Wiek
60
Wzrost
181
Kolor oczu
brązowe
Kolor włosów
brązowe
Szkoła
Akademia Teatralna im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie

  • 2016 – BODO Serial TV (Silber) (3)
  • 2015 – OJCIEC MATEUSZ Serial TV (Albin Sikora, dyrektor szkoły; w napisach nazwisko: Walentynowicz) (178)
  • 2012 – NA DOBRE I NA ZŁE Serial TV (Michalski),
  • 2009 – OPERACJA RESZKA Spektakl telewizyjny (Tajniak francuski),
  • 2008 – WYDZIAŁ ZABÓJSTW – ODC. 24, Serial TV (Producent ‘Ostrego Psa’)
  • 2008 – EGZAMIN Z ŻYCIA – ODC. 111/112, Serial TV (Paul, psychiatra Veronique)
  • 2006 – FACECI DO WZIĘCIA – ODC. 1, 3, 5/6, 9, 13, 17, Serial TV (Kuba Świ ęcicki, kolega Wiktora i Romana)
  • 2006 – SZATAN Z SIÓDMEJ KLASY – ODC. 4, Serial TV (Kamil de Berier)
  • 2005 – NA DOBRE I NA ZŁE – 206, Serial TV (Karol Dworak)
  • 2005 – KRYMINALNI – ODC. 25, Serial TV (Filip Grzywacz – ‘Apostoł’, członek sekty ‘Eden’)
  • 2004 – CAMERA CAFE II, 9, Serial TV (Francuz De La Droix)
  • 2004 – CAMERA CAFE I, Serial TV (Jean Chaberski)
  • 2003 – M JAK MIŁOŚĆ – ODC. 119, Serial TV (Współpracownik Jaroszego)
  • 2003 – DECYZJA NALEŻY DO CIEBIE, Cykl TV (Zakochany ojciec (B)*)
  • 2002 – WIEDŹMIN – ODC. 1-2, 13, Serial TV (Mistrz wiedźmiński (C)*)
  • 2002 – ZMRUŻ OCZY, Film (Fryzjer (C)*)
  • 2002 – ZŁOTOPOLSCY – ODC. 418, Serial TV (Rafał, ochroniarz ‘Planety K’)
  • 2002 – CHOPIN. PRAGNIENIE MIŁOŚCI, Film (Celnik)
  • 2002 – DECYZJA NALEŻY DO CIEBIE, Cykl TV (Chirurg (B)*)
  • 2001 – ZŁOTOPOLSCY, Serial TV (Rafał, ochroniarz ‘Planety K’)
  • 2001 – QUO VADIS, Film (Sportus, wyzwoleniec Nerona)
  • 2000 – ZŁOTOPOLSCY – ODC. 244, 267, Serial TV (Rafał, ochroniarz ‘Planety K’)
  • 2000 – 13 POSTERUNEK 2 – ODC. 25, Serial TV (Pijany ubek)
  • 2000 – ANNA KARENINA, Serial TV (Lokaj Wrońskiego)
  • 1999 – LE POLLOCK, Film (Wojtek Górski (A)*)
  • 1999 – ZŁOTOPOLSCY, Serial TV (Rafał, ochroniarz ‘Planety K’)
  • 1999 – STO MINUT WAKACJI, Serial TV (Marek, operator filmu ‘Monstrum’)
  • 1998 – STO MINUT WAKACJI, Film TV (Marek, operator filmu ‘Monstrum’)
  • 1997 – BANDYTA, Film (Agent ‘ Stasi’)
  • 1997 – KRÓLOWA ZŁODZIEI, Serial TV (Vincent Maé (B)*)
  • 1997 – MISTRZ (K. RUTKOWSKI), Teatr TV (Komisarz Mainard)
  • 1997 – SZARA RÓŻA (L. BORSKI), Teatr TV ()
  • 1997 – BRAT NASZEGO BOGA, Film (Żebrak)
  • 1997 – KLAN, Serial TV (St. aspirant Andrzej Nowak z komendy Warszawa-Mokotów)
  • 1996 – PRZECIĄG, Film TV (Stalin (B)*)
  • 1996 – BOSO, ALE W OSTROGACH (S. GRZESIUK), Teatr TV (Chłopak boksera (C)*)
  • 1996 – ZIMA POD STOŁEM (R. TOPOR), Teatr TV (Grisza (B)*)
  • 1996 – EKSTRADYCJA 2, Serial TV (UOP – owiec)
  • 1996 – ZWYCZAJNI, NIEZWYCZAJNI , Cykl TV (Bohaterski kapral (A)*)
  • 1995 – PUŁKOWNIK KWIATKOWSKI, Film (Wartownik w łódzkim UB)
  • 1995 – TU RADIO LUKSEMBURG, Program TV (Mąż)
  • 1995 – CWAŁ, Film (Cygan (C)*)
  • 1995 – LES MILLES, Film (Frank Wolf (B)*)
  • 1993 – NOWE PRZYGODY ARSENA LUPINA, Serial TV (Paryski policjant)
  • 1993 – SAMOWOLKA, Film (Dowódca plutonu (C)*)
  • 1993 – FOTOGRAF, Film TV (Fotograf (B)*)
  • 1992 – SPRAWA KOBIET, Film TV (Inspektor Illeska (B)*)
  • 1992 – LE JOUER, Serial TV (Pijak – przyjaciel Markiza (C)*)
  • 1992 – TAJNA MISJA – TAJEMNICA POLSKIEGO ŹREBAKA, Serial TV (Inspektor policji (C)*)
  • 1990 – PROMINENT, Film (Muzyk rockowy)
  • 1990 – KORCZAK, Film (Policjant w gettcie)
  • 1989 – PRZEBUDZENIE WIOSNY (F. WEDEKIND), Teatr TV (Student Wojtek (C)*)
  • 1988 – GDZIEŚKOLWIEK JEST, JEŚLIŚ JEST, Film (Chory psychicznie)
  • 1988 – BEZIMIENNE DZIEŁO (S. I. WITKIEWICZ), Teatr TV (Grabarz (B)*)
  • 1988 – MISTRZ I MAŁGORZATA, Serial TV (Kozacki czekista)
  • 1986 – MASKARADA, Film (Wesoły konduktor)