Wiek
63
Wzrost
188
Kolor oczu
niebieskie
Kolor włosów
blond
Szkoła
Akademia Teatralna im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie

francuski
rosyjski

 

  • 2015 – POWIEDZ TAK! Serial TV (Emil Szancer, producent filmowy i telewizyjny) (6,7)
  • 2014 – KOMISARZ ALEX Serial TV (psychiatra Jerzy Niedźwiecki) KSIĘŻYCOWY ZABÓJCA (75) 
  • 2014 – ŚWIAT WEDŁUG KIEPSKICH Serial fabularny (mężczyzna) 
  • 2010 – HOTEL 52 – ODC. 2, Serial TV (Tadeusz Zawadzki)
  • 2010 – TANCERZE – ODC. 16, 24, Serial TV (Konstanty Szymanowski, ojciec Sylwii)
  • 2008 – ŚWIAT WEDŁUG KIEPSKICH – ODC. 294, Serial TV (Redaktor)
  • 2008 – OJCIEC MATEUSZ – ODC. 7, Serial TV (Hubert Krasnopolski, syn Zofii)
  • 2008 – NA DOBRE I NA ZŁE – ODC. 334, Serial TV (Prof. Jerzy Jaskólski, były mąż Katarzyny Pawicy)
  • 2008 – AGENTKI – ODC. 2, Serial TV (Janusz Weber)
  • 2007 – NA DOBRE I NA ZŁE – ODC. 298, Serial TV (Profesor Jerzy Jaskólski, były mąż Katarzyny Pawicy)
  • 2007 – ŚWIAT WEDŁUG KIEPSKICH – ODC. 277, Serial TV (Pisarz)
  • 2007 – I KTO TU RZĄDZI? – ODC. 1, Serial TV (Paweł, szef Agaty)
  • 2006 – NA DOBRE I NA ZŁE – ODC. 246, 252, 256/257, 259, Serial TV (Profesor Jerzy Jaskólski, były mąż Katarzyny Pawicy)
  • 2006 – PENSJONAT ‘POD RÓŻĄ’ – ODC. 102/103, Serial TV (Wiesław Murawski, dyrektor banku)
  • 2006 – KLAN, Serial TV (Piotr Rafalski – terapeuta (B)*)
  • 2005 – KRYMINALNI – ODC. 2, Serial TV (Dariusz Tomecki)
  • 2005 – NA DOBRE I NA ZŁE – ODC. 243, Serial TV (Profesor Jerzy Jaskólski, były mąż Katarzyny Pawicy)
  • 2005 – BIURO KRYMINALNE – ODC. 10, Serial TV (Jakub Markiewicz)
  • 2005 – KLAN, Serial TV (Piotr Rafalski – terapeuta (B)*)
  • 2004 – KLAN, Serial TV (Piotr Rafalski – terapeuta (B)*)
  • 2003 – KASIA I TOMEK – SERIA II, ODC. 27, Serial TV (Jakub, partner matki Kasi)
  • 2003 – CZEGO SIĘ BOJĄ FACECI, CZYLI SEKS W MNIEJSZYM MIEŚCIE – SERIA 1, ODC. 7, 9, Serial TV (Prezes Weber, mąż Alicji)
  • 2003 – KLAN, Serial TV (Piotr Rafalski – terapeuta (B)*)
  • 2002 – KLAN – ODC. SPECJALNY, Serial TV (Piotr Rafalski – terapeuta (B)*)
  • 2002 – GORĄCY TEMAT, Serial TV (Adam Gromski)
  • 2002 – KLAN, Serial TV (Piotr Rafalski – terapeuta (B)*)
  • 2001 – CZARNA PLAŻA, Film (Nauczyciel)
  • 2001 – KLAN, Serial TV (Piotr Rafalski – terapeuta (B)*)
  • 2000 – TWARZE I MASKI – ODC. 2, Serial TV (Aktor Kamil Mirecki)
  • 2000 – BŁAHOSTKA (J. HEN), Teatr TV (Mąż)
  • 2000 – KLAN, Serial TV (Piotr Rafalski – terapeuta (B)*)
  • 1999 – KLAN, Serial TV (Piotr Rafalski – terapeuta (B)*)
  • 1999 – NA PLEBANII W WYSZKOWIE 1920, Film TV (Kapitan wywiadu wojskowego)
  • 1999 – CAŁE ZDANIE NIEBOSZCZYKA, Serial TV (Paweł)
  • 1998 – MATKI, ŻONY I KOCHANKI – SERIA II, Serial TV (Krzesimir Drucki)
  • 1997 – KLAN, Serial TV (Piotr Rafalski – terapeuta (B)*)
  • 1997 – SŁAWA I CHWAŁA – ODC. 5, Serial TV (Oficer Andrzej Szafraniec, zwolennik prezydenta Wojciechowskiego)
  • 1997 – PIRANIE (K. ORŁOŚ), Teatr TV (Lewandowski)
  • 1997 – WOJENNA NARZECZONA – ODC. 3, Serial TV (Adiutant)
  • 1997 – SZKOLNE GRAFFITI (WG. K. CHOŁONIEWSKIEJ), Teatr TV (Ojciec Anki)
  • 1996 – PASSAGE, Film (Forman (A)*)
  • 1995 – SUKCES… – ODC. 4, 6, 7, 9, Serial TV (Eustachy Sznajder)
  • 1995 – MATKI, ŻONY I KOCHANKI – SERIA I, Serial TV (Jakub Reutt)
  • 1995 – KOCHANKOWIE Z KLASZTORU VALDEMOSA (J. KRASIŃSKI), Teatr TV (Medyk III)
  • 1994 – VOYAGE EN POLOGNE/PODRÓŻ DO POLSKI, Film (Jan Masewski)
  • 1994 – KOSMOS (W. GOMBROWICZ), Teatr TV (Tolo)
  • 1993 – KSIĄŻĘ HOMBURG (H. VON KLEIST), Teatr TV (Hrabia Hennings)
  • 1992 – W MAŁYM DOMKU (T. RITTNER), Teatr TV (Jurkiewicz)
  • 1991 – ŚWINKA, Serial TV (Mecenas Thomas Butler)
  • 1991 – PANNY I WDOWY – ODC. 1, Serial TV (Dyrektor hotelu)
  • 1991 – PRZYGODY SINDBADA ŻEGLARZA (WG B. LEŚMIANA), Teatr TV ()
  • 1990 – HISTORIA NIEMORALNA, Film (Brat Ewy)
  • 1990 – PIGGATE, Film (Mecenas Thomas Butler)
  • 1990 – NAPOLÉON – KAPITULACJA, Serial TV (Sir Bunbury)
  • 1989 – PO WŁASNYM POGRZEBIE, Film TV (Gestapowiec Heymann)
  • 1989 – URODZONY PO RAZ TRZECI, Film TV (Gestapowiec Heymann)
  • 1987 – MISJA SPECJALNA, Film (Adiutant Müllera)
  • 1986 – REPUBLIKA NADZIEI, Film ()
  • 1986 – PODEJRZENIE (L. SANDS), Teatr TV ()
  • 1985 – SCENY DZIECIĘCE Z ŻYCIA PROWINCJI, Film (Józef)
  • 1985 – STRACH I NĘDZA III RZESZY (B. BRECHT), Teatr TV ()
  • 1984 – 111 DNI LETARGU, Film TV (SS-man z psem)
  • 1984 – UMARŁEM, ABY ŻYĆ, Film TV (Adiutant Mosera)
  • 1984 – GRACZ (WG F. DOSTOJEWSKIEGO), Teatr TV (Krupier)
  • 1983 – SOBÓL I PANNA, Film (Michał Rajecki (A)*)
  • 1982 – PENSJA PANI LATTER, Film (Kazimierz, syn pani Latter)
  • 1982 – PRZESŁUCHANIE, Film (Strażnik ‘wykonujący’ wyrok śmierci na Antoninie)
  • 1982 – KLAKIER, Film (‘Niemowa’, striptizer w lokalu)
  • 1981 – CIEŃ, Film TV (Stanisław)
  • 1981 – PRZYPADEK, Film (Marek, działacz opozycyjny; w wersji drugiej)
  • 1981 – WIERNE BLIZNY, Film (Porucznik ‘Wydra’, dowódca oddziału)
  • 1981 – PRZEDWIOŚNIE (S. ŻEROMSKI), Teatr TV (Hipolit)
  • 1981 – MIŁOŚĆ CI WSZYSTKO WYBACZY, Film (Student)
  • 1980 – NIEMCY (L. KRUCZKOWSKI), Teatr TV (Willi Sonnenbruch (B)*)
  • 1980 – PUNKT WIDZENIA – ODC. 1,3,5,6, Serial TV (Alek Jakubowski, brat Włodka)
  • 1980 – DOM – SERIA I, ODC. 4-6, Serial TV (Student ZMP-owiec)
  • 1980 – URODZINY MŁODEGO WARSZAWIAKA, Film (Porucznik tańczący w restauracji z Jadźką)
  • 1980 – DO POTOMNEGO (T. GAJCY), Teatr TV ()
  • 1978 – RODZINA POŁANIECKICH – ODC. 4, Serial TV (Pomocnik krawca)
  • 1977 – WAKACJE, Serial TV ((wykonanie piosenki))