Wiek
70
Wzrost
172
Kolor oczu
brązowe
Kolor włosów
brązowe
Szkoła
PWSFTviT im. Leona Schillera w Łodzi

angielski
niemiecki
rosyjski
japoński
łaciński
ukraiński
szwedzki
norweski
słowacki
czeski
Język migowy

  • 2020 – NAJMRO. KOCHA, KRADNIE, SZANUJE Film w produkcji (kinooperator)
  • 2019 – FUTRO Z MISIA Film fabularny (bezdomny)
  • 2019 – MEMENTO MORI Film fabularny (dozorca)
  • 2019 – WIECZERNIK Spektakl telewizyjny (Uczeń)
  • 2018 – KORONA KRÓLÓW Serial TV (kucharz Wojtek)
  • 2018 – NINA Film fabularny (ojciec Wojtka)
  • 2018 – O MNIE SIĘ NIE MARTW Serial TV (starszy pan)
  • 2018 – OBRAZ Film fabularny – krótkometrażowy (Szymon Kaltberg)
  • 2017 – SZTUKA KOCHANIA Film fabularny (redaktor)
  • 2016 – NIEWINNA Film Fabularny (kolega ojca Anny)
  • 2016 – DRUGA SZANSA Serial TV (detektyw)
  • 2016 – O MNIE SIĘ NIE MARTW Serial TV (portier w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym) (41)
  • 2016 – O MNIE SIĘ NIE MARTW Serial TV (portier) (49)
  • 2015 – OJCIEC MATEUSZ Serial TV (Jan Kapica) ZŁOMIARZE (186)
  • 2014 – PRZYJACIÓŁKI Serial TV (policjant) (43)
  • 2014 – RANCZO Serial TV (chłop) W BLASKU FLESZY (100)
  • 2011 – 1920 BITWA WARSZAWSKA Film (czerwonoarmista Moskalenko),
  • 2011 – YOUTOBE.COM Etiuda szkolna ,
  • 2010 – USTA USTA Serial TV (taksówkarz),
  • 2009 – PLEBANIA Serial TV (Ryszard Bartnik),
  • 2008 – KRYMINALNI Serial TV (instruktor na strzelnicy),
  • 2008 – PLEBANIA Serial TV (Ryszard Bartnik),
  • 2008 – RANCHO – ODC. 35, Serial TV (Instruktor nauki jazdy)
  • 2008 – PLEBANIA – ODC. 1052, 1100, Serial TV (Ryszard Bartnik)
  • 2008 – KRYMINALNI – ODC. 94, Serial TV (Instruktor na strzelnicy)
  • 2007 – PLEBANIA – ODC. 892, 896, 898, 917, 950, Serial TV (Ryszard Bartnik)
  • 2007 – NA DOBRE I NA ZŁE – ODC. 296, Serial TV (Strażnik)
  • 2007 – JA WAM POKAŻĘ! – ODC. 9, Serial TV (Policjant)
  • 2007 – HALO, HANS! CZYLI NIE ZE MNĄ TE NUMERY! – ODC. 1, Serial TV (‘Skrzetuski’)
  • 2006 – BEZMIAR SPRAWIEDLIWOŚCI, Film (Strażnik)
  • 2006 – MROK – ODC. 1, Serial TV (Hurtownik Cieślak)
  • 2005 – ŚWIAT WEDŁUG KIEPSKICH – ODC. 199, Serial TV (Redaktor)
  • 2005 – PLEBANIA – ODC. 514, Serial TV (Gość ‘Angeliki’)
  • 2005 – ANIOŁ STRÓŻ – ODC. 9, Serial TV (Brat Józef z Kobyłki)
  • 2004 – DZIKI, Serial TV (Realizator tv)
  • 2003 – STARA BAŚŃ, Film (Młody)
  • 2003 – TYGRYSY EUROPY, Serial TV (Józek Pachołek, członek rady nadzorczej firmy ‘Nowak & Nowak’)
  • 2003 – DEFEKT – II SERIA, Serial TV (Barman)
  • 2003 – NA WSPÓLNEJ, Serial TV (Technik)
  • 2003 – UBU KRÓL, Film (Lokaj)
  • 2003 – STARA BAŚŃ, Serial TV (Młody)
  • 2002 – SZPITAL NA PERYPETIACH – ODC. 20, Serial TV (Prezes Sylwester Gucićwierski)
  • 2001 – TAM I Z POWROTEM, Film (Interesant w Wydziale Paszportowym)
  • 2001 – KAMELEON, Film (Policjant Gienek)
  • 2001 – KAMELEON, Serial TV (Policjant Gienek)
  • 2000 – NA DOBRE I NA ZŁE – ODC. 30, Serial TV (Strażnik więzienny)
  • 2000 – WEISER, Film (Mężczyzna w biurze meldunkowym)
  • 2000 – DESZCZOWY ŻOŁNIERZ, Film (Ksiądz)
  • 2000 – OGNIEM I MIECZEM, Serial TV (Ukraiński chłop w Rozłogach)
  • 2000 – ADAM I EWA, Serial TV (Lekarz weterynarii w stadninie koni Zdrojewskiego)
  • 1999 – CZUŁOŚĆ I KŁAMSTWA, Serial TV (Pacjent)
  • 1999 – MIODOWE LATA – ODC. 34, Serial TV (Lokaj Leon)
  • 1999 – CHŁOPAKI NIE PŁACZĄ, Film (Fryzjer)
  • 1999 – POLICJANCI – ODC. 5, Serial TV (Menel)
  • 1999 – PIERWSZY MILION, Serial TV ()
  • 1999 – PIERWSZY MILION, Film ()
  • 1999 – TRZY SZALONE ZERA, Serial TV (Policjant)
  • 1999 – JA, MALINOWSKI – ODC. 4, Serial TV (Pan w kolejce)
  • 1999 – LALEK (Z. HERBERT), Teatr TV (Posługacz)
  • 1998 – OGNIEM I MIECZEM, Film (Ukraiński chłop w Rozłogach)
  • 1998 – GOSIA I MAŁGOSIA, Film TV (Reżyser)
  • 1998 – DRZEWO (W. MYŚLIWSKI), Teatr TV (Urzędnik)
  • 1998 – SKARBY KRÓLA MIDASA (N. HAWTHORNE), Teatr TV (Malarz I)
  • 1997 – BOŻA PODSZEWKA, Serial TV (Rosjanin)
  • 1997 – PROSTYTUTKI, Film (Klient)
  • 1997 – SŁAWA I CHWAŁA – ODC. 5-6, Serial TV (Piotr, kierowca Stanisława Hubego)
  • 1997 – BLISKIE SPOTKANIA Z HISTORIĄ, Serial TV (Kupiec żydowski)
  • 1997 – POWRÓT Z U, Film (Policjant)
  • 1997 – DZIKA KACZKA (H. IBSEN), Teatr TV (Lokaj)
  • 1997 – MUSISZ ŻYĆ, Film (Policjant w cywilu)
  • 1997 – KLAN, Serial TV (Stasio, asystent kierownika produkcji filmu)
  • 1996 – EKSTRADYCJA 2, Serial TV (Listonosz)
  • 1996 – DZIECI I RYBY, Film (Uczestnik zjazdu absolwentów)
  • 1996 – PRZYBYSZ Z NARBONY (J. STRYJKOWSKI), Teatr TV ()
  • 1996 – DESZCZOWY ŻOŁNIERZ, Film (Ksiądz)
  • 1995 – SUKCES… – ODC. 1, Serial TV (Celnik Jagoda, wspólnik Jakubowskiego)
  • 1995 – TATO, Film (Reżyser)
  • 1995 – NIKT MNIE NIE ZNA (A. FREDRO), Teatr TV (Filip)
  • 1994 – ZAWRÓCONY, Film TV (Górnik)
  • 1993 – POLSKI CRASH, Film TV (Jurek, członek gangu Malika)
  • 1993 – 40-LATEK. 20 LAT PÓŹNIEJ – ODC. 14, Serial TV (Celnik)
  • 1993 – LAR, Film (Romanowski)
  • 1993 – PAJĘCZARKI, Film (Mirek, mężczyzna przed budką telefoniczną)
  • 1993 – NIEDALEKO KÖNIGSALLEE (S. BIENIASZ), Teatr TV (Brygadzista)
  • 1991 – POGRANICZE W OGNIU – ODC. 16, Serial TV (Intendent)
  • 1991 – KUCHNIA POLSKA, Film (Chrobot, milicjant w Miłkowie)
  • 1991 – KUCHNIA POLSKA – ODC. 1,2, Serial TV (Chrobot, milicjant w Miłkowie)
  • 1991 – PANNY I WDOWY – ODC. 4, Serial TV (Więzień łagru)
  • 1991 – ROZMOWY KONTROLOWANE, Film (Robotnik ucztujący w baraku)
  • 1991 – SZWEDZI W WARSZAWIE, Film (Rycerz)
  • 1991 – PRZEKLĘTA AMERYKA, Film (Milicjant)
  • 1991 – PANNY I WDOWY, Film (Więzień łagru)
  • 1990 – NAPOLÉON – BERLIN, Serial TV (Arno Gottfried, nauczyciel muzyki Minny Zimmer)
  • 1990 – ŚWINKA, Serial TV (Policjant)
  • 1990 – JA, FEUERBACH (T. DORST), Teatr TV ()
  • 1990 – PIGGATE, Film (Policjant)
  • 1989 – GORZKA MIŁOŚĆ, Film (Przybylski)
  • 1989 – GORZKA MIŁOŚĆ – ODC. 2, Serial TV (Przybylski)
  • 1989 – PAZIOWIE, Serial TV (Szczurołap)
  • 1989 – PO UPADKU. SCENY Z ŻYCIA NOMENKLATURY, Film (Partyjniak)
  • 1989 – PO WŁASNYM POGRZEBIE, Film TV (Listonosz)
  • 1988 – BIESY, Film (Spiskowiec)
  • 1988 – BANDA RUDEGO PAJĄKA – ODC. 1, Serial TV (Plutonowy)
  • 1988 – DOTKNIĘCI, Film (Kawaler)
  • 1988 – OBYWATEL PISZCZYK, Film (Student, kolega Renaty)
  • 1988 – W LABIRYNCIE, Serial TV (Elektryk naprawiający sprzęt w laboratorium)
  • 1988 – ZMOWA, Film TV (Gajowy)
  • 1988 – SZTUKA KOCHANIA, Film (Pacjent Pasikonika)
  • 1988 – KRÓLEWSKIE SNY – ODC. 5, Serial TV (Strażnik)
  • 1988 – OBORA (H. KAJZAR), Teatr TV (Sekretarz Piątek)
  • 1987 – POLSKA HISTORIA KINA, Film TV (Wyspiański)
  • 1987 – SŁAWNA JAK SARAJEWO, Film (Heinel Godewitz)
  • 1987 – DOM – SERIA I, ODC. 12, Serial TV (Kupiec)
  • 1987 – SALA NR. 6, Film TV (Gość)
  • 1987 – ŚMIECIARZ – ODC. 4, Serial TV (Strażnik)
  • 1987 – NOWY YORK – CZWARTA RANO, Film (Więzień)
  • 1987 – ZABIJ MNIE, GLINO, Film (Zakonnik)
  • 1985 – KLATKA, Film TV (Ścigany (A)*)
  • 1985 – DŁUŻNICY ŚMIERCI, Film (Stasio)
  • 1985 – DZIEWCZĘTA Z NOWOLIPEK, Film (Chłopak szatkujący kapustę)
  • 1985 – PRZYŁBICE I KAPTURY – ODC. 1, Serial TV (Więzień Zbylut)
  • 1984 – TRZY STOPY NAD ZIEMIĄ, Film (Górnik)
  • 1984 – BARYTON, Film (Fotoreporter w hallu hotelu)
  • 1983 – PLANETA KRAWIEC, Film (Listonosz)
  • 1983 – NA KRAWĘDZI NOCY, Film TV ()
  • 1982 – WIELKI BIEG, Film TV (Józek Butrym)
  • 1982 – AUSTERIA, Film (Syn Wohla)
  • 1982 – GRY I ZABAWY, Film (Pikuś)
  • 1982 – WILCZYCA, Film (Huzar)
  • 1982 – WIELKI SZU, Film (Taksówkarz)
  • 1982 – WYJŚCIE AWARYJNE, Film (Chłopak na zabawie mający ‘walczyć’ z Bronkiem)
  • 1977 – AKCJA POD ARSENAŁEM, Film (‘Katoda’)
  • 1976 – KRÓTKIE ŻYCIE, Film (Sierżant MO)
  • 1976 – DALEKO OD SZOSY – ODC. 7, Serial TV (Pracownik spółdzielni studenckiej ‘Puchatek’)
  • 1974 – ZAPIS ZBRODNI, Film (Stefan ‘Afro’)
  • 1974 – SIEDEM STRON ŚWIATA – ODC. 7, Serial TV (Jurek)