Wiek
69
Wzrost
164
Kolor oczu
zielone
Kolor włosów
blond
Szkoła
Akademia Teatralna im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie

angielski
niemiecki
rosyjski
japoński
łaciński
ukraiński
szwedzki
norweski
słowacki
czeski
Język migowy

  • 2007 – 2020 – BARWY SZCZĘŚCIA Serial fabularny (Barbara Jakubik-Grzelak, żona Zenka)
  • 2019 – BLONDYNKA Serial fabularny (kuracjuszka Wiesia)
  • 2019 – DOŁĘGA-MOSTOWICZ. KIDY ZAMYKAM OCZY Spektakl telewizyjny (Senatorowa)
  • 2018 – DIAGNOZA Serial fabularny (Zofia)
  • 2018 – OJCIEC MATEUSZ Serial fabularny (mama Heleny Michalak)
  • 2018 – ZA GODIZNE BEDZIE PO WSZYSTKIM Film fabularny-krótkometrażowy
  • 2017 – CICHA NOC Spektakl telewizyjny (Marylka)
  • 2017 – MROK Spekatkl telewizyjny (Mama)
  • 2015 – ZAKŁAD DOŚWIADCZALNY SOLIDARNOŚĆ Spektakl telewizyjny (Teściowa)
  • 2014 – ARBITER UWAGI Film fabularny (ciotka “Kury”)
  • 2014 – NAD Spektakl telewizyjny (Mama)
  • 2013 -KOMISARZ ALEX Serial TV (Halina Gut, matka Tomasza),
  • 2012 -BARWY SZCZĘŚCIA Serial TV (Barbara Jakubik-Grzelak, żona Zenka),
  • 2012 -SUPERMARKET Film (Wanda, matka Himka),
  • 2011 -BARWY SZCZĘŚCIA Serial TV (Barbara Jakubik-Grzelak, żona Zenka),
  • 2011 -HOTEL 52 Serial TV (Urszula Szwed, matka Iwony),
  • 2011 -JEZIORO Film (kobieta),
  • 2010 -BARWY SZCZĘŚCIA Serial TV (Barbara Jakubik-Grzelak, żona Zenka),
  • 2009 – BARWY SZCZĘŚCIA, Serial TV (Barbara Jakubik)
  • 2008 – BARWY SZCZĘŚCIA, Serial TV (Barbara Jakubik)
  • 2008 – PITBULL – Serial TV (Decka)
  • 2007 – SPRAWA EMILA B. (M. IMIELSKA), Teatr TV ()
  • 2007 – BARWY SZCZĘŚCIA, Serial TV (Barbara Jakubik)
  • 2007 – M JAK MIŁOŚĆ -Serial TV (Zofia Leszczyńska, żona Teodora)
  • 2007 – EKIPA -Serial TV (Posłanka PBC)
  • 2006 – PAN GUSTAW I MATYLDA (S. KUŹNIK), Teatr TV (Maria Magdalena)
  • 2003 – PLEBANIA – Serial TV (Dobrosława Stolarek, matka Joli)
  • 2002 – NA DOBRE I NA ZŁE – Serial TV (Psycholog Alina Kremska)
  • 2002 – NIUZ, Teatr TV (Sekretarka)
  • 2001 – PRZEDWIOŚNIE – Serial TV (Aldona, przyjaciółka Gajowca)
  • 2001 – KAMELEON, Film (Mila, żona Adama Szpondera)
  • 2001 – WIĘZY KRWI, Serial TV (Irena, matka Joanny, nauczycielka w szkole w Sobocie)
  • 2001 – KAMELEON, Serial TV (Mila, żona Adama Szpondera)
  • 2000 – SUKCES, Serial TV (Żona Dydaka)
  • 2000 – PRZEPROWADZKI, Serial TV ()
  • 2000 – NA DOBRE I NA ZŁE – ODC. 26, Serial TV (Psycholog Alina Kremska)
  • 1999 – POLICJANCI – ODC. 1, 3, 10, Serial TV (Doktor Nowakowska)
  • 1999 – NA DOBRE I NA ZŁE – ODC. 9, 11, Serial TV (Psycholog)
  • 1999 – DŁUG, Film (Matka Adama)
  • 1998 – EKSTRADYCJA 3, Serial TV (Żona Góry)
  • 1998 – SABINA, Film TV (Wolska)
  • 1998 – ZŁOTOPOLSCY – ODC. 4, 8, Serial TV ()
  • 1998 – PIGMALION (G. B. SHAW), Teatr TV (Pani Pearce (C)*)
  • 1997 – KLAN, Serial TV (Matka Marty)
  • 1997 – BRAT NASZEGO BOGA, Film (Żebraczka)
  • 1997 – KOLACYJKA (D. HODDINOTT), Teatr TV (Judy (B)*)
  • 1997 – PORT ROYAL (H. DE MONTHERLANT), Teatr TV (Matka Magdalena (C)*)
  • 1997 – WIĘZIEŃ DRUGIEJ ULICY (N. SIMON), Teatr TV (Jessie (C)*)
  • 1997 – WSZYSTKO GRA! (J. PRZEŹDZIECKI), Teatr TV (Matka)
  • 1995 – CWAŁ, Film (Matka Huberta)
  • 1995 – SUKCES… – ODC. 5, Serial TV ()
  • 1995 – PROMETEUSZ POCIĘTY (E. B. OLSEN), Teatr TV (Charlotta)
  • 1994 – MOLLY, Serial TV (Ania Kowalska (C)*)
  • 1994 – PTASZKA, Film (Nauczycielka geografii)
  • 1993 – SKUTKI NOSZENIA KAPELUSZA W MAJU, Film TV (Duch Maryli Zarzyckiej (B)*)
  • 1993 – DWIE GŁOWY PTAKA (W. TERLECKI), Teatr TV (Siostra Waszkowskiego (C)*)
  • 1992 – DOTKNIĘCIE RĘKI, Film (Żona lekarza)
  • 1990 – DRUGIE ŻYCIE (J. TRIFONOW), Teatr TV (Olga)
  • 1989 – PO WŁASNYM POGRZEBIE, Film TV (Właścicielka ‘Café Danusia’)
  • 1989 – PARA ZA PARĄ (J. ŻUREK), Teatr TV (Mała)
  • 1988 – BANDA RUDEGO PAJĄKA – ODC. 1, 3-4, Serial TV (Matka Pająka)
  • 1988 – W LABIRYNCIE, Serial TV (Joanna Racewicz (A)*)
  • 1987 – BALLADA O JANUSZKU – ODC. 5-7, Serial TV ()
  • 1987 – SAMI DLA SIEBIE, Film TV (Agata (A)*)
  • 1986 – CUDZOZIEMKA, Film (Janina)
  • 1986 – PAN SAMOCHODZIK I NIESAMOWITY DWÓR, Film (Panna Wierzchoń)
  • 1986 – RYKOWISKO, Film (Baśka Szałajowa (A)*)
  • 1985 – GRETA, Film TV (Matka Tadka)
  • 1985 – JESIENIĄ O SZCZĘŚCIU, Film TV ()
  • 1985 – PODRÓŻ NA PÓŁNOC (D. WILLIAMSON), Teatr TV (Sophie (B)*)
  • 1983 – ALTERNATYWY 4 – ODC. 1, Serial TV (Pielęgniarka Basia)
  • 1983 – DZIEŃ KOLIBRA, Film (Anna, matka Sławka)
  • 1983 – PLANETA KRAWIEC, Film (Maria Romankowa (A)*)
  • 1983 – SNY I MARZENIA, Film ()
  • 1983 – VILLA DEI MISTER (H. KAJZAR), Teatr TV (Iza Białaś)
  • 1982 – BLISKO, CORAZ BLIŻEJ – ODC. 1-5, 9, Serial TV (Anna Pasternik-Borucka, córka Franciszka (B)*)
  • 1981 – KARABINY, Film (Joanna)
  • 1981 – NAJDŁUŻSZA WOJNA NOWOCZESNEJ EUROPY – ODC. 12-13, Serial TV (Maryna Frankowska (C)*)
  • 1980 – WYROK ŚMIERCI, Film (Zyta)
  • 1980 – PACJENT (S. OTWINOWSKI), Teatr TV (Teresa)
  • 1979 – GWIAZDY PORANNE, Film (Irenka (A)*)
  • 1979 – HOTEL KLASY LUX, Film (Krystyna Sobolowa)
  • 1979 – KLUCZNIK, Film TV (Kaśka)
  • 1978 – SEANS, Film TV (Wieśka (A)*)
  • 1978 – ŚLAD NA ZIEMI – ODC. 1, Serial TV (Luśka)
  • 1978 – WEJŚCIE W NURT, Film TV
  • 1978 – OPINIA (L. BORSKI), Teatr TV (Królewiczowa)
  • 1977 – GRANICA, Film (Justyna Bogutówna)
  • 1976 – DALEKO OD SZOSY – ODC. 1-5, Serial TV (Bronka)
  • 1976 – OKOLICZNOŚCI SPRZYJAJĄCE (H. BOGUSŁAWSKA-MORAWA), Teatr TV (Helenka)
  • 1975 – DYREKTORZY – ODC. 6, Serial TV (Pielęgniarka)