Wiek
76
Wzrost
176
Kolor oczu
brązowe
Kolor włosów
brązowe
Szkoła
Akademia Teatralna im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie

  • 2014 – LEKARZE Serial TV (mecenas Nowicki) ZA WSZELKĄ CENĘ (48), POZA KONTROLĄ (49)
  • 2013 – OLENA Etiuda szkolna (komendant)
  • 2013 – UKŁAD ZAMKNIĘTY Film (minister),
  • 2012PRAWO AGATY Serial TV (Rozwadowski, adwokat Wrońskiego),
  • 2011 – WRÓĆ DO DOMU PRZED PÓŁNOCĄ Etiuda szkolna,
  • 2011 – ZMIERZCH BOGÓW Spektakl telewizyjny (Joachim von Essenbeck),
  • 2009 – MIASTO Z MORZA, Film (Ksiądz Major)
  • 2008 – TWARZĄ W TWARZ. SERIA DRUGA, Serial TV (Naczelnik więzienia)
  • 2007 – PRAWO MIASTA – ODC. 16, Serial TV (Prokurator krajowy)
  • 2006 – STRAJK. DIE HELGIN VON DANZIG, Film (Urzędnik)
  • 2005 – EGZAMIN Z ŻYCIA – ODC. 12, Serial TV (Psychiatra)
  • 2005 – M JAK MIŁOŚĆ – ODC. 366, Serial TV (Adwokat Jaroszego)
  • 2005 – NA WSPÓLNEJ, Serial TV (Dariusz Brożek, ojciec Wandy)
  • 2005 – PEŁNĄ PARĄ, Serial TV (Armator)
  • 2005 – PENSJONAT ‘POD RÓŻĄ’ – ODC. 38-39, Serial TV (Lekarz Janusz, przyjaciel Witolda)
  • 2004 – MÓJ NIKIFOR, Film (Banach)
  • 2004 – PENSJONAT ‘POD RÓŻĄ’ – ODC. 24, Serial TV (Mieczysław Białkowski, mąż Teresy)
  • 2003 – LOKATORZY – ODC. 136, Serial TV (Mirosław Bogusz, sublokator Bogackich)
  • 2003 – M JAK MIŁOŚĆ – ODC. 187, 189, Serial TV (Adwokat Jaroszego)
  • 2002 – DYPLOM, Film (Profesor)
  • 2002 – NA DOBRE I NA ZŁE – ODC. 128, Serial TV (Głębocki, ojciec Misi)
  • 2002 – LOKATORZY – ODC. 83, Serial TV (Mirosław Bogusz, sublokator Bogackich)
  • 2001 – LICENCJA NA ZALICZANIE, Film (Tata)
  • 1999 – DŁUG, Film (Ojciec Adama)
  • 1997 – PASJA (OPR. – J. LEWAŃSKI), Teatr TV (Annasz)
  • 1997 – KLAN, Serial TV (Docent Kozicki, lekarz onkolog leczący Krystynę)
  • 1996 – KTO MÓWI O CZEKANIU (P. HUELLE), Teatr TV (Oberżysta)
  • 1996 – ŚCIEŻKI CHWAŁY (H. COBB), Teatr TV (Pułkownik Oax)
  • 1996 – SŁAWA I CHWAŁA – ODC. 3, Serial TV ()
  • 1995 – POWRÓT GWIAZDY (J CROMWELL), Teatr TV ()
  • 1994 – MOLLY, Serial TV (Księgarz/Booking clerk)
  • 1993 – PRZYGODA W WARSZAWIE (S. KISIELEWSKI), Teatr TV (Antoni Gasztowt)
  • 1993 – ŚLICZNA DZIEWCZYNA, Film TV (Dziennikarz)
  • 1992 – NATAN MĘDRZEC (G. E. LESSING), Teatr TV (Sułtan Saladyn)
  • 1991 – MARIA STUART (J. SŁOWACKI), Teatr TV (Botwell)
  • 1991 – ROMULUS WIELKI (F. DÜRRENMATT), Teatr TV (Odoaker)
  • 1991 – DZIECI WIATRU, Film ()
  • 1991 – V.I.P., Film (Porucznik Siwy)
  • 1990 – PELIKAN (A. STRINDBERG), Teatr TV (Syn)
  • 1989 – ILUZJA (P. CORNEILLE), Teatr TV ()
  • 1989 – MISTERIUM WIELKANOCNE (L. SCHILLER), Teatr TV (Archanioł)
  • 1989 – PONAD ŚNIEG BIELSZYM SIĘ STANĘ (S. ŻEROMSKI), Teatr TV (Światobor)
  • 1988 – O CUDOWNYM NARODZENIU PAŃSKIM (L. SCHILLER), Teatr TV (Pasterz)
  • 1987 – MAŁA RAQUE (G. DE MAUPASSANT), Teatr TV (Mer Renardet)
  • 1987 – PIENIĄDZE DLA MARII (W. RASPUTIN), Teatr TV (Agronom)
  • 1987 – 07 ZGŁOŚ SIĘ – ODC. 19, Serial TV (Henryk Moderski)
  • 1986 – OSTATNIA PRÓBA (S. JAKOBSDOTTIR), Teatr TV ()
  • 1985 – PRZESŁUCHANIE J. R. OPPENHEIMERA (H. KIPPHARD), Teatr TV ()
  • 1985 – WKRÓTCE NADEJDĄ BRACIA, Film (Zegarmistrz)
  • 1984 – KANDYDA (G.B. SHAW), Teatr TV (Pastor James Morell)
  • 1984 – POD AKACJAMI (J. IWASZKIEWICZ), Teatr TV ()
  • 1983 – WILKI W NOCY (T. RITTNER), Teatr TV ()
  • 1983 – SZKLANKA WODY, Teatr TV (Hrabia Henryk Boungbroke)
  • 1982 – FAŁSZYWA MONETA (M. GORKI), Teatr TV (Stogow)
  • 1981 – DON CARLOS (F. SCHILLER), Teatr TV (Markiz Posa)
  • 1981 – GŁĘBOKIE, BŁĘKITNE MORZE (T. RATTIGAN), Teatr TV (Jacky Jackson)
  • 1981 – OSTATNIE TYGODNIE, OSTATNIE DNI… (Z. PIETRAS, K. RADOWICZ), Teatr TV (Burckhardt)
  • 1981 – ZIELONA KAKADU (A. SCHNITZLER), Teatr TV (Książę)
  • 1980 – GRA (J. ŻUŁAWSKI), Teatr TV (Wronicz)
  • 1980 – NARODZINY MIASTA (Z. PIETRAS, K.RADOWICZ), Teatr TV (Franciszek Sokół)
  • 1980 – PUŁAPKA NA STAR OF SEA’ (J. GRODZIŃSKI, M. KASPEROWICZ), Teatr TV (Collings)
  • 1980 – WALLENSTEIN (F. SCHILLER), Teatr TV (Buttler)
  • 1980 – WILKI (R. ROLLAND), Teatr TV (Goniec z pola bitwy)
  • 1980 – ZAJĘCIA DYDAKTYCZNE – Z CYKLU: SYTUACJE RODZINNE, Cykl TV (Marek)
  • 1979 – CIĘŻKIE CZASY (M. BAŁUCKI), Teatr TV (Juliusz)
  • 1979 – ODCHODZĄC, OBEJRZYJ SIĘ (E. WOŁODARSKI), Teatr TV ()
  • 1979 – OSTATNIA NOC PRZED KOŃCEM REJSU (S. GOSZCZURNY), Teatr TV (Drugi oficer)
  • 1979 – SPOWIEDŹ SMIERDIAKOWA (MONODRAM WG F. DOSTOJEWSKIEGO), Teatr TV (Smierdiakow (A)*)
  • 1979 – UPIORY (H. IBSEN), Teatr TV (Oswald)
  • 1978 – PRZYSŁUGA ZA PRZYSŁUGĘ (J. M. TROJAK), Teatr TV (Paweł)
  • 1978 – ROGACZ WSPANIAŁY (F. CROMMELYNCK), Teatr TV (Brunon)
  • 1977 – CZŁOWIEK, KTÓRY ZMIENIŁ NAZWISKO (E. WALLACE), Teatr TV (Fred Oryana)
  • 1977 – GWIAZDA SEZONU (A. TWERDOCHLIB), Teatr TV (Zagajewicz)
  • 1977 – MŁYN NA WZGÓRZU (K. GJELLEROUP), Teatr TV (Jorgen)
  • 1977 – POWÓDŹ (H. BERGER), Teatr TV (Nordling)
  • 1977 – ZNAK ORŁA, ODC. 3, Serial TV (Archidiakon zabity przez Hanysza)
  • 1976 – JESTEŚ MOJĄ RÓŻĄ (B. SKOLD), Teatr TV ()
  • 1976 – ŁGARZ (P. CORNEILLE), Teatr TV (Alcyp)
  • 1975 – HURAGAN (H. MULLER), Teatr TV ()
  • 1974 – JUSTYNA (WG E. ORZESZKOWEJ), Teatr TV (Witold)
  • 1974 – NADZIEJA (H. HEIJERMANS), Teatr TV (Geert)
  • 1974 – OBCY PRZYSZEDŁ NA FARMĘ (M. WALTARI), Teatr TV (Altonen)
  • 1973 – CZŁOWIEK NA WARCIE (M. LESKOW), Teatr TV (Kapitan Miller)
  • 1973 – MALOWIDŁO NA DRZEWIE (I. BERGMAN), Teatr TV (Aktor)
  • 1973 – TRYPTYK NADMORSKI (Z. ŻAKIEWICZ), Teatr TV ()