Wiek
46
Wzrost
182
Kolor oczu
brązowe
Kolor włosów
czarne
Szkoła
PWSFTviT im. Leona Schillera w Łodzi

angielski
niemiecki
rosyjski
łaciński
słowacki
czeski

  • 2021 – Tatuśkowie, Serial TV (Karol)
  • 2020- Pętla, Film (Marek)
  • 2019 – ZNAKI 2, Serial TV (Ksiądz)
  • 2019 – OJCIEC MATEUSZ, Serial TV (Gibalski)
  • 2019 – GABINET NR 5, Serial TV (rola gościnna)
  • 2018 – ZNAKI, Serial TV (ksiądz Roman Śmigielski, wikary w kościele parafialnym w Swoich Dołach)
  • 2017 – NA DOBRE I NA ZŁE, Serial TV (Mirek)
  • 2016 – OJCIEC MATEUSZ, Serial TV (Gibalski)
  • 2015 – ZBRODNIA 2, Serial TV (Witold Popławski)
  • 2014 – KOMISARZ ALEX, Serial TV (Pabich)
  • 2014 – OJCIEC MATEUSZ Serial TV (Gibalski)
  • 2012 – JA TO MAM SZCZĘŚCIE! Serial TV (Ernesto)
  • 2011 – 1920 BITWA WARSZAWSKA Film (porucznik Jan Kowalewski, szef Wydziału Szyfrów),
  • 2012 – NA WSPÓLNEJ, Serial TV (Paweł Woliński)
  • 2012 – Galeria , Serial TV (Michał Loren)
  • 2012 – JA TO MAM SZCZĘŚCIE! , Serial TV (Ernesto)
  • 2011 – 1920. BITWA WARSZAWSKA, Film (Porucznik Jan Kowalewski, szef Wydziału Szyfrów)
  • 2010 – HOTEL 52 – ODC. 20, Serial TV (Witold Żak, trener biegaczek)
  • 2010 – FENOMEN, Film (Czarek)
  • 2009 – THE BAIT, Film (Fon Kostryn)
  • 2009 – OJCIEC MATEUSZ, Serial TV (Policjant Gibalski)
  • 2008 – NIE KŁAM KOCHANIE, Film (Adam)
  • 2008 – LEJDIS, Film (Hiszpański żongler)
  • 2008 – BARWY SZCZĘŚCIA – ODC. 45, 75, Serial TV (Rehabilitant Sławek)
  • 2008 – DORĘCZYCIEL – ODC. 1-3, 7-9, 12-14, Serial TV (Marek Kowal, kurier w ‘Błysku’)
  • 2008 – AGENTKI – ODC. 6, Serial TV (Paweł Jagodziński)
  • 2007 – TYLKO MIŁOŚĆ, Serial TV (Roland Żurek)
  • 2007 – SEX FM, Serial TV (Michał Junosza-Sekalski)
  • 2007 – SĄSIEDZI – ODC. 119, Serial TV (Konrad Malicki, przyjaciel Cezarego)
  • 2007 – PLEBANIA – ODC. 866/867, Serial TV (Iwo)
  • 2007 – NIANIA – ODC. 75, Serial TV (Oskar Król)
  • 2007 – HELA W OPAŁACH – ODC. 23, Serial TV (Misiek, chłopak Bożeny)
  • 2007 – FALA ZBRODNI – ODC. 85/86, Serial TV (Maksymilian Friege)
  • 2007 – BARWY SZCZĘŚCIA – ODC. 36, 38, Serial TV (Rehabilitant Sławek)
  • 2006 – U FRYZJERA – ODC. 13, Serial TV (Gulgul)
  • 2006 – SZATAN Z SIÓDMEJ KLASY, Film (Francuz)
  • 2006 – MY BABY, Serial TV ()
  • 2006 – JOB CZYLI OSTATNIA SZARA KOMÓRKA, Film (Instruktor fitnessu)
  • 2006 – SZATAN Z SIÓDMEJ KLASY, Serial TV (Francuz)
  • 2006 – FALA ZBRODNI – ODC. 57-59, 61-64, 66-71, 73-80, Serial TV (Maksymilian Friege)
  • 2006 – PASTORAŁKA (L. SCHILLER), Teatr TV (Baltazar / Sąsiad)
  • 2005 – PENSJONAT ‘POD RÓŻĄ’ – ODC. 40-41, Serial TV (Szymon Pawłowski, partner Michała)
  • 2005 – PIERWSZA MIŁOŚĆ, Serial TV (Łukasz Szostak, prawny opiekun Mariusza Krzyżanowskiego i przyjaciel Pawła)
  • 2005 – ANIOŁ STRÓŻ, Serial TV (Eryk, upadły anioł (B)*)
  • 2005 – FALA ZBRODNI – ODC. 57-59, Serial TV (Friege)
  • 2005 – KRYMINALNI – ODC. 32, Serial TV (‘Mat’)
  • 2005 – BULIONERZY – ODC. 37, Serial TV (Markus, kreator mody)
  • 2005 – BIURO KRYMINALNE – ODC. 9, Serial TV (Marcin Czarniawski)
  • 2005 – ŚWIAT WEDŁUG KIEPSKICH, Serial TV (Trener aerobiku)
  • 2004 – ŚWIAT WEDŁUG KIEPSKICH – ODC. 155, Serial TV (Diabeł)
  • 2004 – PIERWSZA MIŁOŚĆ, Serial TV (Łukasz Szostak, prawny opiekun Mariusza Krzyżanowskiego i przyjaciel Pawła)
  • 2004 – OFICER – ODC. 3-5, 8-11, Serial TV (Sławomir Halec ‘Zidane’, człowiek ‘Granda’ (C)*)
  • 2004 – CAMERA CAFE, Serial TV (Robotnik)
  • 2004 – TALKI Z RESZTĄ – ODC. 1, Serial TV (Pracownik)
  • 2003 – KASIA I TOMEK – SERIA II, ODC. 24, Serial TV (Trener aerobiku; tylko głos)
  • 2003 – NA WSPÓLNEJ, Serial TV (Klubowicz Tomek Pytel)
  • 2003 – FALA ZBRODNI – ODC. 2, Serial TV (‘Sindbad’)
  • 2003 – KASIA I TOMEK – SERIA III, ODC.27, Serial TV (Mężczyzna)
  • 2002 – SAMO ŻYCIE, Serial TV (Eryk, asystent Marty Ignis, członka zarządu spółki ‘KIM Investment Group’)
  • 2001 – LISTY MIŁOSNE, Film (Pan młody)
  • 2001 – THE CHRONICLE, Serial TV ()
  • 2001 – DOTKNIĘCIA (W. MYŚLIWSKI), Teatr TV (ZMP-owiec II)
  • 2000 – OGNIEM I MIECZEM, Serial TV (Subagazi, głównodowodzący wojsk Chana)
  • 2000 – THE INVISIBLE MAN, Film ()
  • 2000 – NA DOBRE I NA ZŁE – ODC. 74, Serial TV (Kostek Mikuła (B)*)
  • 2000 – INFERNO – Z CYKLU: POKOLENIE 2000, Film (‘Piękniś’, chłopak Anki)
  • 1999 – OGNIEM I MIECZEM, Film (Subagazi, głównodowodzący wojsk Chana)
  • 1999 – TO MY, Film (Rafał Zdrojewski ‘Widelec’ (A)*)
  • 1997 – KLAN, Serial TV (Marcin, kolega Agnieszki, działacz ruchu ekologicznego)