownik)
  • 2000 – ENDURO BOJZ, Film (Pracownik stacji benzynowej)
  • 2000 – OGIEŃ W GŁOWIE (M. VON MAYENBURG), Teatr TV (Kurt (B)*)
  • 2000 – ŻYWOT ŁAZIKA Z TORMESU (ANONIM), Teatr TV (Łazik (A)*)
  • 2000 – BALLADA O ZABÓJCACH (A. DRABIK), Teatr TV (Fred (B)*)
  • 2000 – ZBLIŻENIE, Teatr TV (Jacek)
  • 2000 – 13 POSTERUNEK 2, ODC. 39, Serial TV ()
  • 1999 – SKOK, Film (‘Rudy’, członek bandy)
  • 1999 – NA KONIEC ŚWIATA, Film (Kamil, syn Jadwigi, mąż Teresy (B)*)
  • 1999 – TO MY, Film (‘Borsuk’ (B)*)
  • 1999 – PATRZĘ NA CIEBIE MARYSIU, Film (Sanitariusz Grześ)
  • 1998 – O KSIĘCIU GOTFRYDZIE, RYCERZU GWIAZDY WIGILIJNEJ (H. GÓRSKA), Teatr TV (Książę Gotfryd (B)*)
  • 1997 – DZIADY (A. MICKIEWICZ), Teatr TV (Wieśniak)
  • 1997 – DIABEŁ PRZEWROTNY (A. CASONA), Teatr TV (Student (B)*)
  • 1996 – PIOSENKI POLNE I OKOLICZNE, Film (Strach na wróble)