Wiek
59
Wzrost
176
Kolor oczu
szare
Kolor włosów
blond
Szkoła
Akademia Teatralna im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie

  • 2020 – OJCIEC MATEUSZ Serial fabularny (Eryk Fraszek)
  • 2020 – ZIEJA Film fabularny (czeski urzędnik)
  • 2019 – KURIER – Film fabularny (żandarm)
  • 2019 – LOVE MACHINES Etiuda szkolna (policjant)
  • 2018 – KOMISARZ ALEX Serial fabularny (profesor Jakub Kurowski)
  • 2017 – DIAGNOZA Serial fabularny (Carl Oberloger)
  • 2017 – WOJENNE DZIEWCZYNY Serial fabularny (komendant Hahn)
  • 2016 – KOMISJA MORDERSTW Serial fabularny (doktor Kriepke, SS-man w Gross-Rosen)
  • 2016 – OJCIEC MATEUSZ Serial fabularny (Peter Müller, radca ambasady niemieckiej)
  • 2016 – SŁUGI BOŻE Film fabularny (Gruber)
  • 2016 – WOŁYŃ Film fabularny (dowódca oddziału niemieckiego w roku 1943)
  • 2015 – CÓRKI DANCINGU Film fabularny (Niemiec)
  • 2014 – MIASTO 44 Film fabularny (lektor komunikatów niemieckich)
  • 2013 – LEKARZE Serial TV (adwokat “Jivana”) (38)
  • 2013 – PRAWDZIWE ŻYCIE Serial TV (Roman Zajda; odcinki: 1) KOMORNICY
  • 2009 – MIASTO Z MORZA Serial TV (dyrektor kasyna; odcinki: 4),
  • 2009 – MIASTO Z MORZA Film (dyrektor kasyna),
  • 2009 – SPRAWIEDLIWI – ODC. 5, Serial TV (Sierżant Braun)
  • 2009 – MIASTO Z MORZA, Film (Dyrektor kasyna)
  • 2008 – PLEBANIA – ODC. 1000, Serial TV (Feldfebel)
  • 2007 – KATYŃ, Film (Tłumacz niemiecki)
  • 2007 – TECZKI, Film (Ksiądz Jerzy, brat Tomasza)
  • 2007 – PLEBANIA – ODC. 942, Serial TV (Feldfebel)
  • 2007 – FACECI DO WZIĘCIA – ODC. 38, Serial TV ()
  • 2005 – PRZYBYLI UŁANI – Z CYKLU: ŚWIĘTA POLSKIE, Cykl TV (Marszałek województwa)
  • 2005 – RAJUSTOPY, Film (Szwajcar Karl Lugerchen, szef agencji reklamowej)
  • 2005 – NA WSPÓLNEJ, Serial TV (Paweł, kolega Konrada)
  • 2004 – NA DOBRE I NA ZŁE – ODC. 176, Serial TV (Ksiądz, członek komisji bioetycznej)
  • 2004 – KAROL. UN UOMO DIVENTATO PAPA, Film TV (Oficer SS)
  • 2004 – DZIKI, Serial TV (Doktor Kaufman)
  • 2003 – CIEMNO I PONURO – DOKUMENT Z CYKLU: ‘LUDZIE WŚRÓD LUDZI’, Cykll TV ()
  • 2003 – NA DOBRE I NA ZŁE – ODC. 158, Serial TV (Ksiądz na pogrzebie Lejmana)
  • 2003 – KASIA I TOMEK – SERIA II, ODC. 5, Serial TV (Urzędnik; tylko głos)
  • 2002 – KASIA I TOMEK – SERIA I, ODC. 12, Serial TV (Pracownik galerii sztuki (tylko głos))
  • 2002 – NA DOBRE I NA ZŁE – ODC. 116, Serial TV (Ksiądz)
  • 2000 – WIELKIE RZECZY – GRA (2), Serial TV (Mecenas)
  • 2000 – WYROK NA FRANCISZKA KŁOSA, Film TV (Niemiecki żandarm)
  • 2000 – PRYMAS. TRZY LATA Z TYSIĄCA, Film (Ksiądz Józef Lelita)
  • 2000 – PRZEPROWADZKI – ODC. 4, Serial TV (Lejtnant niemiecki)
  • 1999 – DŁUG, Film (Szef Stefana)
  • 1999 – TRZY SZALONE ZERA, Serial TV (Tata Oskara)
  • 1999 – TWARZE I MASKI, Serial TV (Dziennikarz)
  • 1997 – JAKUB KŁAMCA, Film (Żołnierz (Soldier))
  • 1997 – AKTENZEICHEN XY – ODC.: WÜRSTEL-KÖNIG, Serial TV (Täter)
  • 1996 – BOSO, ALE W OSTROGACH (S. GRZESIUK), Teatr TV (Sąsiad)
  • 1996 – TAJEMNICA SAGALI – ODC. 12-13, Serial TV (Recepcjonista)
  • 1996 – DROGA KRZYŻOWA, Teatr TV (Kat)
  • 1996 – SENTYMENTY, Program TV (Chłopak)
  • 1996 – AWANTURA O BASIĘ – ODC. 1, Serial TV (Listonosz)
  • 1996 – BAR ‘ATLANTIC’ – ODC. 12, Serial TV ()
  • 1995 – AWANTURA O BASIĘ, Film (Listonosz)
  • 1995 – SUKCES… – ODC. 1, Serial TV (Spiker niemiecki)
  • 1995 – TĘCZOWY MUSIC BOX, Program TV (Prowadzący)
  • 1995 – KAPITAN – GIFT FÜR ST. PETERSBURG , Serial TV (Wołodia)
  • 1994 – RADIO POWSTAŃCZE, Program TV (Jerzy)
  • 1994 – IMMENHOF III, Film (Janusz)
  • 1994 – SPÓŁKA RODZINNA, Serial TV (Redaktor)
  • 1993 – CZŁOWIEK Z…, Film (Dzwiękowiec)
  • 1993 – ZDERZENIE, Film (Tłumacz)
  • 1993 – POLSKI CRASH, Film TV (Tłumacz)
  • 1993 – 40-LATEK. 20 LAT PÓŹNIEJ, Serial TV (Bezrobotny)
  • 1993 – ILU NAS JEST, KAŻDY KŁAMIE, Program TV (Zając)
  • 1992 – ROZMOWY LITERACKIE, Teatr TV (Literat)
  • 1992 – ALBATROS, Film (Kolejkowicz)
  • 1988 – PAPIEROWY KOCHANEK (J. SZANIAWSKI), Teatr TV (Lilijka)