Wiek
70
Wzrost
178
Kolor oczu
szare
Kolor włosów
blond
Szkoła
Akademia Teatralna im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie

  • 2015 – PRAWO AGATY Serial TV (sędzia) (85)
  • 2014 – MIŁOŚĆ NA KRYMIE Spektakl telewizyjny (Francuz)
  • 2014 – PRAWO AGATY Serial TV (sędzia) (60,61)
  • 2013PRAWO AGATY Serial TV (sędzia),
  • 2012NA DOBRE I NA ZŁE Serial TV (prokurator Guzikiewicz),
  • 2011 – M JAK MIŁOŚĆ – ODC. 838, 843, Serial TV (Sędzia Janusz Kornacki)
  • 2009 – NA DOBRE I NA ZŁE – ODC. 357, 354, Serial TV (Prokurator Guzikiewicz)
  • 2008 – HAMLET STANISŁAWA WYSPIAŃSKIEGO, Teatr TV (Profesor)
  • 2008 – EGO, Film (Dyrektor szkoły)
  • 2008 – DORĘCZYCIEL – ODC. 12, Serial TV (Lekarz)
  • 2007 – PLEBANIA – ODC. 809, 815, 816, 820, 825, Serial TV (Waldemar Wójcik)
  • 2007 – JUTRO IDZIEMY DO KINA, Film TV (Dyrektor liceum)
  • 2007 – SĘDZIOWIE (S. WYSPIAŃSKI), Teatr TV (Ksiądz)
  • 2006 – PLEBANIA – ODC. 654/656, 727/728, 731/732, 735, 741, Serial TV (Waldemar Wójcik)
  • 2006 – NA DOBRE I NA ZŁE – ODC. 249-251, 257/258, 261, 264/265, 268, Serial TV (Prokurator Guzikiewicz)
  • 2006 – MROK – ODC. 4, Serial TV (Falski)
  • 2006 – WARTO KOCHAĆ, Serial TV (Henryk Lewiecki, współpracownik Horoszewicza)
  • 2005 – NA WSPÓLNEJ, Serial TV (Sekretarz redakcji ‘Prestige’)
  • 2004 – NA DOBRE I NA ZŁE – ODC. 178, Serial TV (Prokurator Guzikiewicz)
  • 2004 – PAMIĘTNIK Z POWSTANIA WARSZAWSKIEGO (M. BIAŁOSZEWSKI), Teatr TV (Zenon, ojciec Mirona)
  • 2003 – CHCESZ TO PIJ – ALICJA – DOKUMENT Z CYKLU: ‘LUDZIE WŚRÓD LUDZI’, Cykl TV ()
  • 2002 – SAMO ŻYCIE, Serial TV (Jakub Szaniawski, homoseksualista, wolontariusz, organizator ‘Salonu Akceptacji’ dla nosicieli wirusa HIV i chorych na A)
  • 2002 – SFORA – ODC. 6, Serial TV (Kurator sądowy)
  • 2002 – NA DOBRE I NA ZŁE – ODC. 101, 107, Serial TV (Prokurator Guzikiewicz)
  • 2002 – KRÓL PRZEDMIEŚCIA – ODC. 4, Serial TV (Psi psycholog)
  • 2002 – BEZ LITOŚCI, Film (Kurator sądowy)
  • 2001 – WIĘZY KRWI, Serial TV (Krawczuk, neurochirurg leczący Marysię)
  • 2001 – OPERETKA (W. GOMBROWICZ), Teatr TV (Prezes)
  • 2000 – ZBLIŻENIE (P. ŁAZARKIEWICZ), Teatr TV (Wiktor)
  • 2000 – DOM – SERIA III, ODC. 24, Serial TV (Jerzy Korn, przyjaciel i współpracownik Andrzeja Talara)
  • 1997 – DOM – SERIA II, ODC. 13, 17-18, 20, Serial TV (Jerzy Korn, przyjaciel i współpracownik Andrzeja Talara)
  • 1995 – GIGANT (H. KOWALEWSKA), Teatr TV (Paweł)
  • 1992 – WIELKA WSYPA, Film (Brat Jarka)
  • 1991 – ZWICHNIĘCIE, Film TV (Policjant)
  • 1991 – POWODZENIA, ŻOŁNIERZYKU, Serial TV (Schlegel)
  • 1990 – NAPOLÉON – MOSKWA, Serial TV (Książę Eugeniusz)
  • 1990 – KRÓTKA NOC (W. TERLECKI), Teatr TV (Grabowski)
  • 1990 – WIECZERNIK (E. BRYLL), Teatr TV (Uczeń)
  • 1989 – OSTATNI PROM, Film (Intendent)
  • 1989 – INDYK (S. MROŻEK), Teatr TV (Rudolf)
  • 1989 – ZAMEK (F. KAFKA), Teatr TV (Momus)
  • 1988 – CONRAD, Film TV ()
  • 1987 – RZEKA KŁAMSTWA – ODC. 4, 7, Serial TV (Odo)
  • 1987 – MISJA SPECJALNA, Film (Karol)
  • 1987 – DOM – SERIA I, ODC. 12, Serial TV (Jerzy Korn)
  • 1986 – ZAKAZ WJAZDU, Film TV ( (A)*)
  • 1986 – CUDZOZIEMKA, Film (Michał)
  • 1985 – HAMLET (W. SHAKESPEARE), Teatr TV (Laertes)
  • 1983 – STAN WEWNĘTRZNY, Film ()
  • 1982 – DOM – SERIA I, ODC. 8-11, Serial TV (Jerzy Korn)
  • 1982 – KARTOFLANY KRÓL (W. LANGTON), Teatr TV (Michael)
  • 1981 – DZIECINNE PYTANIA, Film (Kazik)
  • 1981 – TRYLOGIA PONOWNYCH SPOTKAŃ (B. STRAUSS), Teatr TV (Piotr)
  • 1981 – WIELKI FRYDERYK (A. NOWACZYŃSKI), Teatr TV (Tadeusz Krasicki)
  • 1980 – DOM – SERIA I, ODC. 3-4, 6, Serial TV (Jerzy Korn)
  • 1980 – ODPRAWA POSŁÓW GRECKICH (J. KOCHANOWSKI), Teatr TV (Aleksander)
  • 1980 – OKUP DLA WSZYSTKICH (J. HEN), Teatr TV (Herbert)
  • 1980 – PIERŚCIEŃ I RÓŻA (W. THACKERAY), Teatr TV ()
  • 1980 – SZCZEGÓLNA SPRAWA (T. RATTIGAN), Teatr TV (Tonny)
  • 1980 – TA NASZA MAŁA ZIEMIA (G. DZAGAROW), Teatr TV (Bałczew)
  • 1979 – ARCHIPELAG LENOIR (A. SALACROU), Teatr TV (Wilhelm Robec – Lenoir)
  • 1979 – GODZINA MYŚLI (WIER.I POEM.) (J. SŁOWACKI), Teatr TV ()
  • 1979 – ZŁODZIEJ (W. MYŚLIWSKI), Teatr TV (Michaś)
  • 1978 – ZIELONA MIŁOŚĆ – BURSZTYN (1), Serial TV ()
  • 1978 – WŚRÓD NOCNEJ CISZY, Film (Bernard Piret, przyjaciel Wiktora)
  • 1978 – FILOMENA MARTUANO (E. DE FILIPPO), Teatr TV (Umberto)
  • 1978 – TRAGEDIA OPTYMISTYCZNA (W. WISZNIEWSKI), Teatr TV (Aleksy)
  • 1978 – WARSZAWIANKA (S. WYSPIAŃSKI), Teatr TV (Młody oficer)
  • 1977 – RASZYN – 1809 ROK – Z CYKLU: POLSKIE BITWY, Cykl TV ()
  • 1977 – AKCJA POD ARSENAŁEM, Film (Tadeusz Zawadzki ‘Zośka’)
  • 1976 – CON AMORE, Film (Andrzej (A)*)
  • 1973 – PUNKT WIDZENIA, Film TV (Marcin)
  • 1972 – JEZIORO OSOBLIWOŚCI, Film (Michał)