Wiek
53
Wzrost
171
Kolor oczu
zielone
Kolor włosów
blond
Szkoła
Akademia Teatralna im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie

  • 2015 – PROJEKT UCZELNIANY Etiuda szkolna
  • 2013 – OJCIEC MATEUSZ Serial TV (Ewa Banach),
  • 2012 – BIG LOVE, Film
  • 2008 – NA KOCIĄ ŁAPĘ, Serial TV (Marta Puchalska)
  • 2007 – CODZIENNA 2 M. 3, Serial TV (Lilka Gawlik, żona Piotra)
  • 2007 – REGINA, Serial TV (Grażyna Boruta, żona Wiktora)
  • 2006 – U FRYZJERA – Serial TV (Elżbieta)
  • 2006 – M JAK MIŁOŚĆ – Serial TV (Karolina, szefowa Kamila)
  • 2006 – KRYMINALNI – ODC. 54, Serial TV (Karolina, szefowa Kamila)
  • 2006 – CODZIENNA 2 M. 3, Serial TV (Lilka Gawlik, żona Piotra (B)*)
  • 2005 – RAJUSTOPY, Film (Dorota)
  • 2005 – M JAK MIŁOŚĆ – ODC. 366, 381, Serial TV (Karolina, szefowa Kamila)
  • 2005 – CZEGO SIĘ BOJĄ FACECI, CZYLI SEKS W MNIEJSZYM MIEŚCIE – SERIA 3,, Serial TV (Doris)
  • 2005 – CODZIENNA 2 M. 3, Serial TV (Lilka Gawlik, żona Piotra)
  • 2005 – NA DOBRE I NA ZŁE – ODC. 184, Serial TV (Weronika, przyjaciółka Zosi z czasów licealnych)
  • 2004 – CZEGO SIĘ BOJĄ FACECI, CZYLI SEKS W MNIEJSZYM MIEŚCIE – SERIA 2, ODC. 13, Serial TV (Doris)
  • 2004 – ZŁOTOPOLSCY, Serial TV (Aneta Czysta)
  • 2003 – ZŁOTOPOLSCY – ODC. 485, 491, 503, Serial TV (Aneta Czysta)
  • 2003 – BEMOL – Z CYKLU ‘PSIE SERCE’, Cykl TV (Magda)
  • 2003 – MIODOWE LATA – ODC. 114, Serial TV (Dziennikarka Sandra)
  • 2003 – SALA 108 (G. AUBERT), Teatr TV (Janine (B)*)
  • 2002 – ZŁOTOPOLSCY – Serial TV (Aneta Czysta)
  • 2002 – GRA MIŁOŚCI I PRZYPADKU (P. MARIVAUX), Teatr TV (Sylwia (B)*)
  • 2001 – KAMELEON, Film (‘Blondi’, kobieta i sekretarka ‘Prezesa’)
  • 2001 – KOCHAM KLARĘ, Serial TV (Klara Zalapska (A)*)
  • 2001 – GARDEROBA DAMSKA – ODC. 9, Serial TV (Gośka, gwiazda filmowa)
  • 2001 – ZŁOTOPOLSCY –  Serial TV (Aneta Czysta)
  • 2000 – ZŁOTOPOLSCY –  Serial TV (Aneta Czysta)
  • 1999 – NAUKA O BARWACH (T. KUBIKOWSKI ), Teatr TV (Otylia)
  • 1999 – ŁUKASZ (K. SIESICKA), Teatr TV (Żona Rufusa)
  • 1998 – DOM – SERIA III, Serial TV (Gosia)
  • 1998 – ŻONA PRZYCHODZI NOCĄ, Film
  • 1997 – UCZONE BIAŁOGŁOWY (MOLIER), Teatr TV (Henryka)
  • 1997 – CIOTKA KAROLA (T. BRANDON), Teatr TV (Emmy)
  • 1997 – O ZWIERZĘTACH TO I OWO (B. HERTZ), Teatr TV (Mucha)
  • 1996 – DOM – SERIA II, Serial TV (Gosia)
  • 1996 – FILOMENA MARTUANO (E. DE FILIPPO), Teatr TV (Diana)
  • 1995 – CIEMNO (M. RĘBACZ), Teatr TV (Karolina)
  • 1995 – ŚWIERSZCZ ZA KOMINEM (K. DICKENS), Teatr TV (Mary Peerybingle)
  • 1995 – DON CARLOS (F. SCHILLER), Teatr TV (Królowa Elżbieta)
  • 1995 – LISTY, Program TV
  • 1995 – SUKCES…, Serial TV (Tekla)
  • 1995 – ZA CO?, Film (Albina)
  • 1994 – ZESPÓŁ ADWOKACKI – SERIA II, ODC. 7-12, Serial TV (Agata)
  • 1994 – BEZPRUDERYJNA PARA (R. M. GROŃSKI), Teatr TV (Mała)
  • 1994 – SIEDEM PIĘTER , Teatr TV (Pielęgniarka)
  • 1994 – DOM OTWARTY (M. BAŁUCKI), Teatr TV (Ciuciumkiewiczówna)
  • 1994 – DOŻYWOCIE (A. FREDRO), Teatr TV (Rózia)
  • 1994 – SIEDEM PIĘTER (D. BUZZATTI), Teatr TV (Pielęgniarka z I piętra)
  • 1994 – WARSZAWIANKA (S. WYSPIAŃSKI), Teatr TV (Anna)
  • 1993 – ZESPÓŁ ADWOKACKI – SERIA I, ODC. 3-6, Serial TV (Agata (B)*)
  • 1993 – ŚLICZNA DZIEWCZYNA, Film TV ( (A)*)
  • 1993 – GOODBYE ROCKEFELLER , Film (Izabella)
  • 1993 – 40-LATEK. 20 LAT PÓŹNIEJ – ODC. 2, Serial TV ()
  • 1993 – OCZY NIEBIESKIE, Film (Ania)
  • 1993 – SKUTKI NOSZENIA KAPELUSZA W MAJU, Film TV ()
  • 1993 – XVII OGÓLNOPOLSKIE KONFRONTACJE TEATRALNE – KLASYKA POLSKA, Nagroda dla młodej aktorki (rola Amelii w Mazepie)
  • 1993 – LATO (T. RITTNER), Teatr TV (Ernestyna)
  • 1993 – MAZEPA (J. SŁOWACKI), Teatr TV (Wojewodzina)
  • 1993 – MEIN KAMPF (G. TABORI), Teatr TV (Gretchen)
  • 1993 – NIEDALEKO KÖNIGSALLEE (S. BIENIASZ), Teatr TV (Patrycja)
  • 1993 – STAŚ (J. JAROCKI), Teatr TV (Pani S.)
  • 1993 – KOLĘDA WIGILIJNA (K. DICKENS), Teatr TV (Belle)
  • 1992 – KAWALERSKIE ŻYCIE NA OBCZYŹNIE, Film (Agata)
  • 1992 – ŻEGNAJ ROCKEFELLER – ODC. 6-10, 12, 13, Serial TV (Izabella)
  • 1992 – KIEDY ROZUM ŚPI, Film ()
  • 1992 – X OGÓLNOPOLSKI PRZEGLĄD SPEKTAKLI DYPLOMOWYCH SZKÓŁ TEATRALNYCH W ŁODZI, Nagroda aktorska ()
  • 1992 – PELIKAN (A. STRINDBERG), Teatr TV (Córka)
  • 1992 – SKRZYWDZENI I PONIŻENI (F. DOSTOJEWSKI), Teatr TV (Katia)
  • 1991 – ROZMOWY KONTROLOWANE, Film (Agnieszka)
  • 1991 – V.I.P., Film (Agnieszka)
  • 1991 – FERDYDURKE, Film (Służąca)
  • 1991 – BELTENEBROS, Film ()
  • 1990 – PAS DE DEUX, Film TV (Nathalie)
  • 1988 – SCHODAMI W GÓRĘ, SCHODAMI W DÓŁ, Film (Lusia Drukowska)
  • 1988 – KOLORY KOCHANIA, Film (Hanka Suchajówna)
  • 1986 – ŻYCIE WEWNĘTRZNE, Film (Dziewczyna z psem)
  • 1985 – PRZEKLĘTE OKO PROROKA CZYLI HANUSZ BYSTRY I JEGO PRZYGODY – ODC. 5, Serial TV (Marianeczka)
  • 1985 – KRONIKA WYPADKÓW MIŁOSNYCH, Film (Koleżanka Aliny – Zuza)
  • 1985 – ŻURAW I CZAPLA, Serial TV (Magda)