Wiek
67
Wzrost
174
Kolor oczu
niebieskie
Kolor włosów
blond

niemiecki
francuski
rosyjski
japoński
łaciński
ukraiński
szwedzki
norweski
słowacki
czeski
Język migowy

  • 2015 2016 – SINGIELKA Serial TV (lump; odcinki: 2)
  • 2015 – POWIEDZ TAK! Serial TV (ksiądz prowadzący ceremonię ślubu) (13)
  • 2015 – PRAWO AGATY Serial TV (adwokat Stępnia) (87)
  • 2014 – NA SYGNALE Serial TV (Mietek) HALLOWEEN (35)
  • 2014 – PRAWO AGATY Serial TV (adwokat Piątka) (58)
  • 2013 – KOMISARZ ALEX Serial TV (Dragan) ZNAK SZATANA (46)
  • 2013 – PRAWO AGATY Serial TV (mecenas Natalii) (51)
  • 2012 – HANS KLOSS. STAWKA WIĘKSZA NIŻ ŚMIERĆ Film (doktor Krause, ojciec Elsy),
  • 2012 – IXJANA Film (literat),
  • 2012 – M JAK MIŁOŚĆ Serial TV (Bronisław Jakubczyk, ojciec Uli),
  • 2012 – PRAWO AGATY Serial TV (adwokat żony Bogusławskiego),
  • 2011 – GDZIE JESTEŚ Etiuda szkolna (mistrz),
  • 2011 – M JAK MIŁOŚĆ Serial TV (Jakubczyk, ojciec Uli),
  • 2011 – UKŁAD WARSZAWSKI Serial TV (ordynator),
  • 2010 – 1920. WOJNA I MIŁOŚĆ Serial TV (tajniak),
  • 2010 – DANCING FOR YOU Film  (Jakub),
  • 2010 – JOANNA Film
  • 2010 – OJCIEC MATEUSZ Serial TV (Koman, pracownik fabryki w Ćmielowie),
  • 2009 – CZAS HONORU, Serial TV (SS-man)
  • 2009 – PIKSELE, Film (Redaktor nacvzelny gazety)
  • 2009 – M JAK MIŁOŚĆ, ODC. 625, 655, Serial TV (Ojciec Uli)
  • 2007 – NADZIEJA, Film (Strażnik więzienny)
  • 2007 – FACECI DO WZIĘCIA – ODC. 28, Serial TV (Sędzia)
  • 2007 – DWIE STRONY MEDALU – ODC. 81, Serial TV (Rościsław Witz, znajomy Rybickiego)
  • 2007 – BARWY SZCZĘŚCIA – ODC. 3, Serial TV (Majster w domu Kasi)
  • 2007 – SPRAWA EMILA B. (M. IMIELSKA), Teatr TV ()
  • 2007 – OSKARŻENI. ŚMIERĆ SIERŻANTA KAROSA, Teatr TV ()
  • 2006 – KRYMINALNI – ODC. 57, Serial TV (Mecenas Bilski, adwokat ‘Rotgera’)
  • 2005 – BEETHOVEN – EPISODE 1: THE REBEL, Serial TV (Johann’s friend)
  • 2004 – M JAK MIŁOŚĆ – ODC. 286, Serial TV (Ślusarz)
  • 2004 – M JAK MIŁOŚĆ – ODC. 215, Serial TV (Portier)
  • 2004 – KRYMINALNI – ODC. 9, Serial TV (Wywiadowca)
  • 2004 – DZIUPLA CEZARA – ODC. 8, Serial TV (Klient bistra)
  • 2004 – PAMIĘTNIK Z POWSTANIA WARSZAWSKIEGO (M. BIAŁOSZEWSKI), Teatr TV ()
  • 2004 – CYJANEK O PIĄTEJ (P. KOHOUT), Teatr TV (Mężczyzna w oknie)
  • 2003 – KASIA I TOMEK – SERIA III, ODC. 5, Serial TV (Żebrak z drobnymi (tylko głos))
  • 2003 – PASOŻYT (G. TRELA, M. WRONA), Teatr TV (Gagarin)
  • 2002 – WIEDŹMIN – ODC. 12, Serial TV (Strażnik miejski)
  • 2002 – SAMO ŻYCIE, Serial TV (Michał Grzybowski, nauczyciel chemii )
  • 2002 – KASIA I TOMEK – SERIA I, ODC. 23, Serial TV (Znajomy Stefana (tylko głos))
  • 2002 – POWIEDZ TO, GABI, Film (Tenisista)
  • 2001 – AVALON, Film (Murphy II)
  • 2001 – MARSZAŁEK PIŁSUDSKI – ODC. 4, Serial TV (Delegat Rady Żołnierskiej)
  • 2001 – NA DOBRE I NA ZŁE – ODC. 54, Serial TV (Jan Kalinowski, urzędnik Ministerstwa Zdrowia)
  • 2000 – KLASA NA OBCASACH, Serial TV (Artur)
  • 2000 – WYROK NA FRANCISZKA KŁOSA, Film TV (Bileter)
  • 2000 – NA DOBRE I NA ZŁE – ODC. 52, Serial TV (Urzędnik)
  • 1999 – PAN TADEUSZ, Film (Domownik Sędziego)
  • 1999 – WROTA EUROPY, Film (Żyd z Chederu)
  • 1999 – DON KICHOT (M. BUŁHAKOW), Teatr TV ()
  • 1999 – MŁODOŚĆ BEZ MŁODOŚCI (M. ELIADE), Teatr TV (Świadek)
  • 1999 – 13 POSTERUNEK 2 – ODC. 15, Serial TV (Pielęgniarz)
  • 1999 – WSZYSTKIE PIENIĄDZE ŚWIATA, Film (Żandarm)
  • 1999 – PIERWSZY MILION, Serial TV ()
  • 1998 – WOJENNA NARZECZONA, Serial TV (Oficer niemiecki)
  • 1998 – CHŁOPCY Z MIELCZARSKIEGO, Film (Właściciel lombardu)
  • 1998 – KSIĄDZ MAREK (J. SŁOWACKI), Teatr TV (Żołnierz)
  • 1998 – Z PIANKĄ CZY BEZ – ODC. 4, Serial TV ()
  • 1998 – KLASA NA OBCASACH, Serial TV (Artur)
  • 1998 – MROCZNE ZAUŁKI NA KĘPIE KIMBALLA (J. AIKEN), Teatr TV ()
  • 1997 – BOŻA PODSZEWKA, Serial TV (Rosjanin)
  • 1997 – DOM – SERIA II, ODC. 20, Serial TV ()
  • 1997 – HONOR DLA NIEZAAWANSOWANYCH, Film TV (Aktor Dorożyński)
  • 1997 – HERNANI (V. HUGO), Teatr TV (Ricardo)
  • 1997 – DECYZJA NALEŻY DO CIEBIE, Cykl TV (Ojciec)
  • 1997 – KLAN, Serial TV (Klient agencji towarzyskiej ‘Desdemona’)
  • 1996 – ŚCIEŻKI CHWAŁY (H. COBB), Teatr TV (Porucznik Arnoud)
  • 1996 – ZŁOTY GARNIEC (E.T.A. HOFFMANN), Teatr TV (Mayordomus)
  • 1996 – CZYTADŁO (T. KONWICKI), Teatr TV (Milicjant)
  • 1995 – EKSTRADYCJA – ODC. 1, 4, 6, Serial TV (Śledczy)
  • 1995 – HORROR W WESOŁYCH BAGNISKACH, Film (Żołnierz)
  • 1995 – MŁODE WILKI, Film (Słomka)
  • 1995 – PESTKA, Film (Przyjaciel Józefa)
  • 1995 – SUKCES… – ODC. 6, Serial TV (Robotnik)
  • 1995 – LES MILLES, Film (Oficer Staedel)
  • 1995 – PODRÓŻ TRZECH KRÓLI (J. WIŚNIEWSKI), Teatr TV (Poparzony Agnostyk)
  • 1995 – TOMMASO DEC CAVALIERE (J. STRYJKOWSKI), Teatr TV (Celnik)
  • 1994 – ULICA KROKODYLI, Teatr TV (Wujek M.)
  • 1994 – ANIELKA (B. PRUS), Teatr TV (Walenty, lokaj pana Jana)
  • 1993 – DWA KSIĘŻYCE, Film (Staszek Wojtalik)
  • 1993 – WYNAJMĘ POKÓJ…, Film TV (Profesor)
  • 1993 – NOWE PRZYGODY ARSENA LUPINA, Serial TV (Policjant)
  • 1991 – SIÓDME PIEKŁO, Film TV (Lekarz)
  • 1991 – KUCHNIA POLSKA, Film (Tajniak)
  • 1989 – POGRANICZE W OGNIU, Serial TV (Gestapowiec)
  • 1985 – STRZAŁY O ŚWICIE – Z CYKLU: TEMIDA, Cykl TV (Reporter)
  • 1983 – MGŁA, Film (Mietek (B)*)
  • 1983 – AKADEMIA PANA KLEKSA, Film (Paź Królowej)