Wiek
74
Wzrost
184
Kolor oczu
zielone
Kolor włosów
brązowe
Szkoła
Akademia Teatralna im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie

  • 2014 – CZAS HONORU. POWSTANIE Serial TV (Skwarczyński) (2-7)
  • 2014 – PRZYJACIÓŁKI Serial TV (Piotr z grupy AA) (33,38,39…)
  • 2009 – OJCIEC MATEUSZ – ODC. 13, Serial TV (Taras)
  • 2008 – AGENTKI – ODC. 8, Serial TV (Jakub Cudny)
  • 2007 – MAMUŚKI – ODC. 1, 3-8, 10-13, 15-19, 21/22, 24-27, 29/30, Serial TV (Kania)
  • 2006 – PENSJONAT ‘POD RÓŻĄ’, Serial TV (Apoloniusz ‘Poldek’ Kucharski, kelner w pensjonacie (B)*)
  • 2006 – BULIONERZY, Serial TV (Piotr Nowik (B)*)
  • 2005 – PENSJONAT ‘POD RÓŻĄ’, Serial TV (Apoloniusz ‘Poldek’ Kucharski, kelner w pensjonacie (B)*)
  • 2005 – BULIONERZY, Serial TV (Piotr Nowik (B)*)
  • 2004 – PENSJONAT ‘POD RÓŻĄ’, Serial TV (Apoloniusz ‘Poldek’ Kucharski, kelner w pensjonacie (B)*)
  • 2004 – GLINA – ODC. 11, Serial TV (Zenon Kunicki, aresztowany w sprawie morderstw organizowanych przez Karbowiaka)
  • 2004 – CAŁKIEM NOWE LATA MIODOWE – ODC. 8, Serial TV (Architekt Piotr, uczestnik balu)
  • 2004 – BULIONERZY, Serial TV (Piotr Nowik (B)*)
  • 2003 – NA DOBRE I NA ZŁE – ODC. 156, Serial TV (Jasnowidz Rudolf)
  • 2002 – SAMO ŻYCIE, Serial TV (Dr Jan Gliński)
  • 2000 – SUKCES, Serial TV (Warga, sąsiad Madejów)
  • 1997 – KLAN, Serial TV (Wykładowca Beaty i Marty na farmacji)
  • 1997 – PROSTYTUTKI, Film (Król Kawioru)
  • 1996 – EKSTRADYCJA 2 – ODC. 1, Serial TV (Przewodniczący gminy)
  • 1994 – ŁUK TRIUMFALNY (NA MOTYWACH E. M. REMARQUE’A), Teatr TV (Alvarez)
  • 1993 – 40-LATEK. 20 LAT PÓŹNIEJ – ODC. 2, Serial TV (Budowlaniec)
  • 1993 – SKUTKI NOSZENIA KAPELUSZA W MAJU, Film TV (Andrzej)
  • 1990 – KAPITAN CONRAD, Serial TV ()
  • 1989 – CZARODZIEJ Z HARLEMU, Film (Jagódka)
  • 1989 – OPOWIEŚĆ O ‘DZIADACH’ ADAMA MICKIEWICZA. LAWA, Film (Cichowski)
  • 1988 – W LABIRYNCIE, Serial TV (Jan Duraj (A)*)
  • 1987 – DORASTANIE – ODC. 5, Serial TV ()
  • 1986 – BOHATER ROKU, Film (Pan Zenek)
  • 1986 – TULIPAN – ODC. 2, Serial TV ()
  • 1986 – WERYFIKACJA, Film ()
  • 1985 – POWRÓT PO ŚMIERĆ – Z CYKLU: TEMIDA, Cykl TV (Posterunkowy)
  • 1985 – POSZUKIWANY ALBERT PERYT (J. JESIONOWSKI), Teatr TV (Kicman)
  • 1984 – RYCERZE I RABUSIE – ODC. 2, Serial TV ()
  • 1984 – BRUDNE PIENIĄDZE (J. B. PRIESTLEY), Teatr TV (Harold Russen, narzeczony Elsie)
  • 1983 – WIDZIADŁO, Film (Sąsiad)
  • 1983 – WESELE PANA BALZACA (J. IWASZKIEWICZ), Teatr TV (Leon)
  • 1981 – NAJDŁUŻSZA WOJNA NOWOCZESNEJ EUROPY – ODC. 7, Serial TV (Niemiec)
  • 1981 – PRZYJACIELE – ODC. 4-5, Serial TV ()
  • 1979 – RYCERZ, Film (Rycerz)
  • 1977 – LALKA – ODC. 4, 7-8, Serial TV (Maleski)
  • 1977 – ZAGMATWANA SYTUACJA (J. SOLOVIĆ), Teatr TV (Rado)
  • 1975 – 40 – LATEK, ODC. 12-13, Serial TV (Robotnik na budowie)
  • 1975 – ŚWIATŁA WIECZORU (A. ARBUZOW), Teatr TV (Stiepan)
  • 1975 – MAŁA SPRAWA, Film TV
  • 1969 – POCIĄG PANCERNY 14-69 (W. IWANOW), Teatr TV