Wiek
55

  • 2016 - M JAK MIŁOŚĆ Serial TV (dostawca dopalaczy) (1198,1200)
  • 2016 - OJCIEC MATEUSZ Serial TV (Marcel Olejarczyk) BRANSOLETKA (197)
  • 2015 - M JAK MIŁOŚĆ Serial TV (dostawca dopalaczy) (1189)
  • 2015 - NA DOBRE I NA ZŁE Serial TV (Robert) SZCZENIAK (607)
  • 2013 - LEKARZE Serial TV (chirurg szczękowy) RODZICIELSKIE KŁOPOTY (32)
  • 2012-2013 - WSZYSTKO PRZED NAMI Serial TV (Filip Łoza; odcinki: 88),
  • 2012 - KANADYJSKIE SUKIENKI Film  (Tadeusz Michalski, mąż Zofii),
  • 2011 - M JAK MIŁOŚĆ Serial TV ("znajomy" Grażyny),
  • 2011 - UKŁAD WARSZAWSKI Serial TV (policjant),
  • 2008 - HAMLET STANISŁAWA WYSPIAŃSKIEGO Spektakl telewizyjny (Aktor),
  • 2007 - BŁĄDZENIE Spektakl telewizyjny  (Chłop, Pan, Gość w kawiarni),
  • 2006 - KIOSK Etiuda szkolna ,
  • 2005 - NA WSPÓLNEJ, Serial TV (Sławomir Jastrzębski, szef ośrodka dla narkomanów)
  • 2004 - KRYMINALNI - ODC. 5, Serial TV (Reżyser, znajomy Nadolskiego)
  • 2003 - KASIA I TOMEK - SERIA II, ODC. 6, Serial TV (Mateusz, kolega Kasi z liceum)
  • 2002 - D.I.L., Film (Darek Krycki)
  • 2002 - OCZYWIŚCIE, ŻE MIŁOŚĆ, Film (Tadek)
  • 2001 - OPERETKA (W. GOMBROWICZ), Teatr TV (Złodziejaszek)
  • 2000 - M JAK MIŁOŚĆ - ODC. 23, Serial TV (Henio)
  • 1997 - SŁAWA I CHWAŁA - ODC. 5-6, Serial TV (Antek Gołąbek, syn Aleksandry i Franciszka)
  • 1997 - MUSISZ ŻYĆ, Film (Mężczyzna w ośrodku dla narkomanów)
  • 1997 - KRÓLOWA ZŁODZIEI, Serial TV ()
  • 1997 - LUDZIE OGNIA (J. LOMPA), Teatr TV (Służący)
  • 1996 - TAJEMNICA SAGALI, Serial TV (Scyta)
  • 1996 - BOŻA PODSZEWKA - ODC. 13-14, Serial TV (Czarny, żołnierz polskiego oddziału partyzanckiego)
  • 1996 - NOTATKI ZE STANU WOJENNEGO (M. NOWAKOWSKI), Teatr TV ()
  • 1995 - CWAŁ, Film (Mężczyzna wydobywający platynę z ciała zmarłej ciotki)
  • 1995 - NIC ŚMIESZNEGO, Film ()
  • 1995 - SEN SREBRNY SALOMEI (J. SŁOWACKI), Teatr TV ()
  • 1995 - SPRAWA KOBIET (M. BAŁUCKI), Teatr TV ()
  • 1994 - CALINECZKA (H. CH. ANDERSEN), Teatr TV (Chrabąszcz)
  • 1994 - GORĄCE UCZUCIE (I. ILF, E. PIETROW), Teatr TV (Młodzieniec)
  • 1994 - GOŚĆ OCZEKIWANY (Z. KOSSAK-SZCZUCKA), Teatr TV (Jezus)
  • 1994 - MAŁY LORD (F. E. H. BURNETT), Teatr TV (Dick)
  • 1993 - FARFURKA KRÓLOWEJ BONY (A. ŚWIRSZCZYŃSKA), Teatr TV ()
  • 1993 - PŁATONOW (A. CZECHOW), Teatr TV (Wengierowicz - syn)
  • 1993 - UPROWADZENIE AGATY, Film (Cygan (A)*)
  • 1991 - GŁOS, Film TV (Bandyta (C)*)