Wiek
71
Wzrost
178
Kolor oczu
zielone
Kolor włosów
brązowe
Szkoła
Państwowa Wyższa Szkoła Teatralna im. Ludwika Solskiego w Krakowie

  • 2016 – LUDZIE I ANIOŁY Spektakl telewizyjny (Lekarz)
  • 2015 – RANCZO Serial TV (farmaceuta Ryszard Polakowski)
    NOWE WYZWANIA (105), BARDZO KRÓTKIE KARIERY (106), GAMBIT GENIUSZA (108), POTĘGA MEDIÓW (109), ISTOTNY DYSONANS (111), DEMONY KUSEGO (112)
  • 2014 – LEKARZE Serial TV (Leszek Grabski, mąż Anety)
    DAJĘ CI TO CO NAJLEPSZE (46), UKRYTE MOTYWY (47)
  • 2014 – OJCIEC MATEUSZ Serial TV (Olgierd Rowecki)
    POKER (144)
  • 2014 – RANCZO Serial TV (farmaceuta Ryszard Polakowski)
    NOWATORSKA TERAPIA (97), ZBRODNIA TO NIESŁYCHANA, PANI ZABIJA PANA (98), LOS POGORZELCA (99), W BLASKU FLESZY (100), WIELKIE OTWARCIE (104)
  • 2013 – RANCZO Serial TV (farmaceuta Ryszard Polakowski),
  • 2012 – HOTEL 52 Serial TV (Mikołaj Danisz, ojciec Łukasza),
  • 2012PRAWO AGATY Serial TV (Władysław, wuj Jacka),
  • 2012 – RANCZO Serial TV (farmaceuta Ryszard Polakowski),
  • 2011 – RANCZO Serial TV (farmaceuta Ryszard Polakowski),
  • 2011 – SIŁA WYŻSZA Serial TV (ojciec Jerzy),
  • 2010 – APETYT NA ŻYCIE Serial TV (Zbigniew, ojciec Lidii),
  • 2010 – KONTRYM Spektakl telewizyjny (Bolesław Bierut),
  • 2010 – SZTUKA BEZ TYTUŁU Spektakl telewizyjny (Głagoliew),
  • 2010USTA USTA Serial TV (taksówkarz),
  • 2009 – HUŚTAWKA Film (ojciec Anny),
  • 2009 – KRÓLEWNA Etiuda szkolna,
  • 2009 – OJCIEC MATEUSZ Serial TV (profesor Bogusław Mandaryński),
  • 2008 – CZAS HONORU Serial TV (M. Rogalski),
  • 2008 – DZIEŃ PO JUTRZE Etiuda szkolna,
  • 2008 – ECHO Etiuda szkolna (ojciec Arka),
  • 2008KRYMINALNI Serial TV (Sebastian Tulewicz, mąż Eweliny),
  • 2008 – O PRAWO GŁOSU Spektakl telewizyjny (Bolesław Bierut),
  • 2008 – TERAZ ALBO NIGDY! Serial TV (Edmund Winiarski, ojciec Michała),
  • 2008 – WW II. BEHIND CLOSED DOORS. STALIN, THE NAZIS AND THE WEST Serial TV
  • 2007 – DWIE STRONY MEDALU Serial TV (Piotr Korytkowski, redaktor “Wiadomości”),
  • 2007 – EKIPA Serial TV (minister zdrowia),
  • 2007 – HELA W OPAŁACH Serial TV (doktor Jerzy Musiał, psycholog dziecięcy),
  • 2007 – KATYŃ, Film (Major przesłuchujący Agnieszkę)
  • 2007 – DWIE STRONY MEDALU – ODC. 1, Serial TV (Korytkowski)
  • 2007 – ŚWIAT WEDŁUG KIEPSKICH – ODC. 263, Serial TV (Minister)
  • 2007 – PRAWO MIASTA – ODC. 1/2, 4, 6-9, 11, 14/15, Serial TV (Wiktor)
  • 2007 – HELA W OPAŁACH – ODC. 17, Serial TV (Doktor Jerzy Musiał, psycholog dziecięcy)
  • 2007 – EKIPA – ODC. 8, 10, 12, Serial TV (Minister zdrowia)
  • 2007 – OSKARŻENI. ŚMIERĆ SIERŻANTA KAROSA, Teatr TV (Ks. Lucjan Rutkowski)
  • 2006 – PLEBANIA – ODC. 667, 669, Serial TV (Ryszard Wiśniak, syn Leona)
  • 2006 – OFICEROWIE – ODC. 1, 7, 13, Serial TV (Jerzy Bogdanowicz, przyrodni brat Kalińskiego)
  • 2006 – NA DOBRE I NA ZŁE – ODC. 270, Serial TV (Pan Damian)
  • 2006 – MROK – ODC. 8, Serial TV (Notariusz, mąż Hani)
  • 2006 – DYLEMATU 5, Serial TV (Koliński)
  • 2006 – OKAZJA – ODC. 2, 4, Serial TV (Dzielnicowy)
  • 2006 – DWIE STRONY MEDALU, Serial TV (Piotr Korytkowski, redaktor ‘Wiadomości’)
  • 2006 – SŁOWO HONORU, Teatr TV (Płk Jan Rzepecki – ‘Prezes’, Szef Oddziału VI Komendy Głównej AK, Komendant Delegatury Sił Zbrojnych na Kraj, Prezes I Z)
  • 2006 – KOMU WIERZYCIE? (J. DJORDJEVIĆ), Teatr TV ()
  • 2005 – PENSJONAT ‘POD RÓŻĄ’ – ODC. 26, Serial TV (Edward Kuźmiuk, ojciec Rafała)
  • 2005 – PLEBANIA – ODC. 596-598, 600/601, 615-618, 623, 630, Serial TV (Ryszard Wiśniak, syn Leona)
  • 2005 – MAGDA M. – ODC. 6-8, Serial TV (Molenda)
  • 2004 – SUBLOKATORZY – ODC. 2, Serial TV (Mężczyzna z Komisji Kontroli Biur Poselskich)
  • 2004 – STACYJKA – BALLADA W 13 OBRAZACH, Serial TV (Ziemowit Szulc, mąż Andy, burmistrz Rogoży)
  • 2004 – OFICER, Serial TV ()
  • 2004 – FALA ZBRODNI – ODC. 15, Serial TV (Negocjator Paweł Iwański)
  • 2004 – WNIEBOWSTĄPIENIE (T. KONWICKI), Teatr TV (Kaszub)
  • 2004 – GEZA-DZIECIAK (J. HAY), Teatr TV (Bela Krekacs)
  • 2003 – NA WSPÓLNEJ, Serial TV (Patryk Michalski)
  • 2002 – SZKOŁA OBMOWY (W. BOGUSŁAWSKI), Teatr TV (Recepta)
  • 2002 – GWIAZDY I LOS CZŁOWIEKA (M. PISUK), Teatr TV (Mołotow)
  • 2002 – M JAK MIŁOŚĆ – ODC. 98, Serial TV (Psychiatra, lekarz Gałązkowej)
  • 2002 – BUŁA I SPÓŁA – ODC. 31, Serial TV (Leon, współlokator ‘Buły’)
  • 2002 – BAR ŚWIAT (B. HRABAL), Teatr TV (Poczciarz)
  • 2001 – KRÓLOWA I SZEKSPIR (E. VILAR), Teatr TV (William Szekspir)
  • 2001 – BUŁA I SPÓŁA – ODC. 2-4, 8, 17-18, Serial TV (Leon, współlokator ‘Buły’)
  • 2001 – PRZEPROWADZKI – ODC. 9, Serial TV (Ignacy Żychniewicz, ojciec Róży)
  • 2001 – MARSZAŁEK PIŁSUDSKI – ODC. 5, Serial TV (Ksiądz Stanisław Adamski, przewodniczący delegacji Poznania u Piłsudskiego)
  • 2001 – GRACZYKOWIE – ODC. 51, 56-57, Serial TV ()
  • 2000 – PRZEPROWADZKI – ODC. 2-5, Serial TV (Ignacy Żychniewicz, ojciec Róży)
  • 2000 – URODZINY MISTRZA (Z. KSIĄŻEK), Teatr TV (Mąż)
  • 2000 – SANDRA K. (M. GRETKOWSKA), Teatr TV (Ojciec Pana Młodego)
  • 2000 – M JAK MIŁOŚĆ – ODC. 39, 44, 47, Serial TV (Psychiatra, lekarz Gałązkowej)
  • 2000 – STREFA CISZY, Film (Komisarz)
  • 1999 – ZŁOTOPOLSCY – ODC. 170, 180, 188, 193, Serial TV (Gustaw ‘Smakosz’)
  • 1999 – RODZINA ZASTĘPCZA – ODC. 16, Serial TV (Kowalski)
  • 1999 – POLICJANCI – ODC. 3, Serial TV (Starz, ojciec zabitej Oli)
  • 1999 – OPERACJA ‘KOZA’, Film (Docent Szeski)
  • 1999 – NA DOBRE I NA ZŁE – ODC. 10, Serial TV (Grzegorz Listkiewicz, ojciec Doroty)
  • 1999 – SWOJA (B. WINKLOWA), Teatr TV (Tata)
  • 1999 – SPÓR (P. DE MARIVAUX), Teatr TV (Mesrou)
  • 1999 – PODRÓŻ DO MOSKWY (J. S. STAWIŃSKI), Teatr TV (Stanisław Mikołajczyk)
  • 1999 – HISTORIA (W. GOMBROWICZ), Teatr TV (Minister wojny)
  • 1999 – DWUSTU SŁUŻĄCYCH I ŚNIEG (I. MURDOCH), Teatr TV (Peter Jack)
  • 1998 – MATKI, ŻONY I KOCHANKI – SERIA II, Serial TV (Cezary Sieja, mąż Wiktorii (B)*)
  • 1998 – RAZEM (J. MISIUK), Teatr TV (Kierowca)
  • 1998 – CESARSKI SZALENIEC (J. KROSS), Teatr TV (Profesor Bruininck)
  • 1998 – CESARSKA MIŁOŚĆ (L. WOSIEWICZ), Teatr TV (Czogłokow)
  • 1998 – KLAN, Serial TV (Przedstawiciel firmy ‘Pollen’, klienta Agencji reklamowej ‘JBD’)
  • 1997 – TAEKWONDO, Film (Właściciel mieszkania)
  • 1997 – KRONIKI DOMOWE, Film (Kontroler)
  • 1997 – CZAS ZDRADY, Film TV (Matteo)
  • 1997 – WIELKI CZŁOWIEK DO MAŁYCH INTERESÓW (A. FREDRO), Teatr TV (Pan Antoni)
  • 1997 – PIĘKNO (P. BEDNARSKI), Teatr TV (Kostrow)
  • 1997 – LEGENDA O ŚW. ANTONIM PUSTELNIKU (K. ZALESKI), Teatr TV (Ojciec)
  • 1997 – KOMEDIA AMERYKAŃSKA (A. NOWACZYŃSKI), Teatr TV (Walenty)
  • 1997 – HERNANI (V. HUGO), Teatr TV (Sprzysiężony)
  • 1997 – GRY PRZEDMAŁŻEŃSKIE (F. S. FITZGERALD), Teatr TV (John)
  • 1997 – DZIADY (A. MICKIEWICZ), Teatr TV ()
  • 1997 – 33 OMDLENIA (A. CZECHOW), Teatr TV ()
  • 1996 – SŁODKO GORZKI, Film (Inspektor)
  • 1996 – ODWIEDŹ MNIE WE ŚNIE, Film (Właściciel baru w niebie)
  • 1996 – ŚCIEŻKI CHWAŁY (H. COBB), Teatr TV (Szeregowiec Langlois)
  • 1996 – KOCIOKWIK (J. NIEMCZUK), Teatr TV (Sławomir vel Johann Kot)
  • 1996 – IWANOW (A. CZECHOW), Teatr TV (Kosych)
  • 1996 – FILOMENA MARTUANO (E. DE FILIPPO), Teatr TV (Alfredo)
  • 1996 – CHŁOPCY Z PLACU BRONI (F. MOLNAR) – CZĘŚĆ I I II , Teatr TV (Klient)
  • 1996 – CEZAR I POMPEJUSZ ( H. DE MONTHERLANT), Teatr TV (Aciliusz)
  • 1995 – SUKCES… – ODC. 4, Serial TV (Dyrektor z URM-u zajmujący się importem alkoholu)
  • 1995 – MATKI, ŻONY I KOCHANKI – SERIA I, Serial TV (Cezary (B)*)
  • 1995 – CAR MIKOŁAJ (T. SŁOBODZIANEK), Teatr TV (Bonifaciuk)
  • 1994 – POLSKA ŚMIERĆ, Film TV (Stefan Zych)
  • 1994 – PROROK ILIA (T. SŁOBODZIANEK), Teatr TV (Trzeci)
  • 1994 – KORDIAN (J. SŁOWACKI), Teatr TV (Kuruta)
  • 1994 – INTRUZ (Ł. WYLĘŻAŁEK), Teatr TV (Zadora)
  • 1994 – DOM OTWARTY (M. BAŁUCKI), Teatr TV (Bagatelka)
  • 1994 – ANIELKA – CZĘŚĆ II (B. PRUS), Teatr TV (Zając)
  • 1993 – ZJAZD RODZINNY (T. S. ELIOT), Teatr TV (Winchell)
  • 1993 – NIEDALEKO KÖNIGSALLEE (S. BIENIASZ), Teatr TV (Jerke)
  • 1992 – ZWOLNIENI Z ŻYCIA, Film (Kumpel)
  • 1992 – ZAPROSZENIE NA EGZEKUCJĘ (V. NABOKOV), Teatr TV (Monsieur Pierre)
  • 1992 – SĄD NAD BRZOZOWSKIM (G. KRÓLIKIEWICZ), Teatr TV (Klient)
  • 1992 – POLITYKA (W. PERZYŃSKI), Teatr TV ()
  • 1992 – OGIEŃ NA WICHRZE (K. BERWIŃSKA), Teatr TV (Krytyk III)
  • 1992 – OBYWATEL PEKOSIEWICZ (T. SŁOBODZIANEK), Teatr TV (Biskup Michałek)
  • 1992 – BLITWO, OJCZYZNO MOJA (M. KRLEŻA), Teatr TV (Baltruszajtis)
  • 1991 – TRANS-ATLANTYK (W. GOMBROWICZ), Teatr TV (Józef)
  • 1991 – SPÓJRZCIE, KTO DO NAS ZAWITAŁ (W. ARRO), Teatr TV (Ordyncew)
  • 1991 – KTO TU WPUŚCIŁ DZIENNIKARZY (M. MILLER), Teatr TV ()
  • 1990 – POSKROMIENIE ZŁOŚNICY (W. SHAKESPEARE), Teatr TV (Grumio)
  • 1990 – GARBUS (S. MOŻEK), Teatr TV (Onek)
  • 1990 – CZŁOWIEK Z BUDKI SUFLERA (T. RITTNER), Teatr TV (Sekretarz)
  • 1990 – DZIEWCZYNA Z MAZUR, Serial TV (Redaktor naczelny ‘Sygnałów’, przyjaciel Grycza)
  • 1989 – WESELE (E. CANETTI), Teatr TV (Thut)
  • 1989 – ANATOL (A. SCHNITZLER), Teatr TV (Baron Diebl)
  • 1989 – KANCLERZ – ODC. 5, Serial TV (Karczmarz)
  • 1988 – JENIEC EUROPY, Film (Lokaj)
  • 1987 – NOWY YORK – CZWARTA RANO, Film (Strażak)
  • 1987 – KINGSAJZ, Film (Gil)
  • 1987 – KLUB (D. WILLIAMSON), Teatr TV (Danny Rowe)
  • 1987 – BEZ GRZECHU, Film (Zastawny, lokator w mieszkaniu Jezierskich)
  • 1985 – OKRUCHY WOJNY, Film (Kryniak)
  • 1985 – TATE, Film TV (Ambrosionek, kradnący drzewo w lesie)
  • 1983 – TAJEMNICA STAREGO OGRODU, Film (Porucznik Jaksa)
  • 1981 – HAMADRIA, Film TV ()
  • 1981 – KRÓTKI DZIEŃ PRACY, Film TV (Robotnik pod budynkiem KW)
  • 1978 – WESELA NIE BĘDZIE, Film (Józek, kolega Wojtka ze wsi)