Wiek
57
Wzrost
178
Kolor oczu
szare
Kolor włosów
blond
Szkoła
Akademia Teatralna im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie

  • 2020 – NEGOCJATOR Spektakl telewizyjny (przeor Christoph)
  • 2014-2020 – OJCIEC MATEUSZ Serial TV (ksiądz Jacek Kolanko, asystent biskupa) (136,147,149)
  • 2013 – BLONDYNKA Serial TV (wójt Durdełło) (24)
  • 2013 – BLONDYNKA Serial TV(prokurator Zbyszek) (25)
  • 2013 – OJCIEC MATEUSZ Serial TV (ksiądz Jacek Kolanko, asystent biskupa),
  • 2012 – OJCIEC MATEUSZ Serial TV (ksiądz Jacek Kolanko, asystent biskupa),
  • 2012-  PIĄTY STADION Serial TV (50-latek; odcinki: 21),
  • 2011OJCIEC MATEUSZ Serial TV (ksiądz Jacek Kolanko, asystent biskupa),
  • 2010 – OJCIEC MATEUSZ Serial TV (ksiądz Jacek, asystent biskupa),
  • 2010 – PLEBANIA Serial TV (muzyk),
  • 2010 – PLEBANIA Serial TV (ekolog),
  • 2009 – 39 I PÓŁ Serial TV (dyrektor liceum społecznego),
  • 2008 – OJCIEC MATEUSZ – ODC. 1-5, Serial TV (Ksiądz Jacek, asystent biskupa)
  • 2008 – KRYMINALNI – ODC. 91/92, Serial TV (Zdzisław Halicki, technik policyjny)
  • 2008 – 39 I PÓŁ – ODC. 11/12, Serial TV (Dyrektor liceum społecznego)
  • 2007 – SPRAWA EMILA B. (M. IMIELSKA), Teatr TV (Antosiewicz)
  • 2007 – KRYMINALNI – ODC. 71, 78, Serial TV (Zdzisław Halicki, technik policyjny)
  • 2007 – DETERMINATOR – ODC. 2-10, 12/13, Serial TV (Czesław Brodowski ‘Menago’, człowiek Boguckiego)
  • 2006 – KRYMINALNI. MISJA ŚLĄSKA, Film TV (Zdzisław Halicki, technik policyjny)
  • 2006 – KRYMINALNI – ODC. 42,46, 48, 53/54, 65, Serial TV (Zdzisław Halicki, technik policyjny)
  • 2006 – PASTORAŁKA (L. SCHILLER), Teatr TV (Kacper / Sąsiad)
  • 2006 – STATYŚCI, Film (Ksiądz Stanisław Sroka)
  • 2005 – RODZINA ZASTĘPCZA – ODC. 215, Serial TV (Scenarzysta Pyciak)
  • 2005 – NA DOBRE I NA ZŁE – ODC. 220, 228, Serial TV (Sanitariusz Grzesio)
  • 2005 – KRYMINALNI – ODC. 17, 26, 35/36, 38/39, Serial TV (Zdzisław Halicki, technik policyjny)
  • 2005 – BULIONERZY – ODC. 24, Serial TV (Henry Ostrowski, syn ‘Dziadka’)
  • 2005 – TAJNY AGENT (J.C. KORZENIOWSKI), Teatr TV (Gość)
  • 2004 – NA DOBRE I NA ZŁE – ODC. 169, 185, 187, Serial TV (Sanitariusz Grzesio)
  • 2004 – KRYMINALNI – ODC. 3, 8, 13, Serial TV (Zdzisław Halicki, technik policyjny)
  • 2003 – NA DOBRE I NA ZŁE – ODC. 142, 145, 147, 162/163, Serial TV (Sanitariusz Grzesio)
  • 2002 – NA DOBRE I NA ZŁE – ODC. 102, Serial TV (Marcin Dominik, mąż Krystyny)
  • 2002 – M JAK MIŁOŚĆ – ODC. 108, Serial TV (Bioenergoterapeuta)
  • 2001 – MARSZAŁEK PIŁSUDSKI – ODC. 8, Serial TV (Poseł Józef Chaciński)
  • 2000 – MIODOWE LATA – ODC. 42, 64, Serial TV (Psychiatra)
  • 1999 – CIAŁOPALENIE (M. BUKOWSKI), Teatr TV (Paweł)
  • 1999 – KRUGERANDY, Film (Ksiądz)
  • 1998 – CZYŚCIEC (J. KIJOWSKI), Teatr TV (Józio)
  • 1997 – NIEBEZPIECZNY ZAKRĘT (J. B. PRIESTLEY), Teatr TV (Robert Caplan)
  • 1997 – PANI IRENA (R. M. GROŃSKI), Teatr TV (Impresario)
  • 1996 – KRÓL MOMUS (T. BOGUŚ), Teatr TV (Ni-owak)
  • 1996 – ŚLUBY PANIEŃSKIE (A. FREDRO), Teatr TV (Albin)
  • 1996 – NOTATKI STANU WOJENNEGO (M. NOWAKOWSKI), Teatr TV (Warski)
  • 1995 – SUKCES… – ODC. 4, Serial TV ()
  • 1995 – PESTKA, Film (Ksiądz przy zwłokach Agaty)
  • 1994 – CZERWONE PANTOFELKI (H.C. ANDERSEN), Teatr TV (Nils)
  • 1994 – UCIEKŁA MI PRZEPIÓRECZKA (S. ŻEROMSKI), Teatr TV (Ciekocki)
  • 1993 – KRAJ ŚWIATA, Film (Mężczyzna w kolejce po paszport)
  • 1993 – ŻYWOT CZŁOWIEKA ROZBROJONEGO – ODC. 2, Serial TV (Bilardzista)
  • 1993 – KOLĘDA WIGILIJNA (K. DICKENS), Teatr TV (Siostrzeniec)
  • 1993 – MIECZ (W. I M. SZELACHOWSCY), Teatr TV (Ochmistrz)
  • 1993 – ZESPÓŁ ADWOKACKI – SERIA II, ODC. 2, Serial TV (Oskarżony Stanisław Suliga)
  • 1991 – BIAŁE KŁAMSTWA (P. SHAFFER), Teatr TV (Frank)
  • 1991 – PODPIS (P. MOSSAKOWSKI), Teatr TV (Stefan)
  • 1990 – KORCZAK, Film (Heniek, opiekun w sierocińcu)
  • 1990 – EUROPA, EUROPA, Film (David Perel, brat Sally`ego)
  • 1990 – CHŁODNA JESIEŃ (E. RYLSKI), Teatr TV (Sekretarz)
  • 1990 – GODZINA KOTA (P. O. ENQUIST), Teatr TV (Chłopiec)
  • 1990 – KRÓTKA NOC (W. TERLECKI), Teatr TV (Bobrowski)
  • 1990 – ŻYCIE ZA ŻYCIE. MAKSYMILIAN KOLBE, Film (Gajowniczek)
  • 1989 – KWARTET (M. KOMAR, T. ZYGADŁO), Teatr TV (Janusz)
  • 1989 – MAŁŻEŃSTWO MARII KOWALSKIEJ (M. NUROWSKA), Teatr TV (Adam Bala)
  • 1989 – PRZEBUDZENIE WIOSNY (F. WEDEKIND), Teatr TV (Maurycy)
  • 1989 – ZAMEK (F. KAFKA), Teatr TV (Artur)
  • 1989 – OPOWIEŚĆ O ‘DZIADACH’ ADAMA MICKIEWICZA. LAWA, Film (Tomasz Zan)
  • 1988 – GDZIEŚKOLWIEK JEST, JEŚLIŚ JEST, Film ()
  • 1988 – BEZIMIENNE DZIEŁO (S. I. WITKIEWICZ), Teatr TV (Plazmonik)
  • 1988 – SPADEK, Film TV (Cylek, syn Gedalego)
  • 1988 – PRYWATNE NIEBO, Film TV (Zdzichu, syn Krupniaków)
  • 1987 – DORASTANIE – ODC. 6, Serial TV (Student Leszkiewicza)
  • 1986 – MASKARADA, Film (Młody aktor)
  • 1986 – OSTATNI DZWONEK, Film (Kaczor)
  • 1986 – TEATRUM WIELE TU MOŻE UCZYNIĆ…, Film TV ()
  • 1984 – ROK SPOKOJNEGO SŁOŃCA, Film ()
  • 1983 – PLANETA KRAWIEC, Film (Andrzej)