Wiek
69
Wzrost
182
Kolor oczu
brązowe
Kolor włosów
siwe
Szkoła
Akademia Teatralna im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie

  • 2016-2020 – BARWY SZCZĘŚCIA Serial TV (Krzysztof Jaworski, były przewodniczący rady osiedla)  
  • 2019 – OJCIEC MATEUSZ Serial TV (szef Roberta)
  • 2015 OJCIEC MATEUSZ Serial TV (przechodzień)
  • 2014 – BARWY SZCZĘŚCIA Serial TV (Krzysztof Jaworski, były przewodniczący rady osiedla) (1052,1053,1057…) 
  • 2013 BARWY SZCZĘŚCIA Serial TV (Krzysztof Jaworski, przewodniczący rady osiedla),
  • 2012 – BARWY SZCZĘŚCIA Serial TV (Krzysztof Jaworski, przewodniczący rady osiedla),
  • 2012 – JA TO MAM SZCZĘŚCIE! Serial TV (pan Mieczysław),
  • 2012 – OJCIEC MATEUSZ Serial TV (Marek Szkutnik, szef Zbigniewa Kotońskiego),
  • 2011 – BARWY SZCZĘŚCIA Serial TV (Krzysztof Jaworski, przewodniczący rady osiedla),
  • 2011 – CZARNY CZWARTEK. JANEK WIŚNIEWSKI PADŁ Film (Marian Spychalski),
  • 2011 – M JAK MIŁOŚĆ Serial TV (profesor Raihner),
  • 2010 – BARWY SZCZĘŚCIA Serial TV (Krzysztof Jaworski, mieszkaniec osiedla),
  • 2010 – DALEKO OD NOSZY Serial TV (pacjent),
  • 2010 – NA DOBRE I NA ZŁE Serial TV (nefrolog),
  • 2009 – BARWY SZCZĘŚCIA Serial TV (Krzysztof Jaworski, mieszkaniec osiedla),
  • 2009 – OJCIEC MATEUSZ Serial TV (Koryciński),
  • 2009 – POWIDOKI Spektakl telewizyjny  (Prokurator),
  • 2009 – ŚLEPY TRAF Film (szef),
  • 2008 – BARWY SZCZĘŚCIA – ODC. 146, 158, 167, 185, 191, 199, 206, Serial TV (Krzysztof Jaworski, mieszkaniec osiedla)
  • 2007 – PRAWO MIASTA – ODC. 16, Serial TV (Lekarz)
  • 2007 – OGRÓD LUIZY, Film (‘Junior’, brat mecenasa Frankowskiego)
  • 2007 – KRYMINALNI – ODC. 66, Serial TV (Naczelnik więzienia)
  • 2007 – DALEKO OD NOSZY – ODC. 119, Serial TV ()
  • 2007 – UMARLI ZE SPOON RIVER (WG E.L. MASTERS), Teatr TV (Maurycy)
  • 2006 – KRYMINALNI – ODC. 45, 61, Serial TV (Naczelnik więzienia)
  • 2006 – EGZAMIN Z ŻYCIA – ODC. 61, Serial TV (Pan Władek, właściciel mieszkania wynajmowanego przez Konrada i Roberta)
  • 2006 – PENSJONAT ‘POD RÓŻĄ’ – ODC. 65, Serial TV (Józef, ojciec Mai)
  • 2006 – M JAK MIŁOŚĆ – ODC. 338, Serial TV (Lekarz)
  • 2006 – KRYMINALNI – ODC. 10, Serial TV (Naczelnik więzienia)
  • 2006 – DALEKO OD NOSZY – ODC. 66, Serial TV (Kostka)
  • 2006 – PLEBANIA – ODC. 319, 326, Serial TV (Mężczyzna w ‘Angelice’)
  • 2006 – NOTTURNO BUS, Film ()
  • 2006 – MAGDA M. – ODC. 44, Serial TV (Stachowiak)
  • 2005 – SOLIDARNOŚĆ, SOLIDARNOŚĆ… – KRÓTKA HISTORIA JEDNEJ TABLICY, Film (Prowadzący aukcję)
  • 2005 – MAGDA M. – ODC. 15, Serial TV (Zbyszek, klient Wojtka)
  • 2004 – WHO KILLED STALIN?, Film TV (Lekarz Stalina)
  • 2004 – NA WSPÓLNEJ, Serial TV (Administrator)
  • 2003 – ROZŁĄCZENI – DOKUMENT Z CYKLU: ‘LUDZIE WŚRÓD LUDZI’, Cykl TV ()
  • 2003 – TYGRYSY EUROPY, Serial TV (Wójt Tadeusz Wacławek, gość na kolacji u Nowaków)
  • 2002 – KASIA I TOMEK – SERIA I, ODC. 18, Serial TV (Ksiądz (tylko głos))
  • 2002 – SFORA – ODC. 4, Serial TV (Właściciel sklepu ze sprzętem elektronicznym)
  • 2002 – SUPERPRODUKCJA, Film (Pracownik stacji benzynowej)
  • 2002 – BEZ LITOŚCI, Film (Właściciel sklepu ze sprzętem elektronicznym)
  • 2001 – WIĘZY KRWI, Serial TV (Andrzej)
  • 2000 – ADAM I EWA, Serial TV (Prawnik Zbigniewa Zdrojewskiego)
  • 2000 – MARZENIA DO SPEŁNIENIA, Serial TV (Docent, wykładowca Magdy)
  • 1999 – TYDZIEŃ Z ŻYCIA MĘŻCZYZNY, Film (Obrońca skinów)
  • 1999 – PIERWSZY MILION, Serial TV (Stefan, ‘opiekun’ Dominiki)
  • 1999 – DECYZJA NALEŻY DO CIEBIE, Cykl TV ()
  • 1999 – POLICJANCI – ODC. 3, Serial TV (Ksiądz w Borzęcinie)
  • 1998 – 13 POSTERUNEK – ODC. 9, Serial TV ()
  • 1997 – KLAN, Serial TV (Waldemar Bogusz, właściciel biura turystycznego)
  • 1996 – WEZWANIE, Film TV (Prokurator)
  • 1996 – WIRUS, Film ()
  • 1995 – SUKCES… – ODC. 4, Serial TV (Marzec, importer alkoholu)
  • 1995 – TATO, Film (Policjant)
  • 1994 – PTASZKA, Film (Okulista)
  • 1994 – ZESPÓŁ ADWOKACKI – SERIA I, ODC. 9, Serial TV (Adwokat Kudeli)
  • 1993 – 40-LATEK. 20 LAT PÓŹNIEJ – ODC. 12, Serial TV (Pracownik telewizji)
  • 1992 – FELIKS DZIERŻYŃSKI LĄDUJE W WARSZAWIE, Film TV ()
  • 1991 – POGRANICZE W OGNIU – ODC. 16, 19, 24, Serial TV (Jacques Dalaron, ‘Dziennikarz’, agent francuskiego wywiadu)
  • 1990 – OGŁOSZENIE MATRYMONIALNE (H.KWIATKOWSKA, E.OTWINOWSKA), Teatr TV (Józek)
  • 1988 – DEKALOG, TRZY – Z CYKLU: DEKALOG, Film TV (Milicjant)
  • 1988 – POGRANICZE W OGNIU – ODC. 2-4, 7-8, Serial TV (Jacques Dalaron, ‘Dziennikarz’, agent francuskiego wywiadu)
  • 1987 – CYRK ODJEŻDŻA, Film (Pracownik cyrku)
  • 1987 – DORASTANIE – ODC. 2, Serial TV (Nauczyciel Romanko)
  • 1987 – MISJA SPECJALNA, Film (Kelner obsługujący Jana)
  • 1986 – WERYFIKACJA, Film (Członek redakcji ‘Tygodnika’)
  • 1986 – OSTATNIA NOC LATA (E. CALDWELL), Teatr TV ()
  • 1984 – MICHAŁ – Z CYKLU: ‘1944’, Cykl TV ()
  • 1984 – POBOJOWISKO, Film (Piotrowski)
  • 1984 – ZABAWA W CHOWANEGO, Film TV ()
  • 1983 – FACHOWIEC, Film TV (Student Zanicz, znajomy Heleny Walickiej)
  • 1983 – WIDZIADŁO, Film (Sąsiad Strumieńskiego)
  • 1981 – KONOPIELKA, Film (Zbyszek, asystent geodety, kochanek nauczycielki)
  • 1981 – ZNACHOR (A. BORIN), Teatr TV (Adwokat)
  • 1981 – W GOŁĘBNIKU (I. NIKOROWICZ), Teatr TV (Sylwester)
  • 1980 – CIOSY, Film (Jerzy)
  • 1980 – URODZINY MŁODEGO WARSZAWIAKA, Film (Podkomendny Ziemowita)
  • 1980 – BEZ MIŁOŚCI, Film (Lekarz)
  • 1980 – CYRANO DE BERGERAC (E. ROSTAND), Teatr TV ()
  • 1980 – SHERLOCK HOLMES I DOCTOR WATSON – ODC. 11, Serial TV (Dostawca kosza)
  • 1978 – BEZ ZNIECZULENIA, Film (Student Michałowskiego)
  • 1978 – UKŁAD KRĄŻENIA – ODC. 5, Serial TV (Młody lekarz)