Wiek
81
Wzrost
167
Kolor oczu
brązowe
Kolor włosów
brązowe
Szkoła
Akademia Teatralna im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie

  • 2019 – HI, HOW ARE YOU Etiuda szkolna (klient pralni)
  • 2019 – MOTYW Serial fabularny (Porębski, ojciec Maksa) 4, 9, 10
  • 2019 – OJCIEC MATEUSZ Serial fabularny (Włodzimierz Szykulski)
  • 2018 – NA SYGNALE Serial fabularny (Tadeusz)
  • 2013PRAWO AGATY Serial TV (biegły alpinista),
  • 2011 – PLEBANIA Serial TV (Mieczysław Gacek),
  • 2010 – PLEBANIA Serial TV (Mieczysław Gacek),
  • 2009NA DOBRE I NA ZŁE Serial TV (tragarz),
  • 2009 – PLEBANIA Serial TV (Mieczysław Gacek),
  • 2008 – DALEKO OD NOSZY – ODC., Serial TV ()
  • 2007 – DWIE STRONY MEDALU – ODC. 39, 43/44, 49, 51, 53, 69, 95, Serial TV (Pracownik ‘Wumelu’)
  • 2007 – HELA W OPAŁACH – ODC. 41, Serial TV (Prowadzący spotkanie AA)
  • 2007 – ODWRÓCENI – ODC. 2/3, Serial TV (Świadek)
  • 2006 – MROK – ODC. 1, Serial TV (Maciej Rudzki)
  • 2006 – KRYMINALNI – ODC. 58, Serial TV (Lekarz)
  • 2005 – NA WSPÓLNEJ, Serial TV (Pierre Dovin, mistrz fryzjerski z Paryża)
  • 2005 – TAJNY AGENT (J.C. KORZENIOWSKI ), Teatr TV (Policjant)
  • 2005 – JULIUSZ CEZAR (W. SHAKESPEARE), Teatr TV ()
  • 2004 – NA DOBRE I NA ZŁE – ODC. 198-199, Serial TV (Paweł, mąż Elizy)
  • 2004 – SAMO ŻYCIE, Serial TV (Pracownik archiwum Ministerstwa Edukacji Narodowej)
  • 2003 – NA DOBRE I NA ZŁE – ODC. 136, Serial TV (Kierowca)
  • 2002 – BREAK POINT, Film ()
  • 2000 – CUD PURYMOWY – Z CYKLU: ŚWIĘTA POLSKIE, Cykl TV (Szatniarz w restauracji)
  • 2000 – SUKCES, Serial TV (Pan Jakub, kierownik PGR-u w Mrocznej)
  • 1998 – ZŁOTO DEZERTERÓW, Film (Kelner Fonsio)
  • 1997 – BRAT NASZEGO BOGA, Film ()
  • 1997 – 13 POSTERUNEK – ODC. 2, Serial TV ()
  • 1997 – SARA, Film (Człowiek ‘Grubasa’)
  • 1997 – PRZYSTAŃ, Film (Mężczyzna na zakończeniu roku szkolnego)
  • 1996 – LINIA OPÓŹNIAJĄCA – Z CYKLU: OPOWIEŚCI WEEKENDOWE, Cykl TV (Kierownik produkcji)
  • 1995 – EKSTRADYCJA – ODC. 1, Serial TV (Właściciel restauracji na Starówce)
  • 1993 – NOWE PRZYGODY ARSENA LUPINA, Serial TV ()
  • 1993 – 40-LATEK. 20 LAT PÓŹNIEJ, Serial TV (Pracownik telewizji)
  • 1991 – SPOKOJNY ŻYWOT, Film TV ()
  • 1991 – KUCHNIA POLSKA – ODC. 1-2, Serial TV (Tajniak)
  • 1991 – KUCHNIA POLSKA, Film (Tajniak)
  • 1990 – ZABIĆ NA KOŃCU, Film ()
  • 1990 – KORCZAK, Film ()
  • 1990 – NAPOLÉON – KAPITULACJA, Serial TV (Józef)
  • 1990 – PROMINENT, Film (Fotograf)
  • 1989 – VIRTUTI, Film TV ()
  • 1989 – STAN STRACHU, Film ()
  • 1989 – PO UPADKU. SCENY Z ŻYCIA NOMENKLATURY, Film (Pielęgniarz)
  • 1989 – OPOWIEŚĆ O ‘DZIADACH’ ADAMA MICKIEWICZA. LAWA, Film (Gość u senatora IV)
  • 1989 – ODBICIA – ODC. 5, Serial TV ()
  • 1988 – ZMOWA, Film TV ()
  • 1988 – POGRANICZE W OGNIU – ODC. 6, Serial TV (Pełka)
  • 1988 – BANDA RUDEGO PAJĄKA – ODC. 1-2, Serial TV ()
  • 1987 – UCIECZKA Z MIEJSC UKOCHANYCH – ODC. 5, 7-8, Serial TV ()
  • 1987 – ŚMIECIARZ – ODC. 4, Serial TV ()
  • 1987 – RZEKA KŁAMSTWA – ODC. 7, Serial TV ()
  • 1987 – MISJA SPECJALNA, Film ()
  • 1987 – DORASTANIE – ODC. 4, Serial TV ()
  • 1986 – ZMIENNICY – ODC. 4-5, 12, Serial TV ()
  • 1986 – WERYFIKACJA, Film ()
  • 1986 – TULIPAN – ODC. 6, Serial TV ()
  • 1986 – PRYWATNE ŚLEDZTWO, Film ()
  • 1985 – SPRAWA HRABIEGO ROTTERA – Z CYKLU: TEMIDA, Cykl TV (Śledczy Kuratowski)
  • 1985 – SAM POŚRÓD SWOICH, Film (Ubek)
  • 1985 – LABIRYNT, Film (Strażnik)
  • 1985 – JEZIORO BODEŃSKIE, Film ()
  • 1984 – LATO LEŚNYCH LUDZI, Serial TV ()
  • 1984 – DZIEŃ CZWARTY, Film TV ()
  • 1984 – BARYTON, Film ()
  • 1983 – SIEDEM ŻYCZEŃ – ODC. 3, Serial TV ()
  • 1983 – WIERNA RZEKA, Film (Bykow)
  • 1981 – CZŁOWIEK Z ŻELAZA, Film ()
  • 1980 – CIOSY, Film ()
  • 1979 – GAZDA Z DIABELNEJ, ODC. 2-5, Serial TV ()
  • 1979 – DOKTOR MUREK – ODC. 4, Serial TV ()
  • 1978 – UMARLI RZUCAJĄ CIEŃ, Film (Adam)
  • 1978 – 07 ZGŁOŚ SIĘ – ODC. 9, Serial TV ()
  • 1976 – CZŁOWIEK Z MARMURU, Film (Dźwiękowiec)
  • 1975 – TRZECIA GRANICA – ODC. 1, 3, 7, Serial TV ()
  • 1969 – NOWY, Film (Robotnik)
  • 1969 – ZNICZ OLIMPIJSKI, Film (Franek)
  • 1968 – DANCING W KWATERZE HITLERA, Film (Andrzej)
  • 1968 – WSZYSTKO NA SPRZEDAŻ, Film ()
  • 1966 – BOKSER, Film ()
  • 1965 – JUTRO MEKSYK, Film (Chłopak Majki)
  • 1964 – BANDA, Film (Felek)
  • 1962 – CZERWONE BERETY, Film (Tadeusz)