Wiek
64
Wzrost
162
Kolor oczu
szare
Kolor włosów
blond
Szkoła
Akademia Teatralna im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie

angielski
francuski
rosyjski
japoński
łaciński
ukraiński
szwedzki
norweski
słowacki
czeski
Język migowy

  • 2019 – 39 I PÓŁ TYGODNIA Serial fabularny (notariusz)
  • 2019 – PUŁAPKA Serial fabularny (burmistrz Radosław Pilarski)
  • 2017 – WATAHA Serial fabularny (szwagier Kality)
  • 2017 – ZAKŁAD KARNY – O STÓWE Spektakl telewizyjny (Kaowiec)
  • 2016 – BODO Serial TV (szef sali w “Teatralnej”) (2,7,10…)
  • 2016 – NA DOBRE I NA ZŁE Serial TV (Konrad, szef Witolda) (636)
  • 2015 – LISTY DO M 2 Film fabularny (mężczyzna)
  • 2015 – PROKURATOR Serial TV (Henryk Mostowski) (4)
  • 2015 – RANCZO Serial TV (ksiądz Henryk) (105)
  • 2014 – PRAWO AGATY Serial TV (mecenas Trąbka, adwokat Góreckiej) (70,71,75)
  • 2013 – BLONDYNKA Serial TV(handlarz na bazarze) (26)
  • 2012 – 2014 – PIĄTY STADION Serial TV (malkontent; odcinki: 50)
  • 2012 – ANNA GERMAN Serial TV (Julian Krzywka, kierownik zespołu “Estrady”),
  • 2012 – M JAK MIŁOŚĆ Serial TV (Łukasik, szef Marka),
  • 2012-  PIĄTY STADION Serial TV (malkontent; odcinki: 50),
  • 2011 – KSIĘSTWO Film,
  • 2011 – M JAK MIŁOŚĆ Serial TV (Łukasik),
  • 2011 – SZTOS 2 Film (kelner w krakowskiej restauracji),
  • 2009 – ZŁOTY ŚRODEK Film (urzędnik),
  • 2007 – FACECI DO WZIĘCIA Serial TV (Zbigniew Gzyl, narzeczony Beaty),
  • 2007 – NA DOBRE I NA ZŁE – ODC. 286, Serial TV (Ojciec Adriana)
  • 2007 – FACECI DO WZIĘCIA – ODC. 24, Serial TV (Zbigniew Gzyl, narzeczony Beaty)
  • 2006 – U FRYZJERA – ODC. 3, Serial TV (Adwokat)
  • 2006 – JOB CZYLI OSTATNIA SZARA KOMÓRKA, Film (Gruby facet)
  • 2005 – KRYMINALNI – ODC. 14, Serial TV (Leon Karaś)
  • 2004 – SPISEK NA ŻYCIE STALINA, Film TV ()
  • 2004 – NA DOBRE I NA ZŁE – ODC. 185, Serial TV (Ryszard Jarecki (B)*)
  • 2004 – DZIUPLA CEZARA – ODC. 3, Serial TV (Robotnik)
  • 2004 – CAMERA CAFE – ODC. 72, Serial TV (Paweł ‘Kalafior’, kolega Jacka)
  • 2004 – NA WSPÓLNEJ, Serial TV (Pasażer taksówki Leszka)
  • 2003 – FALA ZBRODNI – ODC. 6, Serial TV (Bogdan Serocki)
  • 2003 – SAMO ŻYCIE, Serial TV (Recepcjonista we wrocławskim hotelu ‘Perła’)
  • 2003 – PRZEDWIOŚNIE, Serial TV (Recepcjonista w hotelu ‘Savoy’)
  • 2003 – PASOŻYT (G. TRELA, M. WRONA), Teatr TV (Kierownik)
  • 2002 – PRZEDWIOŚNIE – ODC. 5, Serial TV (Recepcjonista w hotelu ‘Savoy’)
  • 2002 – KRÓL PRZEDMIEŚCIA – ODC. 1, Serial TV (Kapelusznik)
  • 2002 – BUŁA I SPÓŁA – ODC. 38, Serial TV (Bogdan Wionka)
  • 2000 – WIELKIE RZECZY – SIEĆ (3), Serial TV (Mecenas Cezarego)
  • 2000 – SREBRNY DESZCZ (P. HUELLE), Teatr TV (Ksiądz)
  • 2000 – PORANEK KOJOTA, Film (‘Kelner w liberii’ zamieniający złote klamki na przyjęciu u ‘Prezesa’)
  • 2000 – WYROK NA FRANCISZKA KŁOSA, Film TV (Zeman)
  • 2000 – ŚWIAT WEDŁUG KIEPSKICH, Serial TV ()
  • 2000 – ZŁOTOPOLSCY – ODC. 265, Serial TV (Jacuś C., kandydat na męża Marylki z biura matrymonialnego)
  • 2000 – CHŁOPAKI NIE PŁACZĄ, Film (Kelner)
  • 1999 – WSZYSTKIE PIENIĄDZE ŚWIATA, Film (Krawiec Panek)
  • 1999 – PALCE LIZAĆ – ODC. 7, Serial TV (Czesio Łojek, przewodniczący komisji przetargowej)
  • 1999 – MOJŻESZ I KATARZYNA (J. GODLEWSKA), Teatr TV (Znajomy Ojca)
  • 1998 – 13 POSTERUNEK – ODC. 14, Serial TV (Pijak)
  • 1997 – BOŻA PODSZEWKA – ODC. 15, Serial TV (NKWD-ista)
  • 1997 – SZTOS, Film (Kelner)
  • 1997 – SARA, Film (Mafioso)
  • 1997 – PIĘKNO (P. BEDNARSKI), Teatr TV (Nauczyciel)
  • 1997 – ZIELONY POTWÓR-BAŚŃ O PIĘKNEJ DARDANE (WG C. GOZZIEGO), Teatr TV (Minister)
  • 1997 – DOM – SERIA II, ODC. 20, Serial TV (Taksówkarz)
  • 1996 – PRZECIĄG, Film TV (Gustlik)
  • 1995 – EKSTRADYCJA – ODC. 3, Serial TV (Komisarz Kulesza)
  • 1995 – KRÓL MIĘSOPUST (J. M. RYMKIEWICZ), Teatr TV (Gęba)
  • 1995 – TU RADIO LUKSEMBURG, Program TV (Kierownik klubu)
  • 1995 – SUKCES…, Serial TV (Taksówkarz)
  • 1994 – MARIO, Program TV (Technik)
  • 1994 – WIECZÓR DZIADOWSKI, Program TV (Stary dziad)
  • 1994 – SPÓŁKA RODZINNA – ODC. 13, Serial TV (Taksówkarz)
  • 1993 – 40-LATEK. 20 LAT PÓŹNIEJ – ODC. 10, 15, Serial TV (Majster)
  • 1991 – POWODZENIA, ŻOŁNIERZYKU, Serial TV (Conny)
  • 1991 – PANNY I WDOWY – ODC. 3, Serial TV (Stajenny)
  • 1991 – ROZMOWY KONTROLOWANE, Film (Milicjant w suwalskiej komendzie)
  • 1989 – MODRZEJEWSKA – ODC. 5, 7, Serial TV (Staszek Rawicz Sypniewski)
  • 1989 – ODBICIA – ODC. 1-2, 4, 6, Serial TV (Karol)
  • 1989 – ŚWIATŁO ODBITE, Film (Początkujący)
  • 1987 – RZEKA KŁAMSTWA – ODC. 4-5, Serial TV (Krystek)
  • 1987 – PRZEDSTAWIENIE HAMLETA WE WSI GŁUCHA DOLNA (I. BRESAN), Teatr TV (Chłop)
  • 1986 – BOHATER ROKU, Film (Pan Karol)
  • 1985 – STRZAŁY O ŚWICIE – Z CYKLU: TEMIDA, Cykl TV (Michał)
  • 1984 – DZIEŃ CZWARTY, Film TV (Powstaniec)
  • 1983 – PLANETA KRAWIEC, Film (Sekretarz Przewodniczącego)
  • 1981 – ZNACHOR (A. BORODIN), Teatr TV (Znachor Rukawicyn (A)*)
  • 1980 – CIOSY, Film (Jerzy Wiarecki, syn Wiktora)
  • 1980 – DOM – SERIA I, ODC. 3, Serial TV (Piłkarz ‘Cracovii’)
  • 1978 – ZNAKI ZODIAKU, Film (Fronczak)