Wiek
73
Wzrost
174
Kolor oczu
zielone
Kolor włosów
blond
Szkoła
Akademia Teatralna im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie

  • 2014 – OJCIEC MATEUSZ Serial TV (Franciszek Korynt) (144)
  • 2012 – ANNA GERMAN Serial TV (doktor Jabłoński),
  • 2011 – LINIA ŻYCIA Serial TV (mecenas Lindner),
  • 2011M JAK MIŁOŚĆ Serial TV (sąsiad),
  • 2011NA DOBRE I NA ZŁE Serial TV (Marek Terlecki),
  • 2008 KRYMINALNI Serial TV (dyrektor liceum),
  • 2008 – PREZENT DLA TOWARZYSZA EDWARDA G. Spektakl telewizyjny (Towarzysz B.),
  • 2007 – AFERA MIĘSNA Spektakl telewizyjny  (Władysław Walendziuk),
  • 2007DWIE STRONY MEDALU Serial TV (Kałużniak, ojciec Heńka),
  • 2007 PRAWO MIASTA Serial TV (lekarz),
  • 2006 – FALA ZBRODNI – ODC. 51, Serial TV (Doktor Konrad Pujka)
  • 2006 – NA WSPÓLNEJ, Serial TV (Profesor Kondracki)
  • 2005 – SKAZANY NA BLUESA, Film (Lekarz)
  • 2005 – POSKROMIENIE ZŁOŚNICY (W. SHAKESPEARE), Teatr TV (Vincencjo)
  • 2004 – GLINA – ODC. 9/10, Serial TV (Archiwista Nowak)
  • 2004 – DZIUPLA CEZARA – ODC. 12, Serial TV (Kwiatniak, pracownik pralni ‘Czyścioszek’)
  • 2004 – PENSJONAT ‘POD RÓŻĄ’ – ODC. 1-4, 6, Serial TV (Dyrektor banku, szef Iwy)
  • 2004 – PAMIĘTNIK Z POWSTANIA WARSZAWSKIEGO (M. BIAŁOSZEWSKI), Teatr TV (Ksiądz)
  • 2003 – WARSZAWA, Film (Nieśmiały)
  • 2003 – POGODA NA JUTRO, Film (Lekarz w izbie wytrzeźwień)
  • 2003 – M JAK MIŁOŚĆ – ODC. 139, Serial TV (Głowacki, mieszkaniec Grabiny)
  • 2003 – LOKATORZY – ODC. 169, Serial TV (Albin Radzik, prezes Towarzystwa Moralnego Niepokoju)
  • 2003 – PRZEDWIOŚNIE – ODC. 3, 6, Serial TV (Działacz PSL, poseł)
  • 2002 – PLEBANIA – ODC. 252, Serial TV (Pacjent bez nogi rozmawiający z Tośkiem na szpitalnym korytarzu)
  • 2002 – NA DOBRE I NA ZŁE – ODC. 125, Serial TV (Ambroziak, dyrektor techniczny szpitala)
  • 2002 – M JAK MIŁOŚĆ – ODC. 85, 101, 104, Serial TV (Głowacki, mieszkaniec Grabiny)
  • 2002 – MIODOWE LATA – ODC. 70, Serial TV (Kelner Henio)
  • 2001 – PRZEDWIOŚNIE, Film (Działacz PSL, poseł)
  • 2001 – MARZENIA DO SPEŁNIENIA, Serial TV (Lekarz leczący Małgosię Pałucką)
  • 2001 – DOTKNIĘCIA (W. MYŚLIWSKI), Teatr TV (Rada Zakładowa)
  • 2000 – MIASTECZKO, Serial TV (Kazik, komendant Posterunku Policji w Zagórzynie)
  • 2000 – 13 POSTERUNEK 2 – ODC. 28, Serial TV (Sędzia)
  • 1999 – MIODOWE LATA – ODC. 33, Serial TV (Henio)
  • 1999 – DŁUG, Film (Dyrektor departamentu)
  • 1999 – CZUŁOŚĆ I KŁAMSTWA, Serial TV (Lekarz psychiatra)
  • 1998 – W POSZUKIWANIU ZGUBIONEGO BUTA (W. MYŚLIWSKI), Teatr TV (Mężczyzna przy płocie)
  • 1997 – KLAN, Serial TV (Ksiądz w biurze misyjnym)
  • 1997 – DOM – SERIA III, ODC. 18, Serial TV ()
  • 1997 – MUSISZ ŻYĆ, Film (Szef ośrodka dla narkomanów)
  • 1997 – LEGENDA O ŚW. MIKOŁAJU (K. ZALESKI), Teatr TV (Ojciec trzech sióstr)
  • 1996 – WEZWANIE, Film TV (Janusz Makowski)
  • 1996 – AGNIESZKA SKRAWEK NIEBA (N. GAŁCZYŃSKA), Teatr TV (Śpiący)
  • 1995 – SUKCES…, Serial TV (Dyrektor Petrochemii)
  • 1994 – CZERWONE PANTOFELKI (H.C. ANDERSEN), Teatr TV (Burmistrz)
  • 1994 – OGRODNIK I JEGO CHLEBODAWCY (H. CH. ANDERSEN), Teatr TV (Carsten)
  • 1994 – UCIEKŁA MI PRZEPIÓRECZKA (S. ŻEROMSKI), Teatr TV (Bukański)
  • 1993 – 40-LATEK. 20 LAT PÓŹNIEJ, Serial TV (Filozof)
  • 1993 – BANK NIE Z TEJ ZIEMI, Serial TV (Duch ojca Wojtka)
  • 1993 – CZŁOWIEK Z…, Film (Internowany)
  • 1993 – FRIEDEMANN PUNTIGAM ALBO SZTUKA ZAPOMINANIA (G. SZYSZKOWITZ), Teatr TV (Kapitan Szokoll)
  • 1992 – WSZYSTKO CO NAJWAŻNIEJSZE…, Film (Zesłaniec Winkiel)
  • 1992 – KOLACJA (J-C. BRISVILLE), Teatr TV (Jakub)
  • 1991 – KEAN (A. DUMAS/J.P. SARTRE), Teatr TV (Lord Mewill)
  • 1991 – KOLEJKA (W. SOROKIN), Teatr TV ()
  • 1991 – PSIE SERCE (M. BUŁHAKOW), Teatr TV (Dr Bormental)
  • 1989 – W LABIRYNCIE, Serial TV (Dramaturg)
  • 1989 – OPOWIEŚĆ O ‘DZIADACH’ ADAMA MICKIEWICZA. LAWA, Film ()
  • 1989 – KWARTET (M. KOMAR, T. ZYGADŁO), Teatr TV (Edek)
  • 1989 – MAŁŻEŃSTWO MARII KOWALSKIEJ (M. NUROWSKA), Teatr TV (Jerzy)
  • 1988 – DEKALOG, DWA – Z CYKLU: DEKALOG, Film TV ()
  • 1988 – OSZOŁOMIENIE, Film (Aktor-kolaborant)
  • 1988 – SPADEK, Film TV (Listonosz)
  • 1988 – AKWEN ELDORADO, Serial TV (Adwokat)
  • 1988 – DEKALOG, PIĘĆ – Z CYKLU: DEKALOG, Film TV ()
  • 1987 – KRÓTKI FILM O ZABIJANIU, Film (Dozorca)
  • 1987 – KOGEL – MOGEL, Film (Asystent na pedagogice)
  • 1987 – IWONA KSIĘŻNICZKA BURGUNDA (W. GOMBROWICZ), Teatr TV ()
  • 1986 – TULIPAN – ODC. 1, Serial TV (Szwed)
  • 1986 – CUDOWNE DZIECKO, Film (Ojciec Jacka)
  • 1986 – GŁÓD SERCA, Film TV (Jurek)
  • 1985 – SPRAWA HRABIEGO ROTTERA – Z CYKLU: TEMIDA, Cykl TV (Naczelnik Kowalik)
  • 1984 – 111 DNI LETARGU, Film TV (Funkcjonariusz więzienny)
  • 1981 – NAJDŁUŻSZA WOJNA NOWOCZESNEJ EUROPY, Serial TV (Bogumił Frankowski)
  • 1981 – JUDASZ Z KARIOTHU (K. H. ROSTWOROWSKI), Teatr TV ()
  • 1980 – PUNKT WIDZENIA – ODC. 7, Serial TV (Gość na prywatce)
  • 1980 – BELLA (G. SIMENON), Teatr TV (Averell)
  • 1980 – ŚMIERĆ KOMIWOJAŻERA (A. MILLER), Teatr TV (Bernard)
  • 1980 – IGRASZKI Z DIABŁEM (J. DRDA), Teatr TV (Diabeł)
  • 1979 – DOKTOR MUREK – ODC. 2, Serial TV (Sekretarz Junoszyca)
  • 1979 – PACIORKI JEDNEGO RÓŻAŃCA, Film (Asystent dyrektora Malczewskiego)
  • 1979 – ZŁODZIEJ (W. MYŚLIWSKI), Teatr TV (Złodziej)
  • 1979 – ZŁODZIEJ (W. MYŚLIWSKI), Teatr TV (Złodziej)
  • 1978 – OKRUCH LUSTRA, Film TV (Rehabilitant)
  • 1978 – BIAŁY MAZUR, Film (Edmund Płoski)
  • 1978 – UKŁAD KRĄŻENIA – ODC. 3, Serial TV (Kumpel żuli)
  • 1978 – ZIELONA MIŁOŚĆ, Serial TV (Młody lekarz)
  • 1978 – 07 ZGŁOŚ SIĘ – ODC. 5, Serial TV (Oficer dyżurny)
  • 1978 – TRAGEDIA OPTYMISTYCZNA (W. WISZNIEWSKI), Teatr TV (Wajnonen)
  • 1978 – NOC LISTOPADOWA (S. WYSPIAŃSKI), Teatr TV (Goszczyński)
  • 1977 – FORTEPIAN (J. SZANIAWSKI), Teatr TV (Uczeń)
  • 1977 – LEKCJA NIEMIECKIEGO (S. LENZ), Teatr TV ()
  • 1975 – W TE DNI PRZEDWIOSENNE, Film (Plutonowy)
  • 1975 – ZNIKĄD DONIKĄD, Film (Wojtek Byra)
  • 1974 – PRZED ZACHODEM SŁOŃCA (G. HAUPTMANN), Teatr TV (Eger)
  • 1974 – BUNT NA U.S.S. CAINE (H. WOUK), Teatr TV (Woźny)
  • 1974 – TOPORNY (J. KAWALEC), Teatr TV (Przewodniczący)