Wiek
73
Wzrost
170
Kolor oczu
szare
Kolor włosów
blond
Szkoła
Akademia Teatralna im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie

  • 2016 – KOLEKCJA SUKIENEK Film fabularny (Luiza)
  • 2016 – SYN KRÓLOWEJ ŚNIEGU Film w produkcji (Maria)
  • 2015 – MARYNARZ W ŁODZI Film w produkcji (pani Renia)
  • 2015 – NA DOBRE I NA ZŁE Serial TV (Teresa) (591)
  • 2015 – OJCIEC MATEUSZ Serial TV (Henryka, babcia Gai i Darka) (185)
  • 2015 – STRZYGA Etiuda szkolna (matka )
  • 2015 – W DALJOKOM SOROK PIATOM… WSTRECZI NA ELBIE Film fabularny Obsada aktorska 2014 – DOM OPIEKI Etiuda szkolna (pensjonariuszka)
  • 2013 – GŁĘBOKA WODA. SEZON 2 Serial TV (matka Kaliny),
  • 2013 – ZUZA, ZUZA Etiuda szkolna (babka),
  • 2012 – OSTRA RANDKA Film,
  • 2011 – GŁĘBOKA WODA Serial TV (matka Kaliny),
  • 2011 – LUDZIE NORMALNI Etiuda szkolna
  • 2011 – Z MIŁOŚCI, Film (Marta)
  • 2011 – PLEBANIA – Serial TV (Renia)
  • 2010 – POPATRZ NA MNIE, Film (Ewa)
  • 2010 – GDYBY RYBY MIAŁY GŁOS, Film TV (Wanda, matka Wojtka)
  • 2009 – MATKA TERESA OD KOTÓW, Film (Krystyna)
  • 2009 – OJCIEC MATEUSZ – ODC. 24, Serial TV (Jadwiga Balińska)
  • 2008 – KRYMINALNI – ODC. 93, Serial TV (Nina Wysocka, matka Lidii)
  • 2008 – I KTO TU RZĄDZI? – ODC. 48, Serial TV (Siostra Antonina)
  • 2008 – JAN Z DRZEWA, Film (Magda)
  • 2007 – SĄSIEDZI, Serial TV (Helena Bogacka)
  • 2007 – KRÓLOWIE ŚRÓDMIEŚCIA – ODC. 8, 10-12, Serial TV (Marta Kramer, matka Luizy)
  • 2006 – DIVERSANT II, Serial TV ()
  • 2006 – HELA W OPAŁACH – ODC. 7, Serial TV (Mariolka)
  • 2006 – KRÓLOWIE ŚRÓDMIEŚCIA – ODC. 3/4, Serial TV (Marta Kramer, matka Luizy)
  • 2006 – OLEK, Film
  • 2006 – SĄSIEDZI, Serial TV (Helena Bogacka)
  • 2005 – SĄSIEDZI, Serial TV (Helena Bogacka)
  • 2004 – NASZA ULICA, Film TV (Kaskowa, matka Tadka i Zbyszka)
  • 2004 – SĄSIEDZI, Serial TV (Helena Bogacka)
  • 2003 – SĄSIEDZI, Serial TV (Helena Bogacka)
  • 2003 – DOTKNIJ MNIE, Film (Ewa)
  • 2002 – KŻYRZACY 2, Film (Jurandowa)
  • 2002 – BREAK POINT, Film ()
  • 2002 – LOKATORZY, Serial TV (Helena Bogacka)
  • 2002 – AZAZEL, Serial TV (Emma Pful)
  • 2001 – LOKATORZY, Serial TV (Helena Bogacka)
  • 2000 – MARKUS, Film
  • 2000 – CASUS BELLI, Film
  • 2000 – 13 POSTERUNEK 2 – ODC. 20, Serial TV (Inspektor Zofia)
  • 2000 – LOKATORZY, Serial TV (Helena Bogacka)
  • 1999 – POLICJANCI – ODC. 5-6, 11, Serial TV (Burdelmama)
  • 1999 – USTA MICKA JAGGERA (D. NOWAKOWSKI), Teatr TV (Anna)
  • 1999 – CAŁE ZDANIE NIEBOSZCZYKA, Serial TV (Alicja, przyjaciółka Joanny)
  • 1998 – 13 POSTERUNEK – ODC. 8, 32, 37, 38, 41, Serial TV (Inspektor Zofia)
  • 1998 – CZARNY OBELISK (E. M. REMARQUE), Teatr TV (Fritzi)
  • 1998 – MROCZNE ZAUŁKI NA KĘPIE KIMBALLA (J. AIKEN), Teatr TV (Pani Vaugham)
  • 1997 – 13 POSTERUNEK – ODC. 1-7, Serial TV (Zofia)
  • 1997 – KRONIKI DOMOWE, Film (Pliszka)
  • 1997 – PUŁAPKA, Film (Żona Władka)
  • 1996 – PIJACY (F. BOHOMOLEC), Teatr TV (Pijakiewiczowa)
  • 1995 – TU RADIO LUKSEMBURG, Program TV (Magda)
  • 1994 – POLSKA ŚMIERĆ, Film TV (Zychowa)
  • 1994 – SZCZUR, Film (Mamuśka)
  • 1989 – PO WŁASNYM POGRZEBIE, Film TV
  • 1989 – KWARTET (M. KOMAR, T. ZYGADŁO), Teatr TV (Docent Rydzewska)
  • 1988 – KOLORY KOCHANIA, Film (Amelia)
  • 1988 – WARSZAWSKIE GOŁĘBIE, Film TV
  • 1988 – ZMOWA, Film TV (Kolibowa)
  • 1988 – DACZA (I. IREDYŃSKI), Teatr TV (Maria)
  • 1987 – BALLADA O JANUSZKU – ODC. 1-3, Serial TV ()
  • 1987 – ANNA JA VASILIN RAKKAUS, Film (Rouvea)
  • 1987 – PANTAREJ, Film (Matka Zita)
  • 1987 – OKRUTNE ZABAWY (A. ARBUZOW), Teatr TV (Masza)
  • 1986 – EPIZOD BERLIN – WEST, Film (Iza)
  • 1986 – MAGMA, Serial TV ()
  • 1986 – PIĘĆ KOBIET NA TLE MORZA, Film (Ewa Długosz)
  • 1986 – POGRZEB LWA, Film TV
  • 1985 – W CIENIU NIENAWIŚCI, Film (Kobieta)
  • 1985 – ZAPROSZENIE, Film (Natalia)
  • 1984 – KIM JEST TEN CZŁOWIEK, Film (Maria Gocławska)
  • 1984 – VABANK II CZYLI RIPOSTA, Film (Marta Rychlińska)
  • 1984 – OKNO NA MORZE (BOILEAU, NARCEJAC), Teatr TV (Dominique)
  • 1983 – DOM ŚWIĘTEGO KAZIMIERZA, Film (Maria Teresa Sadowska)
  • 1983 – KAMIENNE TABLICE, Film (Judyta)
  • 1983 – NADZÓR, Film (Więźniarka – Stacha Wilecka)
  • 1983 – SEKSMISJA, Film (Instruktorka)
  • 1981 – 07 ZGŁOŚ SIĘ – ODC. 13, Serial TV ()
  • 1981 – JAN SERCE – ODC. 4, 5, Serial TV (Danuśka)
  • 1981 – OKOLICE SPOKOJNEGO MORZA, Film (Irena)
  • 1981 – ON, ONA, ONI, Film (Danka, przyjaciółka Magdy)
  • 1981 – ŚLEPY BOKSER, Film TV (Jola)
  • 1981 – VABANK, Film (Marta Rychlińska)
  • 1981 – MOLIER, CZYLI ZMOWA ŚWIĘTOSZKÓW (M. BUŁHAKOW), Teatr TV (Marrieta)
  • 1980 – NOWY DON JUAN , Film (Vera Kronenthal)
  • 1980 – KAŻDEMU CO MU SIĘ NALEŻY OD MAFII (L. SCIASCIA), Teatr TV (Wdowa)
  • 1979 – GAZDA Z DIABELNEJ – ODC. 6, Serial TV ()
  • 1979 – KARIERA NIKODEMA DYZMY – ODC. 1, 3, 5, 7, Serial TV (Hrabina Lala Koniecpolska)
  • 1979 – RÓD GĄSIENNICÓW – ODC. 2, Serial TV (Mandatariuszowa)
  • 1978 – 07 ZGŁOŚ SIĘ – ODC. 9, Serial TV ()
  • 1978 – WYZNANIE MIŁOŚCI , Film (Zina)
  • 1978 – RODZINA POŁANIECKICH – ODC. 1, 4-7, Serial TV (Aneta Osnowska)
  • 1977 – WAKACJE – ODC. 2, Serial TV ()
  • 1976 – ZIELONE – MINIONE…, Film TV ()
  • 1975 – GWIAZDA ZWODNICZEGO SZCZĘŚCIA, Film (Polina Göebl)
  • 1974 – GŁOWY PEŁNE GWIAZD, Film (Mickey Mouse)
  • 1974 – ILE JEST ŻYCIA – ODC. 7, 9, 10, Serial TV
  • 1974 – JANOSIK, Serial TV
  • 1974 – PADALCE, Film TV (Janka)
  • 1974 – POTOP, Film (Sonia Gosztowtówna-Paculanka)
  • 1974 – 24 DNI Z ŻYCIA DOSTOJEWSKIEGO, Film (Apolinaria Susłowa)
  • 1973 – JANOSIK – ODC. 9, Serial TV
  • 1973 – PIES, Film TV (Mazurkowa)
  • 1973 – KARIERA ARTURA UI (B. BRECHT), Teatr TV (Betty)
  • 1973 – PIERWSZY DZIEŃ WOLNOŚCI (L. KRUCZKOWSKI), Teatr TV (Luzzi)
  • 1972 – DZIEWCZYNY DO WZIĘCIA, Film TV (‘Dziewczyna do wzięcia’ pacująca na poczcie)
  • 1972 – FORTUNA, Film TV ()
  • 1972 – SKORPION, PANNA I ŁUCZNIK, Film (Dziewczyna przy karuzeli)
  • 1971 – GONITWA, Film TV ()
  • 1971 – MOTODRAMA, Film (Zbieraczka autografów)
  • 1971 – PIĘĆ I PÓŁ BLADEGO JÓZKA (NIE WSZEDŁ NA EKRANY), Film (Dziewczyna w samochodzie)
  • 1971 – SAMOCHODZIK I TEMPLARIUSZE, Serial TV (Karen)
  • 1971 – ŚWIĘTOSZEK (MOLIER), Teatr TV (Marianna)
  • 1970 – DRAKA, Film TV (Jola)
  • 1970 – HYDROZAGADKA, Film TV (Panna Jola)
  • 1970 – SYGNAŁY MMXX, Film (Sekretarka Rosi)
  • 1969 – JAK ZDOBYĆ KOBIETĘ, PIENIĄDZE I SŁAWĘ – CZEŚĆ II, Film TV (Mariola)
  • 1969 – W KAŻDĄ POGODĘ, Film TV (Dziewczyna)
  • 1968 – CZŁOWIEK Z M-3, Film (Marta)
  • 1968 – GRA, Film (Ewa, dziewczyna w pracowni)
  • 1968 – KERESZTELO, Film (Żona Menyherta)
  • 1967 – OJCIEC, Film TV (Koleżanka Zenobiusza)
  • 1966 – TANDEM, Film TV (5 ról: rzucająca kwiat, podająca kawę, karmiąca kury, dziewczyna nad stawem, dziewczyna w domku)