Wiek
57
Wzrost
169
Kolor oczu
zielone
Kolor włosów
brązowe
Szkoła
Państwowa Wyższa Szkoła Teatralna im. Ludwika Solskiego w Krakowie

  • 2016 – M JAK MIŁOŚĆ Serial TV (kłusownik Marczak) 1205,1213,1219,1222
  • 2016 – WOŁYŃ Film w produkcji
  • 2015 – BLONDYNKA Serial TV (opiekun alpaki) BIMBER WRACA (44)
  • 2015 – KOMISARZ ALEX Serial TV (Henryk Grzelak, ojciec Roberta) ZAKŁADNICZKA (80)
  • 2015 – M JAK MIŁOŚĆ Serial TV (Marczak) 1175
  • 2015 – O MNIE SIĘ NIE MARTW Serial TV (ksiądz) 36
  • 2014 – UDAJĄC OFIARĘ Etiuda szkolna (Pieczonka)
  • 2013 – DROGÓWKA Film  (komendant z Częstochowy),
  • 2013 – RANCZO Serial TV (chłop),
  • 2012 – POKŁOSIE Film  (kierownik spółdzielni rolniczej),
  • 2012 – SYBERIADA POLSKA Film f (cieśla),
  • 2011 – 1920 BITWA WARSZAWSKA Film  (sierżant, członek komisji rekrutacyjnej),
  • 2011CZAS HONORU Serial TV (chłop),
  • 2011 – INSTYNKT Serial TV (pan Kmita),
  • 2011SIŁA WYŻSZA Serial TV (monter),
  • 2010LUDZIE CHUDEGO Serial TV (członek ekipy realizującej film pornograficzny),
  • 2009 – PLEBANIA – ODC. 1235-1239, 1247, 1263/1264, 1276/1277, Serial TV (Kazimierz Mulak)
  • 2009 – RODZINA ZASTĘPCZA – ODC. 312, Serial TV (Ojciec Doroty i Wojtka)
  • 2009 – OPERACJA DUNAJ, Film (Plutonowy)
  • 2008 – PLEBANIA – ODC. 1077, 1114, 1115, 1120-1125, 1127-1130, 1133, 1146-1149, 1195 , Serial TV (Kazimierz Mulak)
  • 2008 – OJCIEC MATEUSZ – ODC. 1, 3, Serial TV (Mieszkaniec Sandomierza)
  • 2007 – PLEBANIA – ODC.835-837, 850-853, 860/861, 862, 913, Serial TV (Kazimierz Mulak)
  • 2007 – RANCHO WILKOWYJE, Film ()
  • 2007 – RYŚ, Film (Mocart)
  • 2007 – RANCHO – ODC. 21, Serial TV (Bąk)
  • 2007 – TAJEMNICA TWIERDZY SZYFRÓW, Serial TV (Radziecki sierżant spadochroniarz)
  • 2007 – WSZYSTKO BĘDZIE DOBRZE, Film (Listonosz Henio)
  • 2007 – PRAWO MIASTA – ODC. 11, Serial TV (Kolega Henzela)
  • 2007 – MAMUŚKI – ODC. 21, Serial TV (Ojciec wielodzietny)
  • 2007 – HALO, HANS! CZYLI NIE ZE MNĄ TE NUMERY! – ODC. 6, Serial TV (Manfred Storm)
  • 2007 – FACECI DO WZIĘCIA – ODC. 24, Serial TV (Karol Wietrzyński, świadek)
  • 2007 – DWIE STRONY MEDALU – ODC. 45, Serial TV (Taksówkarz)
  • 2007 – DALEKO OD NOSZY – ODC. 136, Serial TV ()
  • 2007 – OSKARŻENI. ŚMIERĆ SIERŻANTA KAROSA, Teatr TV (Chorąży Stanisław Paduch)
  • 2006 – PLEBANIA – ODC. 675, 748, 773, Serial TV (Kazimierz Mulak)
  • 2006 – M JAK MIŁOŚĆ – ODC. 457, 458, Serial TV (Lęborek)
  • 2006 – KRYMINALNI – ODC. 49, Serial TV (Józef Cynga)
  • 2006 – FALA ZBRODNI – ODC. 51, Serial TV (Romek)
  • 2006 – DALEKO OD NOSZY – ODC. 86, Serial TV ()
  • 2006 – FAŁSZERZE. POWRÓT SFORY – ODC. 2/3, 5, Serial TV (Strażnik więzienny)
  • 2006 – KOMU WIERZYCVIE? (J. DJORDJEVIĆ), Teatr TV ()
  • 2005 – ZAKRĘCONE – ODC. 8, Serial TV (Sanitariusz)
  • 2005 – PLEBANIA – ODC. 568-569, 579-581, 586, 588-595, Serial TV (Kazimierz Mulak)
  • 2005 – OKAZJA – ODC. 4, Serial TV (Złodziej Czerwik)
  • 2005 – LAWSTORANT, Film (Magazynier Ryszard Gałązka)
  • 2005 – EGZAMIN Z ŻYCIA – ODC. 17, Serial TV (Dyrektor liceum społecznego)
  • 2005 – DALEKO OD NOSZY – ODC. 69, 71, Serial TV (Pacjent)
  • 2005 – BOŻA PODSZEWKA. CZĘŚĆ DRUGA – ODC. 3, Serial TV (Asystent Łazurki)
  • 2005 – NA DOBRE I NA ZŁE – ODC. 174, Serial TV (Węgrzyn)
  • 2005 – ŻYWOT JÓZEFA (M. REJ), Teatr TV (Piekarz II, Diabeł Pluto)
  • 2004 – WESELE, Film (Wujek Rysiek)
  • 2004 – PLEBANIA – ODC. 439, Serial TV (Kazimierz Mulak)
  • 2004 – DZIUPLA CEZARA – ODC. 11, Serial TV (Dostawca warzyw)
  • 2004 – GEZA-DZIECIAK (J. HAY), Teatr TV (Karesz)
  • 2003 – PLEBANIA – ODC. 290-295, 298, 304-305, 313, Serial TV (Kazimierz Mulak)
  • 2003 – ŻUREK, Film (Kolega Matuszka)
  • 2003 – SLOOW, Film TV (Tadek)
  • 2003 – GLINA – ODC. 4, Serial TV (Tramwajarz)
  • 2003 – M JAK MIŁOŚĆ – ODC. 139, Serial TV (Staszek, mieszkaniec Grabiny)
  • 2002 – WIEDŹMIN – ODC. 13, Serial TV (Yurga)
  • 2002 – PLEBANIA – ODC. 141, 163-165, 236-238, Serial TV (Kazimierz Mulak)
  • 2002 – M JAK MIŁOŚĆ – ODC. 104, Serial TV (Staszek, mieszkaniec Grabiny)
  • 2002 – KASIA I TOMEK – SERIA I, ODC. 21, Serial TV (Pan Janek, właściciel prywatnej wypożyczalni kaset na bazarze ( tylko głos))
  • 2001 – GULCZAS, A JAK MYŚLISZ. . ., Film (Policjant Walczak)
  • 2001 – PRZEPROWADZKI – ODC. 8, Serial TV (Chłop na drodze)
  • 2001 – TAM I Z POWROTEM, Film (Milicjant wypytujący Hoffmana w sprawie Górniaka)
  • 2001 – PLEBANIA – ODC. 130-132, 134-140, Serial TV (Kazimierz Mulak)
  • 2001 – PIENIĄDZE TO NIE WSZYSTKO, Film (Chłop)
  • 2001 – TYGRYSY EUROPY, Serial TV ()
  • 2000 – SKARB SEKRETARZA, Film (Olek Humeniuk)
  • 2000 – NA DOBRE I NA ZŁE – ODC. 30, Serial TV (Strażnik więzienny)
  • 2000 – WIELKIE RZECZY – SIEĆ (3), Serial TV (Uliczny sprzedawca pończoch)
  • 2000 – STREFA CISZY, Film (Śmieciarz Miecio)
  • 1999 – OPERACJA ‘KOZA’, Film (Pomocnik grabarza)
  • 1999 – MIODOWE LATA – ODC. 20, Serial TV (Wacław Pióro)
  • 1999 – JA, MALINOWSKI, Serial TV (Hydraulik)
  • 1999 – PODRÓŻ DO MOSKWY (J. S. STAWIŃSKI), Teatr TV ()
  • 1998 – ZŁOTO DEZERTERÓW, Film (Sołtys)
  • 1998 – SIEDLISKO, Serial TV (Kowal)
  • 1998 – PONIEDZIAŁEK, Film TV (Cygan)
  • 1998 – 13 POSTERUNEK 2 – ODC. 18, Serial TV ()
  • 1998 – DRZEWO (W. MYŚLIWSKI), Teatr TV (Kosiarz)
  • 1998 – KSIĄDZ MAREK (J. SŁOWACKI), Teatr TV (Towarzysz)
  • 1998 – TYGRYSY EUROPY, Serial TV (Pachołek, chłop z Wołowic)
  • 1997 – SARA, Film (Lekarz)
  • 1997 – BOŻA PODSZEWKA – ODC. 5, 11, Serial TV (Bolszewik)
  • 1997 – DZIADY (A. MICKIEWICZ), Teatr TV ()
  • 1996 – AWANTURA O BASIĘ – ODC. 1, Film (Goniec)
  • 1996 – KRÓL MOMUS (T. BOGUŚ), Teatr TV (Pastuch)
  • 1995 – ODJAZD – ODC. 2-3, Serial TV (Ubek)
  • 1995 – TATO, Film (Policjant w domu Cezarego)
  • 1995 – SUKCES… – ODC. 4, Serial TV (Konwojent alkoholu)
  • 1995 – PESTKA, Film (Strażak)
  • 1995 – DZIEŃ WIELKIEJ RYBY, Film ()
  • 1995 – BOŻENA (J. STOBERSKI), Teatr TV (Czesiek)
  • 1994 – FAUSTYNA, Film TV (Brat Eustachy)
  • 1994 – SPÓŁKA RODZINNA, Serial TV (Demonstrant)
  • 1994 – NA SZKLE MALOWANE (E. BRYLL, K. GAERTNER), Teatr TV (Żandarm Bojący)
  • 1993 – POŻEGNANIE Z MARIĄ, Film TV (Robotnik)
  • 1993 – AMFITRION, Teatr TV (Pułkownik)
  • 1993 – KUCHNIA POLSKA – ODC. 5, Serial TV ()
  • 1993 – KNOCK CZYLI TRIUMF MEDYCYNY (J. ROMAINS), Teatr TV (Szofer)
  • 1992 – KAWALERSKIE ŻYCIE NA OBCZYŹNIE, Film (Robotnik Franek)
  • 1992 – ENAK, Film (Agent)
  • 1992 – PIERŚCIONEK Z ORŁEM W KORONIE, Film (Wartownik KP PPR)
  • 1991 – DZIECKO SZCZĘŚCIA, Film (Milicjant)
  • 1991 – PANNY I WDOWY – ODC. 3, Serial TV ()
  • 1990 – EUROPA, EUROPA, Film (Żołnierz radziecki)
  • 1990 – ZABIĆ NA KOŃCU, Film (Strajkujący robotnik)
  • 1990 – ZAKŁAD, Film (Warchoł)
  • 1990 – LEŚMIAN, Film TV (Kelner)
  • 1989 – JANKA, Serial TV (Pastuch Filip)
  • 1989 – NASZ SKŁAD (L. PIETRUSZEWSKA), Teatr TV ()
  • 1988 – DESPERACJA, Film ()
  • 1988 – TAMTEN (G. ZAPOLSKA), Teatr TV ()
  • 1987 – LUDOŻERCA, Film TV (Dowódca wojsk)
  • 1987 – SONATA MARYMONCKA, Film ()
  • 1985 – KRONIKA WYPADKÓW MIŁOSNYCH, Film (Lowa)