Wiek
70
Wzrost
178
Kolor oczu
niebieskie
Kolor włosów
blond
Szkoła
Akademia Teatralna im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie

 

  • 2020 – O CZŁOWIEKU KTÓRY KUPIŁ MLEKO Film krótk. (Burmistrz) 
  • 2019  – TREADSTONE Serial TV, USA, (Oleg Popov)
  • 2019 – DARIUSZ Film fab. (Przewodnik chóru)
  • 2019 – NA SYGNALE Serial fab. (Kazimierz)
  • 2019 – M JAK MIŁOŚĆ Serial fab. (Pacjent hospicjum)
  • 2019 – WOJENNE DZIEWCZYNY Serial fab. (Gustaw Lipke)
  • 2018  – OJCIEC MATEUSZ Serial fab. (Profesor)
  • 2018  – ŚLAD Serial fab. (Jerzy Wielorzewski, polityk i biznesmen, właściciel holdingu chemicznego)
  • 2017 – 

    Widowisko telewizyjne

     (adwokat)

  • 2016 – 

    Serial fabularny 

     (dyrektor pr) 

    W MATNI (12)

  • 2016 – M JAK MIŁOŚĆ Serial TV (Biernacki, zarządca cmentarza) 1230
  • 2016 – OJCIEC MATEUSZ Serial TV (chirurg) BRANSOLETKA (197)
  • 2015 – BLONDYNKA Serial TV (lekarz) GOTOWY NA WSZYSTKO (45)
  • 2015 – OJCIEC MATEUSZ Serial TV (lekarz) REPORTAŻ Z DOMU (168)
  • 2015 – ZAKŁAD DOŚWIADCZALNY SOLIDARNOŚĆ Spektakl telewizyjny (Dyrektor Piotr S.)
  • 2014 – OJCIEC MATEUSZ Serial TV (ordynator) KURTKA (145)
  • 2013 – BARWY SZCZĘŚCIA SerialTV (Czesław Madej, ojciec Sylwka),
  • 2013 – PŁYNĄCE WIEŻOWCE Film (mężczyzna w restauracji),
  • 2013 – PRAWO AGATY Serial TV (prokurator Michał Wardęga),
  • 2012 – BARWY SZCZĘŚCIA Serial TV (Czesław Madej, ojciec Sylwka),
  • 2011 – KSIĘSTWO Film ,
  • 2011 – UKŁAD WARSZAWSKI Serial TV (barman Czesio),
  • 2011 – WIADOMOŚCI Z DRUGIEJ RĘKI Serial TV (“ojciec” Agaty; odcinki: 19),
  • 2010 – BARWY SZCZĘŚCIA Serial TV (homofob, sąsiad Władka Cieślaka i Maćka Kołodziejskiego),
  • 2010 – CHICHOT LOSU Serial TV (były arbiter),
  • 2010 – CZARNOBYL. CZTERY DNI W KWIETNIU Spektakl telewizyjny  (Towarzysz),
  • 2010 – KLUB SZALONYCH DZIEWIC Serial TV (lekarz ginekolog w Łomży),
  • 2010 – NOWA – ODC. 9, Serial TV (Dębski, przewodniczący partii ‘Razem’)
  • 2010 – KLUB SZALONYCH DZIEWIC – ODC. 6, Serial TV (Lekarz ginekolog w Łomży)
  • 2010 – BARWY SZCZĘŚCIA – ODC. 375, 378, Serial TV (Homofob, sąsiad Władka Cieślaka i Maćka Kołodziejskiego)
  • 2009 – BRZYDULA, Serial TV (Łęcki, dyrektor liceum Jaśka)
  • 2009 – SIOSTRY – ODC. 3, 5, 12, Serial TV (Komendant)
  • 2009 – POPIEŁUSZKO. WOLNOŚĆ JEST W NAS, Film (Minister Adam Łopatka)
  • 2009 – LONDYŃCZYCY 2 – ODC. 7, Serial TV (Pacjent Anderson)
  • 2009 – BARWY SZCZĘŚCIA – ODC. 291, 306, 327, 346, 351, Serial TV (Homofob, sąsiad Władka Cieślaka i Maćka Kołodziejskiego)
  • 2008 – PLEBANIA – ODC. 1054/1055, 1069, 1071, 1078/1079, Serial TV (Robert)
  • 2008 – CZAS HONORU – ODC. 2/3, Serial TV (Konspirator)
  • 2008 – TAJNY WSPÓŁPRACOWNIK (C. HARASIMOWICZ), Teatr TV (Mieczysław (1981))
  • 2007 – FACECI DO WZIĘCIA – ODC. 50, Serial TV (Zygmunt)
  • 2007 – JA WAM POKAŻĘ! – ODC. 13, Serial TV (Pracodawca)
  • 2007 – NIANIA – ODC. 73, Serial TV (Urzędnik stanu cywilnego)
  • 2007 – ODWRÓCENI – ODC. 6, Serial TV (Dyrektor więzienia)
  • 2007 – STYGMATYCZKA (G. ŁOSZEWSKI), Teatr TV (Urzędnik)
  • 2006 – RODZINA ZASTĘPCZA – ODC. 229, Serial TV (Radny)
  • 2006 – PENSJONAT ‘POD RÓŻĄ’ – ODC. 100-101, Serial TV (Kajtek, operator ‘Idealnej pary’)
  • 2006 – OFICEROWIE – ODC. 7, Serial TV (Strażnik)
  • 2006 – FAŁSZERZE. POWRÓT SFORY – ODC. 1-3, 5, Serial TV (Strażnik więzienny)
  • 2005 – KRYMINALNI – ODC. 22, Serial TV (Księgowy supermarketu)
  • 2005 – PLEBANIA – ODC. 547, Serial TV (Mężczyzna w ‘Angelice’)
  • 2005 – NA DOBRE I NA ZŁE – ODC. 237, Serial TV (Gość weselny)
  • 2005 – EGZAMIN Z ŻYCIA – ODC. 28, Serial TV (Policjant dyżurny)
  • 2005 – POGROMCZYNIE MITÓW, Cykl TV (Restaurator)
  • 2004 – NA DOBRE I NA ZŁE – ODC. 186, Serial TV (Pacjent)
  • 2004 – DZIKI, Serial TV (Aukcjoner)
  • 2004 – CZEGO SIĘ BOJĄ FACECI, CZYLI SEKS W MNIEJSZYM MIEŚCIE – SERIA 2, ODC. 7, Serial TV (Konrad von Schnitzel)
  • 2003 – ATOS – Z CYKLU ‘PSIE SERCE’, Cykl TV (Weterynarz)
  • 2003 – NA DOBRE I NA ZŁE – ODC. 152, Serial TV (Sprzedawca w sklepie meblowym)
  • 2003 – KASIA I TOMEK – SERIA III, ODC. 33, Serial TV (Krawiec)
  • 2002 – WIEDŹMIN – ODC. 8, Serial TV (Karczmarz z Wyzimy)
  • 2001 – PRZEDWIOŚNIE, Film (Poseł)
  • 2001 – MARSZAŁEK PIŁSUDSKI – ODC. 5, Serial TV (Członek delegacji Poznania)
  • 2000 – 13 POSTERUNEK – ODC. 2, 26, Serial TV ()
  • 2000 – ŚMIERĆ ZA ŚMIERĆ, Teatr TV ()
  • 2000 – PRZEPROWADZKI – ODC. 1, Serial TV (Majster w fabryce Lilpopa)
  • 1999 – BIGDA IDZIE! (J. KADEN-BANDROWSKI), Teatr TV ()
  • 1997 – DOM – SERIA III, ODC. 12, Serial TV ()
  • 1997 – HISTORIE MIŁOSNE, Film ()
  • 1997 – KLAN, Serial TV (Kuczyński, ojciec Kingi)
  • 1996 – DZIECI I RYBY, Film ()
  • 1996 – EKSTRADYCJA 2, Serial TV (Rosjanin)
  • 1996 – CZARY MOTYLA (F. G. LORCA), Teatr TV (Robaczek Świętojański)
  • 1994 – ANIOŁ ŚMIERCI, Film ()
  • 1994 – JA, MICHAŁ Z MONTAIGNE (J. HEN), Teatr TV ()
  • 1993 – PORA NA CZAROWNICE, Film (Kloszard)
  • 1991 – KUCHNIA POLSKA, Serial TV ()
  • 1989 – MODRZEJEWSKA, Serial TV ()
  • 1988 – KORNBLUMENBLAU, Film ()
  • 1988 – W LABIRYNCIE, Serial TV ()
  • 1988 – FALANSTER (G. HERNADI), Teatr TV (Leary)
  • 1987 – BALLADA O JANUSZKU – ODC. 3, Serial TV (Woźny sądowy)
  • 1987 – MISJA SPECJALNA, Film ()
  • 1987 – SYLWIA (W. BILIŃSKI), Teatr TV ()
  • 1986 – NA CAŁOŚĆ, Film ()
  • 1982 – POPIELEC – ODC. 9, Serial TV ()
  • 1982 – WIELKI SZU, Film (Taksówkarz)
  • 1981 – ŚMIERĆ TAREŁKINA (A. SUCHOWO-KOBYLIN), Teatr TV (Wanieczka)
  • 1980 – OLIMPIADA 40, Film ()
  • 1979 – WOLNE CHWILE, Film (Dymek (A)*)
  • 1977 – LITA ET COMPAGNIE (A. FREDRO), Teatr TV (Gustaw)
  • 1975 – EPIDEMIA ZBRODNI (E.J. MASON, T. WILLIS), Teatr TV (Plim)